VAI TU KO TEICI DĀRGAIS?

krustmateflorence | 17.03.2021, 08:24:33 | 1651

MANA DRAUDZENE DRAISKULE-SAPAZINĀS AR KĀDU VIETĒJO BŪVUZŅĒMĒJU -UZ ŠOSEJAS-RĪGA-VENTSPILS-NABADZIŅAM DEGVIELA-PIETRŪKA-LAI MĀJĀS-TIKTU UZ VENTSPILI.
MANA DRAUDZENE VIENMĒR VISUS ŽĒLO-JO ĪPAŠI PIEVILCĪGUS VĪRIEŠUS.
IZVEIDOJĀS ROMĀNS-SĀKUMĀ MĪĻI VĀRDI-TAD ARĪ SEKSS -UN TAD SĀKA NAUDU PRASĪT-IT KĀ SAVAM AUTO.
BEIGĀS IZRĀDIJĀS PRECĒTS UN VĒL BĒRNS VIŅAM.
TĀPĒC MEITENES NESKATIET VĪRU PĒC CEPURES-VAR IZRĀDĪTIES BEIGĀS(alfons)

Komentāri (19)

  • -3
    Tulpīte 17.03.2021, 08:55:52

    Ventspilī pat nav ar ko iepazīties.... Tie, kuri tiešām ir normāli, apzinīgi, ģimeniski-tie precēti /aizņemti. Pārējie............ Tad jau labāk viena dzīvo. Drausmīgi riebj tā mūžīgā dzeršana, muldēšana, nekopti. Priekszobu vairumam pat nav... Un paši sevi nevar uzturēt. Prieks kam vēl tādu "atvilkt" sev uz mājām...

  • -3
    krustmateflorence 17.03.2021, 09:08:40

    MANAI DRAUDZENEI GADĪJĀS -TĀDS GARA AUGUMA-SLAIDS-TAS NEKAS -JA UZ GALVAS REDZAMS -MUŠĀM LIDLAUKS-GULTĀ ESOT BIJIS ĪSTS PLĒSOŅA-BET VISU SABOJĀJA -TĀ NEMITĪGĀ NAUDAS PRASĪŠANA-TAD 100. -TAD 400-TAD-500.EURO-NU GATAVAIS-(alfons)
    Nav īstu vīriešu jau sen Ventspilī-visi izbraukuši-palikuši vai nu (alfoni)-vai tie-kuriem pusseši -un vēders kā grūtniecei-pārejās kategorijas nav vērts lai pieminētu.

  • -3
    Tulpīte 17.03.2021, 09:19:09

    Bet arī tie, kuri aizbrauc uz ārzemēm.... Pati savu laiku padzīvoju ārzemēs un redzēju, ko latviešu bāleliņi darīja... Tikuši pie naudas dzēra kā lopi, brauca pie prostitūtām. Daudzi bija precēti. Nomauk..... ās un pēc tam ar sievu pa telefonu dudināja un teica, ka mīlot.
    Jau sāku domu mest acis uz kādu ārzemnieku. Vācieti /Austrieti.Neiet runa par iebraucējiem, bet īstajiem vāciešiem /austriešiem.

  • -2
    krustmateflorence 17.03.2021, 11:54:48

    man pašai ļoti patīk-grieķu,turku un spāņu vīrieši-viņi ir ne tikai ļoti, ļoti dāsni pret ļoti apaļīgām meitenēm-bet mīlas lietās īsti čempioni.
    mūsējie kurzemnieki ir ļoti iedomīgi un mantkārīgi-viņiem daba nav devusi to tik lielu-kas mums meitenēm ir -kā bērnam cukurgailītis--mūsējos intresē ne jau tā mīla-bet sievas pūrs... .

  • -4
    Tulpīte 17.03.2021, 13:22:05

    Sasmējos par jūsu komentāru :) bet tā tiešām taisnība, ka vīrietis pats pliks ar lupatu kuli rokās, bet sadomājies, ka dabūs sievieti ar dzīvokli un koptu.

  • -2
    krustmateflorence 17.03.2021, 13:33:44

    vēl kā esmu novērojusi no savas lielās pieredzes-ja sākumā mūs mīļi sauc pa zaķīšiem -tad vēl jau mūs sauc pa krietni lielākiem dzīvniekiem.
    mūsējie arī gultā ir gaužām švaki-nav romantikas-dabūn savu-un tad tālāk guļ kā celmi-un krāc kā lāči-bet no rīta pat kafiju pie gultas nevīžā atnest un karstu skūpstu iedot.
    cik galanti ir grieķi vai turki-apbrīnojami forši vīrieši-cik viņi smalki un dāsni pret sievieti-to vārdos nevar aprakstīt--ar mūsējiem vīriešiem nevar salīdzināt-jo nav vajadzīgās prakses... .

  • -1
    FlodA 17.03.2021, 16:13:25

    Sasmējos :)))) Alfonsi ķip arī meklējumos

  • -6
    Latvija pāri visām! 17.03.2021, 16:14:10

    Visādi kaukāzieši arī galanti un apsviedīgi - līdz dabū t o, ko no naivām aitām vēlējās!)

  • -2
    krustmateflorence 17.03.2021, 18:45:24

    mēs bagātās meitenes -esam ļoti ,ļoti izvēlīgas-mums šādi -tādi neintresē-mēs ar bārdaiņiem sasvīdušiem -un nekoptiem vīriešiem neuzturam sakarus-tas nav mūsu sociālais līmenis.

  • -2
    Tulpīte 17.03.2021, 18:55:53

    Un tas viņus tracina :D

  • -2
    krustmateflorence 17.03.2021, 19:12:09

    jā tulpīt-tracina-paldies Dievam-mēs meitenes -tomēr vairumā esam gudras-manai draudzenei nepaveicās-bet ar to jau nekas nebeidzas.
    es pati reiz jaunības dullumā -vēl tajos laikos-no valūtas bāra sev džeku nocopēju-sākums bij daudzsološs -bet beigas čiks vien bija-gatavais āpsis-neprata mani apmierināt-kā gribu-vieni zaudējumi ar tādiem.
    bet šajos laikos-nekas nav daudz mainījies-vairums no viņiem ir precēti-bet ar sievu nepietiek-meklē piedzīvojumus-ar bagātām meitenēm-bet meš esam tomēr gudrākas pa viņiem-mums patīk ja dāvina briljantus.

  • -1
    Inga Pozdejeva 18.03.2021, 10:17:21

    Sen tā nebiju smējusies.)))

  • -4
    sranskis 18.03.2021, 10:38:01

    A man ne do smiekliem! Tikko pabrauca garām jaunais pilsētas kārtības uzturētājs un slikto bieds- Ostas kontrole, jaunā, lielā, pat milzīgā, spīdīgā džipā. Pie stūres nevietējais, jo pētīja navigāciju uz krustojuma! Interesanti vai par tiek džipiem nebija tā pavairāk jāmaksā?

  • -5
    Lāsma Veckrāce 18.03.2021, 11:08:05

    Vai nu Rīgas Tvaika ielā ir pavasara brīvdienas vai Atvērto durvju diena, vai arī te slepus atvērta tās filiāle.Kaut ko tādu izspļaut!...Jāiet uz Pareizticīgo baznīcu nolikt kādu svecīti...Es ari smējos, bet tai pašā laikā skumji, ka cilvēkam nav nekādas aiztures un apdalīts.Lai laba diena!

  • -3
    krustmateflorence 18.03.2021, 12:04:53

    Lasu un domāju, cik liela daļa pamuļķu ,ir mūsu sabiedrībā-kā šeit -sranskis ar savu līgavu Lāsmu, droši ka esiet totāli alkoholiķi abi-tāds mans rezumē-pa jums abiem.

  • -1
    krustmateflorence 19.03.2021, 08:53:57

    manu limuzīnu-šorīt gribēja saskrāpēt viens- dārgais-kur viņi skatās kad sēž pie auto stūres?

  • -2
    krustmateflorence 19.03.2021, 20:34:51

    kā piektdienas vakars, tā savus darbus sāk arī Ventspils naktstaureņi, slikti viņiem tagad , nav kur tā īsti patusēt, jo visi bordeļi slēgti, atliek vien pie reņķu dārza savā auto , savas vēlmes apmierināt , kā sanāk.

  • -1
    Soross 21.03.2021, 16:37:20

    Tātad konkrētajā gadījumā jēdziens "DĀRGAIS" bija burtiskā nozīmē? Daudz izmaksāja iepazīšanās? ;)

  • -1
    krustmateflorence 22.03.2021, 09:36:03

    Konkrētajā gadījumā -tas ir citāts no pazīstamas reklāmas-nu protams -tādu vīriešu Ventspilī neatrast.
    cik galants un smalks ir tur tas reklāmā sižets... .

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: