Salst arī dzīvniekiem! Aukstā laikā suņiem jāsiltina būdas un jāļauj nakšņot telpās

dravniece | 14.01.2021, 17:34:31 | 600

Tuvojas aukstums-ne tikai kovit ir galvenais dzīvē...
""Suņu īpašnieki, īpaši tie, kuru suņi tiek turēti ķēdēs un dzīvo tikai ārā - uz jūsu dzīvniekiem aukstums un sals iedarbojas visvairāk! Viņi bez pienācīgas aprūpes ir uzskatāmi par atstātiem bezpalīdzīgā stāvoklī un šāda darbība var tikt kvalificēta kā cietsirdīga izturēšanās pret dzīvnieku, atgādina PVD Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Anna Joffe.
Aukstajā laikā Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) aicina dzīvnieku īpašniekus būt vērīgiem un atbildīgiem, rūpējoties par saviem dzīvniekiem. Lai pasargātu savu mīluli no aukstuma, jāsiltina suņu būdas, jādod kalorijām bagātāka pārtika un silts ūdens.

Komentāri (7)

 • 0
  Neue.Ordnung Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Būdu siltināt pēc taisnības vajadzēja jau tad,kad to taisījāt.Starp dubultsienām akmensvati.
  Salmus gan tā pagrūtāk pilsētas apstākļos sadabūt.Tamdēļ vasarā pļauto zāli vajadzēja izžāvēt,būtu,ko suņu būdā ieklāt.

 • 0
  dravniece Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Jā, tā jau būtu normāli, bet ja daži pat aizmirst, ka suns grib ēst , vai ka ķēde jau kaklā iegriezusies.. pat neaizdomājas.. vai tas ir saimnieks -atbildīgā persona?
  Kāpēc pēc visiem jampadračiem ar salūtiem ir pazuduši, pieklīduši suņi?? Ja saimnieki domātu par savu dzīvnieku savlaicīgi , tad daudz kas nebūtu.. un šajās aukstajās dienās būtu labi paēduši un siltumā..

 • -6
  Soross Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Jā, aukstā laikā ar tiem pieradinātajiem rējējiem var iznākt švaki... Pazvaniet kāds Rūdim un pasakiet, lai neaizmirst Artusiņu ielaist iekšā apsildīties!

 • -1
  Die Fahne hoch! Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Jā,gadījās ka Ģerģs Švarcs izspruka sveikā tai 1944.gada Ungārijas kampaņā...Toreiz bija zināms,ko ar tādiem darīt.Toreiz...

 • 0
  nomaļnieks Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Manējam viss štokos - būda siltināta, kamīns iebūvēts, pie sienas 3 collu televīzors, Dormeo matracis un dūnu sega. Par cik sals, tad uzliku plāksnīti pie ieejas - "netraucēt", salst.

 • 0
  Kriska Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Šis sals ka kuram sunim : kaimiņu alabams guļ zem egles uz zemes , kaut būda siltināta un ieklāts paklājs

 • 0
  Krišs Daugulis Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  ...alabams obams...:))
  Bet ja nopietni, tad haskijiem, malamutiem, samojediem un bernes aitu suņiem šis laiks ir kā dieva dāvana. un ja vēl izdodas izmukt...:)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: