Jautājums foruma dalībniekiem

Tārps | 25.03.2022, 16:01:37 | 902

Kas tā par Marta P.
Jo raksta par Pēēē. žēēē
Idiotisms sit augstu vilni, vispār nesaprotu kā tā var uzrakstīt

Komentāri (12)

  • -4
    Covid 19-24.ventspils.lv 25.03.2022, 16:22:30

    Viens vai viena no pilsētas domes algotajiem darboņiem lembergistu zudušā spožuma pulēšanai.

  • -4
    Qv 26.03.2022, 08:22:08

    Es pat teiktu, viens no lembergistu interneta troļļiem, kas ar "putām uz lūpām" aizstāv savu vadību, domes kapitālsabiedrību darbību utt. Regulāri iet cauri VB un dedzīgi slavina savu priekšnieku un pārējās iesaistītās personas un iestādes. Ievērojiet, šīs darbības notiek domes darba laikā no domes adreses - tā tad iespējamās aizdomas par nodokļu izšķērdēšanu, kad šādu troļļu algas tiek maksātas no mūsu kabatas.
    Pasaules notikumu kontekstā - viss šis ir ļoti līdzīgs ar "putašenko stratēģiju", tikai daudz mazākā mērogā : desmitiem gadu valdīšanas laiks, viens mūžīgais līderis, daudzu pilsētas lielāko uzņēmumu fiziska un finansiāla kontrole, piebaroti līdzgaitnieki, sistemātiska spalvu spodrināšana medijos, un nu jau arī interneta troļļi un tamlīdzīgi

  • -5
    Partijas Biedrs 26.03.2022, 08:27:19

    Jā,un vai tā persona nekad nav apsvērusi iespēju,ka reiz var pienākt atmaksas brīdis?
    Ne jau mūžīgi paliks pie varas tā kliķe,kas sei dēvē par "partiju "Latvijai un Ventspilij""...

  • -5
    Staķis 28.03.2022, 09:57:50

    partijas biedrs - kuras partijas biedrs esi?

  • -1
    Partijas Biedrs 28.03.2022, 18:32:26

    >>Vītols2
    Savas partijas.
    Nosaukums varētu būt jebkāds,kaut vai "Latviešu tautas apvienība "Pērkonkrusts-2",tas tā,piemēram.

  • -5
    Staķis 28.03.2022, 09:57:32

    Baigi daudz runā par Kristovski, tik daudz, ka pat sāk likties, ka tas ir viņa paša profils. Kā zināms - katra publicitāte ir publicitāte.

  • -5
    B. Jurševics 28.03.2022, 10:03:43

    MartasP profils ir ar Ventspils pašvaldibas iestādes vadītāja/as māti saistīts profils, kuru izmanto Ventspils domes saistītā struktūrā iesaistīta persona. Uzvārdi studijā nebūs, bet viņa/as brālis zin par ko runa.
    Ventspils nav liela.

  • -7
    корумпант 28.03.2022, 11:21:50

    Jurševica kungs, jūsu shematisko aprakstu ir grūti izprast, lūdzu precizējiet! Kā arī @Vpr varētu atrast komentāru par to, ka pametat šo portālu, kāpēc pēkšņi esat šeit? Kas ar godavārdu?

  • -8
    Marta P 28.03.2022, 11:23:56

    Jēziņ.. Pat man brāli piedomājuši klāt! :D
    Protams, nevar jau izslēgt, ka kādā tālā pagātnē bijis kāds ārpus ģimenes sakars un ir man kaut kur kāds pusbrālis. Bet nu tā, ka mani zinātu un es ne - jokaini.
    Bruno, jūs var būt būtu tik laipns un padalītos ar man nezināmo manas ģimenes vēsturi? var būt tiešām man ir brālis?

  • -8
    Marta P 28.03.2022, 10:07:21

    Katrs jau spriež pēc sevis, ja ir kāda trollis, un pauž tikai kāda cita viedokli, droši vien šķiet, ka tā dara arī citi.
    Es paužu savu personīgo viedokli. Jā, ir brīži, kad tas sakrīt ar kāda cita viedokli, bet ir brīži, kad nesakrīt. Tā par daudz reiz šeit pat forumā ir pierādījies, ka kādam , ar ko parasti diskutējam par saviem atšķirīgajiem viedokļiem, piekrītu un piekāpjos. Jo mans viedoklis nav akmenī cirsts, ja kāds man var pateikt konkrētus argumentus, par to, kādēļ uzskata, ka viņa viedoklis ir pareizāks - es tos vienmēr labprāt izlasu un apdomāju. Ne vienmēr piekrītu, bet vismaz izzinu to, kāpēc tā domā kāds cits.
    Man nav velme mainīt kāda viedokli, bet gribētos domāt, ka diskutējot man pretīm arī sēž cilvēki, kas izlasa un apdomā manu viedokli. Neprasu, lai piekrīt, bet vismaz pieņem, ka var kopā, vienā pilsētā, sadzīvot cilvēki ar dažādiem viedokļiem.
    Ir viedokļi , kas man nav saprotami un pieņemami, par tiem arī izsakos.
    Vai forums nav paredzēts viedokļu apmaiņai?

  • -5
    корумпант 28.03.2022, 11:24:38

    bet pag, nesaprotu par ko te ir strīds vai kāpēc tieši par tevi uztaisa veselu ierakstu? Lūgums uztaisīt arī par mani kaut kad, interesanti lasīt minējumus par to kas tu esi.

  • -6
    Staķis 28.03.2022, 13:40:44

    Nezinu kā šo komentāru autoriem, bet man no malas izskatās pēc kaut kādas paralēlās realitātes. Pēc šeit lasītā varētu nospriest, ka Ventspilī katra kustība/darbība tiek kontrolēta. Iedzīvotāji ir apspiesti. Pāris opozīcijas deputāti gluži kā enģelīši mēģina iedzīvotājus izpestīt, bet nekā, jo arī viņu rokas ir sasietas. Saņematies, dzīvojam vienā pilsētā, lej sūdus sev uz galvas nevis citiem!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: