Kāda stāsts

visvaldisbalamute | 02.06.2021, 00:05:21 | 482

Padalos ar reālu stāstu par sievieti no Ventspils, kura nomira pēc potes 2. devas saņemšanas (varu droši apgalvot, ka šis stāsts ir patiess un tas ir pierādāms).
Tā kā sievietei uzrādījās pozitīvs Covid-tests, tad viņas nāve tiks pieskaitīta Covid statistikai un Latvijā joprojām netiks reģistrēts neviens nāves gadījums saistībā ar vakcīnām!
Es personīgi pazīstu vairākus cilvēkus, kuriem ir bijušas komplikācijas pēc potes un visiem uzrādīja pozitīvu testu, lai gan pirms potes saņemšanas tests bija negatīvs. Ir lieli meli, ir mazi meli un ir statistika. Ar to tiek manipulēts visos iespējamos veidos, vai tiešām tam nav laiks pielikt punktu?
Es nevienam nevēlos ne ieteikt, ne neieteikt vakcinēties, tā ir katra paša izvēle, un katram ir savi iemesli. Taču ārstiem vajadzētu būt tiem, kuri spēj objektīvi izvērtēt cilvēka veselības stāvokli. Ir cilvēki, kuriem vakcinēties ir bīstami,

Komentāri (16)

  • -3
    visvaldisbalamute 02.06.2021, 00:05:41

    dažādu veselības problēmu dēļ un NEDRĪKST tādiem cilvēkiem uzspiest vakcīnu darba vieta, draudot ar sankcijām, atlaišainu vai izdarot psiholoģisko spiedienu. Darba devējs nav ārsts! Arī Kariņš vai Pavļuts nav ārsti!
    NEDRĪKST dalīt cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos un diskriminēt tos, kuri nav vakcinēti, lai kādi arī būtu iemesli. Katra stāsts un organisms ir savādāks, katram pašam ir jāizdara šī, nebūt ne vieglā, izvēle, bez draudiem un sankcijām, saņemot uzticamu informāciju no sava ģimenes ārsta, kuru nevada bailes vai alkas pēc piemaksas, un pāri visam- no savas intuīcijas.
    Paldies ģimenei, ka, lai arī anonīmi, tomēr izlēma neklusēt un padalīties ar šo traģisko stāstu šajā grūtajā brīdī! No sirds izsaku līdzjūtību.

  • -3
    visvaldisbalamute 02.06.2021, 00:06:18

    "Sveiciens visiem!
    Šis raksts ir manas pārdomas par realitāti, ar ko esam saskārušies. Par šo visu gadu , kopš dzīvojam savādāk, nekā ierasts, es vienmēr esmu centies dzīvot pēc savas pārliecības un centies saglabāt veselo saprātu, un neuzskatīt vienu vai otru viedokli par taisnīgu vai patiesu. Kā arī neesmu centies, kādam uzspiest savu viedokli par to, kā liekas man. To pierāda arī mana facebook vēsture. Vēlos vienkārši izstāstīt situāciju, kas ir piemeklējusi mūsu ģimenei tuvus cilvēkus. Jā un runa ir par Covid..
    Situācija tāda, ka pagājušajā piektdienā mūžībā aizgāja mums tuvs cilvēks. Sieviete 40+ vecuma grupā. Bērni zaudēja mammu, vīrs sievu, tuvinieki tuvu cilvēku. Ir dzirdētas dažādas versijas par covid un covid vakcīnām utt. Līdz šim likās, ka daudzas situācijas tiešām ir izdomātas un, ka cilvēki vienkārši cenšas uzcelt slavu uz šo visu utt.

  • -2
    visvaldisbalamute 02.06.2021, 00:06:47

    . Līdz kamēr mūs piemeklēja mūsu covid stāsts.
    Tas viss īsumā ir tā: Sieviete, kas ļoti daudz strādāja un strādāja sfērā, kas ir saistīta ar cilvēkiem. Darba vieta, saistībā ar šo visu ieteica vakcinēties, uz ko arī piekrita mūsu radiniece. Sievietei nebija tas labākais veselības stāvoklis, plus darbs mudina, lai izvairītos no saslimšanas, viņa nolēma vakcinēties. Saņēma pirmo vakcīnu, sākās komplikācijas – drudzis, temperatūra, bezspēks. Pēc pāris dienām pārgājs un arī ģimenes ārsts teica, ka tā var būt no vakcīnas. (Droši vien, kas vakcinējušies zinās labāk). Pagāja laiciņš un pienāca tā diena - 20.maijs, kad bija jāsaņem 2.vakcīna. Sieviete aizgāja, saņēma vakcīnu. Vēlāk protams atkal sākās komplikācijas. Naktī slikti, temperatūra drudzis, (līdzīgi kā pirmajā reizē). 21.maijā pusdienas laikā pie sievietes ieradās ģimenes ārsts, apraudzīja pacienti un pateica “jā tā tas var būt pēc otrās vakcīnas, mēdz būt komplikācijas”.

  • -3
    visvaldisbalamute 02.06.2021, 00:07:15

    (Atzīmēšu, ka stāvoklis bija ļoti slikts).Vakara pusē tajā pašā dienā, sieviete zaudēja samaņu, temperatūra jau bija 40+, pēc kā tika izsaukta NMPD, sievieti nogādāja slimnīcā. Naktī no 21.05-22.05 paziņoja, ka sieviete ir mirusi. Diagnoze- iekšējā asiņošana. Protams tas ir negaidīti un skarbi.
    Stāsts jau ar to nebeidzas, nākamā diena smaga, paši tuvākie šokā, jo uz kaut ko tik pēkšņu jau neviens negatavojas. Un paziņot bērniem vēl grūtāk. Vīram 22.maijā pa dienu piezvana no slimnīcas un pasaka “jums visiem jāsēž karantīnā, jo sievietei ir konstatēts Covid-pozitīvs”. Neskaitot to, ka ģimenei ir jāpieņem šis sāpīgais zaudējums, ir radies papildus šoks par visu šo situāciju kā tādu. Es saprotu, jebkuram pacientam ņem covid analīzes, nonākot slimnīcā, droši vien arī Kristīnei šīs analīzes paņēma. Bet.. momentā rodas jautājums, KĀ? KĀPĒC?

  • -3
    visvaldisbalamute 02.06.2021, 00:09:29

    Jautājumu ir daudz, tomēr vēlos uzdot jautājumu tai zinātnei, kam liela daļa tik ļoti tic? Kāpēc vakcinēties, ja vari saslimt un iespējams nomirt ar covid pozitīvu analīzi? Kāda tam visam ir jēga? Jo beigās mēs, jūs vai kāds cits šādā situācijā paši vien būsim vainīgi, ja nāksies nomirt, jo vakcinācija jau ir mūsu pašu brīvprātīgs lēmums. Sievietei pirms tam ģimenes ārsts, bija teicis “ar šādu veselības stāvokli, labāk vakcīnu neņemt, bet ja liek, tad vakcinējiet.”

  • -3
    visvaldisbalamute 02.06.2021, 00:11:24

    Varat dalīties ar šo ziņu vai kā citādi. Mērķis nav propogandēt “cik kruti ir nevakcinēties” vai “vakcīnas nogalina”, vai “covid neeksistē”. Bet gan informēt, ka šādas lietas arī var gadīties un pirms vakcīnas katram ieteiktu stingri izvērtēt savu veselības stāvokli, iespējams varbūt veikt kādu papildus analīzi. Galu galā varbūt mūsu Kristīne varēja nevakcinēties un izvairīties saslimt ar covid. Varbūt.. un nevajag šeit mani vai kādu nosodīt. Es saprotu, ka ir divas frontes covidisti un anti- covidisti, es neesmu nevienā ticu, ka vīruss ir, taču sāpīgi ir saskarties ar šādu realitāti. Katrā ziņā viss šis stāsts ir tapis, jo pats SPKC dažas dienas atpakaļ ievietoja rakstu, kurā ir minēts," ka cilvēki izplata viltus informāciju par jaunu vīrieti, kurš saņēmis 2.vakcīnu un nomiris.

  • -3
    visvaldisbalamute 02.06.2021, 00:11:47

    Un, ka šobrīd neesot informācijas vai ir bijuši gadījumi, kad cilvēki vakcinējas, bet vienalga nomirst ar diagnozi – covid pozitīvs." Arī es pāris dienas atpakaļ vēl domāju un vēl domātu, ka tā arī varētu būt viltus ziņa. Bet, kad nākas pašiem ar to saskarties, tad domas mainās. Jo papildus sāp tas, ka SPKC dod sabiedrībai info, ka tādi gadījumi nav, kuros būtu miris vakcinēts cilvēks. Taču lūk reāls gadījums. Ģimenei un tuviniekiem šis ir sāpīgs zaudējums, taču sabiedrībā Kristīne būs tikai viens papildus cilvēciņš, ko ielikt statistikā “covid nāves gadījumu skaits diennaktī”. Un neviens nezinās, ka viņa mira ar covid pozitīvu analīzi, būdama vakcinējusies pret šo vīrusu. Tā kā visiem, kas vēlas “atgriezties normālajā dzīvē” ir ko aizdomāties, tā pat kā tiem, kas netic covid esamībai. Galu galā, kas aizgājis vairs atpakaļ

  • -3
    visvaldisbalamute 02.06.2021, 00:12:16

    neatgriezīsies. Zinu, ka pēc šī raksta nemainīsies fakts, ka Kristīnes vairs nav. Tāds ir mūsu ģimenes traģiskais Covid stāsts. Tie kas zina un pazīst mani zina, ka man nav laika ne šārēt viltus ziņas, ne sekot covidistiem vai anti-covidistiem. Ticu, ka kopā mums izdosies tikt vaļā no šī vīrusa. Katram pašam ir jāizvēlas vakcinēties vai nē un ārstiem būtu jāizvērtē katra vakcinēties gribētāja veselības stāvoklis pirms vakcīnas. Jo arī es pazīstu cilvēkus, kas ir vakcinējušies un dzīvo mierīgi, pat nav komplikāciju, kādam ir bijušas spēcīgas galvas sāpes, kāds vispār nekādas izmaiņas nejūt

  • -3
    visvaldisbalamute 02.06.2021, 00:12:37

    Taču kādam tas beidzas letāli.. Manu prāt slimnīcām un SPKC, būtu jāuzskaita arī šādi gadījumi. Kaut vai tādi ir reizi mēnesī, redzot to, ka šad un tad šādas ziņas paspīd un pašam ar to saskaroties redzu, ka šādi gadījumi ir. Saprotu, ka arī covid nav līdz galam izpētīts un varbūt mūsu gadījums ir 1:10000, ka tā var būt. Bet arī katrs no mums var būt šis viens gadījums!?! Paldies, ja izlasīji līdz galam, saudzējam sevi un izvērtējam vakcīnas nepieciešamību.

  • -3
    visvaldisbalamute 02.06.2021, 00:12:57

    Nevēlos ar šo savākt milzu “šāres” vai n-tos īkšķīšus vai raudulīgos emoji. Tā pat nevajag censties kādam pierādīt komentāros, cik mums slikta valdība, kas par to klusē, man nevajag arī vakcīnu aizstāvju viedokli. Un nevajag kopēt iekšā ārzemju pētījumus par vai pret vakcīnām. Es par šo aprunājos ar tuviniekiem, viņi man ļāva ar šo dalīties. Un visi kas šajā ir iesaistīti no man tuvajiem, var apstiprināt šī stāsta īstenību. Tāpēc pieņemiet šo kā informāciju, ar ko saskaramies un ar ko var nākties saskarties katram no mums. Šo varbūt jums neteiks TV vai kur citur. Par šo tēmu mums visiem vajag vairāk informācijas, tas nu gan ir skaidrs. Un nenosodām vakcinētos vai nevakcinētos, esam saprotoši, mācāmies uz situācijām paskatīties no visām šķautnēm. Taisnību visiem gribas zināt, bet ne katram ir taisnība. Vēlu visiem labu veselību un izturību šajā laikā!

  • -3
    visvaldisbalamute 02.06.2021, 00:13:18

    Izturību Kristīnes tuvākajiem, bērniem, vīram, sevišķi jau abām manām mazajām māsīcām, kuras šobrīd diez vai saprot un spēj pieņemt realitāti, viņām un lielajai māsai diemžēl mamma vairs nebūs. Vieglas smiltis Kristīnei! "
    Inese Elizabete Johansena

  • -3
    visvaldisbalamute 02.06.2021, 00:22:20

    Vienkārši uzdod sev jautājumu. Vai zini uz ko paraksties?

  • -2
    aga 02.06.2021, 07:03:23

    Zinu šo gadījumu. Tika brutāli nošpricēta sieviete. Kovidu slakteri vienkārši pierakstīja statistikai, lai atbrīvotu sevi no atbildības. Šādas vakcīnas vispār nedrīkst būt apritē. Sazin cik tūkstošiem ir vēl šādi nomaskētu gadījumu ?

  • -2
    Eeeeeeeeee 02.06.2021, 07:50:57

    Jūs droši vakcinējaties un lieciet savu veselību kā uz totalizatora! :) Būs okey vai nebūs! :)

  • -2
    A.n.i.t.a 02.06.2021, 07:51:53

    Nu , lūk , cilvēki mīļie, vēl jau rezultāti tikai būs. Nevar vakcinēt katru , pat ja pats viņš vai viņa to vēlas , jo katram ir savas organisma īpatnības, būtu nepieciešamas kārtīgas pārbaudes , analīzes un tikai tad var potēt. Ja mēs noķeram vīrusu dabīgā ceļā , tad tas ir pavisam kas cits , un ,ja mūsu organisms tiek galā ar vīrusu, tad dabīgi arī tiekam pie imunitātes . Vai tiešām tik grūti saprast ?Veselību visiem !!!

  • 0
    Bērzonis 02.06.2021, 08:55:38

    Lūdzu, slimnīcas un mediķu komentāru?!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: