Jālido uz sltām zemēm prom.

krustmateflorence | 16.12.2020, 08:43:32 | 867

Lai nesabojātu svētku prieku sev pašai, esmu nolēmusi aizlidot , jo redzu šai valstī , ar katru dienu tiek ierobežotas cilvēka tiesības.
Jau rīt, atkal jauni ierobežojumi stāsies spēkā, kas personīgi man ļoti traucē, un ir nepieņemami ,un manuprāt nekam īsti nederīgi.
Tas nav normāli , ja svētku dienās un brīvdienās , es un mani padotie , nevar brīvi ne iepirkties ko grib, ne brīvi nokārtot savas lietas.
Kas tie pa svētkiem, ja es nevaru brīvi tos svinēt , kā pati gribu un kur gribu.
Lai nu tagad pilsētas mērs ataisno reiz teiktos vārdus. ka Ventspils ir valsts -valstī.
Mīļus svētkus vēlu visiem ,kuri nevar aizlidot un nosvinēt citur.

Komentāri (10)

  • -11
    Trakais Zivs 16.12.2020, 10:16:01

    Krustmāt,kautko svinēt neskatoties uz visiem stulbajiem liegumiem šobrīd nav nekādu problēmu.Brīnums ka Tu ar savām iespējām to nezini )))Mēs parastie mirstīgie pat atrodam iespējas gandrīz katru brīvdienu gan sapulcēties gan labi laiku pavadīt.Es pat teiktu ka biežāk nekā līdz šim cirkam.Gan kāzās pabijām ( skauģiem uzreiz varu pateikt-joprojām visi veseli )Gan Rīgā pie Radiem,gan viņi pie mums ,gan Igaunijā atpūtāmies nesen vienās brīvdienās-tur varēja ( vismaz pirms pāris nedēļām ) normāli krodziņā pasēdēt,kam bij luste uz Olimpiku aizvilkās.Tā ka dzīve turpinās!Bet par silto zemi piekrītu-pēc jaunā gada pats laidīšu-lielākā problēma sabīdīt sievai brīvu ,bet arī tā nav problēma ar labu ģimenes ārstu.Lidmašīnas paldies dievam joprojām lido,tikai mazliet dārgāk viss un garāki tripi sanāk+ jāpakustina smadzenes kā atpakaļ,,neredzot,,nokļūt lai nav jāsēd karantīnā,bet arī ta nav problēma.

  • -3
    nomaļnieks 16.12.2020, 10:19:55

    Beiruta, Sīrija - karš beidzies, putekļi izklīduši, silts. Var labi atbūsties.

  • -3
    Ķitvainazīt 16.12.2020, 10:30:43

    Tieši tā! Kāds vairs karš! Tagad cits bizness rulē - kovids!

  • -4
    Angriff 16.12.2020, 11:30:55

    Vai tad kādam liegts svinēt?Priekš kam vajadzīgs čupoties un veidot barus,var svinēt katrs par sevi - savās mājās.

  • -4
    sranskis 16.12.2020, 12:41:13

    Lido vien, lido! Jaunajā Pepco veikalā slotas lielā sortimentā!

  • -4
    Alberts koks 16.12.2020, 13:21:01

    Kad gāju bērnudārzā mums smilšu kastē bija līdzīgas sarunas, bija jautri :D

  • -11
    Trakais Zivs 16.12.2020, 19:18:23

    Tava bērnība-1 koka klucis un taj pašā sarūsējušs cirvis iecirsts .Un no bērnu dārza tik iztālēm žogu redzeji jo Tevi saitītē garām veda lai nesakod citus bērnus.Tev jau toreiz pirmās kovidiņa pazīmes anamnezē uzrādīja.Laikam ar Reku un Yolo vienā podiņā di..āt?

  • -4
    Alberts koks 17.12.2020, 10:48:15

    > Trakais Zivs
    Tādu interesantu ainu uzbūri. Tik nesaprotu ko tieši ar to vēlējies pateikt.
    Pieļauju ka Tev kāds ļoti nodarijis pāri, ka raksti tādus sapņainus tekstus kuru izcelsme ir tikai Tavā galvas mākonī. Par rīcību no saprātīgas būtnes puses tas neliecina.

  • -4
    Margrieta666 16.12.2020, 20:30:45

    Trakais Zivs tā pati Iz*istā Karūsa vien būs.Tik nomainījis palamu.

  • -2
    krustmateflorence 17.12.2020, 09:45:26

    smiekli nenāks , kad vakarā ziņās , dzirdēsit ,pa jauniem ierobežojumiem.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: