Kapitālisma veidi

Tārps | 23.05.2021, 09:35:56 | 292

Daudzi cik es noprotu nemaz nesaprot,ka kapitālisms dalās.
Latvijā,kas notiek,visi visu rauš savā virzienā,un galvenais,lai tikai paš būtu labi bet par visu citu un par rītdienu ir poh**.Nodokļus nemaksā,likumus apiet,darot to visu ko mūsu sabiedrība uzskata par realitāti.
Nāksies man Jūs apbēdināt,šo visu sauc par pūstošo kapitālismu.Tā ir pārreja uz īsto kapitālismu.Un tā var ilgt līdz pat 100 gadiem.

Īstajā kapitālismā, galvenais ir protams nauda.Bet tur nav tādas saprašanas ,visatļautība, nesodāmības princips.Tur baidās ņemt kukuļus,strādā likumam,nevis kabatai,strādā valstij,neviss sev.
Un man ir jāabēdina šādi ir vecajā Eiropā.

Komentāri (11)

  • 0
    Tārps 23.05.2021, 09:39:38

    Eiropā neievērosi valsts likumus,Tevi izjās tā ka otreiz negribēsi,un blats tev nepalīdzēs.Nedod dievs ja kaimiņš redzēs ka kaut kas tiks ne tā darīts,vari gaidīt ciemiņus.

  • 0
    Tārps 23.05.2021, 09:40:55

    Tākā lūdzu nestāstiet man muļķības,ka tā kā ir Latvijā,ka tā ir visur.

    NAV GAN

  • 0
    Tārps 23.05.2021, 09:43:07

    Un vēl kas policija šeit nestaigā un zālei garumu nemēra

  • -4
    Soross 23.05.2021, 12:08:28

    Godmaņa laikā bija laupītājkapitālisms.
    Dombrovska laikā bija taupītājkapitālisms.
    Tagad ir "naudas apgūšanas" kapitālisms.

  • -2
    Vpr 23.05.2021, 12:26:17

    Kriminālais kapitālisms rezultējās ar pirmas instances tiesas spriedumu.

  • -1
    Dajūsko 23.05.2021, 12:51:14

    Nea, Riebekli, kas pie mums tas saucās mežonīgais kapitālisms,- visi rauj grābj, cik nu var. Zviedrijā ir pūstošais, viss ir salikts pa plauktiņiem, nodokļi maksāti utt. Mums līdz tam vēl gadiņus simts. Jo pa vidu bij sociaļizms.

  • 0
    Pritchetts 23.05.2021, 16:34:33

    Lai tie kas dzīvo pēc ''Katram savs krekls tuvāks'' iet biznesā. Tādiem gan nav vietas politikā - to runāja jau senajā Grieķijā

  • 0
    visvaldisbalamute 23.05.2021, 22:50:10

    Nekas tamlīdzīgs. Esi gatavs pārmaiņām?
    https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf

  • 0
    Ina Fominova 23.05.2021, 23:06:37

    Vispar jau Rietumos kapitalisms , tik idilisks, ka to apraksts Riebeklis, nemaz nav. Tur tiesi tapat uznemejam-kapitalistam ir pilnigi vienaldzigi, ka tu,es,vins, vina dzivo, vai ar sanemto algu vares izdzivot, vai ne. Lieibritanija daudzi baisijas, ka pec Brexit tiks atjaunota veca Lielbritanijas darba likumdosana, kas, piemeram, deva darbadevejam tiesibas bez bridinajuma nekavejoties atbrivot no darba darbinieci, ja ta palika stavokli. To izmanija iestajoties ES , pamatojoties uz ES likuma normam. Nu, paldies dievam, si norma atpakal nav nakusi, bet britu darba likumdosana salidzinot ar Latvijas, kas tomer saglabajusi daudz no padomju laikiem, ir daudz darbiniekiem nelabveligaka. Viena atskiriba - Lielbritanija valsts pielabo to, ko kapitalists nodara vienkarsajam cilvekam ar pabalstiem, bezmaksas medicinisko palidzibu,socialajiem majokliem. Faktiski briziem tas, ka valsts rupejas par saviem iedzivotajiem uzsit tadu ka komunisma regu.

  • 0
    Latvija pāri visām! 24.05.2021, 09:50:57

    Šobrīd pasaulē notiek kapitālisma agonija.
    Totalitāri, ar varas palīdzību ( izmantojot viltus plāndemijas aizliegumus) izputinot mazos un vidējos uzņēmējus, tiek likvidēta vidējā klase - pilsoniskās sabiedrības balsts.
    Režīmiem izdevīgāki ir lumpeni, kurus uzturēt ar nelieliem pabalstiem.
    Nenormāla Big Farmas un citu TNK ietekme.
    Nenormāla režīma iejaukšanās cilvēku personīgās brīvības un ģimenes lietās.
    Šobrīd pasaulē NAV kapitālistiskā iekārta,
    bet gan MEDICĪNAS FAŠISMS,
    kuru izmanto kā rīku vienkārši fašisma ieviešanā.

  • 0
    Latvija pāri visām! 24.05.2021, 09:57:07

    Zavadska melo, ka nabaga Big farmieši neko nepelnot, savu f šķidrumu piegādājot.
    Fakti liecina, ka Big Farmā par 9.miljardieriem vairāk .
    Lūk jums šodienas "kapitālisma" īstenība - melīgi, korumpēti, nopirkti politiķi un ierēdņi, kas ar administratīvo resursu atbalsta transnacionālās korporācijas par mazu 'daļu' uz valsts nodokļu maksātāju rēķina,
    kamēr mazie un vidējie uzņēmēji tiek 'močīti' nost ar aizliegumiem.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: