Apkure

Blogs | 15.10.2020, 18:49:34 | 1368

Ir pieslēga apkure........kas tā par apkuri kur radiatori nekādi skaitās pieslēgts bet viņi knaaapiii remdeni....
Tam tā jābūt?
Varbūt siltums tarifus pazemināt grib lai varētu normali radiatori būt?Mēs maksājam tad pieslēdziet siltumu lai devenēs man būtu 23grādi nevis 21 un jāvelk vēl dzemperis!!!!!!!

Komentāri (38)

 • -7
  Margrieta666 Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Norma ir 18 grādi (pēc Celsija).
  Vai vieglāk nav džemperi uzvilkt,nekā maksāt astronomiskos rēķinus?

 • -8
  Kàpèce Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Man ir 18 grādi un vienā istabā tekoši eļļas radiators ieslēgts. Es jau par šo tēmu ilgstoši karoju.Kas par modi ieslēgt knapi remdenu temperatūru siltummezglā. Kā santehniķi, kuri veic pieslēgšanu,ir tiesīgi noteikt, cik jūsu mājā pados siltumu? Kādi normatīvi?

 • -6
  Margrieta666 Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Atkārtoti iesaku-dabū sev vīrišķi,kurš silda!

 • -9
  Blogs Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Kāda norma 18 grādi!!!Ja mums 21 un sit caur aukstums ka jāvelk kas siltāks mugurā kur vēl zemāk?siltums mājai iet no augšas uz leju ....augšejie savāc visu siltumu ar saviem jaunajiem radiatoriem ka līdz zemāk esošiem stāviem tas siltyms nemaz neaiziet......VELNS PA RĀVIS CIK VAR KAROT AR TO SILTUMU PADEVI!!!!MAN pašai iet pagrabstāvā noregulēt to apkuri??????SIA SILTUMS .....Cik var čakarēt to tautu !!!!Te bērni dzīvo vecuma gadis laudis indvalīdi visi maksā bet konfortu nesaņem.....Un man nav jānisauc adrese iet runa pa visām ēkām jo zinu ka šī problēma ir visās deviņstāvu ēkās ....!!!!!!!!!

 • -5
  Margrieta666 Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Runa pa ēkām nu galīgi nevar paiet!!!

 • -1
  VSiltums Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Vēlamies atgādināt, ka Pašvaldības SIA „Ventspils siltums” ražo un piegādā siltumenerģiju līdz dzīvojamo ēku ievadiem. Savukārt par ēkas iekšējās siltumapgādes sistēmas darbību, tostarp par apkures pieslēgšanu un regulēšanu, atbild dzīvokļu īpašnieku izraudzītā pilnvarotā persona jeb mājas apsaimniekotājs.

 • -1
  Karīna Sleja Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Šitas katru gadu!! Par to, ka dzīvoklī nav silts ir jārunā ar !apsaimniekotāju! Ir noteikumi, kas nosaka minimālo temperatūru, bet, ja visa māja salīgi - nu liekat kaut uz 28, ja ārā +15. Bet citiem maksāt un vēdināt tikai tāpēc, ka kādam citam gribas istabā 28 - nu tas jau ar nav nopietni!

 • -6
  marsis Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Jā, piebildīšu, ka- Margrieta666- Jūsu izteicieni nemaz nav joku vērti, diez ko teiktu ja būtu mazi bērni , 1 stāvā ar aukstām grīdām, tāpat veciem , slimiem cilvēkiem... ko viņiem darīt..? daudzi joprojām apkure+sildītājs.
  Kāpēc nevar ieslēgt un izsildīt kārtīgi dzīvokļus un tad atstāt uz regulatoru???

 • -3
  tery Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Dzīvoju 2.stāvā Inženieru ielas deviņstāvenēs. Radiatori knapi remdeni. Iznāk, ka augšējos stāvos viss ir labi, bet apakšējie stāvi salst un maksā to pašu. Cik reizes var šo jautājumu uzdot nekustamajiem īpašumiem. Var taču noregulēt tā, lai arī 2.stāvā dzīvoklī būtu silts, un es saprastu, kādēļ man jāmaksā par apkuri. Vai arī taisiet diferencētu apmaksu, jo tā tā lieta vairs neies cauri. šobrīd visi maksājam vienādi par apkuri. Dzīvoklī ap 18 grādiem, naktī salstam. Jāpiebilst, ka pirms 3-4 gadiem tā nebija. Kas ir mainījies? Caurules visas tās pašas. Kāpēc mums būtu jāsalst un jāmaksā?

 • -1
  Blogs Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Tery- Tieši tā!
  Mēneša beigās pa ko man jāmaksā ka augšejais stāvs ziemu pavada konfortabli bet apakšējie stāvi salst?MĒS NEESAM PELNĪJUŠI ARĪ SILTUMU SAVOS DZĪVOKĻOS VAI BEZ TABU IR JĀSAUC ?!

 • -3
  Blogs Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Un vispār.....mājas apsaimniekotājiem būtu jātaujā savi iedzīvotāji vai vajag vai nevajag to siltumu vairāk uzgriezt nav godīgi ka kāds sildās un maksās mazak jo viņam mazāka kvadratūra a kāds salst un viņam jāmaksā par savu lielo kvadratūru!!!

 • -5
  Kàpèce Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Mīlīši!Nav taisnība par augšējiem stāviem. Es dzīvoju pēdējā stāvā zem bēniņiem un pie bēniņlūkas un regulāri salstu, ziņu, ka arī pirmie stāvi, kas virs pagrabā, bet pa vidu kas dzīvo,neko īpaši neiebilst, viņiem arī ir tie 19-20 grādi un viņiem pie vienas vietas par pārējiem, un jā, maksājam tad mēs visi līdzīgās daļās.

 • -2
  Blogs Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Kāpēc- nu tad tev vai nu vecie radiatori vai gaiss radiatoros vai sliktākajā gadījumā vecie logi un škirbas pa kurieni svilpo vēsma jo 9 stāvs ir pirmais kas saņem lielo siltumu devu.....

 • -2
  Kàpèce Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Ir jaunie logi, gaisoju vairākkārt, bet siltums rorēs nav, nāk remdena ūdens. Vaina ir temperatūrā, ko nelaiž sistēmā

 • -3
  Kàpèce Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Un runa nav par devenēm, bet par 4 stāvīgu 62 gadu vecu hruščoveni, kur vēl ir saglabājušās bēniņlūkas.

 • 0
  Blogs Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Bet es runāju tieši pa devenēm kur zināma visu apkures apčakarēšanas sistēma kur pat siltum izolāciju uz apkures trubām nevar uzlikt un rodas siltuma zudums,jo visiem ir po....js...... tik maksājiet....

 • -1
  Karīna Sleja Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Mūsu māju pirms dažiem gadiem nosiltināja caur kaut kādu to projektu. Daļu naudiņas mēs maksājām, bet daļu laikam dome. Un no tā laika ir krietni labāk - jā, ir augstāka apsaimniekošanas maksa, bet kopā rēķins ir mazāks, un nu vairs nav jāgaida, jāsilst un jāčīkst, kad apkuri pieslēgs, jo mājās ir patīkami - nav tas mitrais drēgnais rudens klimats. Turklāt patīkami arī maciņam.
  Var būt vērts apsaimniekotājam ierosināt to!

 • -2
  Kàpèce Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Jā,jau 3 gadus atpakaļ tika pieņemts mājas kopējais lēmums-siltināšanai būs būt,termiņš-2020.g.Kā gaidījām!!!!Bet,nu gads jau iet uz beigām-nekas nenotiek,toties steidzamības kārtā par uzkrātajiem mājas līdzekļiem bij jānomaina lampas sētā,vot,tas bija ļoti steidzīgi un nepieciešami,bet jūs tur salstiet tālāk,varbūt nākošgad,ja atkal neiegadīsies kas steidzīgāks.

 • -6
  Soross Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Jūsu problēma ir nevis tāda, ka mājā veci radiatori un vecas trubas apkurei, bet gaiss ir vecs! Tāpēc vairs nesilst! ;)

 • -2
  Kàpèce Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Karīna Sleja,nevajag jau pārspilēt,kurš prasa 28 grādus?Bet kāpēc man jāsalst 17-18 grādos, +vēl dubultojas nodedzinātie kw,jo nevar ciest to saltumu,sildītājs neizslēdzas,bet citi par to pašu siltumrēķinu dzīvo pie 22-23 grādiem un nereķinās ar tiem,kuri dzīvo pirmajos stāvos virs pagrabiem un pie ārdurvīm,tāpat pēdējos stāvos zem bēniņiem,bēniņlūkas?????

 • -2
  Alberts koks Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Vēlos uzdot jums jautājumu - ko Jūs rakstīsiet VB ja mājā pacels apkures ūdens cirkulācijas temperatūru un rēķins par apkuri būs 30eur vietā 60 eur.
  Tāpat aicinu iedzīvotājus zvanīt savam apsaimnoiekotājam, lai viņš zina kāda temperatūra ir jūsu dzīvoklī.
  Dzīvokļu īpašniekus aicinu aizdomāties - varbūt ir vērts savest ekā kārtībā to dzīvokļu sildelementus iespējams palielināt sildvirsmu, lai nebūtu šī nevienlīdzība. Lētāk ir savest kārtībā atsevišķus dzīvokļus nevis celt temperatūru visai ēkai, jo galu galā kurš tad ir vainīgs pie šīs nevienmērīgās siltuma sadales ēkā? Vai tas kurš nav iejaucies ēkas siltumapgādes sistēmā, vai tas kurš ar savām pārbūvēm un ačgārniem, bez attiecīgām atļaujām, pieclēgumiem šo sistēmu ir sačakarējis?

 • -1
  Krišs Daugulis Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Un tagad jautājums:
  1. Cik maksā 1. stāva stūra dzīvoklis?
  2. Cik maksā 2. un 3.stāva ne stūra dzīvokļi?
  3. Cik maksā 4. stāva stūra dzīvoklis?
  Ja ēka būtu jaunbūve, būvēta vismaz pēc LBN, vai arī renovēta, vismaz ar siltinājumu pa perimetru (ieskaitot pamatus, bēniņu un pagrabstāva pārsegumus) pēc ETAG004, tā atšķirība cenā būtu nebūtiska.
  Pērkot auto, Jūs taču vērtējat kaut kādus kritērijus, jeb arī kliedzat pa visu pasauli, ka redziet tam tāds pats auto, bet ēd mazāk, nedūmo, apskati iziet uz pirmo, bet Jums cauri sliekšņi, eļļu rij litru uz 100km un "pečkai" ir tikai 1. ātrums un uz tikai uz logiem.

 • -1
  Krišs Daugulis Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Alberts koks
  Mums katrā hruščovka, brežņevkā, andropovkā ir vismaz viens siltuminženieris ar akadēmisku joptvajmaķ grādu, tāpēc sistēmu "akadēmiskā" pārbūve iesākās ar brīdi, kolīdz jebkuram "mirstīgajam" astronomam kļuva nopērkama "...одна, своя собственная. Импортная! 2.80 за неё отдал. Японская..."
  Tagad jebkurš dzīvoklis ir privātīpašums, un aiz privātīpašuma durvīm spēkā ir "mežonīgo rietumu likumi"

 • 0
  Pornieks Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Nu, no nezkurienes jau tas siltums jāņem, meži izcirsti un cirtīs vēl, koku vietā vēja ģeneratorus likt taisās.

 • -1
  Kriska Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Pēdējā laikā mode dzīvokļos izjaukt starpsienas , apvienojot virtuvi-koridoru-istabu.Radiatori nebija domāti apsildīt koridora platību. Tas varētu viens no iemesliem kāpēc dzīvoklī ir vēsāks. Es ar to saskaros jaunajā dzīvoklī.

 • 0
  Kriska Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Daugula kungs, es kādreiz dzīvoju 5.stāva stūra dzīvoklī. Padomju laikos stura dzīvokļos lika papildus radiatoru. Manā dzīvokļi katrā istabā bija 2 radiatori. Tajā pašā stāvā vidus dzīvoklī - pa vienam.
  Gribu pateikt tiem, kuri cenšas nomainīt radiatorus. Kad es nopirku šo dzīvokli, iekšā bija čuguna radiatori. Pirmo ziemu dzīvoju 20 grādos. Nākošo gadu nomainīju radiatorus uz jauniem - ziemā tie paši 20 grādi.

 • 0
  Krišs Daugulis Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Kriska kundze/kungs! Tikko kāds stāvvadā nomainīs čuguna radiatoru uz eirobalto, tā to hidrauliskā pretestība izmainīs visas ēkas siltumparametrus.
  Fiziku vēl nevienam izdevies nav appi$t...

 • 0
  Kriska Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Daugula kungs, es kādreiz dzīvoju 5.stāva stūra dzīvoklī. Padomju laikos stura dzīvokļos lika papildus radiatoru. Manā dzīvokļi katrā istabā bija 2 radiatori. Tajā pašā stāvā vidus dzīvoklī - pa vienam.
  Gribu pateikt tiem, kuri cenšas nomainīt radiatorus. Kad es nopirku šo dzīvokli, iekšā bija čuguna radiatori. Pirmo ziemu dzīvoju 20 grādos. Nākošo gadu nomainīju radiatorus uz jauniem - ziemā tie paši 20 grādi.

 • 0
  Krišs Daugulis Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Apsveicu, gadījās labs meistars! Ir mūsu pilsētā tādi, personīgi pazīstu.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: