Sāks obligāto vakcināciju

корумпант | 28.09.2021, 10:57:13 | 2799

JKP pārliecina valdību un uzsāk pakāpenisku piespiedu vakcināciju.
--- Jaunās konservatīvās partijas pārstāvis, labklājības ministrs Gatis Eglītis piebilda, ka sākotnēji vakcinācijas pienākums attieksies uz pedagogiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem, tajā pašā laikā viņš neizslēdza iespēju, ka prasības varētu attiekties uz plašāku profesiju loku.----
Būs interesanti redzēt kā šoreiz JKP skaidros savu izvēli!

Komentāri (116)

 • -14
  Dajūsko Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Kā ta, drīz jau nelaidīs veikalos nešvakcinētos, bet nekas, ir jau interneta veikali, kas visu pievedīs klāt. Tik nesaprotu, cik ilgi tauta šito kariņa politiku cietīs?

 • -14
  корумпант Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Nu kamēr Kariņam būs tādi pakalpiņi kā JKP, tikmēr par cilvēkiem Latvijā domāts netiks!

 • -10
  Nif nifs Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  JKP un Levits kā droša aizmugure. Plauks ēnu ekonomika.

 • -10
  Covid 19-21.ventspils.lv Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Sen bija laiks.Un ne tikai atsevišķās profesijās,bet visiem,tikai tad ir izredzes ierobežot vīrusa izplatību!

 • -15
  Žanis@ Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  kā tad... slimo tagad vakcinētie arī kā izradās un pārnēsā arī viņi šo vīrusu tā kā vīrusa pārnēsētāj ir gan vakcinēti gan navakcinēti - neredzu pilnīgi nekādu atšķirību lai butu jadala sabiedriba

 • -7
  Aigars G. Pirms 3 nedēļām

  Žanis ,viņš nevar pārdzīvot ka ir apmuļķots kā lielākā daļa potēto. Slimo un pārnēsā gan potētie gan nepotētie.Tikai atšķirība ,ka nepotētie ir spējīgi domāt un analizēt notiekošo,savukārt potētie kluvuši par eksperimentālas suslas dalībniekiem.Tapēc jau viņi trako tagad.Nav uz ko vainu uzgāzt,tad to dara uz nefakcinētiem.

 • -18
  A.n.i.t.a Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Izskatās ,ka vakcinētiem netur nervi, jo ir pakļāvušies masu psihozei un sapotējušies īpaši nepadomājot par sekām , tāpēc pa varītēm jāpiespiež visus ar jebkādiem līdzekļiem potēties, jo negribas būt lūzeriem jeb latviski-pamuļķu lomā. Lai veicas visiem !Veselību arī visiem !

 • -24
  STOPVACZISM Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  NOLĀDĒTS ikviens, kas cilvēkiem uzspiež dzīvību apdraudošu injekciju!!!
  Tas kvalificējams kā slepkavības mēģinājums un Dieva likuma - tev nebūs nokaut, pārkāpums.
  Tātad - elle šiem garantēta,
  lai gan ir vēlēšanās, lai saņem arī sodu tepat.
  Bet ja vakcinētais cilvēks no tās tiešām nomirst, kā to var juridiski kvalificēt? Slepkavība tā ir noteikti.
  Juristi varētu vēl precīzēt.

 • -13
  корумпант Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Ko gan tu pateiksi grupējumam, kas paši izdod noteikumus un tad ar tiesu varu tos uzspiež vidējam sabiedrības slānim, bet ne saviem labvēļiem (piem.: sponsori, līdzgaitnieki, tie kuri palīdz sasniegt mērķi - tieslietu sistēmas autoratīva uzturēšana). Lai dzīvo JKP, lai dzīvo tieslietu līderis/ amerikāņu līdzskrējējs Bordāns!

 • -14
  kalna kungs Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  mī un žē... un tik tin uz riņķi vienu un to pašu...
  vienīga masu psihoze, kas ir novērojama ir antivakseru un FB zinātnieku psihoze. Interesanti cik no jums ir izslimojuši vējbakas? Bet pag visi tak vakcinēti vēl zīdaiņa vecumā pret viņām esam. Un kā ar rētu uz pleca, kas palikusi no baku vakcīnas? Un vai esat kādreiz redzējušī kā izskatās bakas cilvekasm, kurš nav saņēmis šo vakcīnu? Neviens nav teicis, ka vakcīna tevi padara maģiski imūnu pret vīrusu, bet gan stripri apgrūtina vīrusa vairošanos tavā organismā, tādējādi radot slimības simptonus. Attiecīgi, ja arī saslimsi būs mazāk smagi simptoni. Tā ir bijis ar visām vakcīnām- AR VISĀM. Un no kuras ģeniālās galvas ir nākusi domā, ka vakcinēts cilvēks nevar pārnēsāt vīrusu? Vīrus ir mikroorganisms, kurš iekļuvis tavā organismā var arī viņu pamest un attiecīgi ieklūt kādā citā cilvēka organismā, taču tākā viņām ir apgrūtināta vairošanās (dēļ vakcīnas), šāda varbūtība ir krietni mazāka, bet nav neiespējama. Muļķiem, muļķu problēmas...

 • -14
  A.n.i.t.a Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Katram ir tiesības darīt ar savu organismu ko vēlas un ko uzskata par pareizu, gribi-vakcinējieties kaut īidz plānotajām 8 reizēm , bet nejauciet normālas vakcīnas,kuras daudzus gadus veidoja un parbaudīja ar super ātrā veidā sabrūvētu ,kuras tagad eksperimentālā kārtā potē. Paldies senajiem ārstiem un zinātniekiem ,kuri radīja vakcīnas pret bakām, poliomelītu, masalām un citām kaitēm ,ar kurām vairums tā arī nekad nav saslimuši--- bet ,piedodiet, redzot ,kas apkārt notiek ar paziņām un pat radiem,kuri ir saņēmuši vakcīnu pret covid, neuzbāzieties ar tām potēm tiem, kas to nevēlas.

 • -13
  Neimanis Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Kādā superātrā veidā?? vairāk nekā 2 gadi jau vīruss ņemās, jau no gada sākuma vakcinē - kur tad tas super ātrums, kas tur nepārbaudīts, ja miljoni jau ir vakcinēti? Un tik maļ vienu un to pašu, kad viena dziesma nodilusi, atrod citu un atkal jūtas visgudrākie. Bet patiesībā visgudrākie ir tie, kas kopīgiem spēkiem risina problēmu atgriežas pie agrākā dzīves ritma.

 • -9
  Soole Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  A.n.i.t.a Jūs vispār sekojat līdzi ārstiem, zinātniekiem kuri skaidro ka vakcīna kā tāda jau ir izsenis gatava, tikai tagad sakarā ar šo vīrusu viņa tiek pilnveidota, papildināta un pārbaudīta. Beidz te malt stulbības vienreiz.

 • 0
  Susurs Pirms 3 nedēļām

  Vispār jau mēs dzīvojam 21. gadsimtā kundze!

 • -9
  STOPVACZISM Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Mongolijā vispār nebija pat atālu kas līdzīgs šmovidam.
  Nez kāda velna pēc visus mongoļus nošvakcinēja viņu globālistiem un pvo padevīgais režīms un...nu Mongolijā sākās šmovida uzvaras gājiens.
  Jo švakciba pati par sevi sanāk slimības injekcija.

  P.S.Figa jums būs, ne agrākais dzīves ritms. Jūsu ritms tagad atkarīgs no režīma ļaunprātīgajām kaprīzēm.

 • -11
  Ilze88 Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Kāpēc jūs antivakseri esiet tik agresīvi? Nepotējieties, dzīvojiet mierīgi, bet neuzbrūciet mums, kas negrib nemirt nosmokot, negrib ,lai bērni smagi slimo. Raksta un raksta vienu un to pašu ...Tiešām neapnīk?

 • -8
  Pipars Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Man gan liekas ka daĺa vakcinfanu ir krietni agresivàki un uzskata sevi par augstàko kastu.

 • -2
  Vītols2 Pirms 3 nedēļām

  Redzams, ka potenciāli vakcinēts cilvēks uzdod vienkāršu jautājumu, bet potenciāli nevakcinēts cilvēks viņam par to uzbrūk. Vai var uzskatīt, ka pirmajam --- Ilze88 --- ir taisnība?

 • -7
  STOPVACZISM Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Interesanti, kas uzbrūk 88 Ilzei?
  Vajāšanas mānija kā švakcīnas blakne???
  Kad no rīta pamostoties sāk šķist ka smok nost.:-()

 • -2
  tery Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Katrs izvēlas pats - iet uz veikalu vai neiet, strādāt vai nestrādāt, potēties vai nepotēties. dzīvot vai mirt nevar izvēlēties, tas nāk kā piedeva.

 • -3
  visvaldisbalamute Pirms 3 nedēļām

  https://m.pietiek.com/raksti/kurs_ir_efektivaks_covid-19_parnesatajs__vakcinetie_vai_nevakcinetie/

 • -11
  A.n.i.t.a Pirms 3 nedēļām

  Vēlams paskatīties ltv1 raidījumu "Aizliegtais paņēmiens"-šīs pirmdienas. Tur profesionāļi pastāstīja par covid vakcīnām , diemžēl arī nespēja sakarīgi atbildēt uz konkrētiem žurnālista jautājumiem . Ilze88 - kurš gan apspiež un ietekmē vakcinācijas piekritējus? Pagaidām visos līmeņos tiek nicināti un nomelnoti tikai tie ,kas izvēlas nepotēties. Tak potējiet visas iespējamās potes, kas jums liedz un esiet pasargāti no visām iespējamām kaitēm!!Veiksmi un veselību !!

 • -9
  Neimanis Pirms 3 nedēļām

  Un tiešam ir pelnījuši visu to neizpratni, ko saņem! Kas jums vainas, cilvēki? Ir vīruss, ar kuru jācīnās, ir skaidroji, kā no tā izvairīties - maskas, distance, tīras rokas - ir veids, ka samazināt tā izplatīšanos - vakcīna! Kāda velna pēc jums vēl un vēl viens un tas pats ir jāstāsta, kāpēc jums nepielec ne no pirmās , ne 101. reizes? Ej, izdari un dzīvo laimīgs bez maskām, bez ierobežojumiem, bez karantīnām, bez dīkstāvēm un mājsēdēm! Vakcīnas pilnas noliktavas, vietas un laiki potes saņemšanai zināmi, tā kā neviena līmeņa valdība vai vadība nav vainīga, ka tu nevar izdarīt loģisko soli un palīdzēt visiem - arī sev - tik ar to sērgu kaut cik galā. Negribi potēties? Tak nepotējies, bet sēdi klusām un neīdi, ka kaut kas nav labi, jo neko nedari, lai būtu labāk. Starp citu, cilvēki, kuri dzīves uzskatos vispār ir pret visādām potēm un spēcīgām zālē, izvēloties nepotēties arī šobrīd tiešām ar to neplātās.

 • -7
  Pipars Pirms 3 nedēļām

  Neiman.
  Vakcineties vajadzetu lai noverstu slimibas izplatibu,nevis lai aizbrauktu uz àrzemem,ietu uz kino,veikalu ,,darbu u.t.t.
  Šobrid valdiba velas izpotet tàs vakcinu pilnàs noliktavas un tas ari ir galvenais merķis,slimibas ieobeźošana nàk pec tam tikai.
  Starp citu,Lietuvas valdiba veloties no nàkošas nedeĺas atkal ieviest obligato masku valkàšanu iekštelpas ari potetajiem.

 • -10
  visvaldisbalamute Pirms 3 nedēļām

  Neimanim
  Jā, pandēmija kas nav bīstama 90 proc. un bērniem vispār nav bīstama, nu tad kāda man to žļurgu ko? Esi nopotējies un laimīgs tikai man viņu nevajag. Vakcinācija neapturēs to mēslu, pats guru to jau sen pateicis. Ja neredz kad tiek pirktas 120 gultas par 80 milj. un visu citu, big farmas uzvaras gājienu, tad atliek tikai durt un durt un priecāties...

 • -10
  aga Pirms 3 nedēļām

  Reku žurnaļuga kuram nav pietiekama izglītība, loģikas spējas, ne kritiskā un analītiskā domāšana, kurš pats svēti tic tam ko suģestē mediji. Vnk ''izcils'' darbinieks iekš medija.
  Cilvēks kuram nav sava patstāvīgā domāšana, un viņa vietā visu izlemj mediji, to sauc par zombiju. Pie tam viņš to retranslē tālāk, respektīvi pats kļūst par mediju. Vai tas nav sektantisms? Sektantisma pirmās pazīmes ir tas, ka cilvēkam tiek liegts patstāvīgi domāt, un ir jāseko viņu noteikumiem.
  Ir jābūt absolūti debīlam, lai neredzētu, ka kovidšovs ir afēra.
  Tuvākajā nākotnē vakcinētie ieņems vakantās vietas aptieku apmeklētāju rindās, kuras aug kā sēnes pēc lietus un praktiski vienmēr tur ir pilns. Padomju laikā bija reta aptieka uz milzīgu perifēriju.

  Lai analizētu informāciju ir jāiepazīstas gan to ko postulē mediji, gan to ko otra puse. Otrajā pusē atrodas arī respektabli ārsti un zinātnieki, kuri kļūst par nelojāliem sistēmai, un kuru pausto informāciju apaudzē ar mēsliem un izsmej medijos.

 • -9
  STOPVACZISM Pirms 3 nedēļām

  Vakcinācijas eksperts, vakcīnu atbalstītājs un mRNA vakcīnu izgudrotājs Dr. Robert Malone brīdina: Covid vakcinacija ir jāaptur.

  1.Covid vakcinācija izraisa autoimūno reakciju, kad imūnā sistēma uzbrūk savam organismam.

  2.Vīrusa lipīgumu un paveidus rada tieši vakcinētie!

  3.Vakcinācija pret covid solās būt lielākā katastrofa, visļaunākais scenārijs. Tas ir jāaptur!

  4.Dr. Robert Malone ir izgudrojis mRNA vakcinēšanas tehnoloģiju kā tādu, bet ne Covid vakcīnas.
  Godīgs zinātnieks.

 • -9
  Neimanis Pirms 3 nedēļām

  Tie visi ir murgi, kas sen jau ir apgāzti!

 • -10
  STOPVACZISM Pirms 3 nedēļām

  Vīrs to saka tiešā tekstā...
  Tavā galvā bigfarmas propagandas murgu "apgāzti".
  Atradis baigo kritēriju.:)

 • -10
  Neimanis Pirms 3 nedēļām

  Pandēmijās nāv, pandēmījā nēeksistēē!
  Pēdējo 24h laikā:
  28 400 Covid-19 izmeklējumi;
  1203 jauni inficēšanās gadījumi, no tiem 985 nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, 218 vakcinēti;
  saņemti ziņojumi par 6 mirušajiem (divi cilvēki 60-69 gadu vecumā, viens70-79 gadu vecumā, divi 80-89 gadu vecumā, viens 90-99 gadu vecumā).
  Pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem: 4.2%
  14 dienu kumulatīvais rādītājs uz 100 000 iedzīvotāju: 454.

 • -3
  Pipars Pirms 3 nedēļām

  Tad lai to masu mediju redaktori, kas regulāri publicē SPKC statistiku, pieprasa no šīs iestādes informāciju par vakcinēto un nevakcinēto attiecību starp testētajiem.

  Un nesakiet man, ka tas neesot svarīgi. Tas ir ultrasvarīgi.

  Pusi Latvijas iedzīvotāju pazemojošā segregācijas sistēma (kafejnīcu, koncertu apmeklēšana, transporta izmantošana u.tml.), kas tiek ieviesta patlaban, balstās uz pārliecību, ka nevakcinētie slimo ievērojami biežāk par vakcinētajiem. Tad lai valsts iestādes arī publisko statistiku par testēto sastāvu vismaz augustā un septembra sākumā.

 • -8
  Pāvests Pirms 3 nedēļām

  Hahahahahaahhahahaa debils ir tas kurš tic šai statistikai!!
  Ko jūs vakcinētie mīžat? Tak esat sapoteti, jums nekas nedraud, kā tikai lēna nāve. Kāpēc tad satraucāties par nevakcinētajiem, jums tie neko nevar nodarīt jo redziet esat imūni! - SKUJU!! Visi vakcinetie birst un atkrīt kā mušas. Dabūsiet vēl ierit 3, 4, 5 un 6 poti. Varēsiet atēsties.
  Pats izslimoju covid. Nekas savādāks par parasto vīrusu! Viss ir viens vienīgs farss uzpūsts. Nez kāpēc tad dēļ gripas neklopē visu ciet, arī no tās mirst jauni un veci.
  NEW WORLD ORDER!

 • -1
  Vītols2 Pirms 3 nedēļām

  Jā, Pāvest, cilvēki, kuri tic datiem tiešām ir interesanti. Labāk ticēt satura radītājiem, kuri paši izdomā datus un tos pasniedz garšīgā veidā tiem, kuriem nepatīk oficiāla informācija.

 • -3
  aga Pirms 3 nedēļām

  Smags gadījums ar tevi, Neimaņa kungs. Papīrs pacieš visu. Arī safabricētos ciparus.
  Manā skatījumā, ja ir tāda pandēmija kā postulē mediji, tad bija obligāti jāslēdz visas robežas, visi transportu reisi - pilnīga izolācija bez izņēmumiem. Kā mēs redzam nekas tāds nav noticis, tika sarīkota neliela klaunāde ar pārvietošanos un ar to arī viss izbeidzās.

  Vasarā iekš jutube vienā komentārā tika uzdots jautājums no Kazahijas iedzīvotāja par Latviju. Viņu informācijas telpā tika ziņots, ka Latvijā līķi mētājas pa ielām un nav iespējams tos savākt, jo to ir pārāk daudz. Tādu debīlismu ir ļoti daudz, un par to uzzināt ir ļoti vienkārši kur kas un kā notiek, ja vien ir vēlēšanās atrauties no TV :D

 • -6
  karlito Pirms 3 nedēļām

  Darba kolēģis arī bija nu ļoti pārliecināts ,ka tāds Covid neeksistē,par vakcināciju pat dzirdet negribeja....tagad guļ slimnīcā Rīgā ar covid-19....viela pārdomām,tiem,kuriem vēl ir ar ko domāt...

 • -10
  Aigars G. Pirms 3 nedēļām

  Kas teica,ka nav tāda? Vispār jau katru gadu ir arī gripas epidēmijas. Un mirst vel vairak nekā no šīs afēras. Tad jau visu laiku būtu jabūt plāndēmijai kopš eksiste gripa.No fakcinācijas potēm ir mirusi daudz vairāk.Tikai loģiski ,ka to nepublicē.Zin kapē? Tapēc,ka mums ir tik daudz naudas kā nekad nav bījis.Un var raust sev kabatās pa pailnam,uzpirkt un likt mēdījiem publicēt un demonstrēt ko tiem liks. Gan jau dumjā letiņu tauta pēc tam atdos pārādus paaudžu paaudzēs.Varu derēt,ka tavs kolēģis ir kaislīgs pīpmanis,kuri starp citu arī nonak pie elpināšanas aparātiem jo nevar paelpot un TIEM arī piešuj CowID !

 • -8
  STOPVACZISM Pirms 3 nedēļām

  Saslimt nevienam nav patīkami.
  Visi zina, ka ir visādas smagas kaites, saslimt ar tām negribās,
  bet tāpēc lai nodrošinātos pret tām, nerij neskaidras izcelsmes, noslepenota ar komercnoslēpumu, satura un bīstamas ( kā cilvēki apliecina) iedarbības eksperimentālus gēnu preparātus,
  kurus uzspiestu tik uzmācīgā veidā kā šos, lai dabūtu organismā vēl papildus riska faktorus.

 • -6
  STOPVACZISM Pirms 3 nedēļām

  tavs kolēģis ir kaislīgs pīpmanis
  ----
  Starp citu, ir informācija, ka pīpmaņus pūkainītis nemaz tā neņem.:)
  Bet īpaši bīstams pērn rudenī bijis tiem, kam bija parastās gripas potes, par kurām arī zināja,
  ka nopotētie gripu pārslimo smagāk.

 • -6
  Aigars G. Pirms 3 nedēļām

  Stāsts ir par to,kurus tas paņem.Es zinu tādu gadījumu,kad pīpmanis ar savu pneimoniju nonak pie aparāta un tam piešuj ka tas ir cowid,lai gan viņs šad tad ir tādā stāvoklī jau pabijis agrāk pirms cow-ID Un tur tādu ir pietiekoši ar sarežģījumiem.

 • -7
  Elza Bērziņa Pirms 3 nedēļām

  Cilvēku bezatbildībai nav robežu.Tad nu pienācis laiks,kad jāpiespiež kā mazus bērnus.Kamēr paši nesaslimst,vai kāds no tuvākajiem,tikmēr jau nesapratīs.

 • -7
  Aigars G. Pirms 3 nedēļām

  Cileku trulumam arī nav robežu.Nespēja analizēt un redzēt notiekošo.Dīvaini kāpēc tad nebija uzspiesto pošu ikgadēju gripu laikā ?Kāpēc skolas neslēdza ciet ,ka daudzi slimoja ar gripu? Kad no klases paliek daži skolēni tad tiem deva dažas brīvdienas tikai,kamēr izslimojusie sāk atgriezties skolā? Tad pasaki kāda atšķirība ja mira no gripām vienmēr arī un tās izraisītām slimībām un šo paveidu kuru tagad uzspiež?

 • -6
  Neimanis Pirms 3 nedēļām

  Aigar! Sāc katru dienu ar savu pirmo divu teikumu lasīšanu skaļā balsī, spoguli skatoties. Goda vārds!

 • -10
  Aigars G. Pirms 3 nedēļām

  Neiman,savu dienu uzsāc labāk ar kārtējo poti,kura tev cik var redzēt jau smadzenes sajājušas.Personīgi es zinu vairākus gadījumus kad cilvēkiem pēc tam potēm notika smagas blaknes.Zinu arī tādus gadījumus ,kad tieši no potes cilvēki vairs nepamodās,lai gan pirms tam uz veselību nesūdzējās.Lūk to arī iestāsti sev spoguļa priekšā,ka tā tas nevar būt un nenotiek.Ej tik locies valdības priekšā uzpirktais mēdijdarbiniek.Ielaid vel kād pot varbūt gudrāks paliks. Es gan vel atturēšos no tād pot,kura ir uz ātro izveidot.

 • -6
  Valters Pirms 3 nedēļām

  Pa ko ta šamējam nelocīties? Par naudu pat velns danco!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: