Jautājums iedzīvotājiem

Tārps | 01.04.2021, 21:57:21 | 1241

Cik ilgi vajadzēs paciest to murgu?Ja sludinājumā tiek rakstīts,kā izzīrē vienam cilvēkam, kāpēc zvana divi cilvēki,vai ģimenes.Jāsāk domāt,kā neprot lasīt.Vai arī,tiek uzsvērts,kā izsabu privātā mājā.Bet zvanot interesējas vai tas nav dzīvoklis.Laikam neatšķir istabu,no dzīvokļa.Tas vienkārši ir Nansons.

Komentāri (40)

  • 0
    Tārps 01.04.2021, 22:05:21

    Nonsens ir tad,ja piemēram.Ir sludinājums kā cilvēks pārdot ZIRGU.Bet zvana un prasa.Cik gadi,kāds noskrējiens,vai nav Avarējis,vai nav pārkrāsots.

  • 0
    Tā nu ir 01.04.2021, 22:13:32

    NANSONS...??? ...KĀ IZZĪRĒ vienam cilvēkam...KĀ IZSABU privātmājā...??? Tas ''Nansons'' varbūt bij domāts Jansons. Nu teiksim, tas Jansons pajokoja 1.aprillī. Ja tā, tad viss klārs! Bet pārējais teksts...nu kautkas neklapē!

  • -1
    Puaro 03.04.2021, 13:31:45

    Jansonam derētu savu dārzu sakopt,savādāk izskatās,ka tur čuskas čum un mudž

  • -1
    Tulpīte 03.04.2021, 11:52:56

    Daži dzīvokļu saimnieki nav labāki! Ja cilvēks uzraksta, ka vēlas praktiski tukšu dzīvokli bet pazvana un piedāvā pilnībā mēbelētu ar padomju mantām un vecām elektroprecēm, kuras patērē daudz elektrības. Un paska - nu varbūt jūs varat kaut kur savas nolikt vai pārdot.... To es uzskatu par neprātu, ja ir uzrakstīts, ka cilvēks meklē pustuksu dzīvokli, bet pazvana un pasaka-varbūt jūs savas kadam atdodiet, pardodiet vai pie kāda atstajiet...... Jaunas mantas ar garantijam, lai kādam pārdotu un gulētu gultās, kur viss ar sēnītēm pilns, kur gulējuši sazin cik cilvēki.... Uzskatu tas ir neprāts.... Tā pat ir dzirdēts kur cilvēks norāda summu, kādu spēj mēnesī atļauties, bet pazvana un vēl nolamā kur dabūs muļķi, kurš par tādu naudu izīrēs! Pārventā par 1ist dzīvokli tukšu jau prasa 150€ un ņirgājās. Tad par 100€ Pārventā piedāvā bomzatnjiku un pasaka vēl - pašiem jāiztīra un remonts jāuztaisa. To es uzskatu par neprātu.
    Arī dzīvokļu saimnieki daži ir..................

  • -1
    Puaro 03.04.2021, 13:29:58

    Ir viens klients,kuram jau ento dzīvokli izremontēju un tālāk tas tiek dots uz īri,viss tiktāl ir ok,bet pēc tam pievelk pilnu dzīvokli ar vecām grabažām,kas knapi kopā turas un cilvēkam starp tiem jādzīvo.Vai tiešām nav labāk,ja cilvēks nāk ar savām mēbelēm un pats iekārto dzīvokli,jo daudzi cilvēki finansiālu apstākļu dēļ nevar atļauties savu mājokli,bet mēbeles jau viņiem arī ir.Tad nu dzīvo kā nolikavā starp kastēm

  • 0
    Tulpīte 03.04.2021, 13:55:40

    Šie dzīvokļu saimnieki uzskata, ka tie, kuriem nav savs dzivoklis ir bomži, kuriem nekā nav... Un viņiem nav saprotams, ka cilvēkam, kuram nav dzīvoklis, var būt sava jauna iedzīve... Pat bija gadījums, kad dzīvokļa saimnieks uzzinot, ka cilvēkam sava, laba iedzīve uzreiz pateica-tātad, ja varēji nopirkt iedzīvi tad vari maksāt arī par īri vairāk un HOP-īri paceļ. Vienkārši drausmīgi tas ir!!!!! Vispār drausmīgi, ka nav Ventspilī saceltas mājas, lai cilvēki varētu noīrēt no domes, nevis maksāt šīs neprātīgās, neadekvāti augstās cenas saimniekiem.......

  • -10
    sranskis 03.04.2021, 16:28:43

    Tulpītei- un kas tad cits tas cilvēks ir, ja nav savas dzīves vietas? Bomzis vien ir.

  • -2
    krustmateflorence 03.04.2021, 16:35:34

    izīrē Ventspilī spekulanti dzīvokļus , sākot no150euro uz augšu, lūk tas ir aktuāli, strādāt paši nekur negrib, bet dzīvo uz īrnieka rēķina-ss.lv

  • -1
    krustmateflorence 03.04.2021, 16:38:17

    Te nav Jūrmala un arī Rīga -neiesaku uzķerties nevienam īrēt gribētājam -uz spekulantu -makšķeres.

  • 0
    Tulpīte 03.04.2021, 16:44:16

    Sranski, nabags ir tas, kurš no tām plikajām sienām, kuras pats nav pircis, bet paveicis, ka omīte, opītis smagi strādājis un sarūpējis, grib izspiest sazin kādu naudu!

  • -2
    krustmateflorence 03.04.2021, 17:10:34

    vārds sranskis-no krievu valodas tulojās-d-------s, mulķi laiž pēc pilnas programmas.
    Sumināta jūs Tulpīte.

  • -2
    bulgarrunga 03.04.2021, 18:12:02

    sranskis
    Lai tad tev bomža nākotne un liktenis!

  • -2
    666 03.04.2021, 19:44:48

    Tu ko, esi debils, vai kas?

  • -2
    некто 03.04.2021, 18:46:50

    Es kaut kā nevar saprast - piemēram ir ģimenes, bez bērniem , abi strādā, bet īre vienistabas dzīvokli un maksā katru mēnesi komunālie + 150 eiro. Bet var taču pa diviem nopelnīt 6-7 tūkst. pusgadlaika un pirkt sev 1-ist. dzīvoklī.
    Bet ja cilvēkiem patīk trīs, piecus un vairāk gadus dzīvot īrēta dzīvoklī un maksāt, maksāt un maksāt tā ir viņu problēmas

  • -4
    bulgarrunga 03.04.2021, 18:55:36

    @@@
    tu tūtiņ nevari saprast-ome nomira
    tu,tagad omes dzīvoklī ievilki internetu,
    un,lepojies..ar ko?

  • -3
    666 03.04.2021, 19:47:18

    Kas kur nomira ? Par ko tu te, dirseis, vispār te raksti ? Pajoliņš .....

  • -1
    Tulpīte 03.04.2021, 20:46:21

    Visa tā sakne tajā, ka nevar no bankām kredītus tik viegli dabūt.
    Varbūt cilvēks īrē no kāda un lēnām krāj naudu pirmajai iemaksai.....
    Bet šie dzīvokļu saimnieki..... Vairums mantojuši, neko nav pirkuši. Paši nezina ko nozīmē sakrāt depozītu dzīvoklim, bez kāda palīdzības, un katru mēnesi bankai atdot naudu!
    Tieši tie, kuriem nav tas dzīvoklis vēl, tieši TIE IR TIE STIPRIE! Pasakiet paldies, jo pateicoties tiem cilvēkiem jūs nopelnat savai mašīnai degvielu jeb apmaksājat savus rēķinus!! Bez šiem īrniekiem jums pašiem ar rokām būtu tā nauda janopelna!

  • -9
    Jeska 03.04.2021, 20:55:50

    Un kas tāds ir slikts ja es izīrējis divus dzīvokļus un tā vēl nopelnu 250 mēnesi. Un vēl alga man 1200 mēnesi. Man ko, vajag varbūt pa velti visu darīt?

  • -3
    ventspilnieks 36,7 04.04.2021, 11:29:04

    @jeska
    Izmet savas staļina laika grabažas un turi dzīvokli tīru. Cilvēki tik būs pateicīgi. Īrniekii pa 1-1.5K no ikejas aprīkos dzīvojamo telpu kā pašiem patiks.

    Uzprasiet vāciešiem lielpilsētās, cikiem no viņiem pieder dzīvoklis īpašumā. Būsiet pārsteigti, ka ļoti maz.

  • -2
    некто 04.04.2021, 14:34:21

    Nu ja tev ir normāla alga, ja tev nav parādi un nav ņemti kaut kādi ātri kredīti gada laikā tad paņemt kredītu banka nav nekāda lielā problēma. Es pats kādreiz banka paņem kredītu uz desmit gadiem. Divu dienu laikā visu noformēja . Procenti ari bija nelieli - gadu atpakaļ atdeva pedeju maksājumu .

  • -6
    Jeska 04.04.2021, 14:03:17

    ventspilnieku 36,7 ! Tu biju tur? Tu redzēju tos dzīvokļus kādus es izīrēju ? Tad neraksti muļķības stulbais alnis! :(((

  • -2
    Tulpīte 04.04.2021, 14:23:50

    Nu, nu.. Kur tad Ventspilī tādas algas tiem, kuri meklē dzīvokļus īrēšanai..... Nevajag jau fleitēt..... Cilvēkam, kuram alga uz rokas no 1000€ un uz augšu var bez problēmām pats nopirkt dzīvokli! Tāds cilvēks nekad neīrēs no kāda dzīvokli. Dzīvokli meklē tie, kuriem nav lielas algas... Tāpēc arī varu tikai nobrīnīties, kad par dzīvokli citi pārgudrie prasa 250€-300€ plus komunālie... Jūs ko??? Prātiņ nāc mājās!! Tam cilvēkam uz rokas labi ja kādi 650paliek,par pārdevējām vispār nerunāšu, kur cilvēkam uz rokas knapi virs 400€..... Kā, lai cilvēks samaksā tādu summu?!?!

  • -3
    некто 04.04.2021, 17:45:14

    Nu vispār ir mums arī tādas pārdevējas kam uz rokas 650 iznāk un arī vairāk . Un ir daudz kas saņem 1000. Bet ne visiem uzreiz sanāk pirkt sev dzīvokli. Varbūt viņiem izdevīgāk īrēt, a uz sakrāto naudu nopirkt sev auto. Mēs taču nezinām kas ir galvā kādam citam.

  • -4
    Tulpīte 04.04.2021, 19:44:21

    @@@@@, kurā veikalā saņem tādas algas? Ja iet runa par pārtikas veikaliem. Ne maksima, ne elvi, ne mego, ne beta-nav tadas algas uz rokas... Un itka ari citro vairs neesot. Divas pazistamas aizgāja pat prom no citro dēļ algas.

  • -5
    некто 04.04.2021, 21:16:47

    Tu ko esi tik gudrs ka zin absolūti visu - kur kas un cik nopelna ? Smieklīgi gan ))

  • -6
    666 04.04.2021, 21:11:16

    Bet ja īrnieki ir ar mieru maksāt pa dzīvoklī 100, 150 vai 250 eiro, kas tad nu? Ja nevar maksāt tad lai dzīvo mežā , vai pats krāj naudu lai nopirkt sev savu dzīvokli.

  • -2
    Tulpīte 04.04.2021, 21:42:25

    Un labi pieņemsim sieviete viena ar bernu, alga uz rokas 650€...
    Tad rekinam-150€ un uz augšu saimniekam, plus pilnībā visi komunalie. Tur taču salasas kopā pus alga un krietni vairāk!!! Pat ēdienam vairs normāli nepietiek. Bērnam drēbes utt..
    Jūs ko, nepalieciet nekaunīgi!
    Bet nu labi jau redzams, ka tie, kuri mantojuši dzīvokļus, grib parazitēt uz īrnieku rēķina.

  • -6
    Jeska 05.04.2021, 07:40:29

    Bet kas tad ir vainīgs ka sieviete viena pati ar bērnu ? Tad lai iet pameklēt sev draugu, viru . Kopā taču izdevīgāk dzīvot.
    Man vieni īrnieki ir kauna ģimene bez bērniem. Un es atstāj viņiem TV 40",ledusskapī veļasmazgaj.mašinu, Tur ir pilnīgi viss - skapis, galds, krēsli, gulta, dīvāns, virtuves mēbeles un trauki, balkons, jauna santehnika. Un es par to visu prasa tikai 100 eiro + komunālie. Nu nav tas pa dārgu ! Bet kam nepatīk, var īrēt pa 20-30 eiro kāda veca māja, kur vēl pašam vajag kurināt krāsni , kur ir tikai auksts ūdens, vanna nav vispār, un tualete atrodas ārā. Nu varbūt kādam patīk dzīvot tādos apstākļos, es nezin. Var vēl dzīvot viesnīcā un maksāt 20-30 pa diennakti. Galvenais tas ir nauda. Bet ja naudas nav, vai pamaz, tad atvainojiet, pa velti es nevienam dzīvoklī neatstās

  • -1
    A.L. 04.04.2021, 23:03:22

    Ne tikai tie, kas mantojuši, bet arī tie, kas tuvāk silei.

  • -1
    A.L. 05.04.2021, 08:08:08

    Jeska, ja nav noslēpums, tu daudz strādāji, lai nopelnītu daudzos dzīvokļus, ko izīrēt?

  • 0
    Tulpīte 05.04.2021, 09:00:25

    Jeska, 100€ plus komunalie ir ok. Bet bez visam tam elektroprecēm, dīvāniem utt.
    Vispār man rodas jautājums... Vai tiešām, tiešām daudziem cilvēkiem nav pilnīgi nekā, ka vajag visu??? Es īrēju, bet man ir praktiski viss savs. Jaunu sapirku. Gan ledusskapis, veļasmašīna, cepeškrāsnis.. Nu viss priekš virtuves. Arī istabās ar visiem 55c tv, dīvāniem utt... Bet es ar mērķi to daru, jo kamēr īrēju sapirku mēbeles un tagad lēnām krāju pirmajai iemaksai.
    Bet vai tiešām tik daudziem cilvēkiem nekā nav? Es to aptvert nespēju.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: