BezTabu un Ventspils CSDD

Pāvests | 07.10.2021, 19:18:17 | 2504

Tātad Ventspilī viesojās BezTabu. Kāds CSDD darbinieks kas pārbauda mašīnas apskatēs pakāsa autovadītāju tiesības, jo brauca ar 170 km/h. Tiesības tātad atņemtas jo policija noķēra (malači). Un tagad ir jautājums: ar kādām tiesībām šis darbinieks turpina veikt apskates, ja viņam nav auto tiesības? Kādā sakarā manu auto vada darbinieks, kuram pat nav auto tiesības????
Nākamajā BezTabu pārraide būs interesanti paskatīties, kā taisnojas CSDD Ventspils filiāles vadītājs. Es tā dzirdēju, ka šim nebija ko teikt, jo, redz, katram netīšām var sanākt uzspiest uz gāzes pedāli.

Komentāri (36)

  • -3
    tiešām suns 07.10.2021, 19:27:25

    es ģībstu. labi ka tuvumā citas pilsētas kur var iziet apskati pie adekvātiem cilvēkiem.

  • -8
    Valters 07.10.2021, 19:35:48

    Es arī ģībstu, dzirdot itāļus...

  • -15
    žurka 07.10.2021, 19:47:29

    Vispār šis man liekas baigi stulbi. Nu, vainīgs bija, pieķerts arī, sodu saņēma. Bet - kāds izvazāja pa Bez Tabu čali, tagad katrs anonīmi var noriet. Interesanti, līdz ar tiesībām var pazaudēt arī spēju novērtēt auto stāvokli? Ja tiesības ir bijušas ilgus gadus un tā uz ceļa var savaldīt auto - tad jau kaut ko no auto saprot gan.

  • -2
    Lielais Kretīns 08.10.2021, 08:26:14

    Acīm redzot nezini tehniskās apskates gaitu. Apskates veicējam ir arī jābrauc ar mašīnu. Tātad, ja nav tiesības, tad nevar vadīt.

    Analoga situācija. Autobusa vadītājs ar privāto mašīnu pārsniedza austrumu un noņēma tiesības un sodīja. Vai tavuprāt būtu OK vadīt autobusu bez tiesībām? Bet taču jau sodīja...

  • -10
    žurka 08.10.2021, 08:39:16

    To Lielais Kretīns
    Neuzminēji, zinu gan. Tos pāris metrus uz priekšu tehniskās apskates telpā - tas pats, kas garāžā pabraukt uz priekšu. Uz ceļa ta nerādās. Tur arī poliči stopēs un sodīs vēlreiz?

  • 0
    kalna kungs 08.10.2021, 11:29:34

    žurka, protams logiski liekas , ka pabraucot dažus metrus uz priekšu, pie tam slegtā teritorijā, tiesības nevajag. Bet šeit parādās maza nianse, tad kadēļ man ejot apskati ir jāmaksa 2,85eur par atļauju piedalīties ceļu satiksmē? Tātad gudrie prāti ir nolēmusī, ka paripināties uz priekšu garāžā ir uzskatāma par piedalīšanos satiksmē un stājas spēkā visi CSN ieskaitot prasību par atbilstošu vadītāja kvalifikāciju.

  • -3
    ilona kaķis 09.10.2021, 14:56:55

    Lielais kretīns- autobusa vadītājs piedalās ceļu satiksmē, vai viņš brauc ar autobusu, vai vieglo automašīnu. CSDD darbinieks, pārvietojot klienta mašīnu teritorijā pāris metrus, neizbrauc uz ielas un nepiedalās ceļu satiksmē.

  • -3
    ilona kaķis 09.10.2021, 14:58:46

    sorry, neizlasīju kalna kunga komentāru. Jā, interesanti...:)

  • 0
    Spīdola 07.10.2021, 19:50:18

    Valter, dzirdot francūžus, ja atceramies filmu

  • -3
    Valters 07.10.2021, 21:44:09

    Tas lietas būtību nemaina.

  • -12
    ayk 07.10.2021, 20:09:32

    Man šī tēma liekas pilnīgi nenormāla. Čali policija apstādināja un sodīja. Viss, tēma slēgta. Bet nē, kādam plānprātiņam vajadzēja speciāli zvanīt uz Bez Tabu un sūdzēties, kā rezultātā cilvēks vēl darbu pazaudēs? Interesanti, cik milzīgs kaitējums tika nodarīts, ka nepieciešama tik zemiska izrēķināšanās?

  • -1
    Kaudzītes brālis. 07.10.2021, 20:12:57

    Ja darba pienākumos ietilpst pārbaudāmā automobiļa vadīšana,kaut vai vienu metru nobraucot,tad,loģiski,bez autovadītāja tiesībām no šāda darba būs jāšķiras.

  • -4
    Vpr 07.10.2021, 22:03:27

    >vajadzēja speciāli zvanīt uz Bez Tabu

    Hallo VB klausās nebūtu tik lielas rezonanses.

  • 0
    Vorwärts! 07.10.2021, 20:24:00

    Vai nav tā,ka tie pārbaudītāji nav īpaši cienīti un mīlēti,īpaši tie piekasīgie un grūti/dārgi uzpērkamie?

  • -6
    žurka 07.10.2021, 20:36:57

    Gan jau visvairāk sašutuši ir tieši tie šoferi, kas pa gaisa tiltu uz 60-70 km/h brauc, neievēro apstāšanās un stāvēšanas nosacījumus, un ceļa zīmes neskatās, bet mauc pēc pieraduma. Un tādu Ventspilī ir ļoti daudz.

  • -13
    TK 07.10.2021, 21:59:36

    Izskatās, ka šīs tēmas autors arī varētu būt tas pats cilvēks, kas piezvanīja uz Bez Tabu un paraudāja. Laikam viņa miseni neizlaida cauri TA un tagad viņu mēģina noēst pavisam.
    Piekrītu tiem viedokļiem, ka pietiek, ja cilvēks sodu saņēma no CP un viss, basta. Kurš gan nav kādreiz vairāk pedāli nospiedis. Te cilvēkam nepaveicās.
    Man kā šoferim pilnīgi vienalga, kas TA stacijā pārdzen manu auto - darbinieks ar vai bez tiesībām.

  • -10
    Edgars Indriksons 07.10.2021, 22:43:30

    Es gan domāju ka bez autovadītāja tiesībām nedrīkst vadīt auto pa koplietošanas ielām un autoceļiem,slēgtās autotrasēs var pat piedalīties sacīkstēs,CSSD pārbaudes teritorija nav koplietošanas telpa tāpēc domāju ka nav pamats čali atlaist no darba.

  • -5
    Rizhais mekijs nazis 07.10.2021, 23:48:41

    Es to miskastes racēju raidījumu neskatos, pretīgs, tendenciozs, vakara ziņu līmeņa šovelis. Bet par ko ir stāsts? Par CSDD vai Venttest? Cik zin, sakars tāds, ka atrodas vienā ēkā. Un jā, jā par Venttest, tad bija jau precedents, ka moci apgāza, jo nejēdza braukt, vai pat nebija attiecīgās korkas, sen tas bija, neatceros vairs

  • -7
    Persona 08.10.2021, 09:44:14

    Visi ir cilvēki, visi kļūdās!
    Ja tas ir tas pats, pie kura man vienmēr ir sanācis iziet apskati, viens no normāliem darbiniekiem...

  • -1
    Pāvests 08.10.2021, 10:42:13

    Mārtiņš Mālmeisters
    CSDD pārstāvis
    Lai veiktu tehnisko apskati, nepieciešama autovadītāja apliecība, tā ir obligāta prasība inspektoriem, jo kaut nedaudz, bet ir nepieciešams pārvietot transportlīdzekli.

    Lūk sižets;
    https://skaties.lv/beztabu/satiksme/ar-tadu-masinu-nav-problemu-parsniegt-atrumu-ari-vecmammai-csdd-tehniskas-apskates-darbinieks-traucas-ar-168-km-h/

  • -10
    sranskis 08.10.2021, 10:54:36

    Lai šis Mālmeistars palasa MK noteikumus par prasībām tehniskās apskates inspektoriem. Tur nav ne vārda par nepieciešamību pēc autovadītāja apliecības.

  • -1
    Ķitvainazīt 10.10.2021, 21:15:27

    Apses mietu pāvestam pakaļā vajag. Sirdī nav vērts. Āksts tu esi. Ja atņemta vadītāja apliecība ir aizliegts piedalīties satiksmē. Atšķirību jūti/ Pāvests....

  • -14
    корумпант 08.10.2021, 11:01:32

    Smiekli nāk. Kāpēc neraksta piemēram par rimi pārdevējiem, kuri pārkāpj ātrumu? Smieklīgi, ka mūsdienās publiski mēģina apkaunot cilvēku par viņa pārkāpumu, vēl pie tam cenšoties ietekmēt CSDD un Ventspils tēlu. Lieki piebilst, ka publiskā kaunināšana ir Ķīnas tautas republikas ikdiena, uz kurieni mēs ejam??

  • -3
    Pāvests 08.10.2021, 11:19:23

    Āksts. RIMI pārdevējs nebrauc AR MANU AUTOMAŠĪNU BEZ TIESĪBĀM. Tad kāpēc man vajag tiesības lai vadītu auto, ja pilnīgi svešs cilvēks to var darīt.

  • -10
    корумпант 08.10.2021, 14:42:31

    Vai tu esi drošs, ka piemēram automazgātuvēs, kur atstāj savu auto visiem ir tiesības? Vai tu esi drošs, ka auto servisos kur ved savu grabuli visiem ir tiesības? Es domāju, ka nē un visticamāk veicot šādas darbības, tu nestāvi kā muļķis pie durvīm, kurš bļauj - tagad visi uzrādiet savas tiesības, gribu būt drošs!

  • -9
    yolo 08.10.2021, 16:46:18

    Visdrîzāk kāds kompleksu mākts indivīds pamanīja iespēju kā izgāzt savu sāpi pret inspektoru, kurš viņa miskastei nebija iedevis apskati.

  • -8
    Tepatvien 08.10.2021, 20:38:33

    Nu labi, varbūt cietējs var sarunāt nākošreiz pie apskates, ka viņš iebrauks auto, sēdēs iekšā kamēr pārbauda gaismas, tad jāpalaiž pārbaudītājs, lai pārbaudītu visu pārējo, kas paredzēts, tad uzbrauks uz pacēlāja, izkāps ārā, lai varētu pārbaudīt ritošo, tad pats uzbrauks uz bremžu stenda, tur gan būs atkal jāpalaiž pārbaudītājs, tad pats varēs iebraukt dīzeļa pārbaudes stendā, ja dīzelis un pēc tā priecīgs un laimīgs pats varēs piebraukt, lai dabūtu uzlīmi.
    Rūcināt auto uz priekšu nebraucot jau var arī bez tiesībām, vai ne?
    Un auto īpašnieks starā.

  • -1
    trakais oposums 08.10.2021, 21:02:09

    Kad tehnisko apskati veiks jebkurā sertificētā auto servisā? Ai,un autoskolā kaut ko mācīja,ka nedrīkst dot savu auto vadīt personai bez attiecīgām tiesībām.

  • -2
    Marija V 09.10.2021, 17:32:35

    Vai tāpēc tāC šūmējums aizstāvības virzienā, piemēram, no sranska, ka pārkapējs pārstāv un simpatizē NA, kas ir satelītorganizācija ZZS un līdz ar to arī "Lembergam un Ventspilij"?

  • -4
    sranskis 09.10.2021, 22:01:21

    Palasi MK noteikumus un man pie vienas vietas gan Marijas, gan kas kam simpatizē!

  • 0
    Tīģeris 09.10.2021, 20:21:18

    Lecīgs gailis bija,lai atpūšas un arī priekšnieku vajag nomainīt par melošanu!

  • 0
    Tīģeris 09.10.2021, 20:24:01

    Tā jau ir ka Ventspilī ar riebumu braucu uz apskati,bet sen nomainīju uz Kuldīgu .Ventspilī kurš ir bijis normals čalis tas ātri pazūd .jo laaikam vajag kas naudu pelna

  • 0
    Tā nu ir 09.10.2021, 20:56:37

    Ja braucamrīks ir pilnīgā techniskā kārtībā ( nevis tā, kā te pie mums un citur ir, ka te puišeļiem, kas ar savām grabažām tēlo krutos, tās šrotbubndžas apkarinātas ar visādiem kapusoliņiem, škandālkastēm, kuŗam skaļāks pufiņš, ķīniešu ksenons, u.t.t., bet pats braucamais, tūlīt izjuks) , tad no apskatēm nav ko baidīties. Autiņam jābūt techniskā kārtībā, nevis lūžņu čupai. Viss atkarīgs no auto SAIMNIEKA. Ja saimniekam rokas aug no nepareizās vietas, tad arī apskatēs, nav ko brīnīties, ka izšvilps.

  • 0
    Tīģeris 10.10.2021, 13:10:31

    Ne jau runa par tehnisko .protams jābūt kārtībā ,bet par lec'
    igo atieksmi -man piemeram tas pabijušais veikalnieks uzbļāva kā sunim .Ja naktī gultā nav idevies tad nevajag dusmas izgāst uz klientiem.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: