Eiropas Parlaments pasludina Eiropas Savienību par "LGBTIQ brīvības zonu"

Marta P | 12.03.2021, 11:37:16 | 292

Tātad Latvija nu ir lesbiešu, geju, biseksuāļu, transpersonu un interseksuāļu brīvības zona..

Komentāri (10)

  • 0
    Latvija pāri visām! 12.03.2021, 12:03:13

    Kas ir Eiropas parlaments? Nekas!
    Muļķu bars!

    Pasludinu Latviju par no LGBTIQ brīvu zonu!!!

  • 0
    .Heinrichs 12.03.2021, 14:07:22

    Lūk,vēl viens no iemesliem,kādēļ Latvijai būt vajadzīgs ar steigu izstāties no šīs savienības!

  • -1
    visvaldisbalamute 12.03.2021, 14:14:47

    Izskatās, ka drīz Taizemi pārsitīs.Kapēc Rinkevičam uz Taizemi braukt, varēs tepat izpausties...:D:D:D

  • 0
    sranskis 12.03.2021, 14:20:37

    Lūk šādi būs jāuzrunā parlaments! https://www.youtube.com/watch?v=HMzzuJ08PwM&t=0s

  • 0
    Latvija pāri visām! 12.03.2021, 15:21:09

    Heinricham var izrādīties taisnība šai jautājumā.
    Līdz šim Latvijai bija tikai trīs labumi no ES -
    kkādas naudiņas (vienas no mazākām ES, "pateicoties" vietējo kliķes neizdarībai) zemniekiem,
    brīvas robežas un
    ES finansējums projektiem.

    Finansējumu sola drastiski mazināt,
    robežas vai nu slēgtas pavisam, vai pat tēvzemē nevar atgriezties bez pazemojošās un dārgās pulķēšanas degunā,
    cilvēku brīvībām un tiesībām ES uzšķauda, plāndēmija to apliecināja.

    Tā kā jāsāk apsvērt - vai mums vajag pliku ES ar šo viendzimumu "vērtībām"?

  • 0
    Latvija pāri visām! 12.03.2021, 15:24:56

    Vienā teikumā - no ES miskastes būs jāprotas laicīgi izsprukt,
    kamēr viņi mums valstiskumu un kādu nekādu, bet suverenitāti nav atņēmuši pavisam.

  • -2
    Гроссмейстер 12.03.2021, 16:15:03

    Tas ir sen zināms, ka ES parlamentu ir pārņēmusi zilie un visādi citi -fīli. Zilo lobijs ES, tāpat kā ASV ir spēcīgāks, nekā jebkad agrāk. Latvijai, kur sabiedrība tradicionāli ir bijusi konservatīvi noskaņota, nav vietas tāda pedosavienībā, un vienīga racionāla izeja ir LATEXIT - izstāšanas no ES. Politiķiem, kas domā par sabiedrību, jo īpaši par to, kas būs nākamajās paaudzes (zilajiem nevar būt bērnu, un valsts, kur dominē zilie, pašiznīcināšana), ir jāuzsāk referenduma organizēšanu par izstāšanos.

  • 0
    Latvija pāri visām! 12.03.2021, 17:37:50

    Uzsākot Latvijas perversizāciju,
    aptuveni paaudzes laikā tā pārstātu eksistēt kā mēs to pazīstam.
    Jāņem vērā arī Makarona un Ko vēlme pārveidot ES faktiski par unitāru valsti.
    Pervertiem pie varas ir destruktīva domāšana un viņu ideāls - pašu varas totalitārisms.

    Vajadzētu izveidot tradicionālo sabiedrību Centrāl- un Austrumeiropas valstu kopējo tirgu, kas būtu tikai ekonomikas savienība. Bez politikas, kas sagrauj pašu ES,
    kuras pastāvēšanas ideja sākotnēji bija pozitīva.

  • 0
    A.n.i.t.a 13.03.2021, 06:44:48

    ES nepareizi noformulējusi lēmumu, vajadzēja rakstīt - pasludina ES par zonu brīvu no lesbietēm ,gejiem ,biseksuālīem un transpersonām.

  • -1
    FlodA 14.03.2021, 11:49:53

    Jezus Tikai lūdz ne to

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: