REKLĀMA: Kā pārbaudīt lietota auto vēsturi

Alberts koks | 01.02.2021, 10:12:18 | 543

Kāpēc šo reklāmas tekstu nav iespējams komentēt. Tajā ir maldinošas ziņas. Tā ir cilvēku čakarēšana. Diemžēl arī šajās programmās lietoto auto vēsture ne vienmēr ir pieejama.

Komentāri (7)

  • -5
    ventasbalss.lv 01.02.2021, 10:48:18

    Labdien!
    Reklāmdevējam, vai maksas raksta autoram ir tiesības noteikt, vai viņš vēlas, lai viņa apmaksāto ziņu komentētu. Šajā un daudzos citos gadījumos, komentēšana nav atļauta.
    Lai jauka diena!

  • 0
    Pipars 01.02.2021, 13:20:10

    Cienītā VB.
    Kuros vēl citos gadījumos komentēšana nav atļauta???
    Lai darbi sokās!

  • -2
    ventasbalss.lv 01.02.2021, 14:04:01

    Komentēšana nav ļauta ziņās par nāves gadījumiem, reizēm neļaujam komentēt arī pie ziņām par pazudušām personām, jo ir lietotāji, kuri neievēro nekādas ētikas normas.

  • 0
    Alberts koks 01.02.2021, 14:10:44

    Pirms izmantojat šīs reklāmas piedāvājumus ieskatieties sūdzības.lv.

  • 0
    Alberts koks 01.02.2021, 14:11:34

    Viens cietušais no sūdzības.lv
    Ja esat noskatījuši sev jaunu auto un vēlaties noskaidrot sava potenciālā auto noskrējienu un vēsturi nesūtat win numura pārbaudi uz CARVERTICAL. Nosūtīju win numuru samaksāju nepilnus 15 eur un neatsūtīja pilnīgi nekādu info. Vienā teikumā uzrakstīts avārijās nav bijis. Kad klātienē auto pārbaudīju ar krāsas biezuma mērītāju viss auto labais sāns bija špaktelēts. Noskrējienu vēsturisko tā arī viņi man neatsūtīja un kur nu vēl iepriekšējās reģistrācijas valsti. Kad sazinājos ar viņiem, lai atgriež naudu vai atsūta pilnu info protams neko no tā arī nesaņēmu. Protams nabagāks es nepalikšu, bet jebkurā gadījuma šī uzņēmuma pakalpojumus es neizmantošu un neiesaku arī citiem.

  • 0
    Alberts koks 01.02.2021, 14:13:52

    Vēl viens...
    Man ari bija ta ... Nopirku auto ! velns didija apskatit kas ar vinu noticis iepriekseja dzive ... Pilnigi nekada info vis tas pats , kas csdd ... auto ievest 03.03.20 loti noderiga info no vinu puses it ka to es csdd nevareju apskatit
    salidzinaju vinu datus ar autodna noskrejiens bija autodna 389 tukstosi km bet carvertikal tikai 253 kurs bija LV csdd registrets ... bojajumi rakstiti nebija - autodna bija ierakst par bamperu un lukturiem ok
    Reali jutos vilies

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: