Mēs bijām par vakcināciju!

Kristaps B | 30.09.2021, 12:14:53 | 2161

Laikam tieši tā jāsāk mūsu subjektīvā viedokļa raksts. Vēl ar pirmo tā saukto COVID-19 saslimšanas vilni un nākamajiem kopā ieviestajiem ierobežojumiem mēs bijām starp tiem, kuri uzmudrināja citus, savus radiniekus, kolēģus un pazīstamus – būs vakcīna, iesim vakcinēties, mūsu pasaule atradīs ceļu kā uzvarēt šo dzīvību atņemošu briesmoni. Iepriekš cilvēce jau bija sastapusies ar vēl briesmīgākajām slimībām – spitālība, mēris, spāņu gripa, poliomielīts un vairākas citas masveida dzīvību atņemošas saslimstības. Kopspēkiem pasaule uzvarēja to visu.

Komentāri (62)

 • -10
  Kristaps B Pirms 4 nedēļām

  Vakcinācijas prieks un tā izgaišana.

  Nekad vēl savā mūžā nebijām iebilduši pret potēšanu un arī kā vairākums jau kopš pašas bērnības esam vakcinēti no vairākām slimībām. Apzinātā vecumā atbalstījām sezonālo vakcināciju pret gripu un ērču encefalītu.

  Diena, kad bijām izlasījuši, ka atrasta vakcīna, izjūtām kā jau sen nepiedzīvotas emocijas, patieso prieku un dziļu atvieglojumu. Bija tikai nedaudz jāuzgaida, kamēr vakcīna kļūs par plaši pieejamu. Saņēmāmies, dalījāmies ar citiem par šo priecīgo ziņu un patiešām gaidījām dienu, kad vakcinācija kļūs par plaši pieejamu. Gaidījām, kad informācija par vakcīnu kļūs pieejama.

 • -12
  Kristaps B Pirms 4 nedēļām

  Mūsu priekam un eiforijai par vakcināciju nāca gals, kad plašsaziņas līdzekļos tika vēstīts mūsu valsts valdības vārds – vakcinācija, kad kļūs par plaši pieejamu, būs obligāta visiem, bez vakcinācijas nevarēs ne strādāt, ne saņemt svarīgus dzīvei pakalpojumus. Ka pat darbiniekus, kuri nostrādāja savas valsts nākotnes labā, darba devējam būs tiesības atlaist no darba. Un tādi raksti un intervijas ar vairākiem politiķiem aizpildīja vairākus Latvijas plašsaziņas līdzekļus.

 • -9
  Kristaps B Pirms 4 nedēļām

  Piespiešanai nav vietas.

  Pietiekoši zinošus cilvēkus ar spēku vai iebiedēšanu nekad nebūs jāpiespiež vakcinēties!
  Ja vakcinācija ir patiešām labs darbs, kāpēc valsts valdības stratēģija kā izskatās masu informācijas līdzekļos jau labu laiku tiek vērsta uz piespiešanu un iebiedēšanu, nevis uz pilnvērtīgu un pienācīgu iedzīvotāju informēšanu?
  Kāpēc valdība mūs iebiedē ar darba vietas zaudēšanu, nevis nomierina ar pietiekamu un pilnvērtīgu informēšanu par vakcināciju?

  Viņi pazaudēja pašu svarīgāko – mūsu, savu iedzīvotāju uzticību. Vienā vardā – izdzēsa to pavisam, pagaidām tikai vakcinācijas jautājumā. Kā valdība domā to atgūt? Vai viņiem ir vienalga uz iedzīvotājiem, kuri patiešām uzticējās un bija valdības pusē vakcinācijas jautājumā? Kā viņi uzdrošinājās tā rīkoties ar iedzīvotāju uzticību?

 • -10
  Kristaps B Pirms 4 nedēļām

  Ko jūs gaidāt? Durieties jau!

  Mēs kopā ar vakcīnu gaidījām izsmeļošus informatīvus līdzekļus par vakcināciju (piem., tādus kā pieejamas potēm pret sezonālo gripu), gaidījām “caurspīdīgu” un viegli pieejamu informāciju par vakcinācijas vispārējām blakusparādībām un blakusparādībām cilvēkiem ar dažādām slimībām, atvērtus un izvērstus pētījumus par lētāliem gadījumiem pēc vakcinācijas. Bet saņēmām pieejamus plašsaziņas līdzekļos visādas vārdu spēles (“obligāta – neobligāta” vai “pienākums – nepienākums” un tādā garā), atrunas, iebiedēšanu un nenoteiktību nākošajā dienā.

 • -10
  Kristaps B Pirms 4 nedēļām

  Pat, ja viens mirušais no vakcinācijas ir “kā piliens jūrā” ceru, ka izteikšu vairākuma iedzīvotāju viedokli – neviens no vairākiem par to vienu kļūt nevēlās. Bēda izskatās pa tālu, vien tikai, ja tā nav tavās mājās.
  Ļoti daudz cilvēku nezin savas veselības aktuālo stāvokli - kā tādiem iedzīvotājiem droši potēties, lai nezināmās viņiem paslēptas slimības dēļ pēc potēšanas nemirstu? Ar lielu nemieru un morālo kaitējumu izstiept roku vakcinācijai? Vai pienācīgā informēšana un atbilstoša pirms vakcinācijas testēšana to visu neatrisinātu!?

 • -10
  Kristaps B Pirms 4 nedēļām

  Baiļu injekcija.

  Mūsu vidū ir vairāki cilvēki, kuri stāsta, ka izstiepa savas rokas vakcinācijai tikai iebiedēšanas dēļ, jo baidījās zaudēt darbu. Mēs nevēlamies pārdzīvot laikus līdzīgos tiem, kad koncentrācijas nometnes bērniem rokas izstiepšana nozīmēja dzīvību vai nāvi.

  Mēs kā pedagogi no dienas dienā mācām mūsu bērnus, mūsu valsts nākotni, kā atpazīt labo no ļaunā. Mācām, ka spēks, piespiešana un iebiedēšana nav pareizais risinājums, nav pareizais ceļš, ka cena tādiem risinājumiem ir augstāka par iegūto rezultātu. Mācām, ka, ja kāds jums draud, piespiež vai nepamatoti ierobežo jūsu cilvēka pamata tiesības, tad labāk no tādas personības turēties tālāk un, nekavējoties, griezties pēc aizsardzības. Bet kā rīkoties un kur griezties, ja sastopies ar to valsts valdības pieņemtos lēmumos?

 • -9
  Kristaps B Pirms 4 nedēļām

  Šī vakcinēšanas kampaņa tagad kļuva par izdzīvošanas piedzīvojumu pedagogiem (un ne tikai), kuri godīgi kalpoja savai valstij, bet esošo pieņemto lēmumu dēļ pazaudēja uzticību vakcinācijai, un tagad viņu nākotne nav noteikta – viņus atstādinās/atlaidīs no darba vai piespiedīs strādāt no mājām? Arī šeit valdība nenāca uzreiz ar skaidrību. Likums pa priekšu, diskusijas ar nozarēm pēc tam.

  Cilvēki ar augstāko izglītību pedagoģijā, izcili profesionāļi, kuri nostrādāja visu mūžu un turpina strādāt valsts nākotnes labā, nepietiekamas informācijas dēļ atliek vakcināciju un drīz var kļūt par “nekam” nevajadzīgām nepotētām personām. Par to runā ziņas – “obligāta vakcinācija visiem”, “bez sertifikāta nedrīkst ... ”, “darba devējam būs tiesības atlaist no darba bez sertifikāta” u. tml. .

  Vai tiešām tā nav viltīga iedzīvotāju iebiedēšana?

 • -11
  Kristaps B Pirms 4 nedēļām

  Mēs vēlamies uzvarēt pandēmiju, mēs gaidījām vakcināciju, bet, ja ir vieta iebiedēšanai jebkurā veidā, tad tādam “ceļam” uzskatām, ka nav uzticības un laikam ar to visu nav kārtībā.

 • -5
  Kristaps B Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Brīvība.

  Viennozīmīgi brīvajā valstī vakcinācijas jautājumiem vienmēr jāpaliek neskartiem ar viltīgām iebiedēšanas pazīmēm.

  Valsts valdības stratēģijai sekmīgai tautas vakcinācijas panākšanai jābūt vērstai tikai un vienīgi uz pilnvērtīgu un izsmeļošu iedzīvotāju informēšanu par vakcinācijas drošumu. Šolaik notiekošais ar vakcināciju, mūsu uzskatā, ir tikai pieņemtas nepareizas, viltīgas piespiešanas stratēģijas rezultāts.

  Hroniskas slimības.

  Mēs ļoti daudz dzirdam, ka par cilvēka (ar letāla gadījumu neilgi pēc vakcinācijas) nāves cēloni kļuva zināma vai iepriekš nezināma cilvēkam “hroniska” slimība.
  Kad un kādā veidā tiek pētīts vai cēlonis ir vakcīna, ja cilvēks mirst neilgi pēc vakcinācijas?
  Kas skaitās un kā tiek atšķirti jēdzieni “nomira no Covid – 19”, “nomira no vakcīnas”, “nomira no hroniskas slimības” !? Mēs vēlamies būt pārliecināti par to, kas “kursēs” mūsu organismā.

 • -5
  Kristaps B Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Netiešais cēlonis.

  Kas no jums būtu ar mieru, ja vakcīna kļūtu par viņa nāves netiešo cēloni?
  Mēs – nē, tāpēc turpinām cerēt un gaidīt informatīvus līdzekļus no valdības (cerams, ka ne velti).
  Kas par tādu “netiešo cēloni”?
  No pataloģiskās anatomijas. Pieņemsim, ka cilvēkam ir pirmsinsulta/infarkta vai cits smagais veselības stāvoklis, par kuru cilvēks var pat nezināt. Ja tādu cilvēku kāds iesitīs vai nejauši pastums, nāves gadījumā par nāves cēloni var tikt uzskatīta hroniska slimība, nevis sitiens. Sitiens kļūs tikai par netiešo nāves cēloni. Sitiens nebūs vainīgs cilvēka nāvē!

  Alegoriski – vai jūs būtu ar mieru tādam liktenīgam sitienam pa jūsu trauslo veselību un neuzskatītu to, kas iesita, par vainīgu jūsu nāve?

  Uzticībai visos laikos ir jābūt krietni pamatotai.

  Brīvības principam jāpaliek “plecs pie pleca”, nevis “dūriens pie dūriena”.

 • 0
  Ķitvainazīt Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Sektants? Kādreiz kurzemnieks tā propagandēja savu baznīcu (par Dievu praktiski neieminējās ;))

 • -15
  STOPVACZISM Pirms 4 nedēļām

  Pats pēc nepilna plāndēmijas mēneša sapratu,
  ka nav tā kā MELO režīma propaganda.
  Par švakcīnām nemaz nerunājot,
  tur uzreiz bija skaidrs,
  ka aiz tādas slimīgas vēlmes iekļūt cilvēka ķermenī ar adatu var slēpties tikai ļaunprātība.

 • -15
  Neimanis Pirms 4 nedēļām

  Šo raksta tie, kas nekad nav gribējuši vakcinēties un vienmēr čīkstējuši par visiem ierobežojumiem.

 • -2
  Alens Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Zini, Pēter, skolas laikā uzskatīju Tevi par domājošu cilvēku...
  Nu katrs jau mēdz kļūdīties...

 • -12
  Alberts koks Pirms 4 nedēļām

  Apbrīnojami! Kas jums liek skatīties uz mūsu valdību. Skatāties uz Zviedru, Dāniju .... tur ir tā pati slimība. Latvijā nav nekas savādāks vai īpašāks, vien tas, ka valdība redz, ka nespēs novakcinēties pietiekams daudzums, kam sekas būs pārpildītas slimnīcas. Neviena valdība nevēlas tādu scenāriju. Kā to nevar saprast. Beidziet jaukt politiku šajā pasākumā un saprotiet, ka lai arī cik glupa Jums liekas mūsu valdība, tā dara visu lai šo situāciju atvieglotu. Es nedomāju ka jebkurš no Latvijas iedzīvotājiem vēlētos redzēt slimnīcās tādu ainu, kad nav vietu un iespēju sniegt dzīvības glābšanai nepieciešamo palīdzību. Atjēdzaties. Valdību varēs nogāzt vienmēr, bet neizmantojat tam līdzcilvēku dzīvības. Ceru ka Latvijā dzīvo saprātīgi cilvēki.

 • -13
  Neimanis Pirms 4 nedēļām

  Vienkārši perfekti pateikts! Aplaudēju un spiežu roku!

 • -10
  Nif nifs Pirms 4 nedēļām

  Ja cilvēkiem būtu atstāta brīva izvēle, noteikti nebūtu tāda pretreakcija. Cik pārspīlēti viena puse uzspiež, tikpat pārspīlēti otra reaģē. Atstātu brīvu izvēli + sniedzot pilnvērtīgu informāciju, noteikti atsaucība būtu lielāka. Arī bērnu vislabāk mācīt, skaidrojot, bet izvēli kā rīkoties, atstājot viņa paša ziņā. Tas veicina spēju uzņemties atbildību par savu rīcību, ko ar varu, spēku un iebiedēšanu ieaudzināt (panākt) nevar nekā. Arī tas neveicina uzticību, ka mums ir tikai viens Covids, bet citas saslimšanas bezmaz tiek ignorētas. Katrā ziņā ielaistas noteikti, padarot akūtas.

 • -6
  peteronkuls Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Cilvēkiem visu vasaru bija BRĪVA IZVĒLE. Un rezultātu mēs redzam tai brīvajai izvēlei.
  Zviedrijā - atcelti VISI pandēmijas ierobežojumi. Tā notiek valstīs, kuras nedzīvo krievu propogandas ēnā.

 • -4
  tiešām suns Pirms 4 nedēļām

  IR ZĀLES -TĀTAD -DZĪVOJAM. pārējie lai meditē un lasa cik katru dienu saslimuši un miruši. apmēram tā.

 • -16
  STOPVACZISM Pirms 4 nedēļām

  Alberts koks,
  pirms tu te fano par bigfarmas korumpēto slepkavnieku
  ( jo viss no morāles skatījuma ir vienkārši un elementāri - ja kāds ar DRAUDIEM tiek piespiests uz injekciju, kas viņam var izrādīties liktenīga,
  tā IR SLEPKAVĪBA) režīma aktivitātēm, atbildi -
  VAI TREŠO POTI ESI SAŅĒMIS?)
  Ja neesi, tad nemaz tev tā sevuncitu blablabla sargāšana nerūp, liekuli.
  Ka nenotiek kā Izraēlā, kur tos bez trešās potes jau pieskaita antivakseriem.:)))

 • -10
  Alberts koks Pirms 4 nedēļām

  Pauts, mani nebiedē ne trešā un ja vajadzēs arī ne ceturtā pote. Es uzticos mediķiem un zinātnei, kura ir augstākajā attīstības pakāpē kāda jebkad ir bijusi un turpina attīstīties. Un ja tev šķiet, ka kādam pasaulē ir par maz vietas, tad esi drošs pirmos nolikvidēt pašus neaizsargātos Indijā, Āfrikā. Jebkuram kam ir vara ir vajadzīgas tautu masas. Tavai piršani par to ka kāds Tevi grib noslaktēt ir šķidra vēdera vērtība klozetpodā.

 • -6
  Neimanis Pirms 4 nedēļām

  Truli gvelz vienu un to pašu - trešā pote, Izraēla.... Kāpēc nepiemini Spāniju, Dāniju, britus, īrus? Izraēla jau sen iepaliek. Par trešo poti vispār atgādina bērnu mēdīšanos. Nekas tāds netiek prasīts, bet visu zinošais skeptiķis tik kladzina. Nez, var jau būt esmu kovidticīgs, bet tāds caurvējš kā tavā paurī... Nu nē....

 • -2
  Panzerschreck. Pirms 4 nedēļām

  Kāda mums daļa gar žīdiem?

 • -15
  Valters Pirms 4 nedēļām

  Cerams, ka ar astoto poti arī NOpotēsies, ja neesi vēl paspējis!

 • -12
  STOPVACZISM Pirms 4 nedēļām

  Мыши плакали, кололись,
  но продолжали грызть кактус.:))))))

 • -13
  STOPVACZISM Pirms 4 nedēļām

  Tulkojumā -
  pelītes raudāja,
  sadūrās, bet turpināja grauzt kaktusu.:))))))

 • -8
  tiešām suns Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  būt pret vakcināciju ir sabotāža. gan jau valsts tiks gala ar pamuļķiem. sākas lapkritis-darbs ar slotu pietiks visiem.

 • -9
  Valters Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Tev jo īpaši! Laiks uzpucēt savu durvju priekšu!

 • -8
  visvaldisbalamute Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Tur jau tā lieta, tādu kas ir kategoriski pret visām vakcīnām nav daudz. Bet šim marazmam nav nekāda sakara ar slimību. Jaunā pasaules kārtība, pateica Austrālijas ministre tiešā textā preses konferencē. Nu, tie piemēri ir tik daudz, ka tos neredz tikai apdāvinātie...

 • -9
  Гроссмейстер Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Kovidhistēriķi ignorē dažas lietas. Pirmkārt, Izraēlā jau iet trešā pote, un pēc kāda pusgada sola jau ceturto. Un pats interesantākais - tos, kas gāja durt trešo, sagaidīja plakāts "trīs no desmit". Un Izraēlas premjers paziņoja, ka tiem, kam ir divās potes, anulēs "zaļo" sertifikātu, un tikai iedurot trešo, būs derīgs sertifikāts. Tā ka globālais scenārijs atkārtojas gandrīz visās valstīs, tad tas pats sagaida arī to pašu Dāniju, Zviedriju, un, protams, arī Latviju. Rezultāts ilgtermiņā būs tāds, ka maizi varēs dabūt tikai ar QR kodu, bet kodu varēs dabūt, ja katru pusgadu vai biežāk dursies.

 • -11
  Гроссмейстер Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Otrkārt, jēdziens "antivakseri" ir pilnīgi neizprotams un muļķīgs, jo 98% "antivakseru" jau nemaz nav pret vakcināciju kā tādu, es arī tajā skaitā. Man ir visas potes, ko veic bērniem pirmsskolas un skolas vecumā - difterija, masaliņas, un pārejas. Bet esmu kategoriski pret Covid19 vakcīnām, jo tās ir bīstamas veselībai un dzīvībai - nevienai citai vakcīnai nav tāds mirušo skaits, ka pēc Covid19 vakcīnām, kur nomirst dažas stundas vai dienas pēc vakcīnas ievadīšanas. Latvijā vairāki desmiti cilvēku ir miruši pēc šo vakcīnu ievadīšanas, pasaulē mirušo skaits iet desmitos tūkstošos.

 • -10
  Гроссмейстер Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Treškārt, Covid19 vakcīnās ir daudzas vielas, ka nav norādītas oficiālajā vielu sarakstā. Japānā ir atrastas magnētiskās vielas, kādēļ Moderna un Pfizer bija aizliegts uz laiku. Neatkarīgi zinātnieki Covid19 vakcīnās ir atraduši tādu vielu kā grafēna oksīds - ļoti bīstama viela, kas nonākot organismā veicina trombozi (galvenais nāves iemesls no Covid19 vakcīnām), bet ieelpojot, izsauc simptomus, kā Covid19 gadījumā - plaušu pneimoniju, ožas zudumu. Grafēna oksīds arī ir magnētisks - tā ka var minēt, ko tad atrada japāņi.

 • -9
  STOPVACZISM Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  tādu vielu kā grafēna oksīds ieelpojot, izsauc simptomus, kā Covid19 gadījumā - plaušu pneimoniju, ožas zudumu
  ----
  Tāpēc sāk rasties jautājums - vai retie smagie gadījumi - tie ar viscaur saēstajām plaušām, ar kurām uztur paniku nobiedētiem cilvēkiem, vispār ir koronovirusa rezultāts vai tomēr ķīmiska saindēšana?
  Īpatni, sekcijas arī aizliedza viņiem taisīt...
  Kādi pa kluso uztaisīja un neatrada nekādu vīrusu šmīrusu,
  vien plaušu bojājumu baktērijas.

 • -8
  STOPVACZISM Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Kārtējā viesstrādnieka histērija šorīt. Mūsu valstī esot politiķi, kas stāsta par to, ka pandēmijas nav.
  Pandēmija ir cilvēku izgudrots jēdziens, ko izsludina attiecīgas organizācijas, kā Bila Geitsa kabatas kantoris PVO, kur šie kritēriji tika mainīti pēc patikas.
  Jautājums ir par to, vai ir saslimšanas un kas to izraisa.
  Oficiālo simptomu sarakstā nav nekā, kas būtu atšķirīgs no parastas gripas.
  Nav iespējams noteikt ne to, ka tas ir specifiski kaut kāds jauns vīruss, ne vēl vairāk kāds tā variants, jo līdz šim divu gadu laikā 'zinātne' nav pat varējusi pateikt, vai oriģinālais brīnums ir dabisks, vai sintētisks. Kā bez viltus testa vēl jūs varat zināt, ka caureja jums ir no kovida, bet nevis vienkārši tāpat? Bezsimptomu slims esat?
  Ak jel.
  Vēl pagājušā gada martā izrādījās,
  ka toreizējie testi pat nejēdz atšķirt vīrusu no parasta ūdens.
  Bet tas bija laiks, kad puse pasaules jau sēdēja lokdaunos.

 • -9
  STOPVACZISM Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Pandēmija ir uz papīra,
  bet praksē Ir totalitārisms un šprices šantāža, jo tām drīz beidzas derīgums.

 • -4
  labaiskrasts Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Jo vairāk vakcinēto vairāk mirstība , mazāk vakcinēto , mazāk mirstība , Apvienotajos Emerātos 80% , mirstība tuvu 2000 uz miljons , tā bija jūlijā , tāpat ir Moldāvijā 79% un mirstība 1800 uz miljons , mazāk vakcinēto Kirgizstāna 3% vakcinēto mirstība ir 0% , Vjetnama vakcinēto ir 3% mirstība ir 0% , tāpat Latvija , ja salīdzina ar Lietuvu , Liteuvā vairāk vakcinēto , vairāk mirstība , Kosmosa zinātne savilka visus datus vakcinētiem un nevakcinētiem pa visu planētu – 240 Valstīm , pareizāk sakot no 227 Valstīm , kurām ir miljons iedzīvotāju , izveidoja formulu x0.8 no miljons , kuri griezušies pēc ārsta palīdzības un x0.8 no miljons , kuri nav griezušies pēc ārsta palīdzības , potētie 50% pielīdzināmi invaliditātei , dati bija apkopoti 16 . jūlijā pēc prokuratūras pieprasījuma , ko pieprasīja Ķīna sākoties pandēmijai no 15.07.21 , un trešās potes veikšana ar jautājumu jau atklātu ?

 • -4
  labaiskrasts Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Prokuratūra izmeklēšanā , par skaidrību un trešo pusi , kas vēlās mūsu nāvi , secinājums – vairāk potēto , lielāka mirstība un formula x0.16 uz miljons . Līdz 2021 gada beigām prognoze dubūltosies ar tāda pašu skaitu mirstībā , jo potēto skaits palielina mirstību uz miljons iedzīvotājiem un pote ir vienādības zīmē ar nāvi , prokuratūra sasauca slēgtu konferenci ar slēptu datumu , vai Latvijas pārstāvji aizbrauca , nezinu , bet Latviju pieminēja un ļoti slikts iznākums ir Apvienotajos Emerātos , daudz sāpju piedzīvo potētā Valsts par ko uzņemta dokumentālā filma – “Bagātie arī raud “, par trešo pusi – pandēmijas veidotājiem , kuri vēlās mūsu nāves izmeklēšanas procesā ir viss ļoti slepeni , informācijas nav un ilgi laikam nebūs , jo viss ir tik slepeni , kāpēc? , kas ļautu neatkarīgu veikt izmeklēšanu vajag zinātniekus kuri nav , šodienas zinātne ir uzpirkta , kā arī žurnālisti – mēdiji , ārsti – farmaceiti , arī Valdības ir sagūstītas pilnīgi visas ,

 • -5
  labaiskrasts Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  G7 samits par to , ka Japāna gribēja izstāties no pandēmijas veidošanu pašā sākumā 2020 g. pavasarī , bet nekādi neizdevās , kas liecina – ir sagūstīta un liecina par Trešo Pasaules Karu , hibrīda karu , kad ienaidnieks nav redzams un ir mērķis par mūsu visu nāvi ar vakcīnas veikšanu – vakcinējot pasaules Valstis , maksājot par darbu , Valsts kontu piepildīšana , arī personīgo kontus ar atstrādāšanu , jeb sagūstīšanu , jo nēatstrādāšana tiek risināta caur nāvi , daudzas nāves uzrāda izmeklēšanas gaitā : zinātnieku ārstu- profesoru , žurnālistu , arī bez vēsts pazudušo , augstu amatpersonu sagūstīšanu un pat Prezidentu nāves , Korejas premjērministra nāve , cik mēs redzam maz , kas ir atklātībā un cik vēl atklāsies , Ilze Viņķele – nāves draudi un nenobeigta ir izmeklēšana , tagad pārtraukta uz neierobežotu laiku , mīklaina Levita avārija Rīgas centrā , mūsu amatpersonu nesaskaņas ar Valdošām partijām , iekšlietu ministra un izglītības ministru mīklaina atlaišana

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: