Suņi,suņi,suņi.

Tārps | 15.05.2021, 15:47:24 | 783

Nevien neko nedarīs lietas labā,kamēr kāds sunītis nesakodīs kādu bagātāku,nozīmīgāku cilvēku.

Kaut gan lai sakārtotu šo lietu.Vajaga lielākus un nopietnākus sodus.Jo savādāk cilvēku bezatbildību izārstēt diemžēl nevar.Jo cilvēki NESAPROT,ka nevar,un nedrīkst palaist sunīti,lai tas paskraida brīvsolī.

Un ja kādu arī sakodīs.Tad ej un pierādi,kuram tas suns pieder.Jo vieglāk un lētāk pateikt ka suns nav mans...

Komentāri (17)

  • -3
    Tārps 15.05.2021, 15:53:48

    Es esmu vairākkārt saskāries ar šo lietu.Aizzejiet pie saimn.kura suns brīvsolī skraida rinķī.Tad saimn.uzmetas jums virsū vēl niknāk nekā pats suns.Un vēl trakāk nories nekā pats suns.

    Pastaigājaties,ja jums nav bail,pa privāto māju rajonu,teiksim
    gāliņciemā,pārventā,žāžciemā.

  • -2
    Tārps 15.05.2021, 15:59:03

    Tūlīt kāds man pateiks.

    Jā,bet tā ir visur.

    Tad pasakiet man lūdzu mīļie cilvēki,kapēc šeit Beļğijā suns neskraida brīvsolī.Un nav klaiņojošu ne suņu ne kaķu.

    Kapēc šeit to var sakārtot,bet pie mums kā jau vienmēr neeeeeeeeeee?

  • 0
    Marta P 17.05.2021, 16:43:28

    Neviens nesaka, ka tā ir visur. Suņi ir jāaudzina, jāskolo, tiem ir jāmāca uzvesties, tā pat kā cilvēkbērniem! Diemžēl, daļa sabiedrības uzskata, ka viņu bērniem uzvedību jāmāca skolotājiem, un suņiem vispār nekas nav jāmāca un pašiem ar nav jāmācas. Problēma ir šādi domājošos indivīdos. Paldies Dievam man tādus nav nācies satapt šeit. Pat pie 10 laipas pludmalē, kur suņiem atļauts brīvi būt, tur ir suņi bez uzpurņiem, bez pavadām, bet visi māk uzvesties, saimnieki suņus savāc, ja ir kāds, kas nejūtas droši un visi ir pieklājīgi un laipni.

  • -2
    Tārps 15.05.2021, 16:02:00

    un zini,Klausāmies,es ar šo problēmu esmu cīnījies vairāku gadu garumā.
    Zini,ko es panācu? NEKO

  • -3
    .Panzerfaust 60 15.05.2021, 16:13:36

    Ja iespējams,būtu labi izņemt ieroča nēsāšanas atļauju un iegadāties kādu stroķi.Tad būtu izdevība vienu otru kvekšķi nokniebt,aizbildinoties ar pašaizsardzību.Tikai jāuzpasējas no nevēlamiem lieciniekiem.

  • -3
    FlodA 15.05.2021, 16:37:59

    Klau noperc sev kādu staforda terjeru un ej lepni pa ielam tur kur tie bagači pulcējas:) tev būs miers un būs gandarīts

  • -2
    Tārps 15.05.2021, 16:54:19

    Nu protams kaut kādi murgi atkal.
    Ja nav ko rakstīt sakarīgu tad nav ko pļūtīt.

    Kāpēc nevar sakartot ielas no klejojošiem suņiem

    Kāpēc kāpēc .......

  • 0
    FlodA 15.05.2021, 17:07:36

    Tāpēc tāpēc ka vo tā////// Gaiĺiňciemā bij gadījums, Kaimiňa suns uzbruka gajējgarējam,rezultātā tam sodu uzlika un dabujis maksāt apdrošināšanai naudu par to cietušo.

  • -1
    Kriska 15.05.2021, 19:38:51

    Un kā Belgijā to lietu kārto?

  • -1
    Tārps 16.05.2021, 03:42:23

    Beļğijā par nolaidīgu vai bezatbildīgu izturēšanos pret dzīvnieku ir Reāls cietumsods,neatkarīgi kādā amatā esi,un cik tev naudas makā.Šeit pret to izturās ļoti stingri.

  • 0
    Ēriks Leimanis 16.05.2021, 00:35:43

    Būtu labāk domājuši kā mīļo ventiņu dabūt ārā no centralkas, nevis ar suņiem te ņemties.!

  • 0
    pasvaldibas.policija@ventspils.lv 17.05.2021, 15:29:10

    Atbildot uz komentētāja “Riebeklis” izteikto viedokli portāla www.ventasbalss.lv sadaļā Forums, Pašvaldības policija paskaidro, ka Ministru kabineta noteikumos Nr.266 " Labturības prasības mājas (istabas) dzīvnieku turēšanai, tirdzniecībai un demonstrēšanai publiskās izstādēs, kā arī suņa apmācībai” ir noteiktas dzīvnieka īpašnieka un turētāja tiesības un pienākumi. Dzīvnieka īpašnieks vai turētājs var atrasties kopā ar mājas (istabas) dzīvnieku ārpus mājas (istabas) dzīvnieka īpašnieka vai turētāja valdījumā vai turējumā esošās teritorijas, ja dzīvnieks netraucē sabiedrību un nerada draudus cilvēku drošībai, veselībai un dzīvībai, nerada draudus citu dzīvnieku drošībai, veselībai un dzīvībai.

  • 0
    pasvaldibas.policija@ventspils.lv 17.05.2021, 15:29:17

    Dzīvnieka īpašniekam vai turētājam ir pienākums uzticēt mājas (istabas) dzīvnieka vešanu pastaigā personai, kas spēj kontrolēt un savaldīt dzīvnieku, un nodrošināt, lai tas neapdraud cilvēkus un citus dzīvniekus. Pilsētās ārpus norobežotās teritorijas suns bez pavadas var atrasties zaļajā zonā un mežā (izņemot vietējo pašvaldību noteiktās vietas, kur saskaņā ar vietējo pašvaldību saistošajiem noteikumiem tas ir aizliegts) pastaigas laikā īpašnieka vai turētāja uzraudzībā un redzeslokā tādā attālumā, kādā īpašnieks vai turētājs spēj kontrolēt dzīvnieka rīcību. Dzīvnieka īpašnieks nepieļauj dzīvnieka klaiņošanu. Ja mājas (istabas) dzīvnieka īpašnieks neievēro šos noteikumus, viņš tiek saukts pie atbildības normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā. Pašvaldības policija atgādina, ka nepieciešamības gadījumā ar Valsts policiju iespējams sazināties, zvanot - 110 vai Pašvaldības policijai - 63680808; 28680808.

  • 0
    Dajūsko 17.05.2021, 17:48:11

    Nu tad, lūdzu, pastāstiet, cik daudz Štrumfs samaksāja soda naudu par viņam piederošu suņu uzbrukumu vecākai kundzītei. No mums, lieciniekiem, izprasīja gan personas kodu, gan telefonu, tip varbūt būsiet vajadzīgs. I ko? Štrumfs ir ir ļoti svarīga pilsētas dēls? Un nav jāsoda? ZB!

  • 0
    Dajūsko 17.05.2021, 17:50:16

    Pat nelabošu, jo pārāk viss apriebies.

  • 0
    Jose Luis Sanchez 17.05.2021, 18:04:50

    Eu, admini, izdzesat manu profilu ludzu, man apnika sis portals

  • 0
    bulgarrunga 17.05.2021, 18:24:16

    Jose Luis Sanchez
    Vari pats izdzēst savu profilu
    šeit būs links:
    vēvēvē.mežapriedesresnaiszars.spicīte.el vē

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: