Ha!

Eeeeeeeeee | 11.01.2022, 14:54:18 | 393

"Publiskās vietās, iespējams, nevarēs valkāt auduma maskas."

Visu laiku varēja un pēkšņi, kad ir iepirkumi, tad vairs nevarēs! :D

Cik ilgi cilvēki ļaus sevi čakarēt...jej bogu...

Komentāri (4)

  • -5
    Kļumpats 11.01.2022, 15:00:49

    Eeeeeeeeee Pirms 5 stundām, 18 minūtēm
    @Neimanis Nav jēgas veidot diskusiju, ja fakti nepārliecina cilvēkus! :)
    Es dažreiz apbrīnoju kā ar cilvēkiem var manipulēt ,koriģēt un tiem likt pakļauties! :) Kas tad man, bet Jūs riskējat ar jaunu cilvēku veselību, kas var vainagoties ar drastiskām sekām.

    tad nav vienalga?

  • -3
    Eeeeeeeeee 11.01.2022, 16:35:29

    Man nav vienalga, ka kaut kādi mani koriģēs un dancinās pēc savas stabules!

    Tad uzlieciet šīs maskas, jo mēs iepirkām!
    Tad nē, nelieciet, jo jāliek citas būs, jo mēs iepirkām!

    Cik var! :)

  • -2
    Marta P 11.01.2022, 16:41:50

    Šī laikam būs viena no retajām reizēm, kur piekritīšu Eeee. Saprotu, ka medicīniskās maskas un respiratori ir drošāki, līdz ar to arī jālieto, piemēram darba vietās, koncertos, teātros, kur cilvēks uzturas ilgstoši, bet reizē jānodrošina, ka tās ir tīras, netiek vilktas desmitiem reižu.
    Bet lai ieskrietu piemājas veikalā pēc maizes, tur esot dažas minūtes, mana izmazgātā un izgludinātā maska būs drošāka nekā kaimiņa no kabatas izvilktā, desmit reizes vilktā medicīniskā.
    Doma jau laba, lai būtu drošāk, bet tas izpildījums mums jau pierādījies, ka bieži neiet solī ar to domu.. Tās auduma maskas tad vismaz izmazgā, izgludina, protams, ne visi. Be tjau tagad redzams, ka cilvēki iet ar netīrām, pat saplīsušām medicīniskajām maskām, vai tiešām tas būtu drošāk kā tīra auduma maska?

  • -3
    .Nahs Nahs 11.01.2022, 19:05:31

    Uz piemājas veikal,pēc maizes (arī šķidrās) skrienot,tikpat labi var uzlikt arī respiratoru.Nopietnu respiratoru,protams.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: