Cik tālu var muļķot cilvēci....?

marsis | 09.01.2022, 17:48:52 | 2339

Šajās dienās sastopos daudzos saziņu portālos ar šādu video ierakstu ;

https://youtu.be/RKojn_lPRAk

To noklausoties rodas jautājums; vai tikai šī vienīgā ārste zin šo patiesību ?
Jeb kā tur saka ; par ko mums nesaka ārsti? Kas tad nosaka obligāto vakcīnu??? Un kas vispār aiz visa tā stāv-vai tiešām uz šīs sērgas rēķina indēt cilvēkus un grābt naudu????

Komentāri (121)

 • -8
  Lielais Kretīns Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Ieteiktu apmeklēt kādu izglītības iestādi :)

 • -5
  reku Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Gan jau skolā mācījies - varbūt Stiklu speciālajā internātpalīgskolā.
  Vai,ja parastajā,tad noteikti mājas apmācībā...

 • -9
  Ingus Trautmanis Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Jūs - antivakseri un sazvērestību piekritēji esat interesanti ļautiņi! Neticat 99 ārstiem, bet ticat vienam! Kāda ir iespēja, ka tie 99 ir sazvērējušies, un saka jums nepatiesību? Atbilde - praktiski nulle! Ignorējāt faktu, ka nevakcinētie saslima daudz biežāk par vakcinētajiem, tikko kā vakcinētie sāka saslimt vairāk, tā sāka bļaut pilnā kaklā! Joprojām ignorējiet faktus, ka slimnīcās nokļūs un mirst lielais vairums nevakcionēto (ap 80%), pat neskatoties uz to, ka praktiski 70% iedzīvotāji ir vakcinēti. Jūs vienkārši ticat tam, kam gribiet ticēt, nevis tam, ko apstiprina fakti!

 • -4
  _āmen_ Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Skolā ar tādiem grūti klājās.

 • -5
  Lielais Kretīns Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Ja papēta kas tā par ārstes pieminētajā video, tad nekāda lielā ārste viņa tā pat nav, tik interniste un cilvēkiem tadiem tic :D

  Avots: https://www.neslimo.lv/arstniecibas-personas/vilere-gunta

 • -3
  Soole Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Manas domas ir tādas ka viena daļa potēto kas slimo ir nopirkuši sertifikātus.

 • -11
  Valters Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Tu piekto poti jau saņēmi? Ja nē, tad pasteidzies, citādi vakcinētie saslimstības ziņā apsteiguši nevakcinētos. Arī fakts.

 • -9
  yolo Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Iedzer savu tējas sēni un atmasko visas pasaules netaisnības

 • -7
  Aigars G. Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  yolo pajolo,sziņo ka tējas sēnes ir kaitīgas ,ka kolas un pepsi ir vērtīgas un tās ir jādzer.PAjolo ej turpini sēdēt ar savu apinīti tukšpaureli

 • -4
  yolo Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Jā, Aigar, tas ir tieši tas ko es teicu. Tava infantīlā uzvedība brīnišķīgi atspoguļo dabā manis rakstīto

 • -3
  Aigars G. Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Pajolo,nomaini plati.Tavi patrulie teicieni pārak biež atkārtojas.Vēlies ko klātien pateikt varbūt? Ļoti šaubos, jo tev biks piln i vienmēr.

 • -8
  visvaldisbalamute Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  https://aivisvasilevskis.info/2022/01/09/kapec-tiek-mainits-pcr-tests/

 • -7
  visvaldisbalamute Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  https://www.vakcinrealitate.org/aktualitates/kas-ir-dezinformacija/

 • -8
  Neko Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Es vienkarši no šiem komentētājiem .Ar 8 augstakam izglītībam esmu šoka.Debīliķi kur jūs pasi esat macījusies.Lūdzu man pieradijumus studija.Kur un kas ir šocovid 19 vīrusu izdalījis ,un makslīgi izaudzējis.Šo 2 gadu laika,pasuale,nav veikusine vienalabaratorija.Tads vīruss ,daba nevar eksistet.Tad āksti,pret ko jūs pote.Un to arīsauc par vakcīnu ,kuru ik pec 5 mēnesiem ir japote.

 • -8
  A.n.i.t.a Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Varu apsveikt tos,kuri bez vakcīnas ir izturējuši un nav saslimuši ar to briesmīgo covid-19, jo omikrons nāk kā glābiņš , un to pat lielākā daļa normālo valstu ārsti atzīst kā mazāk bīstamu vīrusa paveidu, pret kuru šīs, mums uzspiestās potes ,nedarbojas un tātad nekādas trešās un nākamās nav vajadzīgas. vienīgi,kam tas vajadzīgs , vakcīnu ražotājiem , to iepircējiem un tiem ,kuri veic to potēšanu, jo viņi nopelna uz šī rēķina. Turieties, nepakļaujiet sevi saslimšanas riskam , izturiet līdz pavasarim , tad būs vasara un kā allaž, beigsies epidēmija .Veselību visiem -gan augsti izglītotiem, gan neizglītotiem , gan dzīvesgudriem!!!!

 • -6
  marsis Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  https://www.la.lv/omikrons-ir-dieva-davana-zarzeckis-izsaka-lidzjutibu-vakcinu-razotajiem-un-iesaka-ar-dabu-necinities

  Vai tad visi šie runātāji ir debīli????

  To, ka man vēl veselais saprāts un neesmu nopotēts līdz debīlismam-par to priecājos, bet apsaukāšanās jau tikai ir no potētiem-tā laikam rodas blakne no potes...

 • -11
  yolo Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Rēcīgi, ka cilvēki, kas neprot pat īsti rakstīt, tik agresīvi apgalvo, ka visa pasaule ir viņam atbildes parādā. Protams, tikai tādas, kuras viņš saprot un kuras sakrīt ar viņa viedokli. Pārējie ir “brīva vieta tavam sauklim”..

 • -6
  Aigars G. Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Ej uzlādējies pajolo ar 4,5,6 būsterdev ,palīgskol audzēkn

 • -8
  A.n.i.t.a Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Žēl ,ka tauta ir tik aprobežota , ka neredz īstos iemeslus , kāpēc mūs spiež vakcinēties ar vēl joprojām neizpētītām vakcīnām . pienāks laiks ,kad viss nāks gaismā, bet ,diemžēl, ļoti daudzi līdz tam patiesības brīdim nenodzīvos. Jau tagad ir skaidrs , ka ar divām devām jaunizbrūvētā šķidruma pietiek, lai mūsu imunitāte samazinātos par 30%, bet pēc trešās par 60%, nemaz nerunājot par 4.5.6., pēc tām vairs cerību nebūs. Labs raksts neatkarīgās rīta avīzes komentāru sadaļā ,ko publicējis cilvēks ar niku - neatkarīgās lasītājs -pie tēmas "Kariņš- nekas vairāk par telefoniem jūs neesat" precīzi neatceros. Palasiet,padomājiet!!

 • -5
  yolo Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Kādi ir īstie iemesli?

 • -5
  visvaldisbalamute Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Melu pasaule kurā dzīvojam. (Kazahstāna, digitalizācija caur potēm, SARS un citi zvēri.)
  https://disk.yandex.lv/i/pTNN7zGYacNtjA

 • -6
  marsis Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Kariņš laikus atgādina, ka nekas vairāk kā telefoni jūs viņiem neesat;
  no komentāra;
  ""Mani gan visvairāk uzmundrina, ka ar tām Kariņa par 23 milj eiro iepirktajām Pfizer vakcīnām neesmu vakcinēts. Mediķu aprinās Latvijā esmu dzirdējis runājam, ka no pēkšņām neizskaidrojamām sirdstriekām, insultiem un trombozēm dažas nedēļas vai mēnešus pēc vakcinēšanas pret Covid pēdējā gada laikā esot miruši daudz vairāk agrāk visnotaļ veselu cilvēku nekā no Covid vīrusa. Šo statistiku sadalījumam pa nāves cēloņiem Latvijas valdība šķiet pārtrauca publicēt 2020.gadā, līdz 2019. gadam tā joprojām ir pieejama. Politiķi Latvijā sākuši slēpt mirušo īstos nāves cēloņus? Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki. Notiek tas, par ko brīdināja zinātnieki – Latvijas politisko partiju vadoņu no dažām globālām farmācijas kompānijām iepirktās eksperimentālās (ar pagaidu atļauju reģistrētās) ģenētisko Pfizer/Moderna mRNS vakcīnu injekcijas atšķirībā no parastām novājinātā vīrusa vakcīnām ......

 • -5
  visvaldisbalamute Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  miokardīts pirms 2021 un vēlāk. Nez kāpēc tāds uzrāviens? :D retorisks jautājums.....
  https://openvaers.com/covid-data/myo-pericarditis

 • -5
  marsis Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  (2)
  parastām novājinātā vīrusa vakcīnām satur Covid vīrusa pilno S jeb pīķa proteīna aktīvu jeb dzīvu gēnu. Šis gēns ne tikai cilvēka šūnās sāk ražot S pīķa proteīnu, bet organisma šūnu dalīšanās laikā spēj integrēties cilvēka DNS un ir bioķīmiski tikpat indīgs, cik pats Covid vīruss ar tā īsto S proteīnu. Bioķīmiski laboratorijā sintezēto mRNS vakcīnu sastāvā ieliktais Covid vīrusa S proteīna gēns un dabiskā vīrusa genomā esošais S proteīna gēns ir divas pilnīgi identiskas RNS nukleīnskābes, ar vienādu toksisko iedarbību uz dzīvu organismu. Zviedrijas zinātnieki eksperimentos ar cilvēku audiem novērojuši, ka tieši Covid S proteīns, ko ražo šis indīgais gēns, bloķē DNS kļūdu labošanas mehānismu un nekontrolētu mutāciju rezultātā sabojā upura imunitātes B un T šūnu DNS genomā. Adaptīvās imunitātes B un T šūnas veselā DNS aizsargā cilvēkus no audzējiem, trombozēm un daudzām citām slimībām. ASV zinātnieku eksperimentos, viņiem daudzas reizes atkārtojot Covid S proteīna iedarbību..

 • -6
  marsis Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  (3)
  Tieši dēļ Covid vīrusa S proteīna spējas integrēties genomā, šāda autoimūna saslimšana notiek arī tā saucamā garā Covid gadījumā, kad pēc smagas vīrusa izslimošanas daudzus mēnešus pēc tam slimniekam izpaužas ilgtermiņa sekas kā muskuļu iekaisums, nogurums, ožas trūkums un citas kaites, tā secina ASV zinātnieki. Tomēr ar toksiskajām S proteīna gēnu vakcīnām tajās valstīs, kur politiķi iepirka gēnu vakcīnas mediķu vietā ar saukli “uzticēsimies farmas zinātnei”, ir tikuši savakcinēti daudz vairāk cilvēku nekā saslimst ar Covid smagā formā. Statistika ar mirušajiem kļūs arvien drūmāka tieši šajās valstīs un es varu prognozēt, ka to politiķiem nākotnē būs jāatbild arī par tautas daļas genofonda sabojāšanu ar sasteigti uzspiestu gēnu terapeitiku ar pierādītām šādu injekciju nāvejošām blaknēm un daudziem cikvēkiem uz visu mūžu sagrautu veselību.

 • 0
  Tīģeris Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Kad būs jaatbild, tad imigranti būs aizmukuši

 • -5
  marsis Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Šī informācija tika paziņota nesen Berlīnē notikušajā PASAULES VESELĪBAS SAMITĀ, (24.novembrī 2021. gadā) kurā piedalījās 6 tūkstoši medicīnas speciālistu no 120 valstīm.
  Lūk, pats galvenais! Uzstājoties tik svarīgā, ilgi gaidītā globālajā veselības aprūpes konferencē „World Health Summit Bayer Pharmaceuticals” tā prezidents Stefans Elrihs atklāti atzina, ka abas mRNS "vakcīnas" no Pfizer-BioNTech un Moderna nemaz nav vakcīnas, bet gan ATKLĀTAS šūnu un gēnu terapijas INJEKCIJAS!

 • -11
  yolo Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Izlasi tā pasākuma mājas lapā šo informāciju un pats padomā cik ļoti augstākminētais ir neobjektīvi izrauts no konteksta

 • -5
  A.n.i.t.a Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Nu lūk, paldies ,ka pārpublicējāt,marsis! Vai vēl nav skaidrs tādiem kā yolo? Atkal sazvērestības teorijas? Atmosties, jau iepriekšējās sazvērestības teorijas izrādījās patiesība, bet ko te strīdēties , vienalga jau paliks pie sava vai preizāk, pie savu maizes devēju teorijas. Veselību visiem, turieties pie skaidra prāta un redzīgām acīm!

 • -8
  yolo Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Es Jums neko neapgalvoju, tikai prasu izskaidrot un pamatot to ko jūs paši te gvelžat :D :D

 • -6
  Eeeeeeeeee Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Tev tās vakcīnas nav sakāpušas pa daudz galvā?

 • -4
  Lielais Kretīns Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Kā jau parasti, visskaļāk bļauj muļķi :)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: