Pavasara talka

Tārps | 22.04.2021, 20:50:10 | 220

Katru gadu tiek rīkotas talkas.Mēs cītīgi tīrām no visādiem gružiem.Kur tie rosās ko???Aug???
Vai tiešām to ir tik grūti saprast,kā katrs papīrītis ko nometām zemē,mēs paši par to maksājam.Maisi jānopērk kur to ielikt.Maisi jāved projām ar automašīnu.Degviela maksā.Laiks ko cilvēki dara vācot musaru,arī maksā.Un pēc tam lielāmies,cik daudz esam savākuši.Tad labāk lielījies"Redziet kā visu gadu esam cūkojuši"Kauns.

Komentāri (4)

  • 0
    Tārps 22.04.2021, 21:08:35

    Daudzi varbūt teiks,kā ir man pašam ar cūkošanu.
    Varu pateikt tikai to ka pēdējos 30 gadus es neko lielu neesmu nometis zemē,un vienmēr esmu to pašu teicis savai ģimenei.

  • 0
    Tārps 22.04.2021, 21:09:01

    Lieku

  • -3
    Jeska 22.04.2021, 21:20:37

    Lieta ir tāda ka katru gadu vieni un tie paši sacuko un katru gadu otrie un tie paši tērē savu laiku un iet talkā visu novākt pēc cūkām

  • -8
    sranskis 22.04.2021, 21:54:52

    Jeska, pa lielam biezi vien ne-speciāli sacūko. Bieži vien neaiztaisa atkritumu konteineru vākus un vējš, kaijas, bomži izmētā (piemēram, mežā aiz Pārventas Maximas), bērni, kurus vecāki sūta izmest atkritumus tos maisiņus nomet un atkal vējš un kaijas. Bet, ja pie mazdārziņu kolonijām var redzēt atkritumu kalnus, tad jau tikai paši vien izmētā un nesakopj savu apkārtni.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: