Jautājums pilsētas gudrajiem prātiem

Tārps | 17.07.2022, 02:13:05 | 1931

Gribētos uzzināt,priekš kam mūsu pilsētā ar rītdienu ir vajadzīga tāda organizācija,ko mēs dēvējam par "Ūdeka"
Par ko tā atbild???
Vai tiešām tikai par ūdens pieslēgšanu,vai noslēgšanu,vai arī par to kā dārgāk pārdot savus pakalpojumus??
Tiek vairākkārt zvanīts uz ūdeku,no privātmājas par to lai atsūtītu santehnikas meistaru,kurš varētu pensionārei nomainīt toletes poda noskalojamo kasti.
Un te nu sākās pati interesantākā daļa.
Tiek iedoti visādi nummuri,no kuriem sākās rinķa dancis.
Tad atbrauc viens meistars,kuram esot jāpierakstās rindā,kura tāpat nekad nepienāk.Tad ierodās kāds cits,kurš paziņo,ka remontē tikai bagātnieku mājas,jo tur varot nopelnīt.Un šie krāmēties netaisoties.Tad vēl izskan jautājums, kāpēc paši nemaina.?Kam tad domāta ūdeka,un santehniķi???Ziniet forš skats 80 gadīga omīte maina podu??
Es te sāku skatīties,ja netiks iesaistīti mēdiji,vai netiks zvanīts uz Bez tabu.Tikmēr visiem par visu būs liels po**j.

Komentāri (20)

  • -2
    Tārps 17.07.2022, 02:18:28

    Priekš kam ir vajadzīgi santehniķi,elektriķi,mūrnieki,namdari un citi meistari,ja cilvēkam viss ir jādara pašam,jo visiem par visu ir po**j.
    Vai tad mēs nedzīvojam 21 gs. Un vai tad mēs nedzīvojam ES.Kur tiek izsaukts meistars,kurš izdara darbu un tam tiek samaksāts???

  • -1
    Marta P 18.07.2022, 14:13:17

    Bišķi jau ar gribi, lai tur strādā cilvēki-orķestris. Ir atšķirība starp ūdens piegādi un poda labošanu. Tas, ka caur podu tek ūdens nenozīmē, ka ūdens piegādātājam tas jālabo.

  • 0
    Covid 19-24.ventspils.lv 17.07.2022, 06:50:30

    https://www.ventasbalss.lv/sludinajumi/pakalpojumi/piedava-pakalpojumus/413860

  • 0
    Kriska 17.07.2022, 08:22:23

    Riebekli, nu nevajag tā. Ja Ūdeka visu darīs, atkal būs slikti - teiks, ka pašvaldība sagrābusi visu savās rokās. "Ventspils avīze" (bez maksas atrodu pasta kastītē) dod santehniķa sludinājumu- man nomainīja radiatorus, citu reizi salaboja virtuves izlietnes noteku. Ļoti akurāti visu izdarīja.

  • -2
    žurka 17.07.2022, 09:52:45

    Ūdeka jau nu galīgi nav tā, kam jārūpējas par poda nomaiņu, tā atbild par pilsētas ūdensapgādi. Pats Riebeklis, ja jau prot pasūdzēties pilsētas forumā, nevar pats neko nomainīt vai izsaukt santehniķi tantukam?

  • -3
    Pilsēta 17.07.2022, 10:48:39

    Pilnīgi piekrītu par bardaku.
    Es vakar rimčikā nopirku gaļu un dārzeņus, bet neviena pārdevēja nepiekrita atnākt un izvārīt zupu. Kam vajadzīgas sievietes veikalā kurā ir pārtikas produkti.

  • -1
    Barons (Freiherr von ...) 17.07.2022, 12:33:25

    Pilset kundz.
    Es gan vienreiz bij nofraktet vien Bōdniec (neteiks no kur Veikal) uz sav Muiž.Aber mēs bij sākt ar tō Saldo rikt.Tō Zupp bij vārit pēcak,kad no tō Saldum bij pekusuš.

  • -1
    Marta P 18.07.2022, 14:14:44

    perfekts salīdzinājums! :D

  • -4
    Tārps 17.07.2022, 11:03:24

    Es jau tā domāju ka pilsētas forumā dzīvo muļķi un debīliķi,kuriem pastāvošais bardaks liekās kā medusmaize.
    Laikam patīk dzīvot sabiedrībā kurā neviens par nekko neatbild,un kurā visi,var darīt kā nu kurš prot un kā nu kurš saprot.
    Iet runa par to
    Ja esmu izsaucis santehnikas meistaru.Tad kad tas ierodas,tad tas nemeklēs googlē kā tas vai sis ir jādara.
    Visi darbi ir jadara sertificētam sava amata meistaram,neviss kaut kādam idiotam,kurš varbūt kaut kad kaut ko jaunībā ir darījis.
    Bet mums jau tas ir normāli
    Jo kā kaut kas ir jāizdara tā jāzvana uz Rīgu.
    Drīz būs tā
    Es piedirsīšu bikses,un lai to visu atrisinātu būs jāzvana uz Briseli.
    Vai tad katrā pilsētā nav visam jābūt???
    Bet mums jau vissiem viss ir normāli.
    Vai ne???

    Nu gudrīši iesakiet gudru meistaru,kurš sataisīs ar garantiju,un kaut ko kaut kur nesačakarēs

  • -2
    Tārps 17.07.2022, 11:07:08

    Un runa par Ventspils avīzi,mana pasta kastītē tā nav bijusi jau pusgadu.

    Un būs laikam jazvana uz Rīgu,varbūt ka Bez tabu zinās ko darīt

  • 0
    Kriska 17.07.2022, 11:09:37

    Draudziņ, beidz nervozēt. Tam santehniķim, kurš mainīja radiatorus, sertifikāts ir. Savadāk viņš nevarētu individuāli strādāt. Viņam ir mašīna, pats aizbrauca uz veikalu, nopirka ko vajag, iedeva man čeku.

  • -2
    Herta 17.07.2022, 11:11:33

    Noteikti zvani uz Rīgu, tur speci bikšu piediršanā!

  • -2
    Arvic Sauleskalns 17.07.2022, 11:40:04

    Riebeklim- LŪDZU PASKAIDRO-KAS IR TOLETE?
    Kaut kas saistībā ar metāllūžņu iepirkumiem(TOLMET)? Bet kāds metāllūžņiem sakars ar TUELETES inventāru vai ŪDEKU?

  • -1
    Tā nu ir 17.07.2022, 12:50:12

    Aber. Kas tad tāda ir TUELETE...???!!! :):):):):):):):)

  • -2
    Larijs Kukarans 17.07.2022, 12:39:59

    Cirvi,tā ir ateja,cilvēks pārrakstījās (ātruma nepārbaudīja uzklabināto,nu ir problēma) pēc tam vairs nevar izlabot.Cik tev gadu?Kā mazs bērns, piesējies pie nejaušas kļūdas.

  • -1
    Pašvaldības SIA "ŪDEKA" 17.07.2022, 13:33:00

    Pašvaldības SIA “ŪDEKA” ir ūdenssaimniecības uzņēmums, kas nodrošina centralizētos ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumus. “ŪDEKA” atbildībā ir dzeramā ūdens ieguve, attīrīšana, piegāde, kā arī notekūdeņu savākšana un attīrīšana. Par ūdenssaimniecības sistēmām, kas atrodas privātā īpašuma iekšienē,tajā skaitā tualetes podu maiņu, ir atbildīgs īpašuma īpašnieks. Aicinām vērsties pie speciālistiem, kas sniedz santehniķu pakalpojumus!

  • -2
    VDL 17.07.2022, 19:00:21

    Riebekli, Tu jau esi pietiekami liels un pienācis laiks Tev atklāt dažas patiesības:
    1) ŪDEKA nesniedz santehniķu pakalpojumus,
    2) Latvenergo nemaina izdegušās spuldzītes dzīvokļos,
    3) Ziemassvētku vecītis neeksistē

  • -1
    yolo 17.07.2022, 22:47:07

    Kas tālāk? Sadales tīklam vai Latvenergo būs jamaina spuldzītes?

  • 0
    Ingus Trautmanis 18.07.2022, 07:35:33

    Riebekli, tā vietā, lai nevietā paustu savu sašutumu, būtu pats ņēmis un nomainījis! Nav nekāda raķešu zinātne, nepieciešama pamatskolas izglītība un 7% loģiskā domāšana!

  • 0
    E.M.R.S. 18.07.2022, 16:52:42

    No autora aprakstītās situācijas izriet, ka tīri cilvēciski skatoties, kaut arī Ūdeka tādus pakalpojumus nenodrošina, tika iedoti citu meistaru numuri. Tātad uzņēmums panāca no savas puses pretī. Tālāk komunikācija un darbu organizācija paša rokās.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: