ESMU NEVAKCINĒTAIS!

Kristaps B | 12.10.2021, 15:49:51 | 3370

https://content0-foto.inbox.lv/albums/k/kristapakaste/Nevakcineetais/EsmuNevakcinetais2.png
https://files.inbox.lv/shared/file/c43e1502146516be69b88e6d7f2f8bd6f81211bf

Ja Tu uzskati jaunus ierobežošanas nosacījumus par viltīgiem piespiešanas līdzekļiem, atgādini: "Vēsturei nedrīkst atkārtoties, iedzīvotāju dalīšanai nav vietas!".

Saitē vari bezmaksas ielādēt, dalīties un brīvi izmantot (skat. licenci) “mākslinieciski” attēlotu autora subjektīvā viedokļa uzskatu uz “iedzīvotāju dalīšanu” ar Ministru kabineta rīkojumu Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”.

Komentāri (93)

  • -14
    Valters 16.10.2021, 07:48:44

    Aiz ko tad tā? Vai tad liela daļa neizglītotākās/mantkārīgākās sabiedrības daļas ne
    aizskrēja NOpotēties nevis, lai pasargātos no slimības,
    bet gan, lai tiktu apģērbu veikalos, ceļotu, vienvārdsakot, lai neizkāptu no savas komforta zonas.
    Lielai daļai bija iespēja aiziet no darba, nepaliekot bez ienākumiem (piemēram, saņemot bezdarbnieka pabalstu), bet, protams, vieglāk ir aizskriet nopotēties, nekā pret visu šo absurdu cīnīties.
    Tikai nedomājiet, ka režīms jūs liks mierā. Viņi ir parādījuši, ka ies uz visu banku. Viņi ķersies klāt jūsu bērniem, mazbērniem, mazmazbērniem.
    Vienīgais ceļš ir nevis aizskriet saņemt verga pasi, bet CĪNĪTIES!

  • -1
    Barons (Freiherr von ...) 16.10.2021, 07:54:00

    Tātad būs pilsoņu kaŗš?

  • -15
    Valters 16.10.2021, 08:04:54

    VIENĪGAIS RISINĀJUMS IR VĀKT PARAKSTUS PAR VISU IEROBEŽOJUMU ATCELŠANU!

  • -6
    Covid 19-24.ventspils.lv 16.10.2021, 08:07:58

    VIENĪGAIS RISINĀJUMS IR SEKOT ITĀLIJAS PRIEKŠZĪMEI!
    " Itālijā piektdien, 15. oktobrī, spēkā stāsies jauni ierobežojumi pret Covid-19, vieni no stingrākajiem Eiropā. Itālijas valdība ir noteikusi obligātu Covid-19 sertifikātu uzrādīšanu visiem valsts un privātā sektora darbiniekiem, kļūstot par pirmo Eiropas valsti, kas spērusi šādu soli.

    No piektdienas katram, kurš ieradīsies darbavietā, veikalā vai restorānā, būs jāuzrāda "zaļā pase" jeb Covid-19 sertifikāts, kas apstiprina personas pilnīgu vakcināciju, pārslimošanu vai negatīvu Covid-19 testa rezultātu.

    Pašlaik Itālijā vecumā virs 12 gadiem vismaz vienu vakcīnas devu saņēmuši vairāk nekā 85%.

    Saskaņā ar dažādām aplēsēm aptuveni 2,5 miljoni no 23 miljoniem valstī strādājošo ir nevakcinēti, un pastāv risks, ka no šodienas viņiem tiks liegta piekļuve darba vietai."
    (lsm.lv)

  • -2
    Pipars 17.10.2021, 11:37:08

    Latvija ir krietni neźeligak nekà Itàlijà.
    Tur uz darbu var iet ar negativu testu,bet Latvijà gan nevares.

  • -9
    Heinrich 16.10.2021, 08:04:56

    Tādā gadījumā priekš pandēmijas noliedzējiem un vakcinācijas aktīvākajiem pretiniekiem būtu jāierīko speciālas nometnes pāraudzināšanai,kur apsargātā teritorijā (kūdras purvs,grants karjers,akmeņlauztuves) tie smagā darbā varētu pārdomāt savas kļūdas un varbūt nonākt uz labošanās ceļa.

  • -15
    sranskis 16.10.2021, 08:46:36

    Heinrihu par galveno- viņam pieredze ar Aušvicu, Buhenvaldi...

  • -6
    reku 16.10.2021, 09:25:41

    sranskim
    Un tevi (ar mazo burtu speciāli) par galveno ateju bedru izsmēlēju kādā no jaunizveidojamiem lēģeriem.Lietotājvārda atbilstības dēļ.

  • -2
    Uzavnieks 17.10.2021, 12:58:32

    Visus sos antivakserus,Gobzemistus,Shleseristus un tamlidzigus nepilnigus kadrus vajadzetu sutit vienvirziena uz Z-Koreju

  • -15
    Valters 16.10.2021, 08:10:47

    To tu kā režīma aktīvs atbalstītājs gribētu gan, taču gribēt nav kaitīgi! NEBŪS!!!

  • -16
    A.n.i.t.a 16.10.2021, 13:09:03

    Ir tāds teiciens-labāk stāvus mirt nekā uz ceļiem dzīvot! Nu esam uz ceļiem , vēl tikai jāsagaida ,ka liks bučot kājas kakla kungiem . Lai nu katrs dara kā patīk,uz priekšu!

  • -6
    krustevsSvimpis 16.10.2021, 13:41:51

    Jo pilnākās slimnīcas un stingrāki ierobežojumi , jo baisakas un griezīgas ir antivaxeru gaudas un vaimanas . “Pasi pūta , pasi dega

  • -14
    Kristaps B 16.10.2021, 15:15:35

    Pārvarēt iedzīvotāju neuzticības krīzi miermīlīgā – pārliecināšanas ceļā valsts valdībai ar viņiem pieejamiem līdzekļiem nebūtu grūtāk vai dārgāk par iztērētajiem līdzekļiem pienākuma – iebiedēšanas kampaņai.

    Kā vērtēt vienas Covid-19 nodaļas ārstu teikto: “... Vakcinācijas faktam vairs nav nozīmes. Šajā brīdī, kad slimība izplatās tik plaši, viņa izplatās arī starp vakcinētajiem ... ”?

    https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/tas-kars-ir-sacies-stradina-slimnicas-jaunas-covid-19-nodalas-vaditajs-saka--visiem-palidzet-nevares.a425881/

  • -14
    Kristaps B 16.10.2021, 15:16:05

    Sanāk, ka ar katru jaunu notikumu, par vakcīnu “atklājas” jauni fakti. Cik tad mēnešus tiks pasargāts vakcinētais no vīrusa?

    Mēģināsim pretstatīt esošos dažādos informēšanos avotos pieejamu informāciju.
    Uz pilno vakcinācijas kursu (2 potes) aiziet ap 1 mēnesi.
    Efektivitāte tiks panākta uz 3 mēnesi pēc vakcinācijas, tātad uz 4 mēnesi no vakcinācijas uzsākšanas.
    No norādītas informācijas instrukcijā par vakcīnas efektivitāti var secināt, ka trešā deva jāsaņem pēc 6 mēnešiem no vakcinācijas uzsākšanas dienas.

    Kas tad sanāk, vakcīna paliek efektīva pret vīrusu tikai 2 mēnešus?

  • -14
    Kristaps B 16.10.2021, 15:16:18

    Pat līdz šim brīdim visi apstākļi, kurus par vakcināciju vēl ir jāpēta, nav zināmi pat valdības deputātiem.

    https://www.delfi.lv/news/national/politics/saskanas-deputati-ludz-pavlutu-sniegt-papildu-informaciju-par-covid-19-statistiku.d?id=53685715

    Tieši tādēļ, ka iedzīvotājiem gan oficiālos avotos, gan masu informācijas līdzekļos ir pieejama pretrunīga informācija, valsts valdībai stingri jāturas pie miermīlīgas iedzīvotāju atbilstošas “viena oficiāla avota” informēšanas.

    Iebiedēt un vakcinēt nav labāk, jo ilgtermiņā tas var radīt ne vienai vien paaudzei nopietnu psihisku kaitējumu.

  • -2
    kalna kungs 18.10.2021, 14:40:40

    Kristap tu par tiem psihiskajiem traucējumiem, kas tev šobrīd ļoti aktīvi izpaužas?

  • -14
    A.n.i.t.a 16.10.2021, 20:23:39

    Nupat skatoties TV ziņas, jūtos priecīga, ka mani nevarēs nosaukt par noziedznieci, kura nopirkusi sertifikātu, nu jau iet par traku. Visi vainīgi, tikai vakcīna nē.

  • -5
    Barons (Freiherr) 17.10.2021, 09:44:59

    Anit kundz.
    Es nezin,vai Jūs ar ir no tō zort,kō ir grbet dabut specijāl tō Vīruss un saslimot?
    Tō liet varet beigkties bēdig,le zinat.

  • -8
    A.n.i.t.a 17.10.2021, 10:22:27

    Nē, Baron, negribu , bet slikti var beigties visiem , jo paredzēt nevaram neko. Esmu vesela, neesmu slimojusi , mana kartiņa pie ģimenes ārsta ir ļoti plāna, tikai obligātās veselības pārbaudes, tāpēc ceru uz tādu pat turpinājumu, jo neesmu slimojusi ar gripu un arī potējusies pret to neesmu. Viss notiek galvā un ceru ka tas man palīdzēs nesastapties ar covidu , ja šo divu gadu laikā neesmu to satikusi.Lai veselība jums, man un visiem pārējiem ,gan potētiem gan nepotētiem!!!

  • -3
    Barons (Freiherr) 17.10.2021, 10:39:31

    Anit kundz.
    Sehr gut.Aber tad Jums but vaidziks vairak dōmat pa sav Aizsardzib,le zinat.
    Es varet ieteikt brūķet šo:
    https://lv.ellas-cookies.com/zakon/111063-protivogazy-gp-5-opisanie-harakteristiki-i-oblast-primeneniya.html

  • -10
    A.n.i.t.a 17.10.2021, 11:21:04

    Es dodu priekšroku svaigām gaisam, saulei un kustībām, arī veselīgam uzturam, nekādu veselībai kaitīgu vielu lietošanu. Saka jau ka nav jēgas nomirt veselam, bet es pacentīšos...

  • -2
    Lustiņš 18.10.2021, 08:23:51

    Tad, lai sasniegtu savu mērķi Jums vajadzētu izveseļoties.

  • -6
    A.n.i.t.a 18.10.2021, 09:22:03

    Veseļojieties jūs, ja esat slims. Es, paldies Dievam, esmu pilnīgi vesela, ko novēlu arī pārējiem, kam patīk noriet citus. Veselību visiem!

  • -5
    Uzavnieks 18.10.2021, 03:18:10

    Veseligi cilveki un augstas klases atleti ar kovid neslimo?Kad beidzot cilveki sapratis,ka vakcinas merkis ir mazinat slimibas komplikacijas nevis pilniba pasargat no saslimsanas.Covid izskatas,ka ir uz paliksanu tapec sapratiga tautas dala izvelas vakcineties un turpina dzivot normalu dzivi.Un tad ir otra tautas dala,aprobezoti bezsmadzenu radijumi,kuri,piemeram,tic ka zeme ir plakana un vakcina satur mikro chipu,un tiks viena bridi izslegti ar 5G palidzibu...

  • -8
    Ķitvainazīt 18.10.2021, 14:32:26

    Nu,nu...normālo dzīvi sagribējies. Beigsies nevakcinētie un kas būs nākošais vainīgais? Tev verga dvēselei normāla dzīve nav paredzēta!

  • -10
    A.n.i.t.a 18.10.2021, 06:13:46

    Neesmu satikusi un nezinu nevienu,kurš tic ,ka zeme ir plakana un ka vakcīnā ir čips , bet zinu un redzu ļoti daudzus,kuri akli tic visam ,ko tiem stāsta par šo slimību un vakcīnu , lai gan paši stāstnieki gandrīz neko par to nezin un izsaka tikai minējumus, eksperimentē un tad secina , to vakcīnu var , to nevar , pēc laika otrādi , vakcinētis neslimos , nemirs , tad atkal otrādi. Lai nu zinātnieki un pētnieki vēl pafilozofē , es būšu to skaitā ,kuriem šī NĀVĒJOŠĀ kaite paies un ir jau pāgājusi bez simptomiem, tāpat kā visus gadus mūsu jau zināmā gripa. Veselību, Užavniek, tikai ar alus lietošanu piebremzē!!!

  • -2
    nomaļnieks 18.10.2021, 14:03:41

    Kā uz apaļas zemes, vara dabūt plakano pēdu? Kāpēc pankūkai nokrītot uz zemes atskan "pļeks" un tā ir plakana?

  • -3
    Uzavnieks 18.10.2021, 15:14:31

    Ķitvainazīt kas tad tavuprat ir normala dzive?Mana skatijuma stradat,audzinat bernus,piekopt valas priekus un pa laikam pasauli apskatit ir klasificejams ka pilnigi normala dzive.Miljonus nepelnu,bet isti par dzivi sudzeties ari te Latvija nevaru.Un jaa esu vakcinets un man nav nemazakas nozelas par so izveli.Katra pasha zina.Tik reizem pieriebjas,ka pat skietami sakarigi cilveki publice pilnigus vajprata murgus saistiba ar so pandemiju un vakcinaciju.Tak vismaz vajag parbaudit vai nav viltus zinas pirms izplata soctiklos visadu huinu.

  • -6
    aga 18.10.2021, 19:53:39

    Mazliet $ūdu uz ventilatora no fb dīvaneksperta, kurš ir zinātnieks :D
    https://www.youtube.com/watch?v=JE8rSXTw5oQ

    Video ir slepens un aizliegts izplatīt.

    bb

  • -6
    marsis 19.10.2021, 11:33:33

    Pavļuts sola izdarīt visu, lai pie senioriem pievestu vakcīnas;
    ---------
    pa fikso jāiegādā kāds liels suns, lai netiek vecomāti nošpricēt...

  • -4
    A.n.i.t.a 19.10.2021, 13:16:13

    Ņems līdz bruņotos spēkus , tātad bruņotu cilvēku formā, tad jau izdosies.......

  • -4
    Īstais 19.10.2021, 13:31:59

    Nolādētie antivakseri,ar savu d......u vienalga tagad stāv rindā lai vakcionētos. Valdību var vainot tikai par to,ka nelika uzreiz vakcinēties obligāti tikko vakcīnas parādījās. Lai tagad nevakcionētie ārstē savu corona vīrusu mājās,tad slimnīcās vietu pietiktu un nebūtu jāatceļ plānveida operācijas

  • -4
    Valters 19.10.2021, 13:43:27

    Jo vairāk būs aitu, kas blējot skrien nošpricēties (galvenokārt, savu materiālo labumu dēļ), jo ilgāk viss šis ārprāts turpināsies!
    Ja aitu nebūtu, visi ierobežojumi jau sen būtu atcelti!

  • -3
    Uzavnieks 19.10.2021, 14:36:08

    Tu noteikti esi viens no tiem govzemiesiem ar izpuvusajiem zobiem un ari smadzenem,kuri tur aitu bara ik pa laikam kautko bauro par brivibu un satraucas par to,cik graujosa ietekme vakcinai bus uz vinu veselibu par ko vini lidz sim tik loti rupejusies...

  • -3
    Valters 19.10.2021, 14:59:22

    Cik nu tādiem auniem kā tev, zobu un smadzeņu ir, tik ir. Varbūt tad , kad vakcīna tevi "paņems priekšā", sāksi domāt!

  • -3
    yolo 19.10.2021, 15:15:10

    Nu, domātāj, izskaidro kā vakcīna kādu paņems priekšà?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: