Kā viss beidzās hokejistiem?

Vitālijs_Artimenko | 14.01.2022, 13:48:03 | 1048

Es no vienas puses priecigs, ka mans puika spelee futeni , bet no otras puses žēl, ka Landmanis šādi atņēma naudu hokejistu bērniem ! Kāds zina nauda jau atgriezta hokejistiem viņš ?

Komentāri (11)

 • -11
  Andris Lapukoks Pirms 5 dienām, 22 stundām

  Gaidi ar maisu - visu naudu notrallinājis jau noteikti! Var redzēt , cik viņam rūp tas hokejs - tagad jau tikai muld atkal Ventspilniekā! Un tur pase no paustā meli ! Re nu jau ne tikai Lembergs slikts , bet arī Čeporjus , Bruno un JKP , par Vočtavu nemaz nerunāsim , tas pēc Ladmaņa domām tas tautas - nodevējs visliekākais. Es jau jauno deputātu vietā iesniegtu iesniegumu par goda un cieņas aizkaršanu.

 • -9
  Vītols2 Pirms 5 dienām, 21 stundas

  Kā Ventspils hokeja naudas apsaimniekotājam, ilgus gadus bija konkrēta stratēģija, ja darīsi ko sliktu pret mani, tad būsi ienaidnieks un visiem stāstīšu, ka tu esi pret mūsu bērniem! SMIEKLĪGI - bet daudzi uzķērās.

 • -10
  Vītols2 Pirms 5 dienām, 21 stundas

  Mans minējums - nē. Oficiālu informāciju vismaz es neesmu redzējis - varbūt kāds var padalīties?

 • -7
  корумпант Pirms 3 dienām, 4 stundām

  Klusēs, mēģinās paslaucīt zem tepiķa. Drīz Saeimas vēlēšanas, gan jau, ka vienu kvotu uz abiem brāļiem Smiltēns atvēlēs, kā nekā sponsoriem solītais ir jāatpelna. Taču, kandidējot Saeimā - divu termiņu bezdarbība Ventspils domē, viss slikti retorika, pašvaldības iedzīvotāju finanšu izšķēdēšana - uzliek ļoti sliktu zīmogu.

 • -6
  Sporta pārvalde Pirms 3 dienām, 3 stundām

  Hokeja klubs “Venta 2002”nav izpildījis tiesas spriedumu un nauda nav pašvaldībai atmaksāta.
  Jautājumu par finansējuma atgūšanu risina tiesu izpildītāja.

 • -2
  Alberts koks Pirms 2 dienām, 21 stundas

  Interesantākais, ka par doto naudu iespējams izdarīts pat vairāk, kā rezultātā tieši hokejisti ieguva, paliek otrā plānā.
  Tiesā tika konstatēts juridisks fakts - līguma nosacījumi juridiski nav izpildīti. Vai zināt kādi ir šie nosacījumi un kādi ir pretargumenti šiem nosacījumiem? Ja nebūtu šo strīdu starp opozīciju un pozīciju tad šādas tiesas nebūtu. Lētā, pelēkā un faktu nezinošā masa tiek iesaistīta šajos jautājumos lai veicinātu saasinājumus kāda konkrēta mērķa īstenošanai. Skumji un nepavisam ne attīstības veicinoši hokejam.

 • -8
  корумпант Pirms 1 dienas, 23 stundām

  Jā, Tiesneši ir lētā pelēkā masa, tie jau nu noteikti neredz, ka Landmanis šo darījis "cēlu" mērķu labā - lai savs puika var amerikā hokeju spēlēt.

 • -7
  корумпант Pirms 1 dienas, 23 stundām

  P.S. cik ilgu laiku paņem ieiet/iziet visos 4 profilos, lai saliktu īkšķīšus? :D :D :D

 • -1
  macro-x Pirms 2 dienām, 18 stundām

  Klubs cik sapratu jau ir uz likvidacijas takas

 • -6
  Imants Liepiņš Pirms 1 dienas, 20 stundām

  Rīga, 4.janv., LETA. Kurzemes apgabaltiesas Civillietu kolēģijas spriedums stājās spēkā 2021.gada 20.decembrī: nolemts piedzīt no biedrības par labu Ventspils Sporta pārvaldei 16 830 eiro un tiesāšanās izdevumus 3304 eiro.

  Bija jāsamaksā līdz pagājušā gada 30.decembrim. Taču biedrība to nav izdarījusi, aģentūrai LETA apstiprināja pašvaldībā.

  Apgabaltiesai ir iesniegts lūgums sagatavot un izsniegt izpildrakstu, lai nodotu piedziņu zvērinātam tiesu izpildītājam.

  Kā aģentūrai LETA pauda bijušais "Venta 2002" valdes loceklis un Ventspils domes deputāts Aivis Landmanis (LRA), viņš savas amatpersonas pilnvaras biedrībā nolicis 2020.gada vasarā.

  LETA jau vēstīja, ka hokeja klubs "Venta 2002" nevēlējās turpināt nodarboties ar bērnu un jauniešu hokeju Ventspilī. Kopš 2012.gada, praktiski nemainoties audzēkņu skaitam, pašvaldības līdzfinansējums ir pieaudzis no 80 030 eiro līdz 215 097 eiro.

  Publicēta: 04.01.2022 15:30
  Kristaps Ūgainis, LETA
  Daiga Kļanska, LETA

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: