Ilonai kaķim

Riebeklis | 03.05.2021, 22:59:15 | 909

Es tiešām nesaprotu un nekad nesapratīšu,ka dzīvojot ES.Neejam kopā ar attīstītām valstīm,bet velkamies kaut kur astē,it kā būtu kaut kāda Bangladeša,Indija utt.Un nekad nesapratīšu,ka vairākumam tautiešu tas viss ir pieņemams,ka mazas algas,ka cilvēki dzīvo trūkumā,ka daudziem nekā nav,ka drēbes pērk humpalos,ka ēd zupas virtuvēs.Normāli,ka cilvēkiem jākārto trūcīgo,maznodrošināto statusi.Nav svarīgi,kāds ir arods.Algām un cenām jābūt daudz maz līdzsvarā.Vai varbūt kļūdos.Skatos ka daudziem tas liekas normāli,ka veikalā jāpērk(сиски,писки,хвост,кости).????

Komentāri (22)

 • -1
  Riebeklis Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Brīnos,ka daudzi dzīvo pēc principa.
  "Galvenais,ka MAN IR LABI"jo par visu pārējo ir po***.

 • 0
  Riebeklis Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Biju domājis,ka cilvēki ir saprātīgas,domājošas būtnes,nevis liels aitu,aunu bars kuri pat bez komandas neprot pateikt ne mē,ne bēeeeeeē.

 • -3
  Inga Pozdejeva Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Kam tad ir jāatnāk un to labo dzīvi šeit jāizveido?
  Ko paši esam izveidojuši, uzcēluši, ievēlējuši - tas arī mums ir!

 • -1
  Ēriks Leimanis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Nākošo reizi būsim gudrāki, nevēlēsim vairs par vecajiem vēžiem, kuri mūs līdz tādai dzīvei ir noveduši.

 • -7
  Dajūsko Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Un ko tad jūs domājat, ka "jaunie, godīgie' būs labāki par vecajiem. Visi tāpat raujas pie varas, lai neko nedarītu, bet katru mēnesīti savā kontiņā saņemtu naudiņu, kāda mums pat sapnīšos nav rādījusies.

 • 0
  tiešām suns Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  kaut kas traks- tie cilvēki tādi paši stagnāti kā vecā kliķe,,,,kaut ko muld ,rezultāts zero. tikai par cita naudu,,,

 • -6
  ilona kaķis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  riebekli, ja jau veltīji man veselu tēmu, tad lasi: jā, es uzskatu, ka katram sava alga ir jānopelna.
  Nostāties un gaudot, ka "man ir par maz, dodiet vairāk"!!! var tikai absolūti stulbs un prātā atpalicis indivīds. Vai arī skolā negājis un domāt nespējīgs radījums, jo neviens neko tāpat NEDOS. Tāpat jau jūsu suga sēž uz sabiedrības kakla ar saviem pabalstu pieprasījumiem.

  Ja tev naudas ir par maz, tad NOPELNI vairāk. Ja nezini, kā- tad tev arī nepienākas nekas vairāk, un jāiztiek ar to, kas ir.

  Kas ir veltījuši laiku savai izglītībai, tie parasti saprot, kas jādara, lai alga būtu lielāka. Nodibini savu biznesu, strādā un pelni, kustini smadzenes un pakaļu.

  Šitā ar knābi vaļā bļaut, lai tev DOD, DOD un vēl vairāk DOD, var tikai vārnasbērns ligzdā. Cilvēkam pašam jābūt atbildīgam.

  Un nu sāc vaukšķēt. Aiziet! :P

 • -4
  Riebeklis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Pagaidām,kas te smieklīgi,un smirdīgi muld esi tu pati,kurai cik saprotu interesē tikai savā pēcpuse.Princips vienkārši, galvenais,kā pašai labi,par visu pārējo pohuj.

 • -3
  Riebeklis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Interesanti zināt,kurš ir vainīgs,kā lauki aizzaug,mājās tiek pamestas? Cilvēki? Cilvēki strādā, godīgi maksājot nodokļus,un valstij ir jādomā par cilvēku vecumdienām,ne jau otrādi.Idiotisms

 • -4
  ilona kaķis Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Jā, riebekli, man interesē tikai mana un manas ģimenes labklājība. Strādāju sevis un savas ģimenes dēļ, un par tādiem brēcējiem kā tu, kas kliedz- DOD, DOD, DOD!!! man ir nospļauties. Mācieties, izglītojieties, strādājiet un pelniet paši, neslinkojiet un nevazājieties zagdami.
  Jā, esmu diezgan bijusi ārzemēs, arī strādājusi. Tur ir kārtīgi jāstrādā, tā no sirds. Un viņi strādā, un tāpēc viņiem ir. Tāpēc viņi ir arī sapelnījuši, lai varētu savējiem grūtā brīdī pabalstus izsniegt. Un mūsējie, slinkās dirsas, tādi kā tu un tava suga. brauc uz ārzemēm, lai ar savu bērnu baru tur pieprasītu pabalstus. No viņu pelnītās naudas, uz viņu kakla gribat dzīvot, blēži un liekēži.

 • -3
  Riebeklis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Tu Ilona kaķi,esi bijusi ES ārvalstīs,esi redzejusi kā tur dzīvo.
  Es gan esmu.

 • -2
  Riebeklis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Redzot kā cilvēki dzīvo Vācijā,raudāt gribas.

 • -3
  Inga Pozdejeva Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Vacijā cilvēki sev tādu dzīves līmeni paši ir sastrādājuši.
  Katrai valstij sava labklājība jānopelna, neviens mums neko neuzdāvinās.
  var jau skriet pie sveša uzklāta galda. Vai pieprasīt lai šeit uzklāj tikpat bagatīgu galdu.
  Bet neviens neuzklās, pašiem vien būs jānopelna!

 • -7
  Dajūsko Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Kur tad krusmātīte ar saviem komentāriem par ārzemēs sapelnītajiem miljoniem? Izguļ dzērumu vai kā?

 • -4
  sinid14 Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  pareizi ilona kaķi,savākušies te katrā saitā savi dīvānā pirdēji un māca visus dzīvot.šie tak visi dzīvē nerealizējušies cilvēki,kā sacīt jāsaka internet-bomži.

 • -3
  Riebeklis Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  vēl viens dirsējs

 • -3
  Riebeklis Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Piedod Ilona kaķi,bet Tu esi stulba kuce.Neaudzināta rupekle.Kurš tev ir devis tiesības mani,un man līdzīgi domājošos aizskart ko?Es godīgi strādāju,un vēlos par to saņemt tik cik esmu nopelnījis,nevis kaut kādas kapeikas,jo redz darba devējam vairāk nav,vai arī vairāk nevar maksāt.

 • -8
  ilona kaķis Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  I pat netaisos tev neko piedot, pusmuļķais riebekli, sētas kranci, mangotāj (es arī māku lamāties, un ne jau tu man muti aizbāzīsi).

  Apjēdz savā stulbajā paurī, ka darba devējs tev ar līgumu piedāvā algu, kādu viņš ir uz mieru par attiecīgu darbu (un kārtīgi padarītu) maksāt.

  Tu, parakstot līgumu, apliecini , ka esi uz mieru par tādu algu strādāt, un apzinīgi strādāt.

  Ja kaut kas nepatīk,- galdauta gludumā tavs ceļš uz saulaino tāli. Meklē citu vietu un lielāku algu.

 • -6
  ilona kaķis Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Es vispār reizēm nonāku stuporā no tā līmeņa, kāds te ir veselam baram komentētāju.

  Šķiet, ka viņi murgo, nevis spriež kā saprātīgi domājoši cilvēki. Viņiem liekas, ka pašvaldībai galvgalā ir tāds kā cars ar neierobežotām pilnvarām un iespējām, kam ir pienākums kontrolēt, lai pastnieki saņemtu vidēja līmeņa vadītāju algu, un , ja tā nenotiek, tad pašvaldības vadītājam ir jāizvelk plānvidū smaga un pilna naudaslāde un katram gribētājam pēc pirmā pieprasījuma iāiesver krietni smaga ķesele.

  Viņi neapjēdz valsts un pašvaldības funkcijas; neapjauš, kur rodas nauda tai smagajā un pilnajā naudaslādē, un atsakās saprast, kuram būtu jābūt tam išakam, kurš to lādi pildīs.

 • -2
  Riebeklis Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Tev,kaķenei laikam prāts tāds īss,un tālāk domāt un redzēt par savu dirsu prāts neļauj.Laikam pie vainas būs noēstie viskas.Jo ko no kaķenes var daudz prasīt.

  Laikam jau ekonomiku mācījusies neesi?Un laikam neesi neko dzīvē sapratusi.Neesi sapratusi ka valsts nav 100 gudrie,bet gan tie cilvēciņi tev apkārt.Valsts labklājību nenozīmē piepildīt kunga kabatu,bet par tautu pohuj.

  Lapklājïbu uzcelt nevar ja tautu pelna naudu valsts kasē,bet kāds to vienkārši šķiež pa labi pa kreisi,jo pohuj ka beigsies,muļķā tauta piepildīs.

  Bet ko nu var prasīt no stulbas kaķenes,kam patīk laizīt Dirsu.Nezinu vai savu ,bet cita Dirsu laizīt patīk,ja jau neko neiebilst,ja viss tas ārprāc kas notiek visapkārt patīk

 • -3
  tiešām suns Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  riebekli -malacis. kaķis jau nekad neko nav sarījis no dzīves....viskas ir un labi.nav ko darīt un raksta peršas...palasām un pasmaidām.

 • -3
  Riebeklis Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  tākā vari murrāt un ņaudēt tālāk,un palaizi dirsu.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: