Priecīga ziņa

Tepatvien | 15.06.2021, 20:54:13 | 2077

Ungārijas parlaments apstiprināja likumu, kas aizliedz tādas informācijas izplatīšanu skolās, kuru varētu uzskatīt par homoseksualitātes un dzimumu maiņas propagandu.

Likumprojekta autors ir valsts premjerministrs Viktors Orbāns.

Pirmdien Budapeštā notika masveida likuma pretinieku demonstrācija.

Atgādinām, ka Ungārijā viendzimuma laulības ir aizliegtas un tikai heteroseksuāli pāri var adoptēt bērnus.

2018. gadā Orbāna valdība atcēla valsts finansējumu dzimumu līdztiesības pētījumu programmām un oficiālu akreditāciju maģistra grādam disciplīnā.

2020. gadā Ungārijas likumdevēji apstiprināja likumu, kas aizliedz transpersonu likumīgu atzīšanu.

Komentāri (22)

  • 0
    Heinrich 15.06.2021, 21:05:06

    Tādus savulaik sūtīja uz darba nometnēm pāraudzināšanai.Onkulis Ādolfs zināja,kas jādara.

  • -12
    Tārps 16.06.2021, 00:56:03

    Jūs laikam nezinat ko nozīmē cilvēku tiesības?
    Tas nozīmē ka cilvēkus nedrīkst ierobežot,un cilvēkam neko nedrīkst aizliegt.
    Piemēram.
    Cilvēks mīlējas ar ziloni
    Sabiedrībai pretīgi,nepieņemami, piekrītu.
    Bet no cilvēktiesību puses viņam to aizliekt nedrīkst ierobežot arī nedrīkst.
    Bardaks, Utopija.Jā,bet tas ir cilvēktiesību pamatprincipi
    Neierobežot,neiegrožot,nepaklauties vairākuma prasībām.

  • 0
    Ragnar 17.06.2021, 20:19:54

    Nē,jo zilonis nav devis piekrišanu.:)))

  • -7
    Tārps 16.06.2021, 00:57:48

    Šeit Eiropā, galvenais faktors,es teiktu Nr.1
    Lai netiktu pārkāptas cilvēktiesības.

  • -4
    Tārps 16.06.2021, 00:59:23

    Latvijā,runājot par cilvēku tiesībām,ir tik pat kā no mēness līdz Marsam

  • 0
    Artis no Puzes 16.06.2021, 09:09:54

    Vairāk vajadzētu runāt par tiesisko apziņu, kā par tiesībām.Tad sabiedrība kļūtu veselaka. Jāatceras arī tas, ka demokrātija nav visatļautība, un cilvēktiesības neiet roku rokā ar savu personīgo ego. Tām ir kolektīva nozīme.

  • 0
    Kriska 16.06.2021, 09:50:52

    Riebekli, tevi lasot sanāk ,ka man ir tiesības karstā laikā pa ielu staigāt plikai. Man ir ērtāk un laiku ietaupīšu , ātrāk aizbraukšu uz darbu

  • -3
    yolo 16.06.2021, 15:02:15

    Izdomā labāku piemēru. Šajā gadījumā tev būs administratīvais sods

  • -6
    Tārps 16.06.2021, 11:24:42

    Cilvēktiesībām Eiropā nav nekā kopīga ar kolektīvo domu,uzskatiem
    Kolektīvisms ir padomju laiku produkts,ja kas
    Kapitālismā,vecajā kapitālismā,tādas lietas nav.
    Un patīk mums vai nepatīk,ja mēs esam iesaistījušies ES,tātad mums ir jādomā, jāuzskata,jādara kā to dara,kā to uzskata eiropā,mēs nevaram un mums nav tiesības izdomāt kaut ko pēc sava prāta.Ai mums tas nepatīk,mēs to nedarīsim,ai mums patīk šitā vai tā darīsim tā.
    Jā kriska,ja eiropā teiksim cilv3kiem ir atļauts staigāt plikiem,tad patīk tas vai nepatīk,atzīst sabiedrība vai neatzīst,būs jāatļauj tas viss arī latvijā.
    Tikko kaut ko sāk mukļīt,tā automātiski tiek grauti demokrātijas principi,un pārkāptas cilvēktiesības
    DIEMŽĒL.

  • 0
    Гроссмейстер 16.06.2021, 14:02:19

    Apsveicu Ungāriju un prezidentu Viktoru Orbānu ar šo nepieciešamo lēmumu šajos tumšajos laikos, kas zilo elite mēģina uzspiest savu slimību visai pārejai sabiedrībai. Latvijai arī nepieciešami likumi, kas aizsarga sabiedrību no šiem visiem "modernajiem rietumu cilvēkiem", īpaši pēc Satversmes tiesas nostāšanas zilo pusē.

  • -7
    yolo 16.06.2021, 15:03:25

    Neviens neprasa kādu atbalstit, tikai izturēties ar toleranci un pieņemt, ka kādai šaurai sociālai grupai ir tādas pašas tiesības kā tev.

  • -2
    Susurs 16.06.2021, 20:43:32

    Riebekļa salīdzinājums ir stulbs un pilnīgi nepiemērots.

  • -1
    Tepatvien 16.06.2021, 22:29:54

    Piekrītu, tie 'riebekļa' rakstījumi ir bezsmadzeņu un tādiem pašiem domāti.
    Man nav jāpiekrīt visam tam, ko nolemj eiropas savienībā. Es dzīvoju dzīvi, kur man ir jābūt skaidrībā par apkārt notiekošo un vai nu tas jāpieņem vai jānoraida. Dabiskas lietas es pieņemu, taču pretdabiskas noteikti ne.

  • -4
    Latvija pāri visām! 16.06.2021, 22:59:36

    pieņemt, ka kādai šaurai sociālai grupai ir tādas pašas tiesības kā tev.
    -----
    A nafig? Tā nav bijis un tā nebūs, tā ir tikai rozā marksistu ideoloģija.
    Kam nauda, tam tiesības.
    Un pid@r@su lobijs ir ļoti aktīvs - šiem ir izteikta varaskāre.

  • -1
    Ēriks Leimanis 17.06.2021, 23:28:08

    Par ziloņa izvarošanu var norauties pantu, par zoofiliju....

  • -3
    Tārps 18.06.2021, 00:05:18

    Jūs lielāko daļu esat degradāciju saniegušie īpatņi kuriem viss kas ir jauns un savādāks,jau ir nepieņemams un stulbs

  • -5
    Tārps 18.06.2021, 00:11:21

    Esmu ievērojis vienu varbūtību.Ka viss tas kas vecajās Eiropas valstīs ir pieņemami,un pašsaprotami.Tas vis ir šausmīgi un vājprātīgi,visās tajās valstīs kuras kādreiz ir dzīvojušas sociālisma žņaugos,pēc sociālisma ideoloģijas.
    Un turpina kultivēt sociālisma pamatvērtības,kaut arī turppat noliedzot psrs laikus

  • 0
    Tepatvien 18.06.2021, 07:09:50

    Kam ir kaut kas iet greizi ar domāšanu, parasti citus uzskata par neveseliem.
    Tā nav psrs ideoloģija, tā ir normāla saprašana.
    Jā, es redzu ka ir kas savādāks, padomāju un izdaru secinājumu - tie kas aicina kopoties ar ziloņiem un braukt ar auto sapīpējušies narkotikas, nav veseli cilvēki.

  • 0
    Doncarleone 18.06.2021, 10:09:19

    Viens nu i skaidrs- riebeklis ir peder@sts.

  • -6
    Tārps 18.06.2021, 21:53:20

    Tu pats esi pederasts,es esmu eiropietis,un man ir nevis latviskā domāšanas sistēma.
    Bet es jau domāju un uzkatu,kā to dara Vācijā, Beļģijā, Nīderlandē.
    Bet nedomāju un nekad vairs nedomāšu tā,kā to dara Latvijā

  • -1
    Alberts 19.06.2021, 20:43:21

    Piekrītu, tie 'riebekļa' rakstījumi ir bezsmadzeņu un tādiem pašiem domāti.
    Tāpēc jau viņš rukā Beļģijā,vai kur tur............un smilkst kko.:)

  • -2
    Opaps 19.06.2021, 23:13:36

    Riebekli ! Kāds tu ( sp. ar mazo burti ) esi Eiropietis . Šādi Eiropieši 1941. un 1949. g. savus kaimiņus nosūtīja trimdā - Sibīriju. Ieguva viņu mantu un maijā , novembrī bļāva uuurrrāaa.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: