Vai apklusinās mūs ?

Urzula | 07.02.2022, 09:35:38 | 551

Jau pagājušā nedēļā tika spriest par jauniem grozījumiem likumos;
""Bordāna/Golubevas grozījumi liegs vārda brīvību. Visiem
Sabiedrība, kas nerunā pretī, sabiedrība, kas paklausa, un žurnālisti, kas tur muti vai ražo tikai komplimentāru saturu – tāds ir virsmērķis Golubevas/Bordāna virzītajiem grozījumiem vienlaikus divos likumos, kas regulē vārda brīvības izpausmes.""
""Abu likumprojektu virzība notiek vienlaikus, un abi pašlaik tiek gatavoti otrajam lasījumam Saeimā. Grozījumi Krimināllikumā, kas tiek papildināti ar pantu “Nepatiesu ziņu un izdomājumu izplatīšana”, paredzot līdz pat piecu gadu cietumsodu, un grozījumi “Administratīvo sodu likumā par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā”, kas par agresīvu uzvedību internetā, kas traucē citas personas mieru, paredz ieviest naudassodu līdz pat 500 eiro. Pirmo virza tieslietu ministrs Jānis Bordāns ar domubiedriem, otro iekšlietu ministre Marija Golubeva.""

Komentāri (5)

  • -5
    Urzula 07.02.2022, 09:40:37

    Patreiz tiek intensīvi sekots visos saziņas līdzekļos, kur parādās kāda liecība gan par pošu smagām blaknēm, gan pašu ārstu-mediķu kādu pateikumu, pareizāk par visu, kas ir patiesība... ja turpmāk par to skaļi izteiksies, tad zini ar ko rēķināties....

  • -6
    visvaldisbalamute 07.02.2022, 13:23:21

    Histērisks mēģinājums noturēties pie varas. Tas viņiem vairs nepalīdzēs.

  • -7
    reku 07.02.2022, 13:42:20

    Nepatiesu ziņu un izdomājumu izplatīšana - tas attiecas uz antivakseriem!
    Sargieties!

  • -2
    visvaldisbalamute 07.02.2022, 13:43:08

    https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/tiesa-atcel-neplp-sodu-par-aizliegta-panemiena-raidijumu-par-covid-19-vakcinu-efektivitati.a442294/

  • -5
    marsis 07.02.2022, 22:38:08

    Kas ir antivakseris??? Cilvēks , kam vesels saprāts un grib pie tā palikt, neļaut sabojāt savu veselību?? Mana miesa pieder vēl man-un es to sargāju un sargāšu līdz vien būs iespēja, lai nepaliktu var vakcīnas kropli, kā dažam ir gadījies...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: