COVID-19 PĀRBAUDE

marsis | 12.10.2020, 15:35:02 | 3488

""Ārkārtīgi bīstama procedūra - COVID-19 deguna pārbaude
Tā ir plānā cribriform plāksnes struktūra, kurā šie medicīniskās kārtības piekritēji iespiež nazofaringijas tamponus. (paldies John Carpenter par attēlu)
“Ethmoid plāksnes lūzums var izraisīt ožas disfunkciju, starpsienas hematomu, cerebrospināla šķidruma noplūdi (cerebrospināla šķidruma rinoreju) un, iespējams, infekciju, kas var izraisīt meningītu. CSF rinoreja (dzidrs šķidrums no deguna) ir ļoti nopietna un tiek uzskatīta par neatliekamo medicīnisko palīdzību. Novecošana var izraisīt cribriform plāksnes caurumu aizvēršanos, saspiežot ožas nervu šķiedras. Ožas receptoru saraušanās, asinsrites apstāšanās un biezas deguna gļotas var arī pasliktināt ožu. ”
Tā ir absolūti neapdomīga medicīniska iejaukšanās. Nevienam nevajadzētu veikt tik invazīvu deguna pārbaudi.
Turklāt PCR testi ir ļoti pakļauti viltus pozitīviem rezultātiem (ar biežumu 45-80% viltus pozitīvu).

Komentāri (77)

  • -7
    marsis 12.10.2020, 15:36:32

    2. Ir skaidrs, ka šī uztriepes tehnika ir gan nevajadzīga, gan ārkārtīgi bīstama.
    Nemaz nerunājot par visām tām inficēto testu analīzēm, kuras bija jāatceļ. Starp citu, kas tieši ir inficēti?
    Autors Kathi Roussel
    Tulkojums: Alena Basareva speciāli MedAlternative.info
    COVID-19 PĀRBAUDE
    To, par ko es runāju jau no paša sākuma, apstiprināja ārsti. Taisnības labad - tiem, kas runā.
    Ja jums jāievēro attālums un jānēsā maska ​​no tā, ka šis vīruss ir tik nopietns, tad kāpēc viņi nevar vienkārši paņemt tamponu no mutes?
    Tagad jūs uzzināsiet, kāpēc
    KOPĒTAS UN IELIKTAS no frontes medicīnas māsas praktizētāja.

  • -7
    marsis 12.10.2020, 15:38:32

    3. "Būtībā jums jau vajadzēja būt bez smadzenēm, lai paklausītu - bet, spriežot pēc cilvēku skaita, kas labprātīgi ierobežo savu skābekļa patēriņu, es teiktu, ka jau ir DAUDZ tādu, kas vēlas un piedāvā sevi šai invazīvajai procedūrai - jo tā nav pārbaude Kovidam. Tā neeksistē! Mēs "pārbaudām" 2 lietas: jūsu pazemību brīvprātīgi iejaukties jūsu ķermenī un attaisnojumu, lai atrastu fragmentus no iepriekšējiem saaukstēšanās gadījumiem. NAV no Covid-19. Šī iejaukšanās ir bīstama! Šī informācija nāk no maniem kolēģiem ārstiem. Smadzenēm piekļūst caur degunu. Pārbaudei ir cits mērķis nekā par to, par ko runā zāļu pārdevēji! Testa stieņa ievietošana dziļi degunā bojā asins-smadzeņu barjeru un var arī sabojāt endokrīnos dziedzerus (piemēram, hipofīzi). Tāpēc testēšana ir tik sāpīga!
    Šo dziļo traucējumu mērķis ir nojaukt barjeru un radīt ieeju smadzenēs katrai infekcijai.

  • -7
    marsis 12.10.2020, 15:39:38

    4. Valkājot mutes un deguna masku, baktērijas un CO2 uzkrājas un caur deguna kanālu tiek nogādātas smadzenēs. Barjeras uzdevums ir aizsargāt smadzenes no neirotoksīniem, smagajiem metāliem, baktērijām un citiem toksīniem. Kad iekšējās sekrēcijas dziedzeri ir bojāti, var attīstīties tādi simptomi kā muskuļu vājums, traucēta asinsrite, redzes traucējumi utt. Šādai fiziskai iejaukšanai nav juridiska pamata, un tas ir masīvs fiziskās imunitātes pārkāpums! Atveriet acis uz ielaušanos. Jūs tiekat fiziski iznīcināts kopā ar savām tiesībām, nav brīnums, ka tik daudziem pēc kovida izdzīvojušajiem ir ilgtermiņa problēmas. Ikvienam tie būtu pēc tam, kad tiek pakļauti vispamanāmākajai ķermeņa vardarbībai! Ikvienam, kurš tam piekrīt, ir jāpamostas! ”
    Autors Jevgeņijs Veldons

  • -8
    marsis 12.10.2020, 16:27:45

    Domāju kā parasts cilvēks bez med. izglītības un nostāstus, kas bijuši uz šo pārbaudi; nu toč esot baisi-puļķis biedējošs, ko liek degunā...

  • -8
    KRX 12.10.2020, 17:04:12

    Gobzems šito visu sastāstīja?

  • -9
    visvaldisbalamute 12.10.2020, 17:18:29

    Labs. Varbūt vēl kāda kovidaita izlasīs un padomās, kam tie testi un kur tas ved....

  • -5
    marsis 12.10.2020, 17:43:35

    Nav runa , kavid nav, bet metodes tā pārbaudei gan jāpadomā...

  • -4
    A.n.i.t.a 12.10.2020, 18:50:45

    Kā tad ir ar tiem testiem? Kuldīgā izmantoja siekalu testus un atrada slimos jeb pareizāk, inficētos.,bet citur vajag bāzt puļķi degunā un kaklā līdz smadzenēm. Kuri testi tad ir īstie???

  • -5
    peace 12.10.2020, 19:13:01

    Ir vairāku veidu Covid-19 testi, to pielietojums ir noteikt vīrusa esamību ķermenī, gadījumā ja vīruss tiek konstatēts ir jāveic pašizolācija. Vajag ierobežot atrašanos publiskās vietās, lietot sejas masku un sekot turpmākām veselības centru norādēm.

  • -4
    peace 12.10.2020, 19:11:07

    Tas ir ļoti labi, ka ir rasts veids kā ātri identificēt saslimušos un izolēt lai vīruss neizplatās tik ātri

  • -9
    Guntis6060 12.10.2020, 19:16:45

    Gaidām ,ka d tu izdzimteni iesi uz testu,lai tev pardur visu un pēc tam pamīzt uz tava kapa daun

  • -5
    Latvija pāri visām! 12.10.2020, 22:11:45

    Lasīts, ka meklē brīvprātīgos aplipināšanai ar kovidlu, lai varētu to labāk izpētīt.
    Vajagam vajadzētu beigt rakstīt tupus mīksto tekstiņus, un brīvprātīgi pieteikties.

  • -3
    visvaldisbalamute 12.10.2020, 23:09:44

    Nu, te vēl nedaudz vielas pārdomām...

    Vēstule nosūtīta ārstiem, žurnālistiem - nav atbildes, saka Kaspars Pudniks.
    11.oktobris 2020
    Līdz šim Latvijā kopumā veikti 361 843 Covid-19 izmeklējumi, saslimušas 2670 personas, bet 1322 izveseļojušās. Tā mums stāsta! Taču es vēlos, lai mums beidzot izstāsta KĀ IR PATIESĪBĀ!?
    Un kas īsti notiek mūsu Latvijā!?
    Tādēļ es uzdošu dažus man būtiskus jautājumus uz kuriem vēlos saņemt skaidras un tiešas, faktos un statistikā balstītas atbildes no atbildīgajām iestādēm un personām. Galvenokārt no personām, jo ne jau iestādēm un ministrijām ir viedoklis – tās ir personas, tie ir konkrēti cilvēki.
    Vēlos noskaidrot, KAS NOTIEK LATVIJĀ?
    Šie jautājumi tiks nosūtīti pilnīgi visiem žurnālistiem Latvijā, izmantojot ziņu aģentūru LETA un BNS informatīvo platformu. Cerībā, ka žurnālisti sāks tos izgaismot un sabiedrība beidzot sāks saņemt atbildes. Jo pagaidām lej vienu ūdeni, kam nav nekāda sakara ar realitāti.

  • -4
    visvaldisbalamute 12.10.2020, 23:10:40

    Es aicinu žurnālistus atcerēties, kas viņi ir un kā labā viņiem ir jāstrādā. Un sākt sniegt sabiedrībai atbildes uz šiem būtiskajiem jautājumiem.
    Cik ilgi mēs vēl dzīvosim melos? Cik ilgi mēs viens otru turpināsim iznīcināt? Vai tiešām cilvēcīgums, patiesums, pašcieņa latviešu tautā ir izmirstošas atmiņas… es nevēlos tam ticēt, jo zinu, ka tā nav! Es neprasu rīcību no tiem, kuri nespējīgi un vārgi savā garā un būtībā. Es neprasu no tiem, kuri pārdevušies un gļēvi. Neprasu no tiem, kuri bailīgi un melīgi. Un neprasu no tiem, kuri uzskata, ka apmaksāts viedoklis ir svarīgāks par patiesību. Un neprasu no tiem, kuri dzīvojot svešās zemēs gudri spriež kā mums dzīvot Latvijā.
    Es prasu no tiem, kuri naktīs nevar mierīgi gulēt. Es prasu Tev, vai Tu apzinies cik ļoti esi vajadzīgs savai tautai… cik ļoti esi vajadzīgs man!? Iztaisno muguru, izplet spārnus un rīkojies. Tu zini, kas Tev ir jādara. Tu to jūti! Neļaujies bailēm!

  • -3
    visvaldisbalamute 12.10.2020, 23:11:39

    Vienkārši esi tāds, kāds esi… dari savu darbu pēc vislabākās sirdsapziņas… es ļoti ceru uz Tavu atbalstu, vai arī tikai kopā mēs esam milzīgs spēks, kas spēj nest visai Latvijai gaismu.
    _____________________________________________________________________
    Līdz šim Latvijā kopumā veikti 361 843 Covid-19 izmeklējumi, saslimušas 2670 personas, bet 1322 izveseļojušās (No tām lielākais vairums paši, mājas apstākļos dzerot siltas tējas un skatoties filmas, jo kā zināms, pret Covid-19 zāļu NAV).
    7 mēnešu laikā 40 personas mirušas. No šīm 40 personām, kā runā tautā zinātāji, kuriem ir bijusi pieeja šo cilvēku slimības vēsturei, stāsta, ka tikai 14 no šīm 40 personām patiesais nāves iemesls ir bijis Covid-19. Tātad vidēji 2 cilvēki mēnesī!
    Mazliet pārdomām:

  • -2
    visvaldisbalamute 12.10.2020, 23:12:47

    - katru gadu Latvijā nomirst 28 000 līdz 29 000 cilvēku jeb ap 80 cilvēku dienā!
    - Latvijā katru dienu no insulta mirst 7 cilvēki!
    - diagnozi vēzis ik gadu izdzird vidēji 11 555 cilvēki. 2018.gadā mira 5932 cilvēki.
    - katru dienu Latvijā aptuveni 17 cilvēki mirst pāragri.
    - katru dienu Latvijā nomirst par 18 cilvēkiem vairāk nekā piedzimst.
    - šā gada pirmajā ceturksnī Latvijā pašnāvības izdarījuši 70 cilvēki.
    - lai gan 2020. gads ir tikai pusē, ceļu satiksmes negadījumos bojāgājušo bērnu skaits jau šobrīd pārsniedzis visa pērnā gada traģisko satiksmes negadījumu statistiku.
    - 2019.gadā satiksmes negadījumos dzīvības zaudējuši 134 cilvēki.
    - katru gadu pieaug to cilvēku skaits, kuriem tiek diagnosticēts diabēts – Latvijā tie ir jau vairāk nekā 90 000 cilvēki (dati uz 2019.gadu) .
    - pagājušajā sezonā gripas vīrusa dēļ Latvijā mira 86 cilvēki.
    - projekta "BabyBox" glābējsilītēs desmit gadu laikā Latvijā nonākuši 46 jaundzimušie.

  • -2
    visvaldisbalamute 12.10.2020, 23:13:33

    - mākslīgi veikto abortu skaits – pērn 5784 (2019.gads)
    - kā liecina Labklājības ministrijas (LM) dati, pērn aprūpes institūcijās atradās 794 bērni (2019)
    - 2018.gadā dažādos noziegumos cietuši 525 bērni. Tikumības un dzimumneaizskaramības jomā cietuši 229 nepilngadīgie, kas ir par 14% vairāk nekā gadu iepriekš. No cietsirdības un vardarbības pērn cietuši 92 bērni.
    JAUTĀJUMI!
    1.Vai tiešām Covid-19 – ir tas par ko LATVIJĀ ir jāsatraucas vairāk par visu?
    2.Cik patiesībā personām ir veiktas pārbaudes testa veidā uz Covid-19? Neskaitot atkārtotos testus šīm personām! Jo kā zināms – Latvijā izrādās ir personas, kurām tests ir veikts pat 17 ,19, 20, 22 un rekordists ir ar 28 testiem! Tad cik reāli ir unikālo cilvēku no šiem 361 843 Covid-19 izmeklējumiem???

  • -3
    visvaldisbalamute 12.10.2020, 23:14:55

    3. Divas privātās – Gulbja un Centrālā laboratorija – kopā ar Nacionālās references laboratoriju diennaktī var pārbaudīt aptuveni 1600 paraugus, un, vērojot testēšanas dinamiku, redzams – pēdējās dienās slodze bijusi tuvu maksimālajai. (Info uz 9.aprīli)
    Oktobrī tiek veikti dienā jau apmēram – 4500 testu ! Tā mums stāsta!
    Vai tiešām dažu mēnešu laikā laboratoriju kapacitāte ir augusi 3 reizes? Un tas neņemot vērā, ka cilvēkiem uz atbildi ir jāgaida rindā līdz 6 dienām un vairāk!?
    4. Zināms, ka Latvijā ir iespēja nodot testu uz Covid-19 antivielām organismā. Vai ir zināms cik šādu cilvēku, kuri ir pārslimojuši, paši par to nezinot, Latvijā ir? Un ja tā, tad cik procentuāli cilvēku Latvijā šo vīrusu jau ir uzveikuši vien ar savu imunitāti par to nemaz nezinot? Kaut vai tikai provizoriski?
    5. Ir zināms, ka parastās sejas maskas (kuras jau tagad cilvēkiem ir problēma iegādāties, jo tām ir 1000% uzcenojums) nepasargā no Covid-19 saslimšanas.

  • -4
    visvaldisbalamute 12.10.2020, 23:15:30

    Zinātnieki tēlaini ir salīdzinājuši – tas ir tā pat kā ķert odus ar drāšu žogu! Galvenie infekcijas ceļi, kā vīruss nonāk cilvēkā, ir trīs – mute, deguns un arī acis, par kurām nereti tiek aizmirsts. Nav arī vērts lietot parastās sejas maskas, jo vīrusa piliens ir ļoti smalks, tas maskai tiek cauri, ja vien seju nesargā kāds īpašs respirators.
    Un te arī jautājums - KĀDA IR JĒGA NO MASKĀM, JA TĀS LAIŽ CAURI VĪRUSU KĀ VIENĀ TĀ OTRĀ VIRZIENĀ??? Par ACĪM es vispār klusēju!!!
    Un kādēļ Latvijā nerunā par to, ka maskas nēsāt ir KAITĪGI?
    6. Kādēļ krīzes apstākļos valdība, saeimas deputāti, ierēdņi u.c. nesolidarizējas (nesoli – dari), ar tautu? Tik daudz cilvēku ir palikuši bez darba, bez iztikas līdzekļiem, bet tai pat laikā citi saņem piemaksas par to, ka viņi “nabadziņi” ministrijās beidzot kaut ko dara darbā bez kafijas dzeršanas un pļāpāšanas dienas garumā.

  • -2
    visvaldisbalamute 12.10.2020, 23:15:58

    7. Un pats svarīgākais jautājums – Kādēļ Latvijas valdībai citu valstu un institūciju viedoklis ir SVARĪGĀKS par pašas tautas viedokli un vajadzībām???
    Es ļoti ceru, ka žurnālisti spēs uzdot šos jautājumus un izskaidros sabiedrībai atbildes uz šiem jautājumiem!!!
    Novēlu no visas sirds ikvienam stipru veselību un možu garu. Skaidru prātu un pilnu sirdi enerģijas dzīvot ar pilnu krūti. Un ziniet katrs – Jūs esat vajadzīgi tautai, Jūs esat vajadzīgi man! Paldies, ka Jūs esat!
    Ar cieņu,
    Kaspars Pudniks
    p.s.

  • -8
    Latvija pāri visām! 12.10.2020, 23:37:20

    Ne ko pielikt, ne atņemt.

  • -9
    peace 13.10.2020, 00:28:15

    Galīgs murgs, kārtējie masku valkāt negribētāji meklē iemeslu lai pabļautu ka viņus valdība smagi apbižo. Citās valstīs pavisam netālu inficēto skaits ir tūkstošiem dienā, cilvēki nepārtraukti pārvietojas un iznēsā vīrusu - slimnīcu kapacitāte cīnīties nav bezizmēra.
    Valstu un institūciju viedoklis ir svarīgāks par tautas viedokli, jo ir tādi tautieši kā Kurzemnieks kas mūs nevis cenšas pasargāt bet ievilkt dziļāk nepatikšanās

  • -2
    .Barons.. 14.10.2020, 06:17:07

    Vajag kung/kundz.
    NEIR VAIDZKS pievērst uzmanib tād komentetaj,ka iekš Jūs rakstit tekst pieminet.To ir but vien krievmīl,Moskau kalp un algot Troll,le zinat.
    Es jau bij pa šo rakstit,pulk reiz.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: