Aptauja

Studente LiepU | 02.02.2022, 14:01:36 | 1023

Labdien. Savu studiju ietvarā veicu pētījumu par Sociālo darbu ar ģimenēm ar bērniem Ventspils pilsētā, konkrētāk, par pieejamajiem pakalpojumiem ģimenēm ar bērniem un to sadarbību ar Sociālo dienestu Covid-19 ierobežojumu laikā. Lai iegūtu objektīvu skatījumu, man ir svarīgi noskaidrot ne tikai konkrēto pakalpojumu sniedzēju viedokli, bet arī pakalpojumu saņēmēju (ģimenes ar bērniem) viedokli. Aptaujā iegūtā informācija būs konfidenciāla un tiks izmantota vienīgi apkopotā veidā izstrādātā darba ietvarā, lai izstrādātu ieteikumus sociālo pakalpojumu pieejamību ģimenēm ar bērniem ārkārtējos apstākļos Ventspils pilsētā pilnveidošanai. Lūgums, aptauju aizpildīt ģimenēm, kuras audzina nepilngadīgu/us bērnu/us un, kuras saņem jebkāda veida atbalstu, palīdzību vai pakalpojumu sadarbībā ar Ventspils pilsētas Sociālo dienestu. Aptaujas "Klientu viedoklis par sociālajiem pakalpojumiem Covid - 19 ierobežojumu laikā" tiešā adrese ir: https://www.visidati.lv/aptauja/1808832484/

Komentāri (7)

  • -1
    Nobody 02.02.2022, 14:13:59

    Kas ir "ģimene"?

  • 0
    Studente LiepU 02.02.2022, 14:38:40

    Kā norādīts Nacionālajā enciklopēdijā: Ģimene kā demogrāfiskais termins nozīmē sociālu grupu, ko veido divas vai vairākas personas, starp kurām pastāv radniecība vai laulība, kurām ir kopīga saimniecība un kuras dzīvo kopīgā dzīvojamā vienībā (mājā, dzīvoklī u. c.); šaurākā nozīmē – laulātie un viņu bērni, kamēr tie atrodas nedalītā saimniecībā.
    Var piebilst, ka Ģimene ir faktiskas vai juridiski noformētas personiskas divu cilvēku attiecības, kā arī vecāku un bērnu attiecības.

  • -2
    Barons (Freiherr von ...) 02.02.2022, 15:11:06

    Ja tō Ģimen būt Normāl - vien Sievišķ und vien Vīrišķ,tad es pekrist,tō ir iekš Ordnung.
    Bet ne Piderass oder Lezbiet - tō nevaret taisit Ģimen.Tō būt vaidziks iespundet ekš Darb nometn un pāraudzinat,le zinat.

  • -1
    Nobody 02.02.2022, 19:55:48

    Paldies, studente. Es tik tā, spriedelēju.
    " laulātie un viņu bērni, kamēr tie atrodas nedalītā saimniecībā... "
    1.uzdevums. Vīrs un sieva šķīrušies, bērns pusmēnesi tur, pusmēnesi tur.
    Man ar matemātiku grūtības. Ir ģimene vai nav, vai vairākas?
    Manuprāt ir 2 ģimenes. Sociķi teiktu, ka viena vai neviena.
    2.uzdevums neprecēušies tēvs, māte, katrs savā veču mājā, bērns uz pusslodzi katram.

  • -7
    Soross 03.02.2022, 12:02:48

    Nepareizi!
    Ģimene ir jebkura skaita un dzimuma personu apvienība!
    Tā saka Satversmes tiesa, sekojot manām idejām.

  • 0
    Nobody 04.02.2022, 13:35:14

    Sor. Tad jau visas organizācijas ir ģimenes?! Ventspils pašvaldība- Lemberga uzvārdu tikai vēl nebija pieņēmusi :))

  • -4
    Soross 05.02.2022, 13:29:02

    Tā nav vairs pašvaldība. Tagad tā jau ir valstspilsēta!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: