Atklāšu JKP melus

E. Binders-Čoders | 23.03.2021, 21:00:08 | 918

Mana vecmāmiņa saka, ka atkal tieku šeit pieminēts – jātaisa profils, neko darīt :)
Vispirms teikšu paldies manai komandai, ka viņi ir aktīvi un pauž savu nostāju, iestājas par saviem kolēģiem. Paldies arī Pēterim Neimanim, kurš pauž atbalstu – novērtēju.

Raksta “JKP meli?” autoram Pēterim V, – cik saprotu, “divdesmitgadnieks, kuram pilns internets ar nekonservatīvām lietām” esmu es. Tas, ka A.Lembergs ir lielākais atjaunotās Latvijas blēdis ir ļoti konservatīvs viedoklis, kas mājo teju katrā ventspilnieka viesistabā. Šogad beidzot šiem ventspilniekiem būs iespēja savu viedokli arī materializēt un pārnest uz vēlēšanu urnām, jo tagad visus par “šakāļa Meroni vai sorosīta atbalstītajiem” saukt nebūs vairs tik parocīgi - esam un būsim vairāk nekā ierasts. Ja nu tomēr tā nekonservatīvā lieta ir tā, ka savā ikdienā neizmantoju un nelietoju dzīvnieku produktus, tad tam, atvainojiet, nav pilnīgi nekāda sakara ar to cik esmu konservatīvs esmu, bet gan ar to, ka man rūp dzīvnieki.

Komentāri (27)

  • -9
    E. Binders-Čoders 23.03.2021, 21:00:42

    Noslēgumā vēlos teikt, ka cieņu centīšos saglabāt pret ikvienu, kurš to manās acīs nebūs zaudējis. Līdz šim Ventspilī tāds ir tikai viens un tas ir Aivars Lembergs, jo es nespēju saprast un pieņemt to, kā cilvēks var tik ilgstoši zagt, manipulēt, melot, vajāt un pat... Kas attiecas uz Ventas Balss kolektīvu vai Ventspils pilsētas domes un to struktūru darbiniekiem, tad es viņiem neko nepārmetu. Es arī nezinu kur šobrīd atrastos, ja būtu piedzimis 10 vai 20 gadus vēlāk, kad man būtu nācies piedzīvot šī cilvēka ietekmi pašā tās plaukumā, kuras laikā viņš vervēja, manipulēja ar cilvēkiem, atalgoja savus uzticamākos un klusi izrēķinājās ar nelabvēlīgākajiem. Šeit arī ir atbilde, kāpēc tik ļoti cienu Bruno, kurš, neskatoties uz ekonomiskām un “visādām citādām” neērtībām ir spējis saglabāt savu mugurkaulu.

  • -6
    E. Binders-Čoders 23.03.2021, 21:02:56

    Un visu beidzot – noticiet, ka Ventspils var kļūt par ietekmīgāko pilsētu republikā arī bez tāda “saimnieka”. Ventspilnieki ir talantīgi un ar ļoti labu darba ētiku, to pierāda Ventspils spēja turpināt attīstīties, neskatoties uz to, ka kāds padsmit gadus 3x nedēļā tiesājas, ir vai nav iekļauts sankciju sarakstā vai atrodas aiz restēm. Un tas ir tāpēc, ka lielāko un galveno darbu pilsētas attistībā un dzīvīguma radīšanā iznes tieši Domes, Siltuma, Ūdekas, Pašvaldības policijas, skolu un citu iestāžu darbinieki, uzņēmēji un ostas darbinieki – nevis 13 (līdz šim gan tā bija tikai 1 galva) galvas pie apaļā galda.

    Ar cieņu,
    Elvis Binders-Čoders

    P.S. atvainojiet, rakstveidā nemāku īsi izteikties

  • -15
    sranskis 23.03.2021, 21:06:28

    Konkrētāk, lūdzu, kas slēpjas aiz "un pat..."? Drošāk, jaunekli, drošāk! Ja pateikts A, jāsaka arī B!
    Ja Jūs būtu piedzimis 10 vai 20 gadus vēlāk, tad vēl būtu vai nu skolnieks vai nopuņķojies bērnelis! Latviešu valodā izteikties jāmācās!

  • -5
    E. Binders-Čoders 23.03.2021, 22:07:49

    Atļauju arī īsteniem ventspils patriotiem un drosmīgiem cilvēkiem pašiem domāt, it īpaši tādiem kā jūs Sranska kungs. Redzu, ka esat arī ļoti labi veicis mana raksta analīzi un precīzi pamanījis kļūdu attiecībā uz gadiem. Vienīgi līdz latviešu valodas skolotājas potenciālam pietrūka pamanīt vēl vienu kļūdu otrajā rindkopā, kur divreiz nevietā lietoju vārdu “esmu”. Tas laikam ir iemesls, kāpēc rakstāt anonīmi - nav jāsatraucas un jāatbild par kļūdām :)

  • -12
    ayk 23.03.2021, 21:55:35

    Nu un tagad katrs puišelis taisīs forumā jaunu tēmu par kāpēc JKP ir labs? Pievienojies pārējiem vīreļiem un bakstaties vienā topikā.

  • -10
    Latvija pāri visām! 23.03.2021, 21:59:39

    Būs salīguši kārtīgu sabiedrisko attiecību firmu (vnk - troļļu fermu) un tie raujas vaiga sviedros:)
    Ierastie Aiviņa nelabvēļi tik ļoti nejemas.

  • -10
    ventasbalss.lv 23.03.2021, 22:39:41

    Un sākas viss no gala... Lūgums nepārvērst šo ziņu portālu par politiskās priekšvēlēšanu aģitāciju vietu! Diskutējam, jautājam, atbildam, bet pārējo gan jau cilvēks spēs atrast partiju, sarakstu programmās! Lūgums arī nesākt ntās tēmas - var visu augstāk minēto darīt vienā tēmā! Paldies par sapratni!

  • -3
    Pipars 24.03.2021, 12:53:25

    Nu ko var darīt ja lielākais pilsētas laikraksts savās slejās nedod iespēju izteikties visiem kandidātiem.
    Kad saraksti būs iesniegti,uztaisiet priekšvēlēšanu debates tiešraidē!

  • -6
    Kļumpats 24.03.2021, 15:50:31

    Pipar, kā domā , cik liela ir bijusi šī vēlme izteikties? Pat tad, kad pilsētā notika hokeja kariņi, viedokļi un pārdomas tika sūtīti uz visām debess pusēm, tikai ne uz Ventas Balsi. Ja VB saņemtu korektas relīzes no opozīcijas, esmu pilnīgi pārliecināts, ka laiku pa laikam kaut kas no tā arī parādītos laikrakstā. Starp citu, šajā ziņā kādu laiku aktīvs bija Jurševics un dažas ziņas no viņa par JKP nodaļas viedokli tika saņemtas, taču tas nav gluži tas pats, kā domes deputātu pārdomas. Opozīcijai nav problēmu tās sūtīt uz brālīgo ventspilnieku un bnn. bet līdz mums nekas tāds nenonāk, tikai sūdzības par vienpusējo viedokli.

  • -11
    Frīdis 23.03.2021, 22:45:51

    Šadiem miglas pūtējiem, E. Binders-Čoders- vajadzētu dalīt vienu cietuma lāviņu ar kriminālnoziedznieku A . Lembergu !

  • -4
    A.n.i.t.a 24.03.2021, 05:37:43

    Nu , tā, sākas priekšvēļēšanu kampaņa! Gribu teikt tikai vienu, atmostieties , noskajojiet acis , lai plīvurs no tām nokrīt, un ar skaidru skatu uz visu notiekošo paskatieties , tikai tad uz vēlēšanām varat iet, bet ,ja plīvurs un vēl rozā brilles uz acīm , tad neko , tad atkal AL -kapone tiks ievēlēts, jo kandidēs - ja nemaldos . Latvija laikam ir viena no retajām valstīm , kur aizdomās turētu par noziegumiem, pat notiesātu un ietupinātu ,var ievēlēt par pašvaldības deputātu.

  • -11
    sranskis 24.03.2021, 08:06:48

    Ej tu nost,kas par pieredzi! Vai tiešām šī hipnopsihiatre domā, ka cilvēki neprot atrast un nezina kādas nodaļas kur un kas vadījuši?

  • -10
    ventasbalss.lv 24.03.2021, 09:20:10

    Anželika, kuram Pēterim Jūs šajā tēmā veltījāt atbildi? Nevajag spēlēt teātri - parādoties vēlēšanu sarakstā, Jūs, protams, no parasta komentētāja kļuvāt pat ieinteresētu. Tad nu vismaz pacentieties savus ierakstus nedublēt un nenoformēt kā sludinājumu, lai nerastos nepārvarama vēlme tos dzēst!
    Paldies!

  • -3
    A.n.i.t.a 24.03.2021, 09:25:23

    Kas notiek? Nevaru ieraudzīt Andželikas komentāru šeit.Vai vispār bija?

  • -8
    ventasbalss.lv 24.03.2021, 09:36:29

    Pilnīgi pareizi neredzat, jo tas ir dzēst, turklāt jau atkārtoti.

  • -2
    Virsliga 24.03.2021, 10:26:59

    Skāde, ka nevar redzēt Anželikas "sludinājumu" :(
    Bet es, lai gan JKP galīgi nav mana favorīte un droši vien arī vietējās vēlēšanās to neizvēlēšos (lai gan - jāpagaida, kā saka - oglasiķe ves spisok), tikai gribēju pateikt , ka ir baigi forši, ka ir tādi jauni, aktīvi un domājoši jaunieši kā Elvis. Jāpatur acīs, lai redz, kas notiek pēc vēlēšanām... Ne viens vien šāds drosminieks vēlāk no skatuves nemanāmi noslaucīts, lai nemaisa gaisu.

  • -7
    Kļumpats 24.03.2021, 10:40:14

    Nja, tas pēdējais teikums.. tas ir tieši tas, ko domāju par Elvja gadījumu. Nu neredzu es Jurševicos tos mugurkaulu un ko tur vēl ne. Pagājušās vēlēšanas neko pozitīvu par to runāt neļauj. Sākumā triekšanās pēc Meroni naudas, pēc tam apvainošanās par rezultātiem un beigās vēl pārlēkšana uz citu partiju. Nez, es tur neredzu mugurkaulu, bet gan nesasniegtu alku apmierināšanu.

  • -4
    E. Binders-Čoders 24.03.2021, 12:22:25

    Pēter, manuprāt, tas, ka cilvēks nomaina partiju ir normāla parādība. Šādi apgalvojumi biedē cilvēkus vispār jebko uzsākt darīt, jo tad sanāk, ka, ja kaut ko esi sācis darīt - atpakaļ ceļa tev nav. Ir reizes, kad tās gaidas ir bijušas citas, tādēļ tas arī ir cienījami, ka spēj aiziet nevis paklausīgi klanīties. Bruno nav tas cilvēks, kurš par kaut ko apvainojas, bet gan tāds, kurš savas domas izsaka tieši. Tas var nepatikt, likties aizskaroši, bet tā noteikti nav apvainošanās. Tā pēdējos 5 gadus par JKP skandina, ka viņi pelna savu politisko kapitālu uz nevainīgiem politiski represētajiem. Nu pirms mēneša tiesa diezgan skaidri pateica savu pozīciju - A.L. vainīgs! Arī pārējie divi "A" saņems pēc nopelniem. Problēma diemžēl ir tā, ka diktators mūs visus ļoti apzināti visu šo laiku ir pretnostatījis un pat sanaidojis, jo tā viņam ir bijis izdevīgi, bet nu es tiešām ticu, ka tas pārejoši un pēc kāda laiciņa mēs cits citam tirgus laukumā svētdienas rītā uzsmaidīsim un atdosim sveicienus!

  • -10
    sranskis 24.03.2021, 12:30:32

    E. Binderam-Čoderam- pirms mēneša bija tikai pirmās instances saīsinātais spriedums, līdz pilnajam vēl jāgaida 3 mēneši pie nosacījuma, ka tiesnese paspēc pārrakstīt apsūdzības rakstu, un tikai tad, ja neviena puse nepārsūdzēs, spriedums stāsies spēkā. Pa diviem citiem A labāk neizteikties, tiem citas spēlītes!

  • -6
    Kļumpats 24.03.2021, 12:48:48

    Elvi, bet es neesmu pieredzējis nevienu pašu mēģinājumu nākt uz pašvaldības vēlēšanās ar lozungiem, ka mēs strādāsim pilsētas labā! Pašreizējā opozīcija nodarbojas zākāšanu un tieši tādi bijuši arī tās saukļi, nez, gan jau pēdējos padsmit gadus. Arī Jurševics tiek pasludināts kā cīnītājs pret koruptīvajām shēmām nevis labs pilsētas saimnieks vai kaut kā tamlīdzīgi. Tā kā runāt par naidošanu un pieminēt tikai vienu pusi, nav īsti korekti. Tas tiešām pat tracina, cik vēsi cilvēki tiek sadalīti pareizajos un nepareizajos un cik eleganti tiek apiet fakts par baļķu atrašanos pašu acīs. Kāds ir labāks tikai tāpēc, ka nav LunV, ka nav balsojis par LunV vai, vēl trakāk, kāds ir sliktais, jo atļaujas nepiekrist Lemberga oponentiem. Esmu jau atlaists no darba, jo daži ir pārliecināti par vairākumu domē (sakars?), bet man ir jātic, ka šie cilvēki domā par pilsētas labklājību? Kā jau N reizes esmu teicis - es neesmu pret domu, ka jādod iespēja, bet nedomāju, ka tā pienākas jebkuram.

  • -6
    B. Jurševics 24.03.2021, 10:58:43

    Ventas Balsij

    Tad pēc jūsu dzēstajiem komentāriem man jāsaprot, ka jebkurš drīkst ievietot forumā tēmu, izrakstīt melus, apvainojumus JKP, paziņojot, ka mūsu kandidāti nav savas sfēras profesionāļi, bet atbildēt uz šiem komentāriem nedrīkst? Anželikas komentārā bija minētas tikai JKP kandidātu kompetences, atbildot uz citu komentāru.
    Tajā pat laikā komentārs, kurā izskan draudi fiziski izrēķināties ar JKP cilvēkiem, tādi drīkst tikt publicēti?
    Gaidīšu atbildi skaidrībai.

    Tad dzēšat visu, kas saistīts ar politiku un vēlēšanām, neļaujiet šādām tēmām šeit parādīties.

  • -4
    KRX 24.03.2021, 11:02:05

    Tak ir tas Jūsu dāmas komentārs otrajā tēmā! Par ko vispār cepiens?

  • -7
    ventasbalss.lv 24.03.2021, 11:19:28

    Teju identisks teksts ir atrodams citā tēmā, ko sācis cilvēks, kuram tad arī ar dzēsto komentāru bija mēģināts atbildēt.

  • -5
    Virsliga 24.03.2021, 11:00:39

    Par mugurkaulu neko nezinu, bet tā patiešām kā Kindzulim no malas šķiet, ka daži vīri kārto pirms 30 gadiem nesakārtotus kašķus. Varbūt jāsalaiž ringā, lai sadod viens otram, un tad beigās visiem labi? Bet Elvis man patīk. Un rakstīt māk ar visiem komatiem, tas gluži kā tāds svaiga gaisa malks "atlajst sajmu" laikmetā.

    Es vairāk domāju, ka noslaucīs ne jau Jurševics, bet vēlēšanu uzvarētāji. Man jau šķiet, ka šajā ziņā čempionkausu ieguvēji nemainīsies...

  • 0
    Persona 24.03.2021, 13:08:19

    Ak kungs

  • -4
    Soross 25.03.2021, 18:51:17

    Mjā, es gribēju Ventspilī arī nolīgt kādus stipendiātus šīgada vēlēšanu sakarā, bet te jau nav pat neviens, kam samaksāt! Plēšas komentāros savā starpā un brīnās, ka daža lamāšanās tiek izdzēsta, citādi ķengas sāk aizbiedēt normālos lasītājus. Ko tādi kā jūs spēj ietekmēt? Tādiem vēl naudu izmest! Phe.

  • -4
    Elza Bērziņa 26.03.2021, 15:13:15

    Neesmu Lemberga fane,bet ņemiet vērā ,ka neviens vēl nav notiesāts.Vai AL ir blēdis?JKP ļoti skrien notikumiem pa priekšu.Šī brīža LV valdības reitingi ir kritiski zemi, un JKP ir valdības partija.Jūs esat un būsiet līdzatbildīgi par visām šajā laikā sastrādātajām muļķībām.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: