Piena un maizes cena atkal pieaugusi pa 24%!

krustmateflorence | 21.02.2022, 12:13:20 | 938

Kā ziņo masu mēdīji pa brīvdienām , ir strauji cēlusies cena, maizes un piena produktiem, tuvākā laikā , uzkāps cena arī zivju un gaļas produktiem.
Ko tagad darīs tagad , trūcīgie un maznodrošinātie??

Komentāri (21)

  • -5
    Barons (Freiherr von ...) 21.02.2022, 12:38:43

    Pa Pien maz bēd,tas prekš tō Bērn un tō Teļ,le zinat.
    Vaidzet vairak dzērt Al.
    Pa tō pārejo gan skād.

  • -1
    Vadims Kevrelis 21.02.2022, 14:37:06

    Bet vienā no pilsētas veikalu tīkliem jau sen kā ir pieejam nocenota maize(baltā un rupjā) un pat to reti izpērk.

  • -2
    A.n.i.t.a 21.02.2022, 14:43:17

    Nu, ko-jāmācās būs taupīt gan naudu gan maizi, lai miskastēs nemet veselus klaipus, pērk bezjēgā, nevar patērēt, laikam jau tāpēc, ka naudu saņem nevis nopelna, bet tie, kam galva uz pleciem un rokas no īstās vietas aug, paēduši būs vienmēr.

  • -1
    cilda 21.02.2022, 15:24:45

    Vispār ar to taupīšanu ir tā, gan baltmaize, gan rupjmaize man vairākiem pazīstamiem ir problēma. Vesels klaips veciem cilvēkiem, kuri dzīvo vieni ir pa daudz, bet kas ir puses, ne vienmēr mīkstas un garšo. Tad mocās sirdsapziņas pārmetumos, ka maize jāizmet.

  • -1
    reku 21.02.2022, 15:34:16

    Pie vainas ir arī ražotāji,kas gadrīz visas maizes sagriež jau ceptuvē.
    Nepieminēsim plānās šķēītes,kas abām rokām turamas,bet sagriezta maize mēdz sapelēt neglābjami,pelējums starp šķēlītēm,un cauri,jāmet prom,ja vistu nav,kam pa druskai izbarot.
    Kad bija kukuļi veseli,nesagriezti,tad drīzāk apkalta,ne sapelēja,ja laicīgi iztina no celofāna iepakojuma.

  • 0
    некто 21.02.2022, 15:27:30

    Tikai divas veikalos Ventspili pardodas ists lauka PIENS. Visos parejos - ta saucamais piena produkts.

  • -5
    Eeeeeeeeee 21.02.2022, 15:34:32

    PROM NO ŠĪS VALSTS!

  • -2
    VERONIKA M 21.02.2022, 16:32:23

    Beidzot jāmācās maizi cienīt! ZEMĒ NOKRITUŠU maizes gabaliņu vajadzēja pacelt un nobučot ,tādā veidā tai atvainojoties.( Tā MAIZĪTI godāja kara laikā, ateras vecāmāte).

  • -1
    E.M.R.S. 21.02.2022, 16:35:03

    Ome man mācīja tieši to pašu.

  • -2
    A.n.i.t.a 21.02.2022, 16:36:21

    Maizi vispirms ir jāizņem no plastmasas iepakojuma, labāk lai apkalst tas šķēlītes, ja neapēd uzreiz, bet vēlāk var iemērkt pienā un uzcept, būs mīkstas un vēl garšīgākas. Rupjmaizi var iemērkt un vārīt maizes zupu vai sarīvēt un taisīt rupjmaizes kārtojumu. Nekad neesmu maizi izmetusi miskastē, sliktāka gadījumā izmetu putniem, bet parasti apēdu, bet vispirms-apdomāju, kad pērku, vai nebūs par daudz.

  • -5
    krustmateflorence 21.02.2022, 16:38:07

    Ko var tautai piedāvāt mūsu valsts valdība, lai palīdzētu ģimenēm ar bērniem, un tiem pensionāriem , kuriem vienīgais ienākums ir tikai pensija, tikai naudas atbalstu, jo rīt cena uzkāps augšā vēl citām precēm.
    Tiem kuru mēneša ienākumi sniedzas pāri 1000.euro , cenu kāpumu nesajutīs, bet ko darīs tie, kuri dzīvo uz nabadzības sliekšņa 500.euro robežas?
    būs -redzams -karš un bads, jaunajam pilsētas mēram ir jānāk saviem pilsētas iedzīvotājiem palīgā.

  • -2
    VERONIKA M 22.02.2022, 11:34:57

    Nav saprotams par ko uztraucas miljonāre? Bet par maizes cenu - lai tiktu pie maizes kukulīša ir jāsēj, jāpļauj,jāmaļ,jācep un beidzot jāaizved līdz patērētājam. Un visiem iesaistītajiem VAJAG LIELĀKU ALGU. Pieauga degvielas un elektrības cena! Un tas pieaugums
    tikai un vienīgi no mūsu kabatas, LOĢISKI! Kā tad tas mērs palīdzēs?

  • -6
    Eeeeeeeeee 22.02.2022, 11:40:41

    Par maizi vispār nav ko uztraukties! Vēsturiski maize ir bijusi un būs vergu ēdiens, nabadzīgo ēdiens! Nav brīnums, ka Latvijā tā ir tādā vērtē, jo šī valsts vienmēr ir izcēlusies ar savu nabadzību, pieticību un verdzību! :)

    Par gaļu vajag uztraukties! :)

  • -5
    VERONIKA M 22.02.2022, 12:14:53

    BEZ GAĻAS VAR IZTIKT! NAV JĀNOGALINA NEAIZSARGĀTI DZĪVNIEKI! BET BEZ MAIZES ? - NĒ! NEVAR! Eeeeeeee- kāda verdzība ? Un no nabadzības nav jākaunās! MAIZE LATVIJĀ BIJA,IR un BŪS LIELĀ VĒRTĒ!

  • -4
    Eeeeeeeeee 22.02.2022, 16:21:16

    Veronika... nerādī lūdzu publiski savu zemo intelektu un spriešanas spējas par attiecīgo tematiku! :)

  • -2
    krustmateflorence 22.02.2022, 15:37:12

    maizei un pienam un miltu izstrādājumiem šodien atkal esot centi klāt pielikti.
    visiem dārzeņiem , augļiem un pat cigāriem un konjakam ,arī medikamentiem cenas augšā saceltas, pilnīgi briesmas, ko nabadzīgā tatas daļa iesāks, kā izdzīvos??

  • -2
    krustmateflorence 22.02.2022, 17:35:31

    Veronikai M
    esmu kara laika bērns, es pat zinu to, kā garšo no koka mizām vārīta zupa, man nav jāstāsta kas ir bads un kad nav ko ēst, es tam visam esmu izgājusi cauri .
    Man ļoti žēl to cilvēku, kuri slimības dēļ nespēj sev veselīgu ēdienu regulāri iegādāties, jo invalīdu pensijas ir smieklīgi mazas, man žēl to veco cilvēku, kuri visu mūžu strādājuši, un tagad saņem smieklīgi zemu pensijum m man žēl to cilvēku, kuri ne savas vainas dēļ , ir nokļuvuši uz nabadzības sliekšņa.
    un nevaru ieredzēt tos, kuri savu bagātību sarausuši -negodīgā ceļā, un kas ir kas, to jau var redzēt izejot uz ielas un pastaigājot pa veikaliem.
    Miljoni atnāk un turas -tikai pie patiesi godīgiem cilvēkiem, jo naudas enerģija ir ļoti, ļoti kaprīza būtne, un ne ar visiem viņa draudzējās... .

  • -2
    Valters 22.02.2022, 17:40:50

    Ar galvu ar viens otrs nedraudzējas...

  • -2
    tery 22.02.2022, 17:56:26

    Nav ko ēst tik daudz. Tas ir tikai sākums.

  • -1
    krustmateflorence 23.02.2022, 08:17:57

    Intresanti būtu zināt, kādas naudas summas Ventspils sociālais dienests ir šai krīzes laikā piešķīris saviem pilsētas pensionāriem un invalīdiem, lai nebūtu ēdamais daudziem cilvēkiem jāmeklē pie lielveikalu atkritumu urnām?
    gribas zināt pa kādiem darbiem jums piešķir apbalvojumus un droši ka prēmijas arī?
    Jeb tik cik Ministru kabinets atmet naudas, arī tā ir visa palīdzība???

  • -4
    krustmateflorence 28.02.2022, 08:23:00

    Ar šodienu atkal cenas visiem pārtikas produktiem paceltas!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: