Vaxseri pret antvaxeriem .

A.n.i.t.a | 10.11.2021, 13:29:48 | 2022

Brīdi atpakaļ Latvijas radio 2, intervijā uz ielas viena persona ,kura esot saņēmusi 3. poti izteica frāzi-NEIEREDZU VISUS ,KURI NEVAKCINĒJAS. Tas tā kā būtu normāli skandināt pa visu valsti? Jau tā ir sanaidota tauta , vēl tikai tādai neadekvātai personai iedot ieroci un sāktos slaktiņš. APDOMĀJIETIES ,ko jūs darat !

Komentāri (65)

  • -6
    Pilsēta 10.11.2021, 13:47:20

    Un ko Tu tagad dari?
    Pāris dienu forumā bija miers, bet Tev jāsāk atkal šo sūdu kustināt ar saviem spriedelējumiem, kas labi un kas slikti.
    Šādi kūdītāji ir lielākais sabiedrības ļaunums.

  • -10
    Margrieta 666/7 10.11.2021, 13:49:23

    Tas ir tikai dabiski-tie,kuri apdraud mūsu veselību ar savu noliedzošo attieksmi pret bīstamu slimību un tās ierobežošanu ar vakcināciju-ir visas tautas ienaidnieki.Un tādi jāienīst no sirds!
    P.S.Lai Dieviņš dod,ka nesākas tas pilsoņu kaŗš,jo tas būs briesmīgs!

  • -8
    juris700 10.11.2021, 13:52:36

    NEIEREDZU VISUS ,KURI NEVAKCINĒJAS
    Šitam piekrītu 200% jo dēļ tādiem man brīvību laupa....ar lielāko prieku,kā 89tajā gdr...ak74u ar gumijas lodēm,lai ķēmi zina savu vietu

  • -17
    sranskis 10.11.2021, 14:05:16

    Klasiska naida runa! Kur ir iekslietu lezbe?

  • -5
    Skuja ,Vilis 10.11.2021, 15:24:49

    Ej tu labāk darīt to būšanu,kas saistīta ar tavu lietotājvārdu!

  • -13
    sranskis 10.11.2021, 15:47:40

    Es jau to daru - tādiem kā viļiz s k(h)uja virsū!

  • -6
    yolo 10.11.2021, 14:06:53

    Radio nerdīkst atspoguļot viedokli, kāds valda sabiedrībā? Kad rādīja tos nodzertos ģīmjus krastmalā, kas paši nesaprata par ko cīnās, tad visiem vajadzēja būt lepniem?

  • -22
    A.n.i.t.a 10.11.2021, 14:45:10

    Ja godīgi, prieks ,ka beidzot ir redzamas daudzu īstās sejas. Tas jau laikam latvietim gēnos no Staļina laikiem . Vakcinētais ar vīrusu un nevakcinētais ar vīrusu ir viens un tas pats, tikai nevakcinētais ir uzmanīgs , bet vakcinētais pilnā pārliecībā iet ar paceltu galvu , jo tic, ka ir nemirstīgs. Lai veselība visiem! Naids jau var pagriezties pret jums, jo zeme ir apaļa un viss iet pa apli un pa spirāli un agrāk vai vēlāk ,bet atgriežas pret katra no mums.

  • -5
    yolo 10.11.2021, 14:59:22

    Kad tu savā aprobežotajā galvā iebāzīsi domu, ka gan vakcinētu, gan nevakcinētu cilvēku vidū ir idioti?

  • -7
    Barons (Freiherr) 10.11.2021, 14:47:57

    Ekš man Muiž viss Ļauž sen jau ka pōtet.le zinat.
    Un tō,ko neir pōtejuš,ekš Muiž vārt ne ielaist.Tā tō bus būt.

  • -8
    Skuja ,Vilis 10.11.2021, 15:21:18

    Bija te tāds "STOPVACZISM".Laikam jau tas pats bēdīgi slavenais Maskavijas kalps Kurzemnieks?
    Rakstījarītā,pusdienā vakarā-liekas,ka saņemtu par to algu.
    Kur tas ir tagad?
    Vai tik nav tā,ka to nokāvusi slimība,par kuru tas tik uzkrītošā veidā ņirgājās?
    Ja tā,tad spēkā teiciens - katram savu.

  • -16
    A.n.i.t.a 10.11.2021, 15:40:40

    Nekas tā neiepriecina kā ziņa, ka kādam neveicas! :) :) Vai tā? :(:(Apbrīnojama tauta!

  • -17
    Dajūsko 10.11.2021, 15:51:11

    Jā, potējušais jau 4 nedēļas ir slims un beigts. Pats knapi velk kājas, sejā kā līķa plankumi (zaļgani). Un jūs te man vēl klārēsiet, ka jāiet švakcinēties. Ejiet, ejiet! Kam paveiksies, tas izdzīvos.

  • -6
    Kļumpats 10.11.2021, 16:59:41

    Tā ir apbrīnojama spēja, saredzēt tikai vienu pusi. Tiešām tikai vakcinētie bļaustās šādas lietas? Antivax nemaz nemēdz būt agresīvs un neadekvāts? Kaut vai tas čalis, kurš joka pēc aicina pārgriezt vēnas un izsaka cerību, ka politiķus drīz varēs pakārt. Un ziniet ko? Kaut kādā ziņā vakcinētajiem IR tiesības būt sasutušiem un sajust vilšanos, jo viņi izdarīju visu, kas no viņiem atkarīgs, lai šoruden/-ziem nebūtu jāsēž lokdaunos un mājsēdēs. Statistika liecina, ka viņi tiešām ir mazāk atbildīgi par to, kas notiek slimnīcās.

  • -16
    mernigors 10.11.2021, 19:13:16

    Droši vien, ka Neimanis zina, cik pacienti ir inficējušies ar covid slimnīcās, cik no viņiem ir piešķirtas kompensācijas par kaitējumu smagas slimības gaitas , nāves gadījumā. Es zinu - neviena un tas statistikā netiek uzrādīts. Domburšovā ierēdnis atklāti pateica, kā ir ar blaknēm - viss tiek norakstīts uz citām slimībām un zālēm. Valsts valodas centru vada mediķis, kurš, pieļauju, ir devis ipokrāta zvērestu, bet stingri turas pie tā, ka valodas likums neļauj info pacientam sniegt rakstiskā veidā krievu, franču, angļu valodā. Pacienta veselība šiem ierēdņiem ir pie "vienas vietas". Protams, draudi veikt vardarbības aktus nav pareizais risinājums, bet ne zagli, ne politiķi, ne ārstu, kas neveic pilnībā savus pienākumus, mīļi vārdi un apelēšana pie sirdsapziņas "nekustina". Bet, varbūt draudi ir labāks variants nekā pilsoņu karš?

  • -6
    tery 10.11.2021, 22:01:06

    Daudziem vakcinācijas nozīmīgums ir skaidrs tikai tad, kad nokļūst līdz mākslīgās elpināšanas iekārtai. diemžēl bieži vien tas jau ir par vēlu... PSRS laikos divu nedēļu laikā jau būtu sen visi sapotēti un dzīvotu tālāk. un nebūtu nekādu diskusiju.

  • -15
    kailcirte 11.11.2021, 10:15:51

    Tā kā man decembrī jāpērk ziemas zābaki, tad ielaidu to šluru. Nevienai no šīm uzspiestajām šlakcīnām neticu, vai tas ir sputņiks , pficer, džonsons un tt. Tikko saslima mani vakcinētie rada gabali. Cerams, ka būs vieglā formā. Gaidu šī ārprāta un naida beigas. Esmu par brīvu izvēli, jo katrs indivīds ir tiesīgs izlemt savu likteni!

  • -7
    Kļumpats 11.11.2021, 11:26:28

    Indivīds, kurš dzīvo uz vientuļas salas, pilnīgi noteikti var uztraukties tikai par savu izvēli, bet , dzīvojot sabiedrībā, jābūt atbildīgam arī par līdzcilvēku! Noteikti var atrast lielu kaudzi gadījumu, kad tiem, kas sludina atbalstu izvēlēs brīvībai. asi iestājas pret kāda cita izdarīto izvēli. Mīlēt un mīlēties ar ko grib, ēst ko grib, ticēt kam grib, dzīvot kā un kur grib utt.

  • -1
    yolo 11.11.2021, 16:39:39

    Pēc šada salîdzinājuma dažiem starp ausīm sàks dzirksteļot :)))

  • -15
    Pipars 11.11.2021, 16:50:23

    Tieši tà,katram jabut atbildigam par lidzcilvekiem.
    Un it sevišķi potetajiem.
    Jo izradas ka vakcinetie ari parnesà,slimo un ari aiziet.
    Bet liela daĺa vakcineto uzvedas kà uzvaretaji,pote ir un varu darit kas ienàk pratà.
    Tapec ari ir tas lielais saslimstibas uzliesmojums.
    Bet Latvijàs valdibai ir tik viens merķis-visus nopotet.

  • -5
    Heinrich 11.11.2021, 17:20:32

    kailcirte
    Varēji arī nevakcinēties,tad tie ziemas zābaki,iespējams,nebūtu vairs jāpērk...Pēc tādiem nebūtu vajadzība ne reanimācijā,ne morgā,ne ,visubeidzot,zārkā...

  • -16
    Valters 11.11.2021, 12:53:01

    Indivīds, kurš redz, kā pēc potes nonāk slimnīcās viņa līdzcilvēki, vispirmām kārtām ir atbildīgs par savu veselību. Jābūt galīgam dalbajobam, lai, redzot visu, kas notiek, skrietu nopotēties.

  • -3
    žurka 11.11.2021, 20:00:46

    Visi? Slimnīcā pēc potes? Uz ilgu laiku? Diagnoze?
    No visiem maniem paziņām, kolēģiem, radiem neviens! pēc potes nav nonācis slimnīcā, tikai vienam bija smagas blaknes. Drīzāk otrādi, zinu vairākus mirušos, kas nebija sapotēti.

  • -6
    Kļumpats 11.11.2021, 17:53:59

    Nevar saprast, tas ir ieguvums vai nē, bet šis laiks lika krietni patīrīt FB draugu rindas. Tagad liels miers no pseidovirusologu spriedumiem, bet kaut kas labs noteikti arī ir pazudis. Līdzīgi ar komentāriem te. Piemēram, vienmēr interesantie sranskis un Pipars pārsteidza un pat sarūgtināja :(

  • -15
    Dajūsko 11.11.2021, 18:53:13

    Ko tu tur neimani murgo. Sranskis vispār ir vienīgais, ko vērts lasīt. Vienīgā gaišā galva.

  • -12
    Tepatvien 11.11.2021, 19:41:38

    Kas maksā, tas pasūta mūziku, ko tur vairs teikt. Un muguras izliekums, tas laikam izveidojies domājot par līdzcilvēkiem.

  • -9
    sranskis 12.11.2021, 08:45:45

    Kāds gods tapt pieminētam, bet seju grāmatā mani atrastst nevar, līdz ar to Neimanis jāsarūgtina. Viņš manā vietā kādu citu būs kancelējis!:) Bet es šeit neesmu lai kādam patiktu vai nepatiktu, un, pārsvarā rakstu objektīvu patiesību un savus uzskatus. Dažreiz gadās norauties attiecībā uz dažiem pacientiem, bet tas ir līdzcilvēku iedarbības rezultātā.
    Tepatvien- ja man maksātu, es sen jau būtu miljonārs, bet neviens pat netaisās maksāt. Kā teica viens pazīstams tiesnesis, par kuru nesmuki runāja kukuļu jomā- neviens maita pat piedāvājis nav!

  • -8
    Pipars 12.11.2021, 09:28:04

    Neiman,nesarugtinies.
    Pipars nenostajas nevienà puse,ne vakcinfanàtu,ne antivakseru.
    Sava daĺa taisnibas ir gan vieniem,gan otriem.
    Ĺoti bieźi patiesibu uzzinam tikai pec kàda laika.
    Tev ka redaktoram nevajadzetu strikti nostaties vienà,vai otrà puse.
    Esi źurnalists,nevis propogandists.

  • -10
    Tepatvien 12.11.2021, 10:05:42

    Sranski, mans ieraksts bija domāts neimanim. šī nav viņa personiskā lapa, izrietoši viņš savas domas var izteikt, bet ne bāzt muti ciet citiem, kas domā citādi. ja nu vienīgi viņam pateikts kas jādara - un tā jau ir noteikta propaganda. par to tas muguras izliekums tika pieminēts.

  • -3
    Kļumpats 12.11.2021, 11:09:06

    Tepatvien, kā tad tā mute tiek vērta ciet? :) Pēc tavas loģikas, tu tagad ver muti ciet man? :) Zini, kur ir patiesība? Jau gadiem esmu teicies, ka tiem, kas runā par viedokļu dažādību, patiesībā interesē tikai savs viedoklis :) Brīdī, kad viņa viedoklis tiek apšaubīts, viss kļūst slikti, lai gan notiek tieši tas, par ko cilvēks, it kā jau iestājas :)
    Sranski, es nedomāju, ka esmu no tevis FB atvadījies, bet minēju tāda kontekstā, ka ir cilvēki, kuri šajā laikā nepatīkami pārsteidza un sarūgtināja, tajā skaitā tava saiešana antivaksā, sori.

  • -9
    Pipars 12.11.2021, 11:41:06

    Neiman
    Cilveku lielāka problema ir uzskats par absoluto patiesību.
    Cilvēks doma kas viss ko viņš saka ir absolutā patiesiba ,un kurš tam nepiekrit ir muļkis un stulbs.
    Tas ari ir pamatā visam nebušanām un stridiem.

  • -10
    sranskis 12.11.2021, 11:44:20

    Vispār- kurš izdomāja tādu vārdu antivakseris? Nu taču tie, kuri atbalsta un ar putr lūpām aizstāv vakcināciju, lai iedotu nievājošu palamu veselai cilvēku grupai, kura sakotnēji bija daudz lielāka nekā vakcinācijas un nu jau obligātās vakcinācijas piekritēji! Un, ja tādu terminu lieto valsts varas personas un amatpersonas, tad tas vispār ir nonsenss!
    Otrs- es nekad neesmu iestājies pret vakcināciju, tai ir jābūt cilvēka brīvai gribai un sabiedrības interešu piesaukšana te ir nevietā! Nav jābūt cilvēku diskriminācijai un represijām pret tie, kuri nav vakcinēti ar šo izstrādājumu!

  • -10
    Pipars 12.11.2021, 11:58:45

    Var piekrist Sranskim.
    Nacistiskajā Vācijā ar tika piesauktas sabiedribas intereses un viss notika likumīgi ,atbilstoši tā laika Vācijas likumiem.
    Tieši tapat kā bolševistiskajā PSRS,vis bija likumīgi,atbilstoši likumiem.
    Slavenais 58 .pants vispar bija ļoti universals.
    Tadas nepatikamas asociacijas sak veidoties.

  • -5
    Kļumpats 12.11.2021, 12:24:13

    Man domāt, ka tas nosaukums nāk no ārzemju retorikas, bet tas nu būtu tā, jo arī bez šī vārda abas puses saukājas visdažādākajos veidos.
    Es tiešām nesaprotu, ar ko šis gadījums ir tik un unikāls, ka nedrīkst tā sakarā piesaukt sabiedrības intereses? Par tām taču arī ir runa, vai tad nē? No saslimstības un sevišķi smago gadījumu pieauguma tiek iesākta notikumu virtene, kurā tiešam tiek ierauta visa sabiedrība. Slimnīcas nokaras, ekonomika buksē - tās taču nav kaut kāda individuāla Pētera vai Mirdziņas problēma, tā ir visas sabiedrības problēma. Un šajā brīdī kļūst visskumjāk, jo tāds kvantums cilvēku to nesaprot. Kaut kad te rakstīju, ka mūsu sabiedrība nav vairs spējīga uz jaunām barikādēm, bet ziniet, par 11. novembri arī laikam jau ir jāaizmirst, ja nespējam egoistisko viedokli nolikt malā, kad smok visa valsts.

  • -3
    Kļumpats 12.11.2021, 12:25:09

    Pipar, mana uzvārda kropļošana tevi gudrāku nepadara, tik tiešām nē ;)

  • -9
    sranskis 12.11.2021, 12:43:06

    Neimani, pareizi pateicat- valsts smok! Valsts smok zem K@L kliķes! Valsts smok notā, ka valsts augstākas amatpersonas jauc datumus un pēcak taisnojas; no tā, ka L valsts nosaukumu raksta ar mazo burtu; no tā, ka viens no viņiem domā angliski un tad to mēģina stostoties pateikt latviski; valsts smok no tā, ka šodien no rīta pieņem lēmumu, bet rīt no rīta to maina, bet vakarā atceļ pavisam!

  • 0
    Pipars 12.11.2021, 13:15:48

    Cienitais Neimaņa kungs.
    Es nepavisam nekropļoju Jūsu uzvardu.
    Bet Neimanis ir pilnais uzvards.
    Uzrunajot Jūs ,var lietot 2 uzrunas formas-Neimani un Neiman.u
    Tad kur ir kropļošana?
    Kā jāveido uzrunas forma no personvārdiem Gints, Inguss, Juris, Ingus, Elīna, Skaidrīte?
    Atbilde
    Uzrunājot rakstām un sakām: Gint, Ingus, Juri, Ingu, Elīna, Skaidrīte!

    Uzrunājot cilvēkus vai dzīvniekus, lietojams vokatīva locījums.
    Vienskaitļa vokatīva izteikšanas līdzekļi latviešu valodā ir dažādi.
    1. deklinācijas lietvārdiem:
    vokatīvs ir vienāds ar nominat
    lietvārdiem ar izskaņu -ājs, -tājs, -ējs, -nieks, -ums, -ēns, -iņš: skolotāj! kalēj! skolniek! kaķēn! bērniņ!,
    dažiem citiem lietvārdiem: ābol!, ozol!, zēn!. Dažiem lietvārdiem vokatīvā iespējamas paralēlformas: tēvs! // tēv!,
    vokatīvs ir bez galotnes visiem īpašvārdiem: Kaspar! Gint! Robert Janson!.
    2. deklinācijas lietvārdiem:
    lietvārdiem ar galotni -is vokatīvā ir galotne -i: kaķi!, gulbi!, Andri! (formāli tas sakrīt ar akuzatīvu);

  • -2
    Kļumpats 12.11.2021, 13:37:29

    Nē, Pipara kungs, Neimans ir pilnīgi cits uzvārds un man kaut kas liek domāt, ka tu to labi saproti :) Ja nē, tad piedo atvaino :)

  • -3
    Kļumpats 12.11.2021, 13:38:22

    Sranski, kāds tam sakars ar covid-19 un vakcināciju?

  • -9
    sranskis 12.11.2021, 13:42:03

    Neimani, a kurš vairs runā par plāndēmiju un vakcināciju?:) Jādomā plašāk!

  • -4
    Kļumpats 12.11.2021, 15:07:18

    Visa pasaule runā... :(

  • -9
    sranskis 12.11.2021, 15:15:10

    Neimani, kāds sakars visai pasaulei ar Latviju un tās valdību un citiem varas dīvaiņiem?

  • -4
    Kļumpats 12.11.2021, 15:33:04

    Sranski, ja neesi pamanījis, pandēmija un vakcinācija nav Latvijas valdības izgudrojums, tā jau ilgāku laiku ir ar aktualitāte Nr1 visur. Ja tu to visu saukā kaut kādos izkropļotos vārdos, piesaucot valdību, sanāk, ka mūsu valdība to vīrusu atvilkusi un tikai mūsu valdība tam sarūpējusi vakcīnas, turklāt atkal jau unikālas, ne tādas kā visiem? Tā ir? Man šķiet, ka tomēr īsti tā tas nav, tāpēc tomēr gribas domāt, ka tu un daudzi citi , kas kliedz, ka mani jau nu uz adatas neuzsēdinās un to šļuru manī neielaidīs, patiesībā ne tik daudz uztraucas par pastāvošās varas performanci, kā vēlas attaisnot savu nedarīšanu un absolūto neieinteresētību. Jo ja būtu citādāk, jau sen uz daudziem jautājumiem atbildes būtu atrastas un jā vai nē nebalstītos uz valdības lamāšanu.

  • -9
    Tepatvien 12.11.2021, 16:38:35

    Kad kāds sparīgi saka, ka slimnīcas buksē vai uzkaras, tad man vienmēr rodas jautājums - no kā? Informācija:
    SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Ventspilī uz 12.novembri ar COVID-19 infekciju ārstējas 29 pacienti. Pēdējā diennaktī iestājies 1 pacients, 6 pacienti ir izrakstījušies. Talsu filiālē pašlaik ārstējas 12 COVID-19 pacienti.

    No 30 vai 12 slimiem uzkaras slimnīca? Es tiešām nesaprotu, paskaidrojiet lūdzu, kā.

  • -7
    sranskis 12.11.2021, 17:09:10

    Neimani, O.K.. Var piekrist, ka Latvijas valdība šo plāndēmiju neizgudroja un pa tiešo uz Latviju neatvilka. BET- cik daudz naudas izniekots šīs pandemijas aizsegā visādiem vakcinācijas birojiem, reklāmas kampaņām, visādiem pētījumiem, kuriem atdeve ir līdzīga nullei(vismaz nekas par lietderīgumu nav dzirdēts), varbūt vajadzīgiem, bet varbūt ne, iekārtu un aprīkojuma iepirkumiem(aka zelta gultas) u.t.t.

  • -2
    kalna kungs 12.11.2021, 09:50:04

    Cilvēks, precīzāk saprātīgais cilvēks (Homo sapiens), ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē. Cilvēks pieder pie hominīdu (Hominidae) dzimtas, cilvēku (Homo) ģints. Mūsdienās vienīgā sastopamā H. sapiens pasuga ir H. sapiens sapiens. Vēl pavisam nesen uzskatīja, ka neandertālietis (Homo sapiens neanderthaliensis) ir otra šīs sugas pasuga, kura izzuda pirms apmēram 30 000 gadu. Tomēr pēc DNS izpētes atšķirības ir pārāk lielas, lai neandertāliešus varētu uzskatīt par cilvēkiem. Savukārt dati, kas norāda uz vairoties spējīgu pēcnācēju radīšanas iespēju starp abām pasugām, liecina, ka tās tomēr pieder vienai sugai. Diemzēl nākas atzīt, ka zinātne ir kļūdījusies un mūsu nedaudz neaptēstāka pasuga Homo sapiens neanderthaliensis ir pamanījies izdzīvot lidz mūsdienam un aktīvi darbojas interneta vidē, if you know what I mean ;)

  • -2
    Alberts koks 12.11.2021, 10:13:59

    Ir cilvēki, kuriem no interneta ziņu mēslaines ir nepieciešams izvilkt sev vien pieņemamo viedokli. Pamatojums - ka es tam piekrītu. Tur ir dažādu neesošu Amerikas un Azijas profesoru atzinumi vai politikā izkritušu un tur tiecošos prātnieku spriedelējumi. Un, jā, ir sensācija un ir vēlēšanās nostādies straumes vidū un lauzt ceļu brīvībai, kura šķiet ka tiek aizskalota. Esmu par brīvības cīnītājiem un esmu pateicīgs mūsu senčiem, ka šī brīvība ir izcīnīta. Brīvība, kurā varam dzīvot un spriedelēt ko gribam. Žēl tikai ir tas un pat ne žēl, bet kauns par šī laika sabiedrību mūsu senču priekšā, kuri izcīnījuši mums brīvību. Mēs nemākam un nezinām ko darīt ar brīvību, nezinām ka brīvība ir kas daudz vairāk - tā ir mana rīcība kas nedara pāri sabiedrībai, kurā vēlos dzīvot. Pašreiz brīvības jēdziens tiek mīdīts ar kājām un ietērpts jēlos tekstos.

  • -10
    Valters 12.11.2021, 11:41:08

    Brīvība kā tāda sen jau vairs nepastāv. Tas redzams ik uz soļa. Tas, ka arvien vēl it kā tiek svinēts 18.novembris, ir tikai ārējā čaula. Nav ko mīdīt kājām un ietērpt jēlos tekstos to, kā vairs nav.

  • -2
    Alberts koks 12.11.2021, 13:20:04

    Tāpēc jau rakstu, ka Viena daļa nesaprot, kas ir brīvība. varbūt tas ir izglītības trūkums, nezinu. Bet brīvība nenozīmē, ka var darīt ko grib un nerespektēt sabiedrības pieņemtās normas. Viens otrs šo brīvības jēdzienu ir pārpratis.

  • -8
    visvaldisbalamute 12.11.2021, 20:16:53

    Kokam
    Tu te kociņ kautko jauc . Sabiedrības attieksme jau bija skaidra pirms "brīvprātīgas" vakcinācijas, kur sadūrās tie 30-40proc. kas to vēlējās. Pārējie tiek piespiesti ar mobingu, meliem, viltu, draudiem un atņemot tiesības strādāt un tt. Tāda tavuprāt ir sabiedrības attiekme. Arī Ziemeļkorejā ir brīvība...

  • -2
    Alberts koks 19.11.2021, 08:51:25

    ...balamutei
    Ņemot vērā, ka vīruss nav tikai Latvijā, bet, diemžēl, visā pasaulē, tad par sabiedrību un % vajadzētu runāt kā minimums tās savienības ietvaros, kurā sastāvam un kuras labumus tik ļoti vēlamies un uz kuru tik ļoti cenšas norādīt nepotētie, ka redz tur nav nekādi ierobežojumi, mēs brauksim parazitēt uz turieni jo tur nav jāpotējas. Tāda tumsoņu domāšana. Alfons rokā, bet pats vēl kokā.

  • -4
    Barons (Freiherr) 12.11.2021, 15:57:10

    Aber te iekš Vent Bals Portāl ir 2 (diu) Neiman (Neumann-pa Vācisk).
    Tō vien ir galig lembergist,ar kō es uz vien Lauk *irst neiet.
    Bet tō ōter (ka iekš šō Tēm) ir tād,kam es ielikt arvien kād Īkšķ uz augkš,le zinat.

  • -6
    krustmateflorence 12.11.2021, 16:15:01

    nezināju -ka Ventspilī-tik ļoti ,ļoti daudz muļķu dzīvo.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: