Pilsētas problēma... joprojām aktuāla...

marsis | 16.11.2022, 12:22:03 | 1559

Sen neskatīju ss.lv dzīvokļu piedāvājumus mūsu pilsētā, bet te uzradās vajadzība ....
Un skatos un domāju; vai ko palaidu garām - lielo algu pielikumu? Vai cenu kritumu veikalos un visiem citiem maksājumiem???
Laikam nē!
Bet skatot dzīvokļu piedāvājumus to var padomāt-cenas kā Rīgā, kur pelna citas naudas;
Neskaitāmie atkal līdz maijam , kad sabrauks naudas maisi.. nu kāda jēga man līdz maijam ? un tad atkal staigā..? Vidēji prasts dzīvoklis 250eir.+komunālie ap tādu summu...
Esmu Ventspilnieks, nezinu pilsētā vietu, kur algas tik augstas, ka parastais strādnieks var atļauties tikai dzīvoklim 500 eir mēnesī...
bet nu tiem kam ir īrējamās telpas apetīte laba; nav naudas -brauc prom.. Vai tad daudz jauno ģimeņu šeit paliek? Jo nav jau kur dzīvot-kredīti šai laikā-labi jāpadomā.... Jaunā valdība jau pukst par pārlieku tērētu naudu un kādus pielikumus gaidāt-nē... sola tikai lielāku dārdzību...
Un tad jautājums joprojām; kur lai dzīvo cilvēki Ventspilī ;

Komentāri (10)

  • -1
    ventspilnieks 36,7 16.11.2022, 12:34:14

    Vairāk jāpelna, .... vai jābrauc prom.
    Tie, kuri dzīvo pie mammas, var atļauties strādāt par mazajām algām, turklāt nav arodbiedrību, streikot neizdosies. Pilsēta spēlē par labu sezonālajiem izīrētājiem, tā viš i.

  • 0
    Urzula 16.11.2022, 13:09:00

    Nu ar ko maksās; vai būs ar ko?
    """"No 1. janvāra spēkā stāsies Eiropas Savienības regula, kura spēcīgi ietekmēs arī visus Latvijā dzīvojošos..""
    Ja šķelda neatbildīs attiecīgajiem kritērijiem, būs jāpērk CO2 kvotas, kas centralizētās siltumapgādes uzņēmumiem vai lielo pilsētu katlumājām nozīmēs miljoniem eiro lielas izmaksas, kas savukārt atspoguļosies apkures rēķinus..
    un daudz par šo tēmu-tātad savelkat jostas...
    Varbūt kāds izīrēs šķūnīti :) , uz ko citu lai cer ..

  • 0
    marsis 16.11.2022, 13:23:42

    ventspilnieks 36,7; Ja jaunajiem pašiem veidojas ģimene, cik ilgi pie mammas-dzīvokļi nav bezizmēra...
    Un tad kad jaunie aizbrauc, kas tām mammām palīdzēs -vecāki pamesti.. tad atkal pārmet .. kādi slikti bērni... vecāki vieni perās kā var..

  • -5
    Pilsēta 16.11.2022, 14:33:57

    Nemuldi man nav tāda veida problēmu.

  • -1
    reku 16.11.2022, 15:22:42

    Nevajag skatīties tos sludinājumus ar debesu cenām.
    Pie dzīvokļa var tikt,apklaušinoties pie radiem,draugiem,pazīstamiem,vai vienkārši pastaigājot pa pilsētas rajoniem,kur vecākas privātmājas.
    Pie tagadējās dārdzības īrēt labiekārtotu dzīvokli ir neprāts.

  • -8
    Snoop 16.11.2022, 16:10:40

    Kas tev aizliedz pašam nopirkt dzīvokli un kaut vai par brīvu laist cilvēkus iekšā, ja tā vēlies?

  • 0
    marsis 16.11.2022, 22:06:18

    Snoop-
    laikam laba alga ar vairākām nullēm... man nav tāda, tāpēc dzīvoju kā varu atļauties, laiki kad var droši ņemt kredītus nav!!!! un mūsdienu Latvijā parasts mirstīgais diez vai var sakrāt no algas dzīvoklim vai mājai.. tik nevajag stāstīt...

  • 0
    Kondrāts Karlovičš 22.11.2022, 08:11:53

    Pagaidām vēl lielākā daļa iedzīvotāji dzīvo padomju laiku mājās, kas nav mūžīgas ! Vot pienāks brīdis , un būs kukū , man nav privatizēts dzīvoklis , man iedos pašvaldība , bet kas privatizējis , meklē pats !

  • 0
    marsis 23.11.2022, 16:54:43

    Tāds kukū jau ir tagad;
    Lasu; "" Dzīvoklis ar remontu un ir aprīkots ar visu nepieciešamajām mēbelēm un tehniku ...
    Nu nafig man tavu remontu un mēbeles -es gribu pa savam un ar savām mēbelēm-vismaz guļamām... Remontu māku-jo gribu pēc savas gaumes-ja ilgstošai īrei ņemu tad tak varu kādus dažus gadus padzīvot nejūtot, ka esmu ciemos atnācis..? Bet kur šādas labestības dabūt?
    Saremontē , saliek krutas mēbeles un plēš ne pa jokam -jo naudu jāatpelna... tāda situācija...

  • 0
    Barons (Freiherr von ...) 23.11.2022, 17:39:57

    Ja,ja,tō ir rihtig.
    Kas gribet maksat brang Naud pa Vōnung,kur iekš dzīvot apakšīrniek-Blakt,Bluss oder Prusak?
    Iekš tō Gult- Madracc visād zvēr varet būt,le zinat.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: