Nespēju saprast

Tārps | 25.04.2021, 19:11:23 | 750

Kā tas var būt,kā piemēram tādas mazās valstis kā Īrija, Beļģija, Nīderlande ir spējīgas pabarot savu tautu,un vēl tās tautas masas kas tur ir iebraukušos.Viņas var pabarot,var nodrošināt ar darbu.Bet Latvijā neeeeeee.Kapēc tā?ko????????.Nu paskaidrojot lūdzu.Nu A.n.i.t.a.,un vēl viens otrs,kurš saka ka nekur nav jābrauc? Darbu varot atrast Ventspilī?Gribās ziniet teikt nu ko tu d***.Es personīgi esmu CV sūtījis līdz reibumam.Kāda tur jēga,neviens jau neatbild.Brīžam liekās ka daudzu šeit forumā rakstītājiem ir acis aizsmērētas ar suņa sūdiem,jo neredz īstenību,realitāti,nesaprot kur dzīvo.Varat apvainoties ja vēlaties.

Komentāri (22)

  • 0
    Pritchetts 25.04.2021, 19:28:47

    Diezgan vienkārši, draugs..
    Jo lielāks iedzīvotāju blīvums, jo lielāks pieprasījums pēc produktiem un pakalpojumiem. Beļģija 11.5 mil, Nīderlande 18 mil, Latvija <2mil un divtik liela teritorija. Un vēl vēsture, kari, politika...

  • 0
    Optika 25.04.2021, 20:00:28

    100% piekrītu - Latvija teritoriāli ir lielāka par Beļģiju un Nīderlandi, bet iedzīvotāju skaits ir neadekvāti mazs. Ja nav cilvēku, tad nav arī pakalpojumu un produktu pircēji - līdz ar to arī nav vajadzības pēc darba rokām, kas apkalpotu neeksistējošās cilvēku masas.
    Vēl viens aspekts tieši Ventspilij - jāskatās kāds ir iedzīvotāju iedalījums pēc vecuma un pirktspējas, ja mūsu pilsētā dominē pensionāri, tad tā nu nav aktīvākā publika uz visādu veikalu apmeklēšanu un naudas tērēšanu precēm un pakalpojumiem.

  • -2
    ambīls 25.04.2021, 19:32:56

    Kas tur ko nesaprast,tur cilvēki domā savādāk,likumdošana savādāka,tur domāju ka neviens nevarētu aizdomāties prihvatizēt ostu,zagt gadiem nesodīts un izpirkt labākajā gadījumā pus pilsētas zemi,likumus valdībā sagrozīt priekš savām intresēm,tā lūk tāds īss ieskats,bet ja aizdomājas tā nopietnāk tad kaut kas nav kā nākas,nevar būt ka valsts ar trīs lielām un neskaitot mazās ostas esam iepriekšējie no apakšas eiropas saviemībā,bet miljonāru skaita ziņā domāju ka būsim augšgalā.

  • -1
    Pritchetts 25.04.2021, 19:36:53

    Taisnība. Visa veida korupcija iznīcina valsti.

  • 0
    Pritchetts 25.04.2021, 19:33:05

    Vēl vienmēr jāpiedomā, ko Tu vari piedāvāt darba devējam?
    Esmu pats meklējis darbiniekus BEZ augstākās izglītības, darba kultūra zem 0, divas dienas nostrādā trešā dienā vairs nenāk.

  • -2
    A.n.i.t.a 25.04.2021, 19:35:22

    Es gan nesaprotu, kāpēc man pievērsta uzmanība, jo par darba iespējām Ventspilī neesmu neko teikusi, citā tēmā rakstīju, ka tie kuri gribēs un pratīs strādāt, tiem viss būs labi. Tā jau nav, ka vispār darbu nevar atrast, vienīgi nebūs viegls un labi apmaksāts.
    Nezinu, es pati līdz pensijai strādāju pat apvienojot divus darbus, neviens nebija viegls un pārāk augsti apmaksāts, bet dzīvoju normāli un uz ārzemēm nevelk.

  • -6
    Lielais Kretīns 25.04.2021, 22:27:32

    Ja labi pacenšās arī var atrast priekš latvijas labi apmaksātu darbu.

  • 0
    Tārps 26.04.2021, 09:05:57

    Cilvēku latvijā maz?Kapēc to ir tik maz?Kapēc brauc projām no savām mājām?Latviju nemīl,vai nevar dzīvot normālu dzīvi?kapēc nav sakārtotas darba vietas ar normālu darba samaksu ko? Maksā kā tādiem vergiem.Normālas pienācīgas algas,algas pēc ES standartiem,un neviens nebrauks projām.Kur ir problēma?

  • -1
    Kriska 26.04.2021, 10:58:51

    Riebekli, kādi ir tie ES standarti? Kā Rumānija, Bulgārijā? Pēdējā Ventas balss avīzē publicēta intervija ar Zivju kombinātu. Viņi katru dienu ieved ap 200 strādnieku no ārpus Ventspils. ( Cipars neticams, varbūt drukas kļūda). Bet fakts

  • 0
    Ina Fominova 26.04.2021, 21:19:24

    Un pec tam nemaksa par darbiniekiem nodoklus. Ta bija ari manai masai, del ka vina nevareja priekslaicigi pensioneties, bet VSAA tik platija rokas - mes neko tur nevaram darit. Pie tam, darbs tur ir loti smags un loti slikti apmaksats.
    P.s. Piebildisu, ka, marta ( pec vairak ka gada )nodokli beidzot tika samaksati.

  • -1
    Kriska 26.04.2021, 11:04:20

    Ventspils pilsēta maza, un ir viegli sabojāt sev reputāciju. Es arī strādāju līdz 70 gadiem , un aicināja vēl. Es nekad nav meklējusi darbu- darbs vienmēr ir meklējis mani.

  • -2
    nomaļnieks 26.04.2021, 11:43:48

    Pietiek sēdēt forumos - jāiet strādāt! Tad arī būs labklājība.

  • 0
    Tārps 26.04.2021, 11:53:12

    Kriska,Jūs laikam domājat ka darba samaksa 500€ uz papīra ir cilvēkam cienīga samaksa,par padarīto darbu.Cilvēks jau iet uz darbu,lai nopelnītu naudu,nevis lai strādātu idejas vārdā.Standarti ES valstīs ir ap 1000€ mēnesī,tā ir valstu min.alga.Vecajā ES valstīs nevienam nemaksā 2;3;4 € pa h ,jo pa tādu samaksu ir jāskatās kā nenosprāgsti badā.Ja jau nekur neesi bijis un neko tālāk par dzimto Latviju neesi redzējis.Jā,tad jau var likties,kā viss ir ok.

  • 0
    Spīdola 26.04.2021, 14:06:25

    Bez šaubām ka Ventspilī ir lielas iestādes, kur ir 500 +10 (20) eiro uz papīra. Tas laikam ir kruti - cilvēks strādā gandrīz sabiedriskā kārtā. Iestādes patriots, kā teikt.

  • 0
    Tārps 26.04.2021, 11:55:51

    Nomaļniek,jūs vai nu esat debīls,vai nu par tādu izliekāties.Labklājība?Kam strādniekam,kurš saņem minimālo?

  • -2
    sranskis 26.04.2021, 11:58:42

    Jebkuras partijas mērķis ir nonākt pie varas un gūt no tā komerciālu labumu.

  • 0
    Tārps 26.04.2021, 12:03:21

    Kriska,kāpēc nepieminējāt valstis kā.Īrija,Beļģijā.Austrija,Nīderlande,Vācijā,Polijā.Kas tad tur dzīvo ja ne tādi paši cilvēki kā mēs.Tāpat divas rokas, divas kājas,tāpat viena galva.

  • -2
    Tārps 26.04.2021, 12:04:59

    Sranski,kāds šeit sakars ar politiskiem mērķiem.Vai tad šeit tiek runāts par partijām?

  • -3
    sranskis 26.04.2021, 12:16:41

    Atvainojos, sajaucu tēmas!:)
    Bet par tēmu- Riebekļa nosauktajās valstīs principā dzīvo tādi paši cilvēki kā mēs. Taču šo valstu valdības , pieļauju, ka ne visu vairāk domā par saviem iedzīvotājiem- ar nodokļu lielumu, ar minimālās algas noteikšanu saprātīgā līmenī. Un dažu atrunas, ka šeit viss ir lētāks un līdz ar to pietiek ar tādu algu kāda ir, ir nepamatotas, JO- viss maksā tik cik tas maksā!
    Katrs var gribēt lielāku algu, bet uzņēmējs bieži vien to nevar atļauties samaksāt. Savos labākajos laikos ( 2000. gadu vidus) tika maksāts ražošanas darbiniekiem 700- 900 LVL pēc nodokļiem, jo cilvēki to bija nopelnījuši un mēs varējām uz viņiem paļauties, un viņi labi apzinājās, ka rīt varbūt nebūs tādu iespēju.
    Jāpiekrīt Baltajai damai, ka Latvijas tirgus ir tik liels cik viņš ir, cilvēku blīvums ir mazs un reizēm tas nāk tikai pa rokai.

  • -2
    Kriska 26.04.2021, 12:33:44

    Riebekli, labi ir tur, kur mūs nav. Mans dēls trīs vasaras strādāja Anglijā - viesnīcās. Māk četras valodas. Bet viņš teica - vairāk nebraukšu- labāk dzīvošu trūcīgāk, bet dzimtā zemē.
    Mazas valstis- Dānija, Belgija neuzvedas kā mopsi- nerej uz ziloni. Bet mūsējiem gribas tikt uz Briseli (kā kādreiz uz Maskavu). Rezultātā - tranzita nav

  • -2
    sranskis 26.04.2021, 12:43:02

    Kriška- vajadzēja nobeigt ar "...un nebūs!". neesmu pesimists, bet reālists.

  • 0
    Tārps 26.04.2021, 15:47:14

    Kriska,Jūsu dēlam ir ģimene,bērni? Varbūt,kā viņš var atļauties dzīvot trūcīgi,un varbūt viņš ir ar mieru visu savu mūžu sisties ar trūkumu,kā bads ar nāvi.Bet ne jau visi tā ir ar mieru.Ne jau visi ir ar mieru strādāt sūti grūti,un pie tam neko neiegādāties,ne auto,ne savu dzīvojamo telpu.Savu,ne jau no kāda īrēt.Ne jau visi ir ar mieru palaist bērnu pēc 18 plašajā pasaulē ar Pauniņu rokās,jo nekam citam nepietiek.Padomājiet par to.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: