Un tomērt lēnām, bet neatlaidīgi...

dravniece | 06.07.2021, 08:26:35 | 2342

Teikšu par obligāto vakcināciju;
ja nevar nekādi ievilināt ar labumiem , tad tomēr būs ... kā saka Kariņš;
""Nu jau oficiāli – valdība gatavo profesiju sarakstu, kam būs obligāti jāvakcinējas"...""
Bet kur paliek likums par cilvēka brīvību? Ka nevar no darba atlaist-nesen paši juristi to rakstīja..?
Likumi tiek piemēroti un viss notiek, vergu zeme ir vergu zeme..
Bet to, ka vakcinētie ir bīstamāki par veseliem cilvēkiem-par tu runāja un ātri apklusa-KĀPĒC? nav izdevīga patiesība..
Augstskolās var iestāties tikai vakcinētie- un kas būs tālāk????

Komentāri (65)

 • -9
  A.n.i.t.a Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Pat obligāta vakcinācija nav obligāta, jo ir tādas slimības un iemesli ,kas ļauj nevakcinēties. Smieklīgi ka valdība tagad taisa loteriju, kur pat 100000 eiro varēs laimēt ,ja vakcinēsies. Es gaidu vakcinēto protestus- kā tad tā , mēs par velti ,bet te par naudu??????? Ļoti jau izskatās, ka pa visām varēm vakcīnas ir jāizlieto, jo nu ir beidzot sagādātas pietiekamā daudzumā, bet gribētāju trūkst.....

 • -12
  Ordo Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Pie irsas antikonstitucionāla un pretlikumīga "obligātā vakcinācija" ar bīstamu eksperimentālu šķidrumu.
  Fašistiska noziedzīga grupējuma ukazi vienkārši nav jāievēro.
  Kaut kas šiem sātanistiem ir aiz ādas, ka šie tā steidzas un uzmācas ar savu burvju dziru pēc iespējas vairāk cilvēkiem.
  Jau tas vien apliecina, ka tur nekas nav tīrs.
  Atļauts pret to ir viss -
  boikots, izlocīšanās, sabotāža, akcijas.

 • -12
  dravniece Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Vai Tev, cienījamais "" čempion "" ir pie sirds vakcīna? -lūdzu, bet neaizskar cilvēkus, kam vēl vesels saprāts un spēj izvērtēt šādu uzmācību, ... ja ne ar labu, tad ar viltu, bet kādi jāpiedabū visi-arī bērni... ceļš uz elli ar bruģēts labiem nodomiem...
  nekad ne pie vienas vakcīnas nav bijusi šāda uzmācība-vakcīna vienmēr palikusi uz katra cilvēka brīvas izvēles...

 • -12
  Lustiņš Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  >dravniece
  Nez kāda Jums ir profesija? Es apbrīnoju, kā cilvēki var pavilkties līdzi populistiem, kuri meklē jebkuru iespēju pagozēties kalnā virs pārējiem un tad ir tādas aitiņas un jēriņi, kuriem iztrūkst sapratnes, kuri netic cilvēkiem, kas ikdienā saistīti ar infekciju slimībām , pēta un izprot šo slimību gaitu un zina pareizo virzienu, lai sabiedrība netiktu apdraudēta vai apdraudēta ar pēc iespējas mazākiem riskiem, šādi saglabājot humānismu kas ir iespējams ar prāta spējām kādas mums cilvēkiem ir dotas. Zinātne un attīstība ir līdz šīm augstākajā attīstības pakāpē un ja mēs cilvēki neuzticēsimies konkrētas nozares vai jomas speciālistiem, tad vienīgais kas atliek ir kāpt kopā un baurot kā baurim - nebūsim bauri, bet ļausim zinātnei, jomu speciālistiem dot padomus. un , protams, novēlu katram kļūt par gudru vismaz vienā no jomām vai nozarēm, kas dos arī gudrību saprast lielākas lietas.

 • -14
  Гроссмейстер Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Valdība uzspiež bīstamu, eksperimentālu vakcīnu, pēc kuras ieduršanas ir tūkstošiem miruši ar trombiem. Tas ir noziegums. Faktiski, tie, kas dur, piedalās eksperimentā peļu un žurku vietā. Ja kāds brīvprātīgi grib - lai iet. Bet valdībai jau ir citi, slēpti motīvi. Labākajā gadījumā - naudas intereses, kad no farmācijas kompānijām saņem naudu, lai durtu vakcīnas. Par citiem motīviem - cilvēku izsekošana un kontrole, cilvēku skaita samazināšana līdz miljardam. Var domāt daudz ko, jo valdībai var būt visādi motīvi, izņemot cilvēku veselību.

 • -10
  visvaldisbalamute Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Lustiņš Uzticies zinātnei, galvenais politiķu lozungs kur no zinātnes nav ne smakas, bet ir smaka no big farma. Cūku gripa to nodemonstrēja pietiekoši uzskatāmi. Tajā pat laikā kur ir izmirusī Zviedrija? Kā var nredzēt ka Tevi vienkārši čakarē. UK ar 19 atceļ visus ierobežojumu un kur tur vēl, Dubaja laikam. To viņi gribētu gan, ka visi smuki sadurti ar vakcīnpasēm un pavērtām mutēm stāv smuki rindiņā. ... :D

 • -7
  Lustiņš Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Ir zinātne un ir sensāciju zinātne, kura sekli bļauj pret visu kur var nopelnīt jo tās pasūtītājiem ir nepieciešams haoss un bardaks, kas ļauj realizēt savas štelles un tad tie kas pavelkas uz šo āķi ir šīs sensāciju zinātnes atbalstītāji un haosa vairotāji, bet viņi nav pie tā vainīgi, vienkārši ir sabiedrības neapmierinātā daļa kurai ir vai nu mazs atalgojums, vai ir tieši atkarīgi no kādiem ierobežojumiem un nespēj vairs normāli uzturēt sevi, tad nu viņi auro līdzi šīem sensāciju radītājiem, kuri savukārt izmanto brīdi un vairo savu bagātību. Vari jau baurot cik Tev tīk, bet zini ka valdības ir tautas ievēlētas un tās cenšas pildīt tautas ne sensāciju radītāju gribu.

 • -8
  visvaldisbalamute Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Ha, tautas ievēlēta.... uz papīra un mākonī. To kas tur sēd lai gan izsvītroti no visiem sarakstiem viņiem uz tautu nošķaudīties . Tas redzams pēc viņu lēmumiem kur līdz tautai, kā bitei līdz mēnesim.

 • -3
  Lustiņš Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Vai Tev nav acis un Tu nespēj saredzēt, ka tauta ievēl, bet tie ievēlētie grib šīs tautas labā tikai bļaut, jo paši pie stūres iet negrib - deliģē tautas nemīlētus. Kurš tur ir vainīgs?
  Tauta ievēl un ievēlētie izveido valdību. Nu tad pieņemat tos kuri savārīja, jo paši taču tos savēlējām.

 • -5
  Kriska Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Dravnieces kundze, nav jau tā, ka daru , ko gribu. Manas māsas meita arī bija pretī jebkādam potēm un savus bērnus nepotēja no dzimšanas. Bet dzīve sanāca tā, ka bija spiesta braukt uz Vāciju strādāt . Bērnus neņem bez potēm ne uz bērnu dārzu ne uz skolu. Tas bija vēl 8 gadi atpakaļ. Vai vācieši ir muļķi?

 • -12
  visvaldisbalamute Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Un ko Tu gribi pateikt. Esmu potējies pret daudzko, tas nenozīmē ka viss bāžams vienā maisā.

 • -7
  Valters Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Par naudu pat velns danco.

 • -9
  dravniece Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Jā, Valter... par naudu velns danco!
  ""Valdības koalīcijas partijas ir paudušas atbalstu iecerei organizēt naudas balvu izlozes pret Covid-19 vakcinētajiem iedzīvotājiem, lai tādējādi motivētu cilvēkus potēties, pirmdien pēc koalīcijas sanāksmes žurnālistiem pavēstīja veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP)."""
  Un ja kādam jautājums par manu izglītību -pietiekoši, lai būtu pašai savs viedoklis tieši par šo vakcīnu..
  Un vai visi ir neizglītoti, kas nevakcinējas-NĒ! Pārsvarā ar izglītību nevēlas vakcinēties, tieši neizglītotos ķer uz visādiem kārdinājumiem-nu nauda jau katram gribas.. nu tad rausies varbūt pēc loterijas-kuras iespējams visas būs tukšas???

 • -4
  Lustiņš Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Par izglītību neviens Jums nav prasījis, bet ja Jums šķiet ka Jūsu izglītība dod Jums kādas spējas ko analizēt, par jaunām vakcīnām un infekciju slimībām, tad gan par Jūsu izglītību neizteikšos.
  Runa bija par profesiju un nozari, kurā praktizējat. Ja esat šefpavārs vai iepakojuma firmas vadītājs, varbūt pat traumatalogs vai sirds un asinsvadu daktere.... tad nevarat būt eksperts infektoloģijā, vien gaisa jaucējs, ķipa ventilators, kurš dzenā piesmakušu gaisu.
  Tāpēc iesaku būt katram savā vietā un dot padomus par savu nozari vai tēmu kurā saprotat vairāk. Un ja negribat nevakcinējaties. Jums kāds ko spiež? Cilvēkam ir un būs brīva izvēle.

 • -3
  Kriska Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Vienu loteriju jau esam pārdzīvojuši - čeku loteriju. Pārdzīvosim arī šo. Paši vajnīgi, ka esam ievēlējuši tādus jokdarus.

 • -10
  Ordo Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Papētot tuvāk kāda pamatprofesija ir vietējiem politiķiem,
  kas mums uzmācas ar savu īpašnieku piegādāto dziru, atklāsies, ka tie ir absolūti neprofesionāli idioti katrs savā sfērā...
  Runājot par tā saucamiem zinātniekiem, ja kāds uzmanīgi seko līdz tam, kas saistīts ar C lietu, acīmredzams, ka tā saucamie zinātnieki savas atziņas cep augšā kā pasaku meistari teikas un pasakas, vēl vairāk -
  pat nepūloties saskaņot savas pasakas,
  tik nekaunīgi palikuši savā bezatbildības un nesodāmības apziņā.
  Par šiem zinātnieķeļiem, BigFarmas navdiņas apguvējiem, var vienkārši ieņirgt. :)))

 • -9
  visvaldisbalamute Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  https://www.rt.com/news/528451-pfizer-loses-effectiveness-israel/ efektivitāte kritusies. Tas ir nebeidzamais stāsts. Kamēr paši to neizbeigsim jums grūdīs jaunas šļuras ik pa laikam.

 • -1
  Alberts koks Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Enciklopēdijā arī ir daudz fakti. Palasi un padalies ar tiem, tie ir vismaz izcenzēti un pārbaudīti. Bet tevis minētā lapele ir riktīgs ru biksēs d****ju kantoris.

 • -8
  visvaldisbalamute Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Nu, piemēram?

 • -8
  Ordo Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Tā jokaini uzmācīgajā pote kā vakcīna vispār ir feiks,
  jo objektīvi pārbaudīt tās efektivitāti tāpat nevar.
  Var tikai sacerēt pasakas naīvajiem un mainīt to saturu pēc vajadzības.
  Nesastapi, fakcinētais, grūti sastopamo vīrusu - skaitās, ka tevi pasargājusi pote.
  Bet tas ir tikai tavs pieņēmums.
  Bet kas saslimst,
  slimo smagi, iespējams, pat smagāk, ar visu poti. Kā tas tagad notiek nopotētā Izraēlī.
  Un kā tas bija ar gripas potēm,
  kuru bezjēdzība ir acīmredzama.

  Tātad, jautājums priekš domājošiem nepaliek atklāts - kāpēc organizētais noziedzīgais grupējums, dēvēts par MK, tik ļoti uzmācas ar eksperimentālu, ar nepierādītu efektivitāti, bīstamu īs- vai ilgtermiņā gēnu preparātu?

 • -8
  dravniece Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  ... Un tomēr panāca savu....
  ""Darba devējam būs tiesības atlaist Covid-19 sertifikātu neieguvušus darbiniekus""
  Darba devējam būs likumiskas tiesības atbrīvot no amata darbiniekus, kuri līdz 15.septembrim nebūs ieguvuši Covid-19 sertifikātu, paziņojis Ministru kabinets. Valdība arī lēmusi, ka obligāta vakcinēšanās tiks noteikta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs.""""

 • -2
  Andris Emturis Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Kā vienmēr valdība visu uz darbu devēju. Lai tas ir vainīgs bet ne viņi. Atbildību nenesīs

 • -8
  Ordo Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Ja darba devējs ir bezmugurkaulnieks, kas locās režīma priekšā, tad ... pats vainīgs.
  Morāli par katru piespiedu ar šantāžu zaudēt darbu nošpricēto papildus noziedzīgajam MK grupējumam tagad atbildēs arī darba devējs.

 • -8
  dravniece Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  """Nevakcinēšanās nevarētu būt par pamatu atlaišanai, tas nebūtu pareizi, bet tai pat laikā nevakcinēšanās var būt par pamatu darba pienākumu maiņai. Mīļais draugs, ja tu nevakcinējies, tad tev ir jādara kaut kas cits," televīzijai RīgaTV 24 norādīja veselības ministrs Daniels Pavļuts."""""
  "Lai mēs kā sabiedrības locekļi neradītu viens otra veselībai apdraudējumu, valdībai tas ir jānobalansē. Nevakcinēšanās nevarētu būt par pamatu atlaišanai, tas nebūtu pareizi, tai pat laikā nevakcinēšanās var būt par pamatu darba pienākumu maiņai."""
  Kurš kurām ir drauds?? vakcinētie tik daudz slimo , ta ka viltus spēle , jo domā ,ka vakcinējies -vesels , viņš var būt slimības izplatītājs.. nevakcinētais tieši no šāda var aplipināties....

 • -7
  A.n.i.t.a Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Vai kāds var pateikt, kāpēc pie 30%vakcinētiem, visi rādītāji samazinās? Vai tie nevakcinētie vairs nevar saslimt un aplipinat citus, jeb vainīga vasara? Jau tagad tiekam baidīti ar briesmīgo rudeni, kad nāks trakais Indijas paveids covid vīrusam, tad ko gaida, lai nāk jau tagad un inficē visus, ko tik var. Vai nav smieklīga šī situācija?

 • -6
  sranskis Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Acīmredzot cita testu partija piegādāta; norādes no augšas, ka jāsamazina cipari. Nav smieklīga situācija, bet traģikomiska!

 • -7
  Valters Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Nost ar kariņa-pavļuta noziedzīgo fašistisko režīmu!!!
  Nost ar fašistisko grupējumu, kas pārvalda valsti!!!

 • -7
  Ordo Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Notika tas, ko prognozēja.
  Vasarā jāiedod atelpa, jo pašiem koronobesiem gribas atpūsties.
  Tādi pat mirstīgie vien ir. Un elles kandidāti, ja neatgriežas, pavisam noteikti.
  Lai rudenī, ja šos neapturēs, inscenētu plāndemijas "trešo vilni"...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: