Domu gājiens.

Riebeklis | 22.04.2021, 20:14:38 | 497

Man fascinē, cilvēku domu gājiens.Nav svarīgi, kādu problēmu neuzrakstītu forumā, vienmēr atrodas kāds kuram tas viss ir normāli.Brīžam liekās ka viens otrs būtu ar mieru dzīvot alā meža vidū.Neko nevajag,nekas neinteresē.Piem.
Mazās algas--normāli.
Pensionāriem mazās pensijas--normāli.
Cilvēkiem nav darba---normāli.
Cilvēki brauc projām---normāli.
Un tā es to varētu turpināt vēl un vēl.
Bet viss taču ir normāli.
Cik daudz mājās ir uztaisītas maznodrošinātām ģimenēm.Ventspilī pa 30gadiem neatkarības gadiem?Cik?
Atbilde-Neviena,apaļa 0--,bet tas taču ir normāli,vai ne?
Ceļam rotaļu laukumus, inovācijas centrus.Kam ceļam? Bērniem,kuriem bērniem? Cilvēku nav,bērnu nav....

Komentāri (9)

 • -2
  Riebeklis Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Aizmirsu piebilst,ielas tik pulē,tautiņās ravē zālīti ar pirkstiem ārā no bruģa.Suņam jāsmejas,,Jā 21 GS.ir pienācis

 • -1
  Krima Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Kad paskatos uz jauno mega celtni pie tilta, tad tiešām neviłus rodas jautājums- cik būs to, kas tur uzturēsies. Rīgas mērogam būtu ok, bet tak ne šī brīža Ventspilij. Un domāt, ka łaužu kłūs Ventspilî vairāk, būtu naivi.

 • -16
  Jeska Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  , ko, viss ir tik slikti ? Tiešām ? Paskaties, gandrīz pie visām mājām nav brīva vieta, visur pilns ar auto. Pie veikaliem garas rindas .... tiešām viss ir slikti ?

 • -1
  Krima Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Auto daudzums sen vairs nav rādītājs. Tā ir auto klase, kas būtu labklājības rādītājs. Un par šo jaut mums viss skaidrs. Vismaz Lembergs vizinājās ar audi a 8, vismaz ir, ko viñam atcerēties aiz cietuma mūriem

 • -10
  nomaļnieks Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Sekls redzējums. Tartu AHU centrs arī nav domāts tikai igauņiem. Kad biju to apmeklēt - puse latviešu tur tusēja. Vdoties pēc šādas analoģijas, ka Ventspilnieku ir maz, ostu arī varētu bērt ciet.

 • -3
  tiešām suns Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  tauta visu redz un saprot vērtē un izvēlas,un ja nu k āds vēl iestrēdzis 20.gs - tad cietumnieks atvēra acis arī tiem... un paldies viņam par to---- nāk izmaiņu laiks urā,,,

 • -1
  еs Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  "Ventspilī jaunieši ir kā roboti. Tikai mācās, sporto un apmeklē pulciņus. Pirms panorāmas iet gulēt un nākamajā dienā visu to pašu. Tiklīdz tuvojas reproduktīvais vecums, tad tā vien gaida, kad varēs radīt bērnus, kuri spēlēsies šajos spēļu laukumos. Pubertātes nomāktajiem jauniešiem neinteresē deģenerētās paaudzes izklaides. Meitenes negrib pucēties un iet socializēties uz klubiņiem, kur var padejot. Zēni ne tik to negrib. Visi cenšas iepazīties sportojot vai skolā. Tur nodibina attiecības un 18 gados rada bērnus. Pēc tam 100% uzmanība bērnu audzināšanai. Pa dienu darbs, pēc darba bērna vajadzības. Pensijas vecumā balsojam par konkrēto partiju un priecājamies par pabalstiem svētkos.
  Kur tu redzi, ka Ventspilī jauniešiem vajag kaut ko papildus? Visi kā viens sapņo pēc 12.klases radīt 3 bērnus un kaut kur tak viņiem būs jāspēlējas ne? Tāpēc jātaisa spēļu laukumi viens pēc otra. Ventspilī būs demogrāfiskais sprādziens tuvākajos gados.
  Runā, ka būsim Latviešu tautas glābējpilsēta."

 • 0
  еs Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Autors: Kru57nk9
  Datums: 11.09.2017, 23:02:16

 • -1
  tiešām suns Pirms 3 nedēļām

  visu mainīsim vēlēšanās,neļausim mūsu balsis nozagt-mēs pret kliķi....ejam balsot un būs rezultāts brīnišķīgs-es tam ticu jo tā kā tagad vairs nevar pieļaut dzīvot mums un mūsu bērniem...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: