Atgādinājums par drošību

peace | 24.12.2020, 12:42:31 | 1437

Svētkos svarīgākā ir mīlestība! Iecietība pret citiem, rūpes pret tuvāko.
Policija atgādina, ka šogad svētkos ciemiņus nedrīkst uzņemt savās mājās, ne arī doties ciemos!
Normatīvie akti nosaka, ka par epidemioloģiskās drošības noteikumu neievērošanu privātpersonām piespriež naudas sodu no 10 līdz 2000 eiro!

Par rupjiem pārkāpumiem nekautrēsimies zvanīt policijai!
Gaišus svētkus!

Komentāri (37)

  • -12
    DaceDucite 24.12.2020, 12:51:13

    tpfu

  • -15
    Decembris 24.12.2020, 13:33:21

    Par dirsālīšanu un stučīšanu nekautrēsimies vainīgos atskaldīt!!!

  • -19
    Trakais Zivs 24.12.2020, 13:34:13

    Visus kas šajā sakara zvanīs policijai vajag ta sist lai vairs nekust !Nu vismaz es ta izdarītu ja kāds par manīm nostučītu jo vārdu un uzvārdu un adresi uzzinātu 2 minūšu laikā ! Es svinēšu radu pulkā ko arī novēlu visiem adekvāktiem cilvēkiem.Jaukus jums svētkus un saprotošus kaimiņus !

  • -7
    yolo 24.12.2020, 13:42:04

    Atslābsti alfa tēviņ. Tavi tukšie ponti te atgādina bērndārznieku mērīšanos, kura tētis stiprāks. Divu minūšu laikā tu nespētu noteikt no kuras puses vējš pûš

  • -12
    Valerijs 24.12.2020, 13:42:06

    https://www.facebook.com/photo?fbid=3624981514256696&set=a.627379717350239

  • -21
    Trakais Zivs 24.12.2020, 13:46:18

    Pamuļķi Yolo-Tev izstāstīt cik Ventspils maza un cik daudzi viens otru pazīst?Nepieļauj iespeju ka kadam var būt puse mentenes pazīstama ja ne vairāk?No kura cilvēka kas noplūda neviens neuzzinās un kaimiņam pa galvu ari neviens uzreiz nedos-pēc mēnešiem 3-4 -5 kautkādi neatpazīti huligāni var brutāli atspārdīt kāda vārtu rūmē un nevienam pat prāta neienāks ka tas saistīts ar 1 stulbu pusgada vecu zvanu.Karma ibio!

  • -5
    krustevsSvimpis 24.12.2020, 13:50:21

    Skaties kad tik pats ar karmu pa pieri nedabu;)

  • -5
    yolo 24.12.2020, 13:55:48

    Tātad pat tavs iedomu tèls ir gļēvulis, kas pats acīs nevar paskatīties? Varbūt beidz sevi te par muļķi taisīt?

  • -3
    krustevsSvimpis 25.12.2020, 09:25:00

    Tu esi siks bailigs smerdelis, kurs aci pret aci tramigi nolaidis skatienu un nedrosi nervozi smaididams sniegsi ljenganu roku sveicinaties, un pec tam aiz muguras teiksi kad tev ir ietekmigi draugi:)))) . Vairakas masinas no malu malam , veranda, 5 siteji, konjaks, sieviete pie plits, visa mentene :)))))) . Menti tevi aizstaves, lauj tev braukt dzerusam, pilda tavu pasutijumu?? Skazocniks, plukata tu esi , iedzeris 1 divlitreni jura lidz celiem, un vis lielakas dusmas tev izraisa kad kads tevi nostucii kad tu pali minies ar divriteni uz bodi pec kartejas smigas

  • -5
    Krišs Daugulis 25.12.2020, 12:13:24

    Padibene, sabiedrības atkritums

  • -18
    Trakais Zivs 24.12.2020, 13:54:48

    krusttēv locekli-nāc un sadod.Vari pie manam majām sākt dežūrēt jo mašīnu būs daudz,pāris jau ir klāt kas no tālāka gala brauca.Telefonu neaizmirsti paņemt!

  • -15
    Trakais Zivs 24.12.2020, 14:02:34

    Yolo,es pateicu Tu sadzirdēji.Pa tukso neteiktu,bet ir bijuši man zināmi precendenti un tieši šādā izpildījumā !Kāda velna pēc rokas smēret gar lopu stukaču kurš Tevi var pēc tam atpazīt?Tāds mērglis nav pelnījis tādu godu tapt paša rokām slānīts!Es Tev varetu piere sadot ja Tu man teiksim veikala sāktu piekasīties kapēc es bez maskas utt,ja vien Tu neesi galīgs bērns vai prātu izkūkojis peņdžiņš-tādam ar kāju pa d..u un beigta runa.Bet stukači pelnījuši lai tos bargi soda !

  • -8
    Alberts koks 24.12.2020, 14:28:15

    Mani mierina fakts, tādi atsaldēti un tizli cilvēki Ventspilī ir ne vairāk kā 3-4. Par to liecina gan tie plusiņi gan mīnusiņi. Priecīgus Ziemassvētkus Jums - Ventspils "Zieds"!

  • -5
    Vilis Skuja XVI 24.12.2020, 15:58:51

    Albertam kokam
    Vēl labāk būtu,ja neviens,it neviens,nepievērst tiem ne mazāko uzmanību.Lai vārās savā sulā,sarakstoties savā starpā.
    Jūs esat palicis viens no pēdējiem,kurš ar tiem mēģina diskutēt.Apdomājiet labi,vai ir vērts?

  • 0
    ayk 24.12.2020, 14:15:18

    Izklausās pēc muldēšanas. Kurš normāls cilvēks sēž un strīdas ar nepazīstamiem cilvēkiem internetā, ja atbraukuši ciemiņi? :D
    Dīvainas prioritātes.

  • -17
    Trakais Zivs 24.12.2020, 14:36:40

    Ko citu darīt kāmēr sieviņas pa ķēķi šiverē?Sēžam ar švāģeri un konjaku verandā,gaidām pārējos un kavējam laiku.

  • -6
    Krišs Daugulis 25.12.2020, 12:17:34

    zivs, tak beidzot iznāci no skapja ...draugs draugam laiku kavē ... un tik slavē:)

  • -12
    Cibiņš 24.12.2020, 17:17:02

    Par peace un viņam līdzīgiem. Tā jau ir: Ziemassvētku naktī runājot pat lopiņi. (latv. tautas ticējums)

  • -14
    Raitums 25.12.2020, 01:59:33

    Priecīgus otros!!!
    Peace sap īsis prātu galīgi! Daudz jau nebija ieriekš,nu pēdējās kripatas tu tūūū!

  • -8
    peace 25.12.2020, 09:56:42

    Es tik vēlējos atgādināt. Jūs paši taču gribat iet atpakaļ uz darbu, tikties ar ģimeni, svinēt svētkus normāli.
    Tad šogad vajag izolēties, tad jau kad visi vakcinēsimies dzīve atkal atgriezīsies. Nebaidieties!
    Nabadziņi Jūs esiet daudzi te, agresīvi ierobežojumu nīdēji, racionāli spriest nespējīgie. Man Jūs ir pat mazliet žēl

    Priecīgus Ziemassvētkus!

  • -7
    peace 25.12.2020, 10:03:44

    Pēc Trakās Zivs leksikona var redzēt ka viņš nav ne par trešdaļu tik drosmīgs ( un tik liels auns ) cik viņš te blamējas. Saskatījies kaimiņzemes bojevikus, dzirdējis nostāstus par huligāniem, bet pats vien tāds īss, tukls pusmūža nomocīts vīrelis. Vientuļš Ziemassvētkos, to jau var saprast :(

  • -10
    Decembris 25.12.2020, 10:13:13

    To tu par sevi?

  • -7
    peace 25.12.2020, 10:21:42

    Nē, par ''Trakais Zivs''.

  • -12
    Raitums 26.12.2020, 17:12:02

    Es par Civēktiesībām,bez kādiem ..BET !
    Tagad ir tā...
    uz tualeti iet var,BET bikses vilkt nost NEVAR....

  • -7
    yolo 26.12.2020, 18:20:29

    Daži negrib pieņemt, ka jebkuram sabiedrības loceklim ir ne tikai tiesības, bet arī pienākimumi un atbildība

  • -11
    marsis 26.12.2020, 20:26:42

    peace-par vakcināciju , pat daudzi mediķi atsakās no tās, cilvēki aptaujā ir vairākumā, kas pilnīgi pret... ir tam savs iemesls..
    Nerunāju par aizliegumu daļu, kas ir sakarīgā, bet ja alkoholu var pirkt uz nebēdu un nevaru nopirkt vajadzīgu lietu... tas nu tiešām murgs....tagad daudz brīvu dienu; mājas darbos ko padarīt nevari , jo to un to nevaru nopirkt, kā piemēram vadus, slēdžus-kāds sakars ar ierobežojumu?

  • -10
    visvaldisbalamute 27.12.2020, 01:28:33

    https://www.bitchute.com/video/as1rvnNFNaQQ/
    Tātad jautājums vai viņa joprojām ir dzīva? Apgalvojums no mediju puses bez jebkādiem pierādījumiem, ja neskaita video kur cilvēks maskā var būt jebkurš. Un pat tur redzamas dažas nesaskaņas, sejas vaibstos un tt.(es pziņoju, ka Elvis Preslijs ir dzīvs. Nu apmēram tā)
    2, Ieraksts mirušo reģistrā.3.Pēkšņi pazūd ieraksti soc. tīklos.
    4. Viņa un ģimene vēlas nepublicāti Un tagad nedaudz pafantizēsim. Ja tik tiešām viņa ir dzīva un tur nav nekādu problēmu, tad ko slēpt?Viss šis stāsts met konkrētu ēnu uz vakcīnu ražotājiem. Un viņiem pirmkārt vajadzētu būt ieinteresētiem lai Tifānija parādīdos publiski un tikai pateiktu man viss okTad nez kapēc tā nenotiek. Ir tikai 2 varianti. pirmais viņa ir mirusi, vai ir nopietnas med. problēmas
    otrais - viss bija cirks jau no paša sākuma. Un viņa parādīsies drīz un smaidīga, ko jūs iespringstat. Man tak viss kārtībā. Ar ko arī tiks mēģināts celt vakcinatoru akcijas
    Ēdam popkornu un turpinam blenzt.

  • -8
    marsis 27.12.2020, 10:21:32

    Pfizer vakcīnas nav drošas – franču profesora atzinums šokē varas iestādes.

    Franču profesors Eric Caumes izraisīja gluži vai zemestrīci oficiālās medicīnas aprindās, kad 9. decembrī tika publicēta viņa intervija franču laikrakstā Le Parisien. Tajā viņš paziņoja, ka nekad nav redzējis tik daudz nepatīkamu blakusefektu kādā vakcīnā, kā tas ir ar Pfizer kovid valcīnu, kuru paredzēts plaši pielietot arī Francijā jau janvārī.

    Caumes ir infekciju nodaļas vadītājs vienā no lielākajām Parīzes slimnīcām un viņš ir arī viens no Francijas kovid politikas veidotājiem, kurš atbalstīja otro lokdaunu, kā arī runā par trešo vilni, ja netiek ievēroti ierobežojumi uz Ziemassvēkiem. Vārdu sakot, viņš ir pro-kovid un valdības atbalstītājs, nevis kaut kāds anti-vakseris vai konspirāciju teorētiķis – šeit tādus apzīmējums piekabināt nav iespējams.

    Taču viņš ir izteicies, ka pats pieņems kovid vakcīnu tikai tad, ja tā nebūs Mrna tipa vakcīna, kāda šobrīd tiek izmantota UK

  • -3
    Gunārs Pētersons 27.12.2020, 21:07:03

    Un pēkšņi visi zinātnieki melo, Geits grib iznīcināt cilvēci, pilnīgi visas valdības vēlas iznīcināt savas tautas un pasauli grib pārvaldīt big pharma. Pasaulē palikusi gluži plakana, sejas maska ir lielākā inde un covid tik tāda griba vien ir. Mediķi melo un taisnību vien saka tādi pasaules viedie kā Roberts Klimovičš un izcili gudrais Valentīns. Mītiņos piedalās un policiju provocē tautas inteliģence. Troļļi īstenībā ir tikai pārbaudītu un zinātniski pierādītu faktu pastiprinātāji. Visskaļākie kvieceji un baram līdzi skrējēji sevi dēvē par teju vienigas un īstas taisnības praviešiem.

  • -6
    Decembris 27.12.2020, 22:13:22

    Ko tu pīpē?

  • -3
    yolo 28.12.2020, 08:54:03

    Viņš apkopoja visu, ko tev līdzīgie šeit ir teikuši

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: