Kriskas kundze

Tārps | 29.05.2022, 13:33:01 | 1164

Jūs rakstījat ka pelnat 1000€ mēn.Nu jā tad jau var slavināt visu kas ir apkārt,un dziedāt internacionāli.Bet ko darīt parastiem cilvēkiem,melno darbu cilvēkiem????Ne jau visi var būt inženieri.Datorspeciālisti. Vai kādi citi speciālisti.
Jūs taču piekritīsiet ka ir melnie, parasti darbi,par kuriem maksā no 380-420€.Ko darīt tiem cilvēkiem.Viņiem ko jādzīvo zaru būdās,un jāēd zupas virtuves žļurgu???Jo citam vienkārši nepietiek.Kā lai tādi cilvēki samaksā aukstos komn.,nopērk malku savām mājelēm,un kā lai abģērbj un izskolo bērnus???
Nu pamāciet,Jūs taču esiet visi gudri????Jāatsakās no kaut kā??No kā lai atsakās?
No mājās?
No dzīvokļa?
No bērniem?
No savas dzīves?
No kā lai atsakas ko???
Jums neliekās ka mēs tomēr dzīvojam 21 gs nevis kaut kādā 12gs.
Vienmēr to ko es rakstu,komentāros tiek nolikts līdz ar zemi,ka man reizēm liekās kad forumā atrodas personas kuras nedzīvo ne Ventspilī,ne uz planētas zeme.Un kuri nelasa ne avīzes,neskatas tv,internetu un neredz kā dzīvo citur.

Komentāri (11)

  • -1
    Larijs Kukarans 30.05.2022, 14:14:54

    Tev taisnība par 1000%,tas nevienu neinteresē.Nu,jārod risinājums pašam.Kādi te var būt ieteikumi,es pat nezinu.Es savu izvēli izdarīju,jau sen,ne jau no brīva prāta,bet esmu īrijā.Īrija nav,un nekad nebūs mana zeme,bet ja man jāizvēlas starp dzīvošanu svešā zemē un izdzīvošanu mājās,es izvēlos svešatni,diemžēl.Ja paveiksies un nodzīvošu līdz pensijai atgriezīšos,es vismaz ceru.Man bērni jābaro šodien,neviss saulainajā nākotnē,un jādzīvo arī šodien,neviss nākošajā dzīvē(ja tāda vispār ir).Par tiem,kam mājas labi iet,prieks,ka viņiem labi,un ka viņi dzīvo savā zemē,nevar jau visiem Dzimtenē slikti iet.

  • -7
    Kriska 30.05.2022, 15:02:22

    No kurienes nāk visas tās bēdas, ku jūs nosaucāt? No bērnības, no skolas!! Nesens TV raidījums- 10% skolas beidzamnieku nekārto valsts ekzāmenus. Un ir skolas, kurās līdz 30% . Kāda nākotne tiem bērniem? Dzirdēju, ka tādus arī pieņem augstskolas. Bet viņi nav pieradījuši mācīties, strādāt , sevi piespiest kaut ko darīt.Kā teica mūsu saeimas deputāts - arabs (uzvārdu varu sajaukt), Europā klīst egoizms - viegli dzīvot un tikai priekš sevis.

  • -1
    Larijs Kukarans 30.05.2022, 15:09:53

    Vāks, čurka jau saeimā,pedersats ārlietu ministrs,prezidents žīds,un ne tikai viņš,valdībā biezs ar viņiem.par kādu nākotni var runāt?

  • -2
    ilona kaķis 30.05.2022, 22:39:09

    Taču kā ārlietu ministram viņam nav ne vainas. Kā viņš tiek galā ar savām apakšgala problēmām, nav mana darīšana.
    Tas gan taisnība, ka valdībā daudzi varavīkšņainie.

  • -4
    ilona kaķis 30.05.2022, 22:51:20

    Attiecībā uz kārtējām žēlabām par slikto dzīvi man gribas pavaicāt 'Riebeklim' -ko esi darījis, lai uzlabotu savu situāciju? Nu piemēram, sāksim ar skolu. Kā mācījies? Kāpēc nestudēji?
    Labi, visiem nav vieglas galvas, es saprotu. Tad kāpēc neapguvi ienesīgu profesiju? Amatu iemācīties taču var? Nu piemēram, kaut vai santehniķis nebūt ne slikti pelna. Tūkstotim pāri krietnu gabalu. Viņi vispār uz izķeršanu.

  • -4
    Opaps 31.05.2022, 09:09:21

    Uz izķeršanu ir tikai labi speciālisti-kuriem galva strādā { izglitoti } un ir prasmīgas rokas, Tādus ir grūti atrast un par to labi jāmaksā,

  • -7
    Kriska 31.05.2022, 10:11:43

    Larij K. To "čurku"(kā jūs to nosaucāt) latviešu meita izvēlējās sev par dzīves biedru. Viņš nenokrita no gaisa.

  • -1
    Larijs Kukarans 31.05.2022, 12:03:35

    Neuzskatu tev kaut ko paskaidrot,čurka ienācis te latvijā un zeltenes rindā guļas viņam apakšā,kādus paskaidrojumus tu vēl gribi.

  • 0
    Vilks2000 31.05.2022, 10:33:56

    Piekrītu.

  • -1
    Kàpèce 31.05.2022, 12:52:25

    Par kādu čurku ir runa?

  • 0
    Barons (Freiherr von ...) 31.05.2022, 18:05:46

    Vai tō nav dōmat Houssam Abou Merhi ( حسام أبو مري)?
    Aber viņ vairs neir ekš Saeim?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: