Ventspils tirgus,pārventā,pilsētā

Tārps | 24.03.2022, 18:53:01 | 1903

Lūdzu paskaidrot man kad tā par parodiju mūsu plsētā,ko sauc it kā pa tirgu.
Kas tie par murgiem,strādā,aukstākais līdz diviem pēcpusdienā.????Jūs nopietni???Comon???
Kāpēc gaļa tirgū ir dārgāka nekā lielveikalā,tad jau tas nav tirgus.Tirgus jau skaitās vietu kur var nopirkt lētāk,neviss tā kā mūsu tirgū.Beidziet bet tas kas ir mūsu pilsētā,tas nav tirgus,bet parodija

Komentāri (17)

  • -1
    žurka 24.03.2022, 19:37:41

    Tāpēc, ka par tirgus vietu tirgotājam jāmaksā un cilvēku, kas iet uz tirgu, paliek arvien mazāk. Pirktspēja samazinās. Tas jau ne tuvu nav Rīgas Centrāltirgus vai pat Liepājas tirgus apjoms.

  • -8
    Marta P 25.03.2022, 13:47:35

    Par cenu - tirgus produkcija ir augstākas kvalitātes, par kvalitāti jāmaksā. Nepatīk - nu ēd tos lielveikalu produktus.
    Protams, ka veikalos būs lētāk, ar to jau arī viņi tādus mājražotājus, mazās saimniecības izēd no tirgus.
    Darba laiks ir normāls. Uz tirgu var aizbraukt pirms darba, pusdienlaikā, ja akurāt citā laikā nav iespējams. Sestdienā arī viss pieejams, pat plašākā klāstā. Ja meklē, tad problēmu jau vienmēr var atrast, tur taisnība. Bet nu šeit jau sūdzas par neko.

  • -1
    Persona 24.03.2022, 22:46:50

    Atceramies, kad bijušais tirgus vadītājs, aizmirsu uzvārdu, tirgus paviljonā nomainīja dārgās Vitrum vitrīnas, īre, kāda ir jāmaksā tirgotājiem, es atvainojos, nav tirgum adekvāti. Protams tādēļ, lai tirgotājs nosegtu izmaksas, ir spiests pacelt cenas...
    Ar steigu ir tirgus vadītājs jāmeklē, kurš saprot tirzniecību un tā specifiku.
    Starp citu, tirgus kad tika pārbūvēts? Kopš tien laikiem pat lāgā atjaunošanas darbi nav redzēti.
    Pat galdi vēl stāv vecie, ko atceros, kad biju mazs, tagad trīsdesmit

  • -3
    Barons (Freiherr von ...) 25.03.2022, 05:34:04

    Kukurūz kundz.
    Es gan ir atcereties tō Uzvārd.
    Tō ir izbijuš Minister- Strujevič kung/biedr.,le zinat.Var būt,ka lembergist.

  • -8
    Marta P 25.03.2022, 13:52:08

    Es atvainojos, ko 'jūs sagaidāt no tirgū pieejamās produkcijas? Ka lauksaimnieki, zemnieki, mājražotāji savu produkciju pārdos zem pašizmaksas?
    Tur ir gaļa, tīra, svaiga gaļa, un maksā tik cik maksā svaiga, kvalitatīva gaļa. Piedodiet, bet salīdzināt ar lielveikalu gaļu, kur pat it kā tīram gaļas gabalam ir rakstīts SASTĀVS, nu beidziet. Protams, tāda svaiga būs arī pēc nedēļas, galu galā, tai gaļai no Spānijas jāatbrauc un vēl jābūt svaigai..
    Ejot uz tirgu katrs klients saņem kvalitatīvu produkciju, un tas attiecīgi maksā. Nevajag tagad iedzīt stūrī mūsu mājražotājus, kuri ar to pelna iztiku sev, savai ģimenei, liekot nolaist cenas..

  • -1
    Persona 27.03.2022, 00:41:07

    Marta P!
    Pirms tu atbildi uz manis rakstītiem komentāriem, lūdzu, izlasi tās kaut vai 10 reizes.
    Jo jau kuro reizi tu atkal izrauj kontekstu un murgo, kaut ko.
    Kurā vietā esmu rakstījis, to ko tu man esi atbildējusi, ko?
    Varbūt, ja tev nav ko teikt, nesaki neko?

  • 0
    latvietis parastais 24.03.2022, 22:47:07

    Tirgus jau nau Lidls ka jāstrādā cauru dienu. Ja paskatāmies kādu laiciņu ( gadus 100 - 200) atpakaļ tirgus dienas bija sestdienas. Visi ,gan tirgotāji ,gan pircēji sabrauca kā uz svētkiem, jo citā laikā nebija laika braukt, bija jāstrādā.

  • 0
    Optika 25.03.2022, 03:34:41

    Neesi dzirdējis par tādu lietu, kā pieprasījuma un piedāvājuma mijiedarbība? Ja tirgus apmeklējums katru dienu no pircēju puses būtu kā sestdienās, tad tirgus visticamāk strādātu katru dienu, bet par cik iedzīvotāju skaits pilsētā ir tik liels cik viņš ir un tūristi arī to īpaši nespēj mainīt (nedaudz tikai sezonāli), tad nu tirgus laukumā nav īsti jēga stāvēt un ko tirgot katru dienu.
    Un cena ir augstāka nekā kādā Rimi, jo tas tomēr ir roku darbs, kas prasa pūles un pacietību - tā nav masu produkcijas ražošana, kas var nosegt izmaksas vien ar to, ka tas tiek ražots lielā daudzumā un arī patērēts lielā daudzumā.
    Ja vēlies, lai tirgotāji ir ieintresēti tirgoties katru dienu, tad arī jāpanāk, ka pircēju skaits ir 10x reizes lielāks nekā kaut kādā parastā trešdienas dienā - nu tad matemātiski rēķinot viss, kas atliek ir palielināt Ventspils iedzīvotāju skaitu 10x reizes vairāk no kādiem 30 000 iedz. un 300 000 iedz., tad arī tirgotājiem būtu jēga tur stāvēt ar savu produkciju!

  • -3
    Tārps 25.03.2022, 15:52:01

    Tāpēc nevajaga , darīt tādus murgus.Ielaižot pilsētā,lielveikalus,lai tie varētu izkonkurēt pašu ražotos produktus.
    Visu ko mēs darām,mēs par visu maksājam,un pie tam trīskārt

  • 0
    Optika 25.03.2022, 23:59:56

    Rīgā lielveikali nekādā gadījumā nav nospiedusi Rīgas Centrāltirgu!

  • -1
    Kriska 27.03.2022, 08:08:52

    Mūsu tirgū viss ir dārgs. Pat gaļas produkti, kas ir lielveikalā, ir dārgāki. Kartupeli - pat līdz 80 centiem (sestdienā). Nav garantijas , ka tie ir labāķi . Vasarā nopirku gurķus no zemnieka lai iesālīt. Pēc 3-4 gurķu apēšanas man sākas alerģija - izsitumi. Ķīmija!!!

  • -1
    Barons (Freiherr von ...) 27.03.2022, 10:29:07

    Kriska kundz
    Vaidziks pašiem audzet iekš Mazdārziņ.Bez Ķīmij.
    P.S.Iekš Pārvent neir nevien viet,kur Mazdārziņ ieriktet?

  • 0
    Optika 27.03.2022, 11:17:15

    Sākumam ieteiktu analīzes nodot - varbūt ir hroniskas kaites ko cilvēks pats vēl nezin. Un tālāk, ja tomēr cilvēkam tirgus nav pa prātam - ieteiktu to neapmeklēt un beigt sūkstēties par dzīvi, jo man tirgū nopērkamā prece ļoti garšo un esmu gatavs to pirkt pat, ja cena ir lielāka nekā lielveikalos.

  • 0
    Kriska 27.03.2022, 12:08:41

    Paldies, Baronkungs! Es to arī daru. Un no savējos gurķus varu ēst visu dienu.

  • 0
    Ventspils_tirgus 28.03.2022, 10:42:16

    Darba laiks Ventspils tirgū ir pielāgots atbilstoši apmeklētāju plūsmai, kas pamatā ir no rītiem.
    Diemžēl ar lielveikalu svaigās gaļas cenām ir grūti konkurēt, jo tirgū preces tiek realizētas daudz mazākos apjomos, kas attiecīgi palielina to izmaksas uz vienu vienību. Ventspils tirgū svaigā gaļa nāk no Ventspils un Kuldīgas novadu kautuvēm. Līdz ar to iepērkoties tirgū ne tikai tiek atbalstīti vietējie lauksaimnieki un mājražotāji, bet arī iegādāta kvalitatīva vietējā produkcija.

  • -3
    Soross 31.03.2022, 17:15:50

    Forumā mītošie pasaku tēli pārmet tirgam, ka tas pa maz šance. Nu i gan.

  • 0
    reku 31.03.2022, 17:52:58

    Žīdel,cūkas ausi negribi?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: