Tirgus

Tārps | 28.03.2022, 12:23:58 | 1250

Turpināsim tēmu.Jautājums gudrajai Ventspils sabiedrībai.
Kāpēc viņu sauc par tirgu,ja tas nav tirgus bet veikals.Tirgū cik es zinu var nokaulēt cenu,tā ir bijis visos laikos.Cara,vācu laikā,staļina,padomju,latvijas pirmsākumos.Bet pamēģiniet gaļu nopirkt kaulējoties.Jūs pasūtīs vienu māju tālāk.Comon,tirgū,cenas nav akmenī cirstas,ja kas .....
Nākamais, galvenais.Tirgos visu laiku mainās arī pārdevēji.Šodien Vaņka,rīt Peķka.Bet neviss tā kā pie mums.20 gadu garumā vieni un tie paši tirgotāji.Tad jau tas ir veikals, nevis tirgus

Komentāri (5)

  • -1
    Tārps 28.03.2022, 12:26:38

    Jūs kaut ko esat sajaukuši.Sajaukuši ar nosaukumu izvēli.Ja kas diemžēl mūsu pilsētā pēdējos 20 gadus tirgus nav,un izkatas ka nebūs.Jo jums nav nekādas saprašanas,kas ir tirgus.Un kas ar to saistās

  • -2
    Kriska 28.03.2022, 14:52:02

    Riebeklīti, beidz cepties. Visos tajos laikos, ko tu nosauc, mēs nebijām Eiropā. Za čto borolisj, na to i naporolisj.

  • -1
    Covid 19-24.ventspils.lv 28.03.2022, 15:41:59

    Un visabsurdākais ir tas,ka tirgos tagad prasa ,lai pie preces būtu cenu zīme.

  • 0
    sranskis 28.03.2022, 20:30:26

    Riebekli- vai Tev ārzemēs dzīvojot daudz kur izdevies kaut ko nokaulēt? Ja nu vienīgi pie turkiem, kas tur augļu-dārzeņu tirgu, bet arī tad, ja ņem vairumā. Neticu, ka pērkot gaļu kāds ārzemju kolhoznieks padosies. Man izdevies tikai kaut ko nokaulēt tā saucamajos flee marketos, lūk tas ir īsts tirgus ar kaulēšanos un tamlīdzīgi, bet apskaties tirgus tajā pašā Berlīnē, tāds pats lielveikala tipa kā pie mums vai Rīgā.

  • -3
    корумпант 29.03.2022, 09:01:44

    Ja nevari šodien cenu nokaulēt, vaina nav tirgū, vaina ir tevī. Man personīgi patīk tas, ka nav kadru maiņa pie konkrētām precēm, jo lojāliem klientiem vienmēr ir kāds bonuss un labāka cena!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: