Privātais bizness

Tārps | 28.05.2021, 09:44:05 | 128

Kā var aizliegt strādāt privātam sektoram ja saimnieks esat Jūs pats.Un par visu lemjat Jūs pats,to nedara ne valsts ne pašvaldība.Ja sāktos pēkšņi karš,tad vai tā bode strādās vai nē,lemj vienīgi pats bodes saimnieks,neviss valsts viņa vietā var lemt.Savādāk tas vairs nav privātais bizness.Vienīgais ko valsts drīkst regulēt ir nodokļi,un viss.Visam pārējam jābūt cilvēku pārziņā.
Neviss,kā notiek tagad,tu strādāsi,ui man nav izdevīgi,tu nestrādāsi.
PSRS laikos biju vidusāzijā,tur bija privātie veikali.
Teiksim veikals strādā no 8:00-17:00.Saimnieks veikalu varēja attaisīt10:00 un varēja strādāt līdz 17:00varēja arī cauru nakti ja pats to gribēja.Varēja arī neattaisīt,un nevienam par to nebija jāatskaitās,jo tas ir privātais sektors.KĀ GRIBU TĀ DARU.

Komentāri (2)

  • -1
    Tārps 28.05.2021, 09:48:02

    Daudzkārt saskaros ar to ka mani tautieši nemaz nesajēdz daudzu lietu nozīmi:
    1.Ko nozīmē Vārda brīvība,
    2.Demokrātija,
    3.Privātie veikali,bizness,
    4.Cilvēku tiesības.

  • 0
    A.n.i.t.a 28.05.2021, 09:55:49

    Varas vīriem ļoti patīk vadīt mūs kā marionetes, viņi kaifo raustot mūs aiz auliņām un priecājas par to, cik paklausīgi mēs pildam viņu iegribas.Kaut vai tas fakts- vakcinēšanās būs brīvprātīga, bet mēs jūs piespiedīsim to darīt ,jo, ja nevakcinēsieties , tad nevarēsiet to un šito, labi ,ka vēl elpot drīkst.Privātbizness tāpēc jau ir privāts ,ka saimnieks drīkst darīt ,ko vēlas ,vismaz pagaidām es savā privātā dzīves vietā drīkstu darīt ,ko vēlos, bet cik ilgi......

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: