nu nopietni!?

BestOfZeBest | 11.06.2021, 11:58:57 | 1744

Es tomēr nesaprotu, tiešām tas Eglītis tā tik viegli tiks cauri ar saviem publiskajiem paziņojumiem!? Tas tagad tā normāli skaitās? Joka vai nejoks, bet ministrs publiski paziņoja, ka Ventspils var necerēt uz naudiņām, jo viss ies viņu pilsētām!? Tātad fondu naudiņas tiks dalītas neviz pēc projektu satura, kvalitātes, nepieciešamības, bet politiskās piederības??
Brīvosta atteicās no astotās rūpnīcas celšanas, līdz ar to neradot jaunas darba vietas, tur varēja būt ap 50/70 darba vietām!!
Baseins arī ir Rēzeknē, ne Ventspilī...
Bet ventas ostai viņi redz var pus ļimonu vnk izmest par neko, kaut kādas valdes algām un veidojuma uztaisīšanai, kura neko nedara, jo nav jau ko darīt, nekas nenotiek, kas strādā tur nav!
Kas tālāk? Ja tas nav konkrēts Ventspils pazudināšanas scenārijs, tad es nezinu kā vēl to nosaukt! Vai kāds valdības krēslos saprot, ka viņu politiskā mērīšanās ietekmē Ventspils iedzīvotāju dzīvi stingri vairāk kā viņu politiskās intrigas!? Te dzīvo dzīvi cilvēki!

Komentāri (20)

 • 0
  domāju Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  jautājums, kurā jau atbilde....

 • -4
  Alberts koks Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Tā labā frāze - un neko nedara.
  Jā, kad Krievija un Baltkrievijā bija labvēlīga, tad bija jādara -bija jādala un jāslēpj pa ofšoriem nauda un kaut kā jāuzbur vispārēja saimnieka tēls, kurš visu sagādā, izdara un apfrizē.
  Lūk, tieši tagad ir pienācis laiks kaut ko darīt, jo kravas pašas vairs nenāk, tās tagad ir jāmeklē.
  Ventspils pazušanas scenārijs jau tika ierakstīts gadus 15-20 atpakaļ, kad tika paziņots, ka kravas no Krievijas vairs te nebūs. Jā, kaut kādus angārus te sabūvēja, pieļauju ka ir pa veiksmes stāstam, bet tas ir gaužām par maz, ņemot vērā finansējumu kāds tur ieguldīts.
  Tāpēc beidziet reiz pļūtīt. Nav šajā pilsētā neviens no vadoņiem kuriem Jūs rūpat. Ir tikai teātra trupa ar krimināliem elementiem. Tikai jomas ekspertu grupa ( kārtīgs ekonomists, ostu eksperts un inženieru grupa ur EF apgūšanas zināšanām) šeit ir spējīga ko izdarīt, nevis tie, kuriem tagad nepieciešams izlaupīt arī atlikušo. Ostas pilsēta nemāk strādāt un optimizēt, vien lieki tērēt un tērēt...

 • -5
  BestOfZeBest Pirms 5 dienām, 2 stundām

  Bet kāpēc Brīvosta neko nedara??? Agrāk visu laiku bija ziņas - tad uz Ķīnu, tad uz Krieviju, tad sazin kur vēl brīvostas pārstāvji dodas, brauca vizītēs visādi augsti veči, sprieda par biznesiem, investīcijām, cēla tās ražotnes.

  Tagad redz ražotnes neesot vajadzīgas, kravas krīt, jaunas nepiesaista, cilvēkiem nav darbs, a tas tiem pie kājas, tie saviem kungiem izveidoja "jaunu darba vietu" Ventas ostu... A kas tad tur strādā? Par ko tiem to naudu maksā? Ventspilī nav manīti,, moš Kuldīgā vai Skrundā sēž un mēģin izdomāt kā kravas uz turien aizvest un kāpēc..?

 • -7
  sranskis Pirms 5 dienām, 2 stundām

  Kā Ventas Osta neko nedara?:)
  Dara gan, ja reiz algu saņem- valdes priekšsēdētāja Baiba Vīlipa,
  Akciju sabiedrība "Ventas osta", 40203235757, Latvija, Rīga, Gogoļa iela 3 Alga 36333.00 EUR.

 • -1
  yolo Pirms 4 dienām, 10 stundām

  Nedaudz virs diviem tūkstošiem uz rokas mēnesī. Tapēc arī nekas nestrādā, ka pa tādu naudu neviens normāls vadītājs nestrādā. Pat dīkstāvè stāvošai ostai tas šķiet maz..

 • -2
  sranskis Pirms 4 dienām, 10 stundām

  Yolo- ja neskaita, ka viņa vēl ir kaut kāda tur departamenta direktore SM ar atalgojumu 42+ štukas mēnesī...vispār jau pareizi par summām. Nez- viņa kādreiz V-pilī bijusi?:)

 • -1
  yolo Pirms 4 dienām, 8 stundām

  Satiksmes Ministrijā tas ir bruto gadà, kas uz rokas mēnesī ir ap 2460e

 • -2
  BestOfZeBest Pirms 4 dienām, 5 stundām

  Var jau būt, ka kaut ko strādā, bet baigais čujs, ka neko pa ostas vai Ventspils tēmu... Lai parāda kādu savu darbiņu, ko padarījusi, un vēl labāk - pastāsta, kas tas ir. Parakstīt jau var būt māk visādus brīnumus, bet vai strādā? Par ko tad tiek maksāts!? Brīvosta ar kaut kā svētki klusē, neko nesaka! Pat Ģirtam nav ko teikt?

 • -1
  yolo Pirms 3 dienām, 10 stundām

  Šis man šķiet ir vienīgais mēdijs, kur uzņēmumi un valsts iestādes kādam atbild, vē pie tam pat uz anonīmiem komentāriem.

 • 0
  sranskis Pirms 3 dienām, 7 stundām

  Vēl jau pa retam atbild Lato Lapsam pietiek.com, atskaitot dižprezi, kur viņa vietā atbildēja komjaunietis-komunists-dziedātājs Teikmanis

 • -1
  BestOfZeBest Pirms 3 dienām, 6 stundām

  Lab, ka vēl kaut kur atbild citādi tur dzīvo savos taukos kā tādas nieres..Kaut ko redz ka pastrādā..

 • 0
  Gunārs Pētersons Pirms 3 dienām, 12 stundām

  Klau BestOfZeBest, tu gadījumā Lapukokam neesi kāds radinieks? :)

 • 0
  BestOfZeBest Pirms 3 dienām, 6 stundām

  Pēc uzvārda nav zināms, bet nevar jau zināt ka 100 proč īstais! Visād var gadīties!

 • 0
  Optika Pirms 2 dienām, 17 stundām

  Tam Eglītim var vienīgi pārmest, ka cilvēks publiski pateica to ar ko visas partijas to skaitā ZZS nodarbojās visus savus valdīšanas gadus.
  Cilvēki mūsu pilsētā tā arī nav sapratuši, ka šai pilsētai no valsts centra uzticības nav, un viens A.L. taisa cirku un rada maldīgu iespaidu, ka mēs attīstamies vislabāk no visiem un teju valdība mūs ar visām varītēm tikai cenšas bremzēt, bet patiesībā bez Eiropas naudas kopš 1991.g. šeit nav nekas nopietns paveikts, kā vien kosmētiskais remonts ar skaistām puķu dobēm un dažām pompozām celtnēm, kas vienkārši tiks uzturētas par pašvaldības nodokļu maksātāju naudu.
  Visiem laikam bija iespaids, ka caur Ventspils ostu Krievijas beramkravas ies mūzīgi, un ka Putina teiktais pirms kādiem 10-15 gadiem atpakaļ ir tikai tukšas runas par to, ka visas viņu kravas tiks novirzītas uz Krievijas ostām.

 • 0
  Optika Pirms 2 dienām, 17 stundām

  Domāju, ka ''VIZIUM'' ir teju pēdējais lielais projekts pirms iestājas nopietna krēsla mūsu pilsētā, un šī krēsla nepazudīs virs mūsu galvām, kamēr vien lielākā daļa iedzīvotāju domās, ka viens cilvēks ir teju garants visam pozitīvajam pilsētā.
  Tālāk jau protams seko nākmais jautājums, kas būs un ko darīt, ja tiešām notiek tas ko ministrs Eglītis saka, ka tādas pašvaldības kā Ventspils nedabūs teju neko no Eiropas projektiem, jo ir atklātā naidā ar valsts valdošajām partijām, jo cerība, ka ZZS atkal nonāk pie varas ir ar baltiem diegiem sietas, jo Latvijā nav uztucības A.L. komandai kā tas ir Ventspilī?

 • -3
  Kristiāna Pirms 2 dienām, 7 stundām

  Nu ne jau viens cilvēks, bet labi sabalansēta komanda to var paveikt tikai. Šorīt klausījos, ka bez VIZIUM vēl būs rekonstruēta akmens iela 5 ēka , kur būs Digitālais centrs, top Gāļiņciema centrs. Jo īpaši lieks prieks man par jauno muzeja ēku , kuru arī drīz plāno celt. Muzejs sev bija jaunu ēku pelnījis. Cerams Eglīša teiktais ir tukša salmu kulšana un Ventspilniekiem dēl viņa un Bordāna personīgās antipātijas pret Lembergu nebūs jācieš visai pilsētai.

 • -1
  Artis no Puzes Pirms 2 dienām, 7 stundām

  Kristiāna.. Nevajag kādreiz aizdomāties, ka tādi kā Lembergs un līdzīgi domājošie gremdē pilsētu... Jeb tik tālu prāts nesniedzas?! Tas nav uzbrauciens. Tad nebūs jāraud.. Par pa zaudētiem projektiem un naudām...Sāks beidzot darboties tirgus ekanomika, nevis plānveida, koruptiva lobēšana. Viss notiks dabiski.

 • -1
  yolo Pirms 2 dienām, 2 stundām

  Tieši tà. Lēnām tos zagļus izstums un kad sāksies neliels bardaks un nebūs te pilnīgi vienbalsīga vara, tad viss lēnām sakārtosies pats no sevis

 • -1
  Marta P Pirms 1 dienas, 5 stundām

  Koncertzāles būvniecība kopā ar mūzikas skolu, lai bērniem būtu adekvāta mūzikas skola, kur mācīties, neapdraudot savu dzīvību un kultūras vieta, kurā ventspilniekiem baudīt kvalitatīvu mūziku ir pilsētas gremdēšana? Jūs domājat, ka zinošu un inteliģentu cilvēku piesaistīšana ir pilsētas gremdēšana? Kāds tad ir tas "celšanas" plāns? Visus bez darba atstāt, lai ir kā pirms gadiem 30?

 • 0
  Dainis Mačiņš Pirms 1 dienas, 5 stundām

  Labdien! Viens no labākajiem kreditoriem :f5447.site/creamcredit.lv/dainis04/42568

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: