Ceļa zīmu

Gints Linde | 01.08.2016, 12:58:04 | 1125

Jūlija mēneša pēdējā nedēļā dažādos masu medijos, ieskaitot VENTAS BALSI un radio tika aktīvi tiražēta "karsta" ziņa par auto novietošanas laika ierobežojošas zīmes uzstādīšanu auto novietnē ielas pusē Saules ielā 33 pie adresē esošajiem veikaliem. Nu pēkņi šī zīme ir pazudusi. No lēmējiestāžu puses gribētos saņemt tikpat publisku skaidrojumu par šīs zīmes pazušanas iemesliem, jo šādas darbības noteikti rada nodokļu maksātājiem zināmus izdevumus, rēķinot iesaistītos strādniekus, materiālus un darbam veltīto laiku.

Komentāri (4)

 • -1
  Victor Def 01.08.2016, 17:27:24

  Ceļa mīzu

 • 0
  Zigerists 01.08.2016, 20:00:22

  Jā, cik tas izmaksāja? Gan izgatavošana, uzstādīšana, gan noņemšana.

 • -1
  P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 02.08.2016, 10:37:56

  Saules ielā posmā no Lielā prospekta līdz Jūras ielai atrodas vismaz divi viesu nami, kuru klienti savas automašīnas uz visu savu atpūtas laiku Ventspilī iecienījuši novietot tieši auto stāvvietā pie mājas Nr.33, aizņemot to pilnībā un liedzot automašīnu apstāšanos un novietošanu apkārtnes iedzīvotājiem, tuvējo veikalu un citu Saules ielā atrodošos uzņēmumu apmeklētājiem.

  Sākotnēji tika uzstādīta ceļa zīme, kas atļauj automašīnu novietošanu uz laiku līdz 30 minūtēm, taču ņemot vērā frizētavas un citu uzņēmumu priekšlikumu laiku tomēr pagarināt, jo pusstunda ir pārāk mazs laiks, lai, piemēram, tiktu pie jaunas frizūras, tad pašlaik zīme ir noņemta un šīs nedēļas laikā plānots uzstādīt zīmi, kas atļauj automašīnu novietošanu uz 2 stundām.

  Ceļa zīme uzstādīta uz vasaras sezonu, un rudenī plānots to demontēt.

 • 0
  Ina 02.08.2016, 13:11:58

  un pa nakt ar es nevarēs likt sāv auto pie sāv log?
  Smieklīgi kom-parvalde? ! ja jau atlāv taisīt cilvēkam viesniciņ ,ta pilsētai vajadzēja uztaisīt arī infrastruktūru kā to pasniedza pa mūsu nodokļu maksātāju naudiņām piemēram sulu terminālim uc.tm uzņēmumiem? ! nevajag būt tik skaudīgiem zīmju licēji! Latvijas vasara ir tik īsa un mēs iedzīvotāji priecājamies ,ka redzam ,ka tiešām uz mūsu pilsētu atbrauc no citurienes ļaudis ! un mums tās mašīnas nemaz netraucē! Cūkgaļu jau vasarā vienalga ēd mazāk un saknes katram latviešam izaug dārzā, nevajag satraukties tikai par vienu uzņēmēju , kāpēc dēl viņa-deputāta biznesu pārējiem būtu jāuztraucas un jācieš?! mašīnas uz to ielu stāvējušas un stāvēs nav tur neviena zīme par mūsu nodokļu maksātāju naudu jāliek un nevienam jāiespringst! lieciet kur tiešām jāliek ,centrā darba dienās darba laikā sen prasās ka jāuzliek ,bet tas jau deputātam neinteresē! kad vienreiz beigsies tā dažu deputātu visautļautība? ! nabadziņam kīlo gāļ mazāk nopirk, tas kurš nevarēj kād sol tālāk nolikt mašīn un aiziet pēc to gāļ ,laikam vajadzēj bišķ ieturēties ! vies jau nezin, ka ventspilī -viesiem draudzīgā pilsētā, nevar likt autiņ uz iel! kauns Ventspils deputātam un komunālai pārvaldei ,ka tā skrēj ka trak un lik to ceļ zīm pa mūs naud , Lemberg vietā es jums likt atmaksāt šos izdevums! Mūs SAULS iel nav tā iel kur pirmai vajadzēt ko ierobežot! tā lūk!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: