VAI TIEŠĀM....?

dravniece | 24.11.2021, 09:23:27 | 1554

Kad ar "Johnson&Johnson" vakcinētajiem sāks anulēt sertifikātus?
---------
Tie, kas dabūja “Johnson&Johnson” jeb vienkāršrunā “Jensen”, bija priecīgi - nav jātipina vēl vienu reizi uz vakcinācijas punktu un sadarbspējīgais sertifikāts ar visu kūerkodu ir rokā.
Taču, lai dzīve nešķistu salda avene, arī likumpaklausīgajiem un apzinīgajiem pilsoņiem ir jāsāk bažīties. Jo tādā kā nežēlastībā ir sākusi krist vai pat jau ir kritusi brīnišķīgā “Jensen” pote, par kuru cilvēki priecājās, ka nav jāiet vakcinēties divreiz. Tas pats “Jensens”, par kuru Pavļuts aprīlī gavilēja, ka uz Latviju ir atnākušas pirmās 4800 devas, tagad varēs savakcinēt gulošus slimniekus un otrreiz viņus vakcinēt nevajadzēs.
ja Pavļuts ir sācis runāt tā, ka var noprast, ka pienāks brīdis, kad brīnišķīgos, sadarbspējīgos sertifikātus sāks anulēt, tad tāds brīdis pienāks.

Komentāri (9)

 • -6
  Covid 19-21.ventspils.lv Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  https://www.la.lv/butiski-paplasina-balstvakcinacijas-pret-covid-19-sanemeju-loku
  https://jauns.lv/raksts/arzemes/468404-vakcinu-kombinesanai-var-but-efektivaks-rezultats
  https://theworldnews.net/lv-news/vakcinu-kombinesana-var-but-efektivaka

 • -14
  Soross Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Ļoti vienkārši: tā kā man pieder akcijas vairākās farmācijas kompānijās, tad vakcinēties vajag! Un atkārtoti.

 • -14
  dravniece Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Nav pat jautājuma, vai tiks sākta vakcinācijas sertifikātu anulēšana, jautājums ir, kad tā tiks sākta. “Jo situācija ir mainīga”. Kā Pavļuts, valdība un Vakcinācijas projekta birojs to izskaidros sabiedrībai? Droši vien tik svarīgam jautājumam kā trešajai potei jeb balstvakcinācijai, jeb, smalkā kārkluangļu valodā izsakoties, “būsterim”, tiks veltīta sabiedrisko attiecību kampaņa. Tiks tērēta nauda.
  un protams nauda nāk ,un nāk... cilvēku muļķināšana turpinās..

 • -2
  PikiRaitis Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Es jau pavasarī to lasīju un ziņās dzirdēju, ka arī šai vakcīnai būs otra pote.

 • -7
  dravniece Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Ministri kaļ plānus par derīguma termiņu Covid sertifikātiem; atkārtoti vakcinēties nāksies visiem;
  "" Lai gan Latvijā vēl ir vairāk nekā 100 000 senioru nav saņēmuši nevienu vakcīnu, tuvākajos mēnešos mums būs jāpanāk, ka vēl vairāki simti tūkstošu cilvēku dodas pēc balsta vakcīnas. Lai to veicinātu, valdībā tiek apsvērta iespēja noteikt vakcinācijas sertifikātam derīguma termiņu, vēsta TV3 raidījums Nekā Personīga.
  Daniels Pavļuts
  Veselības ministrs ; “Jā, es šo sarunu iniciēju koalīcijā slēgtā formā šonedēļ, tātad Veselības ministrija manā personā, mēs nācām ar iniciatīvu uzsākt diskusiju par šo jautājumu. Un jāsaka, šīs nedēļas laikā notikumi ir attīstījušies ļoti strauji.

 • -3
  dravniece Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Un sākas 3 vakcīna; no kāda komentāra pēc vakcīnas saņemšanas;
  "" Vakcinējos 11:30 svētdien, smagākā bija nakts uz pirmdienu un vakardienas rīts, bija ļoti pretīgi. Vienīgā opcija vienkārši gulēt. Pa dienu jau palika labāk,...""
  2.""Tā NAV normāla imūneakcija. Normāla imūnreakcija ir neliels apsārtums un ĻOTI RETOS GADĪJUMOS nedaudz paaugstināta ķermeņa temperatūra (līdz 37.5). Un DAŽAS STUNDAS. Agrāk, ja vakcīnas izraisīja drudzi vairāk nekā 1 no 1000, viņas momentā noņēma no trases. Tagad pat sirds iekaisumus izraisa, bet tik un tā visi baurē, cik vakcīna laaaaaaba, kur foooooooorši, ka sirds iekaususi, tas nozīmē, ka vakcīniņa strāāāāāa'daa.

  Cilvēki palikuši vienkārši debīli. Pat nesaprot, ka tāda imūnreakcija nozīmē imūnsistēmas pārtracināšanu, kas var ar laiku rezultēties autoimūnās saslimšanās, piemēram, multiplā sklerozē. Kad pēc dažiem gadiem vienās alerģiskās pumpās un pamperos no multiplās sklerozes, diez vai jūsmos, cik forši, ka vakcīna pārtracināja imūnsistēmu..

 • -1
  dravniece Pirms 6 dienām, 4 stundām

  Daniels Pavļuts jau biedē ar sertifikātu anulēšanu visām vakcīnām;
  Eiropas Komisijas priekšsēdētāja ir paziņojusi, ka Eiropas Savienībai laiks domāt par obligātu vakcināciju. Dažas valstis par to jau domā. . Austrija ir lēmusi, ka nevakcinētajiem jāsēž mājās, un plāno ieviest sodu par nevakcinēšanos 7200 eiro apmērā.
  Ja austriešiem, vāciešiem un grieķiem viss ies gludi, arī Latvija iepakaļ nepaliks un līdzīgs likums taps arī pie mums. Te gan ir dažas juridiskas nianses, tāpēc Daniels Pavļuts par iespējamo visas tautas obligāto vakcināciju runās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu un kopīgi analizēs
  Sekojot Austrijas paraugam, arī Latvija varētu noteikt 7200 eiro sodu par nevakcinēšanos un tad paskatīties, ko nevakcinētie pensionāri savos aizputinātajos valsts nomales ciematos un viensētās dziedās.Ja draudēs šāds sods, ļaudis tīstīsies ārā pat no mirēja gultas palagiem un teciņus aizklibos savakcinēties. Un tad ar vakcinācijas aptveri būs viss kārtībā. ( VAI ŠĀDI IZSKATĀS BRĪVĪBA?)

 • -1
  dravniece Pirms 5 dienām, 1 stundas

  Vai tiešām nevaigas ir potes?
  """>>>>>> pēc otrās Covid-19 vakcīnas devas saņemšanas maija beigās, pēc divām dienām sākusi tirpt viena roka, pēc tam otra, bet vēlāk kļuvis grūti staigāt. Tikusi stacionēta, veikta virkne izmeklējumu, bet nekas nav atrasts. Turpinājusi apmeklēt ārstus, līdz pēkšņajai saslimšanai atrasts iemesls.
  "Šis viss ir no vakcīnas, un diagnoze ir polineiropātija," pastāstīja Karīna.Polineiropātija ir autoimūna saslimšana ar daudzu nervu bojājumu, kas visbiežāk izpaužas ar kustību un jušanas traucējumiem pēdās un plaukstās. Karīnas gadījumā. Informācija par blaknēm ievadīta arī kopējā Eiropas savienības datu bāzē.""

 • -1
  Гроссмейстер Pirms 4 dienām, 23 stundām

  Anulēt sāks visām vakcīnām, vai nu pēc 9, vai pēc 6 mēnešiem. Starp citu, tā saucāmajās "sazvērēstību teorijās" jau gada sākumā bija teikts, ka būs termiņš QR kodiem, un kā ik pa 6 mēnesiem būs jāskrien iedurt bīstamo "vakcīnu". Ja, piemēram, pēc 7 vakcīnām cilvēks neuztaisīs astoto, tad sertifikāts nost, un ārā no darba un veikaliem. Ir izvēle - plaikt par narkomānu un bagātināt vakcinražotāju bosus, vai sgalabāt veselību un dzīvību, jo katra šāda injekcija var būt liktenīga. Tūkstošiem cilvēku pasaulē ir miruši pēc šīm Covid19 "vakcīnām".

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: