Jautājums Nezinu kam????

Tārps | 26.09.2022, 13:35:27 | 1710

Braucot šodien ar velosipēdu pa rūpniecības ielu pie vilciena pārbrauktuves,kur pagriežās uz apvedtiltu ,es ieraudzīju kaut ko dīvainu un cilvēka prātam neaptveramu,nesaprotamu parādību.Tur sēdēja veca tantiņa un rubināja ar nazi no zemes arā zāli.Jūs gadījumā galīgi ņiahujeļi????Kur ir cilvēktiesības,kur ir mūsu eiropa????Šitā ir Eiropa???Jūs ko nopietni???Es esmu visu veco Eiropu krustām šķērsām,bet tādus murgus nēesmu redzējis nekur.
Gribētos zināt,kad vienreiz beigsies ņirgāties par cilvēkiem????Kaddddd????
Un beidziet man dirst ka tā ir kapitālistiskās valstīs.Esmu bijis 24 valstīs.Piedodiet bet tā nav nekur.Beļģijā pat sētnieks papīru neceļ ar rokām, priekš tam ir speciālas knaibles.
Ziniet kas mēs esam???
No meža iznākuši mērkaķi,kuram iedota granāta, kurš to bāž mutē,jo domā ka tas ir ēdams,un domā ka tā pat dara visi un citur.
Kauns un negods

Komentāri (17)

  • -3
    Heinrich 26.09.2022, 14:01:48

    Zāles likvidēšanai bruģakmens starpās vislabāk izmantojams kāds no herbicīdiem-Raundaps,Taifūns u.c glifosātu saturošie.
    Apdomīgi lietojot,tie ietaupīs roku darbu ravētājiem.
    Diemžēl mūsu pašvaldības organizāciju kapeik*isēji nenoslieks līdzekļus šādu lietu iegādei.

  • -8
    žurka 26.09.2022, 15:10:52

    Noteikti nekādus Raundapus!!! Tie nesadalās un tālāk ļoti piesārņo dabu, tad jau nav ko brīnīties, ka upēs un jūrā zivis ir krietni mazāk vai bites iznīkst, jo pa ķēdīti ietekme iet tālāk. Un es neesmu pilnībā pret ķīmiju, bet šitā vietā labāk sāls vai etiķis un labs Fiskars nezāļu griezējs.

  • 0
    ne 26.09.2022, 20:30:20

    Ar trimeri ļoti vienkārši var dabūt nost. Bet paliek saknes, pēc laika ataugs atkal.

  • -3
    sranskis 27.09.2022, 14:47:32

    Es ieteiktu ciklonu-b lietot!

  • -2
    kaktuss 27.09.2022, 19:13:41

    Izmantot ķīmiju? Nopietni? Tas taču bojā dabu.

  • -8
    Īstais 26.09.2022, 14:57:04

    Ko te var dirst,darbs ir darbs. Ja maksā tad var strādāt,ja nemaksā,tad lai pati skatās. Visvieglāt jau datorā spaidīt podziņas.Un tu ,riebekli,maz ticams ka esi kautkur bijis. Atradies baigi pārgudrais,ar varu nevienu nespiež to darīt,bet tādus gudros novērotājus vajadzētu piespiest darīt ko līdzīgu

  • -1
    Arogidēns 27.09.2022, 14:43:56

    Kāds tiko sevi nodeva, nu žēl man tevis, ka arī dabū tā vergot par kapeiciņu, taču šeit raksts nepar to, nezinu, cik stulbam jābūt, lai domātu, ka ir normāli šādi bojāt cilvēkus par centiem uz ielas, tam ir domāta tehnika un citi līdzekļi, kurus var labot, cilvēka veselību vecai ompenei nesalabosi, durak!

  • -7
    Pilsēta 26.09.2022, 16:57:43

    Kauns ir stāvēt pie zupas virtuves.
    Bet te cilvēkam pašvaldība ir iedevusi darbu par kuru saņems naudu un varbūt šovakar kāds no viņiem neaizies un nenozags veikalā maizi.
    Bet lielāks kauns ir bļaut, ka viss ir slikti neko nedarīt un gaidīt, ka kāds izdarīs Tavā vietā.
    Tu pat podu savai mātei nevari saremontēt, bet gaidi kad kāds to izdarīs.

  • -4
    Marta P 27.09.2022, 14:01:52

    Ja ir vajadzība, tad arī ir jādodas uz zupas virtuvi, arī tam nav jābūt apkaunojoši. Grūtībās var nonākt ik viens, un ir labi, ja cilvēks saprot, ka ir grūtības un meklē risinājumus, lai pēc iespējas ātrāk nostātos uz savām kājām, un lai droši pabarotu sevi, savu ģimeni. Strādāt darbu nav apkaunojoši. Jā, protams ir visādi instrumenti, bet joprojām viskvalitatīvāk to var izdarīt ar nazīti. Un tad tas nav jāatkārto katru nedēļu vai ik pa divām.
    Ar ķīmiju to noteikti nevajag darīt, tas kaitē gan pašam cilvēkam, kas to dara, gan apkārtējiem, kā arī dabai.

  • 0
    yolo 28.09.2022, 10:38:43

    Nu nav ne tuvu tas visefektīvākais instruments kā arī gan jau darba drošības aspektus neviens tur vērā neņem. Izskatās, ka pie mums varētu ar rullīti krāsot zāli un Marta to pilnā nopietnībā atbalstītu

  • 0
    yolo 26.09.2022, 17:10:09

    Par kādām cilvēktiesībām te murgo? Pilnīgi cits jautājums ir cik liela jēga un efektivitāte šādam darbam?

  • 0
    Nobody 27.09.2022, 00:54:17

    Jēga ir- likvidēt zāli pirms tā nosalst. Es brīnos, ka vēl nepiedāvā darbu par smiekl\igu samaksu- plēst lapas , kamēr tās kokos vēl, jo pēc tam tās lidos pa gaisu, un ir kam ļooti nepatīk lapas, citam- zāle, pienenes nepatīk, citam smilšu graudi traucē, un pūkas, kas lido pa kalni
    u pretī domei ir vispār noziegums pret cilvēci.

  • -3
    Kriska 27.09.2022, 16:41:49

    Riebekli, ravēt burkānus, bietes un kāpostus arī teiksi , ka tas ir apkaunojošs darbs - labāk un vieglāk to ar ķimikālijām apstrādāt un nospļauties uz cilvēku veselību. Ja tantuks ravē nezāles , veselība viņai atļauj un labāk nekā gulēt uz dīvāna

  • 0
    Nobody 27.09.2022, 16:53:19

    Lieta ir vienkārša par zāli- tā aug tikai tur, kur ir augsne. Ja zemi vai augsnes kārtu iztīra- zāle nebūs.

  • -1
    Kriska 27.09.2022, 16:57:42

    Riebekli, man dēls strādāja UK Kornvelā viesnīcā. Tur gar maziem celiem akmeņu žoģi apstādīti ar tipa avenēm. Saimnieki dēlam neļāva ogas lasīt "cilvēki domās , ka mēs tev nedodam ēst" . Sēnes lasīt mežā arī esot apkaunojošs .

  • -2
    nomaļnieks 28.09.2022, 10:25:18

    Tā nebija večiņa, bet gan ienaidnieku drons, kas bija nolaidies un ar nazi nogalināja neatkarīgo bruģa zāli, lai mēs visi paliktu bez barības, tādējādi ieriebjot visādiem riebekļiem.

  • 0
    Mihelsons Kondrāts Karlovičš 29.09.2022, 23:07:02

    Mūsu valsts ir dzimtene, tu piedzimi šeit , valsts no pensionāriem , paņem nodokli , no slimības lapas , paņem nodokli , no bezdarbnieku paņem nodokli ..ko jūs cilvēki gribat ... Tāda ir valsts , tie ir ir deputāti , ierēdņi , kas tautai ļoti labi pazīstami ...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: