Lemberga bagātības, jeb ko Ventspils TV jums nerāda

AN | 08.03.2021, 20:30:39 | 2487

LTV raidījums “Aizliegtais paņēmiens” ielūkojās tajā, ko tiesa, pirmajā instancē pieņemot notiesājošu spriedumu, ir nolēmusi konfiscēt Aivaram Lembergam un viņa dēlam Anrijam Lembergam.

Teksts un video (53 minūtes): https://www.lsm.lv/raksts/zinas/zinu-analize/dala-no-renka-darza-un-zeme-staldzenes-stavkrasta-tuvuma-ko-vel-lemberga-lieta-lema-konfiscet-tiesa.a395808/

Komentāri (44)

 • -2
  Pipars 09.03.2021, 06:41:42

  Kad ietupinās nākošos???
  Ja neskaita tulpju audzēšanu 90. gadu sākumā, kas tobrīd lauksaimniecības ministra vietniekam ļāva uzbūvēt privātmāju, pēcāk biznesā viņš maz ko radījis no nulles. Par miljonāru Šķēle kļuva, kad ieguva un vēlāk izpārdeva pārtikas holdinga Ave Lat grupa uzņēmumus. Šī holdinga īpašumā 90. gadu sākumā nonāca lielie valsts pārtikas uzņēmumi. Šķēle Lauksaimniecības ministrijā strādāja komisijā, kas lēma par šo uzņēmumu nodošanu privatizācijai.

 • -4
  A.n.i.t.a 09.03.2021, 06:49:03

  Šajā raidījumā visvairāk uzjautrināja divas lietas .1.- vietējā iedzīvotāja jau 53 gadus ,kura neprot valsts valodu, bet stāv un krīt par AL, jo ir nopirkta par 30-40 eiro gadā, 2.-tas ,ka AL sataisījies dzīvot mūžīgi un galīgo spriedumu gaidot visi nosirmos. Jo tālāk, jo vairāk gribas teikt -laidiet taču viņu laukā no cietuma , viņa īstā vieta ir Ģintarmuižā pie "Napoleoniem".

 • -21
  sranskis 09.03.2021, 08:02:02

  Par ko Kains nokāva Abelu? Par vecu anekdošu stāstīšanu!
  Cik var malt vecu informāciju! Kurš gribējis, tas arī jau ir uzzinājis kur kāds zemes gabals atrodas!

 • -2
  tiešām suns 09.03.2021, 08:46:13

  lesmu laikam dīvainis bet man tiešām maz interesē kas kuram pieder,bet ja par piederošās mantas iegūšanu interesējas prokurors,tad lai strādā likums.un par tiem cilvēciņiem kuriem tiešām pamet sīknaudu-redziet ko dara naudiņa,pat maza.nozombētie cilvēki.bet ja nu kad viss mainīsies, tā naudiņa būs lielāka, bet sieviņas būs nobalsojušas par mazo naudiņu.ko nu?apmēram tā.

 • -1
  tiešām suns 09.03.2021, 09:32:04

  kāds mazs,bet ļoti lepns putniņš reiz gribēja aizlidot līdz saulei,viņš lidoja augstāk un augstāk, bet drīz vien apdedzināja spārnus un nokrita visdziļākās aizas dibenā. tad iedzersim par to, lai cik augstu jūs nelidotu tomēr nekad neatrautos no kolektīva.apmēra,m tā.

 • -30
  Lāsma Veckrāce 09.03.2021, 11:43:41

  Mani nekad nav interesējis, cik otram nauda makā. Tik un tā to nevaru dabūt, tad -kāpēc ķert kreņķi? Tas pats par mantu.Kam tik daudz vajag. Tā jau katram, arī man, mājās ir sakrājies , nevajag, bet žēl izmest.Dzīvojam šeit 3 paaudzēs, faktiski jau četrās, un varu salīdzināt, kā bija un kā ir.Un tas ir, tīk vai nē, prasmīgas pilsētas vadības nopelns un nenoliedzami -Lemberga.Es vienmēr skatos uz darbiem nevis uz tiem, kas smuki fleitē un stāsta pasakas, sevišķi pirms vēlēšanām.Ja padomā, cik Latvijā ir to miljonāru, bet nosauciet vēl kaut tikai vienu, kurš tā pacēlis pilsētu, nebaidās teikt taisnību acīs un kritizēt augsti stāvošus valstsvīrus. Aklam redzams, ka tā ir politiska izrēķināšanās, un šīs Saeimas , sevišķi Bordāna, "virsuzdevums", novākt Lembergu no politiskās skatuves.Tiesai jātiesā "pareizi", ja ne..? "Nekā personīga"- kā bieži filmās saka, man neskauž un neinteresē citu nauda vai manta, bet tajā Ventspilī, kāda bija pirms 30 gadiem, atgriezties negribētu nekad.Un jūs?

 • -25
  Sigurds 09.03.2021, 14:15:25

  Nu dien atraduši pa ko ķengāties, kas kuram makā un kas kuram pieder! Taka tā atrādīšana televīzijā ko mainītu, smiekli nāk. Kuru ir interesējis, tas sen to bij noskaidrojis, kuru neinteresē, tam būs vienalga. Tik tāda tautas kūdīšana, līdzīgi kā ar tām vakcīnām!
  Šoreiz piekritīšu Veckrāces kundzei, ka jāskatās uz darbiem. Ne solījumiem, ne pretinieku zākāšanu, bet gluži vienkārši padarīto - kam ir kas padarīts, tas darīs arī turpmāk. Kas tikai sagrābies un bļauj par citiem - tas arī turpmāk tik grābs un bļaus, bet neko nedarīs..

 • 0
  Ina Fominova 10.03.2021, 23:41:57

  Cienijama, Lasma Veckrace ! Ja Jus kaut mazliet spetu logiski domat, tad Jus saprastu, ka ielas saliktie pukupodi ir tikai ta siknauda, kas parbiru pari ta naudas poda malam, ko kadreiz sauca par Ventspils ostu. Kadreiz ostas un tas rupnicu pelna gaja uz Maskavu, par ko mes biezi vien sasutam, bet vienlaikus par ostas nopelnitu naudu ir uzcelta visa Parventa ar majam, skolam, bernudarziem, kulturas namu, veikaliem, restoranu, pkalpojumu kombinatu, slimnicu un katlumaju. Kas par ostas naudu ir uzcelts laika, kad to pievaca sev Stepnova un Lemberga grupejums ? 4. paaudze dzivojat, tad jau Jusu vecvecaki vel atceresies, ka izskatijas Parventa 50. gados. Pajautajiet, ja pati neatceraties. Tad, varbut, Jus sapratisiet, cik sie cilveki ir nolaupijusi valstij un ari mums visiem personiski, jo tikpat daudz vareja vel sacelt so 30 gadu laika.

 • -2
  yolo 11.03.2021, 06:52:34

  Dārgie, naivie senieori- Lāsma un Sigurd. Lūdzu beidzoet te troļļot ar savu stulbo naratīvu- “jā, viņš zaga, bet vismaz pilsētu sakopa”. Viņam sods pienākas par noziegumiem un labie darbi nekad nav atspēkojuši izdarītu noziegumu. Jā, ļoti iespējams, ka viņš ir labs vadītājs, bet šīs spējas viņš ir vairāk izmantojis izpostot Ventspils lielos uzņēmumus. Kā arī jāsaprot, ka tie līdzekļi nav bijuši viņa kabatā vai viņa tēriņiem, bet gan lai kontrolētu varu.

  Ja viņa vietā būtu bijis kāds cits, piekrītu, ka tas arī būtu gājis to pašu ceļu, bet viņš droši vien tieši tā pat jau būtu apsūdzēts, ja ne pat jau sēdētu

 • -4
  Aijak 09.03.2021, 15:07:07

  Tautai ir jāzina gan sava varoņa labās lietas , gan arī sliktās. ( Nu nevar tak visu laiku tikai un vienīgi slavināt ). Tad tauta arī izlems ko ar šo varoni darīt - aizslaucīt vēstures mēslainē , vai atkal iecelt saulītē. Jo vairāk objektīvas informācijas - jo labāk.
  Cik saprotu, tad neviens vairs īsti nešaubās un neapstrīd , ka LTV raidījums “Aizliegtais paņēmiens” minētie īpašumi un naudas līdzekļi pieder Ventspils mēram.

 • -6
  domāju 10.03.2021, 12:51:20

  Redzam, ka viņam pieder tikai daļa, turklāt mazākā... Runu bija vairāk, nekā ir patiesībā...

 • -11
  Viktors Torpēda 10.03.2021, 15:15:55

  Nu pēdējā laikā LTV arī nav uzticamākais kanāls ko skatīties, īpaši šis raidījums. Ir pa reizei kāds sižets, kas tiešām ir uz sabiedrības dzīves kvalitātes uzlabošanu, bet pārsvarā tur tikai politiski pasūtījumi vien ir..

 • -3
  A.n.i.t.a 09.03.2021, 15:30:13

  Baumu līmenī jau sen bija zināms ,kas Lembergu dzimtais pieder, kādā ceļā pie tā tikts, bet to izlikās neredzam tie,kam piešķira tās kapeikas jeb drupačas no kungu galda, lai gan , ne centa no savas naudas šis nevienam nedeva, tikai un vienīgi pašvaldības budžeta nauda ,kur liela daļa tautas nodokļu nauda. Visur šis redzēja tikai savu labumu , pat ielu bruģis arī tikai tāpēc pilsētā ir,ka tīra nauda par katru ķieģelīti ieripoja "papiņa"makā. Nav ko te liekuļot, vairums ļoti grib iebāzt savu degunu otra makā, tāda nu ir cilvēka daba.Tāds labs teiciens tautā turas jau gadiem - jā, viņš zaga, bet deva arī. Nu ko , tad jau es nozogu kādam, par piemēru, 10 eiro un tajā pat laikā atdodu viņam 1 eiro un zaglis neesmu???????

 • -22
  sranskis 09.03.2021, 15:43:55

  Palikšu sīkumains- un tad, ja tā bruģīša rūpnīca pastarpināti it kā piederējusi Lembergam? Vai tas bija aizliegts? Vai labāk būtu bijis, ja tāda bruģīša nebūtu? Vai būtu labāk, ja to bruģīti būtu ražojuši kaut kādi citiem piederošie uzņēmumi ne Ventspilī, vai pat Lietuvā un Polijā? Vai ventspilnieki tajā uzņēmumā nestrādāja vai arī viņiem nemaksāja algas vai arī ieveda viesstrādniekus kā Adugā. lai to nogremdētu un dotu ceļu jaunajai Orklas cepumu un citu konditorejas izstrādājumu ražotnei!

 • -2
  Jaunā Kārtība 09.03.2021, 15:52:27

  sranskim
  Tā bruģa ražotne,cik zināms,esot piederējusi lemberga sievai,iepriekšējai,ne tai,kas tagad.Kas to lai zina,vai palika viņai pēc šķiršanās,vai tika atņemta.

 • -16
  sranskis 09.03.2021, 16:47:31

  Jaunai kārtībai- pēc Lursoft datiem Inārai Lembergai bijusi dalība nevienā uzņēmumā. Pastarpināti, ja ir bijis, tas, protams, nekur neparādās un nav juridisks termins.

 • -11
  Viktors Torpēda 10.03.2021, 15:21:53

  Šitas ir apbrīnojami, cilvēki ir visu ko izdomājuši, ka bruģi te liek tāpēc, ka tas viss iet lembergam makā.. bet nu tāda kā īsta kaut kāda pierādāma argumenta nav.. Un nav jau tā, ka viņš izdomā, ka to bruģi liks, tā ir pašvaldības nauda, katram niekam apakšā ir iepirkums, kur būvnieks piedāvā ko nu vien māk, un uzvar kas - lētākais! Un, ja bruģis ir lētāks, tad tas uzvarēs..
  Sazvērestības teorijas jau viegli izsapņot, bet vajag pieaicināt talkā veco labo loģisko domāšanu! Jo galu galā - kāda velna pēc viņam būtu izdevīgi bruģi pa lēto tirgot!? tad jau labāk atrast kādu, kam neinteresē zemākā cena un tiekties uz to!

 • -6
  Vadims Kevrelis 09.03.2021, 15:55:36

  Pilsētas attīstībai ir jābūt pašsaprotamai lietai bet tādēļ jau nevajag piedēvēt Lembergam visus nopelnus pilsētas attīstībā. Pie tam dažs labs saka nu jā, viņš ņēma arī sev un to darīja daudzi. Bet tāpēc jau mums ir tādas pensijas, medicīna, ceļi bet varēja būt daudz labāk ja nebūtu tā ņemšana sev.

 • -19
  sranskis 09.03.2021, 16:52:48

  Dļja osobo tupih- lai pilsētā kas notiktu, ir vajadzīgs saimnieks, kurš redz spēles laukumu, ar tvērienu, zināšanām, disciplīnu u.t.t. Paskatieties kādi bardaki, atvainojos, ja kādam ir zināma šī vārda patiesā nozīme, valda tajās pilsētās, kur mēri ielikti pēc partijiskā principa vai ka tik labs cilvēks! Pēdējais piemērs Rīgā ar velojoslām uz Čakenes ziemas laikā!

 • -10
  Viktors Torpēda 10.03.2021, 15:26:12

  Piekrītu, pilsētas attīstība ir tikai loģisks turpinājums, un Ventspilī tāda arī ir bijusi. To nav izdarījis viens cilvēks, bet Ventspilnieki kopumā, gan tie kas izdomā, gan tie kas ierosina, arī tie, kas iestādēm par kaut ko pasūdzas un tas tiek uzlabots. Un viss noteikti varētu būt daudz sliktāk... Diemžēl, mūsu mazajā zemītē ir viens liels piemērs, viena liela un galvena pilsēta, kas parāda, ka var būt arī sliktāk..

 • -3
  Ina Fominova 10.03.2021, 23:52:48

  ja, sranski, tadu, kas redz speles laukumu - kur vel kaut ko var panemt. un tadu, sransku izveidosanai noteikt savu kartibu - tu plausi zali no rita lidz vakaram man piederosajas ielas, par to es tev atlausu ielikt logus tev piederosaja maja ar piecam rutim un uzcelt zogu ar tris stabiem uz 10 metriem. Pirms tam iesi lugt un saskanot komisijas un komitejas sakot ar naglu garumu un beidzot ar durvju rokturi. Ikviens anglis Jus par prata jukusu uzskatitu, ja Jus vinam liktu iet pie pasvaldibas lugt atlauju logu nomainai vai zoga uzcelsanai. Par ielas slaucisanu pie savas majas vispar kaut kas pratam neaptverams - prieks ta ir pasvaldibas setnieki un pasvaldibas ielu uzkopsanas tehnika, kas to izdara par to naudu, ko no iedzivotajiem sanem nodoklos. Punkts.

 • -13
  sranskis 11.03.2021, 08:13:38

  Ingai Fominovai- tad netīri savu durvju priekšu savā smirdīgajā Anglijā, kurš tev to liek? Dzīvo kopā ar saviem dvieļu galvām, melnajiem un esi laimīga!

 • -1
  ventspilnieks 36,7 09.03.2021, 16:18:17

  Jūs nesapratāt, daudzi ir tikuši pie Lemberga bruģa ķieģelīšiem. Tā nepiespiesti, nemanāmi ir palaista vēlēšanu kampaņa. Viens cilvēks jau neizšķir visu.

 • -17
  Lāsma Veckrāce 10.03.2021, 12:31:59

  Labdien, Sranski! Kārtējo reizi Tev piekrītu. Iedomājos, bet Tu man plašāk atvēri acis saistībā arto ķieģelīšu ražotni "Ventbetons", ka labāk lai pieder privātās ražotnes cilvēkam, kas krīt un ceļas par pilsētu, kur pats dzīvo, nevis kādam citas pilsētas biznesmenim, vai vēl trakāk -ārzemniekam, kam mūsu intereses pie vienas vietas.Lai cik bagāts tas daudzu apskaustais un aprunātais Lembergs, bet pilsēta pirms viņa valdīšanas drebuļus uzdzen. Aklam redzams, ka tie, kas to nespēj, tai skaitā daudzas TV dara visu, lai uzšūmētu tautu un pašvaldībās ievēl kārtējos šovmeņus-solītājus un nejaušus garāmgājējus, kā mēs to redzam Saeimā, nevis tos, kas pierādījuši, ka prot strādāt. Neskatījos, bet atstāstīja, ka tas "Aizliegtais paņēmiens" jau atklāts pirmsvēlēšanu kampaņas PR sevišķi "veltīts Ventspils vēlētājiem, lai "nekļūdās" par ko balsot.Dzirdēju jau, ka vecāku cilvēku dullināšana notiek, par ko jāvēl. Atvaino, ka atkal azirāvos ar runāšanu. Lai laba diena!

 • 0
  yolo 10.03.2021, 17:02:42

  To sauc par intrešu konfliktu

 • -9
  domāju 10.03.2021, 12:50:14

  Nu un? Izrādās, ka tās akcijas ir 8-30%. Kur tad runas, ka viss viņam pieder? Kā tad tur ar tām sankcijām?! Ja tās jāpiemēro uzņēmumiem, kuros viņam pieder vairāk kā puses, tad valsts sankcijas piemēro uzņēmumiem, kur 20 vai pat 8% ! Daudzi satraucās par bruģa rūpnīcu- tagad redzam 16%... Kāpēc nesatraucas par citiem īpašniekiem?

 • -2
  ventspilnieks 36,7 10.03.2021, 14:40:18

  Citi īpašnieki varbūt nav amatpersonas, nezinu. Vismaz nav apsūdzētas amatpersonas. Par prihvatizatoriem ilūziju nav, visi puslīdz vienādi.
  Mans funktieris ir tāds, ka visos laikos turīgi kungi ir atstājuši pa freiju kautko valstij, pilsētai. Šitais vīrelis pamanās izspiest personisku labumu no skatuves vietas pilsētas parkā. Tātad, ja dome uzsauc Līgo balli, tad apmeklētāji ar saviem nodokļiem to jau tāpat ir apmaksājuši :)

 • -11
  sranskis 10.03.2021, 15:45:30

  36,7- Tu maz zini, kur tas zemes gabals atrodas? Un to, ka Lembergam junioram Jubilejas ielā pieder zeme, runā jau, oi! cik ilgus gadus!

 • -1
  ventspilnieks 36,7 10.03.2021, 22:59:01

  Nu re, tu tā kā tāds mantzinis ;)
  Ir jau cilvēki, kuriem tas viss neinteresē, tā kā lasu pirmo reizi

 • -3
  Evgueni Romachkine 11.03.2021, 11:57:54

  Наконец то,прозвучали разумные мысли на данном портале, а то шли одни искажения. Что хочу сказать, мэрия полностьюподмяла под себя все, сделала город не жизненным, некрасивым, мертвым доя мелкого и среднего бизнеса. За любым действием надо было идти на поклон в Думу, падать в ноги, просить, давать, чтобы хотя бы как то сдвинуть свой вопрос. Лемберг кормился со всего,со всех брал мзду, перестаньте искать у этого запуги хорошие черты. Он вор сосвоим гниоым окружением. Спасибо цетрпльной власти, что решила навести порядок в этом городе. Иначе город бы умер .

 • -16
  sranskis 11.03.2021, 12:25:16

  Un kā tad tavā Putleristānā notiek? Tur viss baigi labā kārtībā, tur viss zeļ un plaukst, cilvēki laimīgi!

 • -3
  krustmateflorence 11.03.2021, 13:20:51

  Pa mūsu valdību -Ventas balss avīzē raksta nepamatoti nomelnojušus rakstus.
  Vai Ventas balss -katram bērnam tagad no sava konta maksās 500.euro naudas pabalstu-vai invalīdiem un pensionāriem -Ventas balss-no saviem kontiem izmaksās vienreizējo 200. euro pabalstu-protams ka tā nebūs nekad-ja vien mainīsies avīzes pastāvošā vadība.
  Visu cieņu tiem- kuri šai krīzes laikā -patiešām atbalsta tos, kuri cieš visvairāk -nevis tie kuri tikai -tukši runā- un turas ar visām varēm pie (apzeltītās naudas siles).

 • -13
  Lāsma Veckrāce 11.03.2021, 13:39:23

  Jau esmu izteikusies par Lemberga bagātībām. Nesaprotu tos ar "atausušo" atmiņu 90.gadu sākumā Lemberga paspārnē dzimušos miljonārus, kas , kā ļaunas mēles melš, pēc atsevišķu prokurorīšu "draudzīga" padoma ( vai iebaidīšanas?) lai pašus netiesātu, kaut putrojas, maina liecības, bet toties pēc gandrīz 20 gadiem pēkšņi "atceras", cik, ko , kam izspiedis Lembergs? Smieklīgi, kāpēc šos pārējos bagātos viltīgos runčus netiesā?Salīduši pa alām un priecīgi, ka liek mieru? Kokalim gan kaut kas " svilstot"? Kāpēc visi zin un redz, ieskaitot valdību, ka tā ir politiska izrēķināšanās, pat mainīts likums viņa dēļ? Ne jau visi koalīcijā ir "dunduki" un domā vienādi.Taču Latvijā tiesiskums ir vakardiena, ja atļaujas pat aizrādīt kā "pareizi" jātiesā.Tiesā pierādīts, ka Lembergs cilvēkus apzadzis nav, kaut tagad" vēlēšanu gaidās" pastiprināti "borē" sevišķi senioriem, ka ir.Bet atkārtoti lūdzu -nosauciet vēl tikai VIENUu miljonāru, kurš tā pacēlis savu pilsētu, un ko paši esat darījuši tās labā.

 • -1
  Vadims Kevrelis 11.03.2021, 15:26:31

  Lāsma:tad kad pret Lembergu tika ierosināta lieta tad līdz esošai valdībai bija ļoti tāls ceļš ejams un Bordāns pat nebija redzams pie apvāršņa. Un pilsētu ir jāceļ ievēlētiem deputātiem ar mēru priekšgalā un līdzpilsoņiem, nevis ''miljonāram''. Ja ''miljonārs'' grib kļūt par miljonāru lai iet uzņēmējdarbībā kurā pērk un pārdod, investē, ceļ un attīsta bet pilsētas mērs lai dzīvo no mūsu nodokļiem kas veido viņa algu kura ir pietiekama lai nodrošinātu viņa pamatvajadzības.

 • -17
  Lāsma Veckrāce 11.03.2021, 19:08:08

  Vadim, nepiekrītu.Gandrīz katram deputātam, tai skaitā Saeimas , ir savi blakus ienākumi vai biznesiņi, kas likumīgi atļauti. Mums Ventspilī ir bijuši daudzi priekšsēži, visnotaļ labi cilvēki, bet bez apgriezieniem un skatījuma tuvākā nākotnē, nemaz nerunājot par tālāko- 10- 50 un pat vairāk gadu uz priekšu.Es to zinu un piedzīvoju. Mani sencīši vēl labāk to zin, un ar šausmām atceras tās izrakņātās tranšejas ielu vietā, kālija sāls nokostos kokus,postažu daudzviet.Pilsētu jau Lembergs sāka celt, nebūdams miljonārs. Bija laiks, kad apsviedīgi cilvēki ar gudrām galvām to izmantoja un "sabiezēja", palīdzot arī citiem, kuri vēlāk izrīkojās cūciski, kā jau minēju iepriekš. Uz Lembergu gadiem ēdās, ka ventspilniekiem atkal kas jauns,cilvēkiem vajadzīgs un smuks uzbūvēts, visi kopīgi uzstāda Biznesa rekordus utt. Lembergs vienmēr teiks taisnību acīs, kritizēs pat valdību , par taisnību ies līdz galam.Ambiciozais Bordāns nemaz neslēpa, ka visi līdzekļi labi, jo mērs kā politiķis jānorok.

 • -2
  Jaunā Kārtība 12.03.2021, 05:16:38

  Bet vai varbūt nebūtu vislabāk,ja noraktu ne tikai kā politiķi?

 • -2
  krustmateflorence 12.03.2021, 09:54:01

  politika ir netīra lieta-tās iekšieni -tāpat kā desu ražošana -nav jāpārzin visiem-tikai retiem .
  Lieki te vairums cepās kā uz pannas -pa A.Lemberga zaudēto mantu un naudu-un sēdēšanu citumā-jo kā man -mani aģenti ziņo--kad iznāks no cietuma-kaut kur kiprā nopirks sev īpašumu-un dzīvos cepuri kuldams tālāk-jo viņa miljoni ir arī ārzemju bankās- to ko tagad atņēma un viņš zaudēja-tās ir tikai drupačas no viņa miljoniem-tā kā mieru -tikai mieru- pienāks diena -un A. Lembergs būs atkal brīvs-un savas šteļļes kārtos tālāk-bet nu jau vēl labāk un slīpētāk.

 • -10
  Lāsma Veckrāce 12.03.2021, 11:05:25

  Neredzu gan, ka te kāds ceptos par Lembergam konfiscēto mantu."Kas par daudz, tas par skādi"!Ka cilvēkus apzadzis, par to gan mocījās, un netrūka tādu, kas speciāli palaida kā stafeti šo ziņu sevišķi pirms
  vēlēšanām,kaut tiesa to neapstiprināja. Cik jauki -Krustmāte atradusies! Sāku pat domāt, vai tik nav aizripinājusies atpakaļ uz Lielbritāniju, bārene-rēdereja taču palikusi bez mammas- vadones, tie nopelnītie miljoni , kā pati lielījās, varbūt, slikti noglabāti? (Filmā "Tās dullās Paulīnes dēļ" naudu žāvēja).Man līdz Krustmātes erudīcijas līmenim vēl tālāk kā līdz Mēnesim.Pat Pasaules ziņu aģentūras Krustmātei ziņo, ka, iznākot no cietuma, Lembergs pirks īpašumu Kiprā?! Vai tie aģenti nemelo? Tirgū dzirdēts, ka "viena tante otrai teica", ka viņš pirkšot visu Kipras salu un vēl pieķeršot klāt Lielbritāniju? Otra tante tai pirmajai gan atcirtusi, lai negaida pilnmēnesi un laiž atpakaļ uz savu Tvana ielu.Varbūt domājusi -Tvaika ielu? Sāku domāt -varbūt Krustmāte būtu ideāls mērs ?

 • -8
  Lāsma Veckrāce 14.03.2021, 11:53:21

  Jaunā Kārtība, varbūt vajag sekot savai valodai, padomāt pirms ko tādu izspļauj.Par bumerangu esi dzirdējis? Var trāpīt pašam.

 • -2
  Egils Kraulers 14.03.2021, 12:46:17

  Lāsma aizej lūdzu atpakaļ un paskaties, ko Vadims, ko tauta runā. Ir saprotams, ka jums Lemberģijā ir ķīseļa upes un mannā krasti.

 • -9
  sranskis 14.03.2021, 12:55:16

  Mums tādi puspalīgskolu beigušie Vadimi jāklausās?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: