Jautājums VOC (Ventspils olimpiskā centra) vadībai

tupenis | 09.10.2022, 20:41:26 | 1963

Lūdzu izskaidrojiet man, kāpēc Ventspils peldpaseina sporta zālē 2 stāvā, no pagājušās nedēļas vecākam, kurš stāv klāt savam bērnam un skatās kā viņš trennējas ir jāpērk abonoments arī priekš vecāka, kurš vienkārši pieskata savu bērnu? Nepietiek, ka abonoments tiek pirkts bērnam, papildus tiek maksāts arī trennerim. Dežurante lejā uzstāj, ka jāmaksā arī par skatīšanos, ja bērnam nav 16.gadi nodarbības bez vecāku uzraudzības nedrīkstot notikt. Es noteikti varētu piekrist, ka treneriem var neuzticēties, jo viņš nodarbojas vienīgi un tikai ar manu bērnu, bet kāpēc tik nekaunīgi tiek prasīta nauda arī par to, ja es paskatīšos uz savu bērnu? Ļoti prasās pēc Bez Tabu..

Komentāri (11)

  • 0
    tupenis 09.10.2022, 20:57:01

    Paturpināšu lai skaidrāka tā bilde.. Minētajā sporta zālē, visticamāk ar pilsētas svētību strādā arī ukrainu tautības trennere. Par to pilsētai paldies, jo viņu daudzi jau ir paspējuši novērtēt. Diemžēl otrs kungs, katru dienu rāda aizvien drūmāku ģīmi, jo visticamāk nespēj noskatīties, ka pie viņa tik daudz bērnus neved. Man ir vēl viens jautājums, vai šim kungam ir terapeita izglītība, vai viņš pats uzvedas tā, ka bērniem gribas pie viņa ko darīt? Tāpēc ir loģiski, ka vairums izvēlas otro trenneri. Pēc manām domām, šis kungs vienkārši ir pazvanījis savam čomakam no vadības un abi domā, kā labajai trennerei atsist klientus.. bet nu ar to es domāju pašam OC ir jātiek galā. Es tikai vēlos dzirdēt atbildi par to, kāpēc tiek prasīta maksa par skatīšanos, vai pareizāk sakot par pieskatīšanu!

  • 0
    žurka 10.10.2022, 09:20:08

    Wow, tas nu ir kaut kas - par skatīšanos uz savu bērnu prasīt abonementu! Drīz varbūt arī ieejas maksa būs jāmaksā? Paklau, jūs tur, no OC - neesat nedaudz nekaunīgi? Tai vietā, lai radītu apstākļus, kad iet vairāk peldētgribētāju?

    Nepietiek, ka pilsētas bērniem, kopš pēdējā negadījuma, jau vairākus gadus skolās nenotiek peldētapmācība un izauguši bērni, kas nemāk peldēt. Un tagad, atsākoties vismaz nodarbībām, vecāki varētu preventīvi novērstu negadījuma iespējamību, bet par to jāmaksā?

  • -4
    Marta P 11.10.2022, 14:32:50

    Peldēt apmācība skolās notiek! Tikai baseins ir viens, līdz ar to apmācības nevar būt visās skolās un visās klasēs uzreiz.
    Un vispār - tas tomēr būtu vecāku uzdevums mācīt peldēt, ne skolas. Skolā var prasmes nostiprināt, nevis skolotājam būtu jāmāca peldēt. Ir ļoti daudz pašvaldību, kur baseinu nav, tas, ka Ventspilī ir šāda priekšrocība, tā ir priekšrocība!

  • 0
    Apmeklētājs 10.10.2022, 09:49:54

    Gadījumu ar abonamentu vecākiem nemācēšu komentēt.
    Tomēr piekritīšu par "īgnā ģīmja īpašnieku". Vai tiešām šim PSRS laikā izglītību ieguvušajam trenerim, kurš ar grūtībām spēj pārkvalificēt savu sertifikātu un ir saņēmis neskaitāmas cilvēku sūdzības vēl ir vieta šajā amatā? Vai tiešām jānotiek kādai nopientai traumai līdz vadība sāks domāt par trenera nomaiņu? Tas ko brīžiem nākas redzēt no malas ir šausmas! Nemaz nerunājot par attieksmi pret apmeklētājiem kā tādu. Labprāt dzirdētu Māra Millera viedokli, lai gan pats Millera kung tāds pats tirliņš vien ir..

  • 0
    _āmen_ 10.10.2022, 10:25:13

    Gaidām attaisnojumus no Martas P.

  • 0
    Vadims Kevrelis 10.10.2022, 11:50:44

    Varbūt PSRS laikā izglītību ieguvušam ''trenerim'' darbu nodrošina blats un tāpēc pārkvalificēties nav liela vajadzība.

  • 0
    Arājs (1488) 10.10.2022, 17:00:40

    Blats varēja būt senākos laikos ,kad šamējā māte bija "Padomju Ventas" (pēcāk arī "Ventas Balss") redaktore.

  • -6
    Olimpiskais centrs "Ventspils" 10.10.2022, 12:24:13

    Rūpējoties par apmeklētāju drošību un veselību, Ūdens piedzīvojumu parka atlētikas zāles tāpat kā abu pārējo Olimpiskā centra “Ventspils” pārziņā esošo atlētikas zāļu iekšējie kārtības noteiktumi nosaka, ka personas, kuras ir jaunākas par 16 gadiem, patstāvīgi trenēties atlētikas zālē nedrīkst. Bērni un jaunieši atlētikas zālē drīkst sportot tikai gadījumos, kad tie ir kopā ar kādu no vecākiem/aizbildņiem, kuri atlētikas zālē sporto un uzņemas atbildību par nepilngadīgo personu, vai arī treniņš notiek ar treneri, kuram juridiski ir atbildība par savu audzēkni. Atlētiskās vingrošanas zālē visa telpa ir paredzēta treniņu procesam, tajā nav paredzētas skatītāju vietas, kā, piemēram, tas ir Basketbola hallē vai Ledus hallē.

  • -3
    Olimpiskais centrs "Ventspils" 10.10.2022, 12:24:59

    Olimpiskais centrs “Ventspils” atlētikas zālēs treneru pakalpojumus nepiedāvā. Ūdens piedzīvojumu parka atlētikas zālē strādā sertificēts atlētikas instruktors E. Melngalvis, bet viņa amata pienākumos neietilpst trenera pakalpojumu sniegšana, tāpat ne ar vienu citu atlētiskās vingrošanas treneri Olimpiskajam centam “Ventspils” nav darba attiecību.

  • 0
    tupenis 10.10.2022, 13:37:44

    Paldies OC par konstruktīvo atbildi!

  • 0
    ventspilnieks 36,7 12.10.2022, 12:35:52

    Es tā arī neizlasīju tiešu atbildi uz jautājumu, bet sapratu, ka vecāks blakus ir obligāts un, tātad, viņš pats drīkst trenēties :D

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: