Saules 20/22

@ (^ _ ^) @ | 24.09.2020, 15:11:49 | 1690

Pirms 2 nedēļām irejam dzīvokli šajā adresē, un aizvakar izvacamies, jo kaimiņi sūdzas par katru sīkumu , pat vakaros TV nedrīkst skatīties kā kaimiņi sūdzēsies saimniecei , un draugus nedrīkst aicināt ciemos tad arī tiks ziņots , beigās mēs neizturējam un atradām labāku vietu, bet es jums neieteiktu kādam tur iet dzīvot , jo beigās arī neatdos visu naudu, mēs menesi nenodzivojam tāpēc vajadzēja atdod vēl pusi no īres naudas , bet beigās pateica ka viņai vienalga , labi ka drošības naudu atdeva ... Tajā mājā pat vakaros ūdeni nevar nolaist ka busiet pa skaļu...

Komentāri (20)

  • -1
    @ (^ _ ^) @ 24.09.2020, 15:13:59

    Un kaimiņi ar miekastem arī nedalisies jo slēdzeni visur liek klāt , un ar dzīvniekiem ari nevar , kaut arī gandrīz visiem mājā ir suņi

  • -1
    A.L. 24.09.2020, 16:13:52

    Ar seksu nodarboties drīkst, nav par skaļu?

  • 0
    ne 24.09.2020, 16:27:27

    Arī esmu bijis šajā jampampiņu rezidencē, iesaku uzmanīties, viņi ir vienota mafija

  • 0
    @ (^ _ ^) @ 24.09.2020, 16:30:34

    Nu tā arī sanāk :D

  • -1
    @ (^ _ ^) @ 24.09.2020, 16:33:19

    Galvenais tagad arī savos sludinājumos raksta , ka tikai klusiem cilvēkiem ... Viņiem ir saules iela dzīvoklis un vēl katoļu ielā man liekas

  • -3
    krustmateflorence 24.09.2020, 17:04:03

    Ne tikai saules20/22, bet tā ir daudzviet. bet vistrakākais ir tas , ka īres cenas atkal spekulanti pacēluši nepamatoti augsti.
    Ar galvu jābūt slimam, lai 100.euro pa īri maksātu pārventā, cilvēki neiekrītiet spekulantu un aferistu tīklos, Ventspils nav pierīga.
    visiem novēlu reiz tikt pie savas personīgās mājas.

  • -6
    Vestards 25.09.2020, 14:41:35

    Saki, ka dzīvokļu izīrētāji ir spekulanti? Kas notiek, ja tas godīgais īrnieks atstāj dzīvokli kā cūku kūti un pēc tā ir jātaisa remonts un jāpērk jaunas mēbeles un sadzīves tehnika? Vai izīrētājs ir kaut ko ieguvis no šāda īrnieka, ka vel pašam japiemaksā, lai savestu savu īpašumu kārtībā? Pie tam, vai 100 eiriki mēnesī par īri Pārventā ir dārgi? Ar ko tad īres maksai Pārventā būtu jāatšķiras no pilsētas? Vai tomēr galvenais nosacījums īres maksas apmēram tomēr ir dzīvesvietas labiekārtojums.

  • -2
    reku 24.09.2020, 17:42:59

    Tā ir Ventspils.
    Un pašvaldība dzīvokļu mājas nebūvē,jo atstādinātais uzskata,ka tas neesot viņas pienākums...
    Kaut gan aizliegts arī nav.

  • 0
    Nif nifs 24.09.2020, 17:57:58

    Pietiktu jau ar to, ka aizliegtu dzīvojamo fondu iztirgot leišiem...

  • -2
    Kriska 24.09.2020, 18:11:53

    Nekas labs nav no pašvaldības dzīvokļa. Maksa būs tā pati, pārdot to nevarēsi . Ja dzīvoklis saņemts kā maznodrošināta statusā, izmainoties dzīves situācijai, nez kā var būt.
    SS.lv sludinājumos var atrast manā skatījumā nedārgo dzīvokli, piem 3 istabu par 12000, 2 istabu par 10000 , 1 istabas vēl lētāk. Ja cilvēks va maksāt par īri 100 - 150 , kapēc nemaksāt to pašu naudu bankai par kredītu

  • -2
    Vestards 25.09.2020, 14:45:50

    Tāpēc, ka kredītu piešķir vienai personai un ņem vērā viņas ienākumus, bet par īri, ja ir ģimene, tad maksā no kopējā ģimenes budžeta. Turklāt, bieži vien dzīvokļus īrē arī personas, kas atbraukušas uz Ventspili strādāt no citām pilsētām. Kāda jēga būtu viņiem šeit pirkt dzīvokli, ja nezin, cik ilgi šeit būs darbs

  • 0
    @ (^ _ ^) @ 25.09.2020, 12:40:19

    Heh, interesanti gan , ko tad mēs dzēram un kā uzvedamies ? Tas ka vakarā vīrietis iedzer kādu aliņu neskaitās baigā dzeršana. Par tādu nepatiesu informāciju var nākties atbildēt

  • -2
    krustmateflorence 25.09.2020, 13:31:55

    kāpēc atstādinātam maksā algu?
    kāpēcnetiek celti jauni dzīvokļi?
    un vai cilvēks kurš ir vesels, nevar iedzert labu konjaku,vai tāpēc jāceļ vētra tējas glāzē?
    ielas pilnas ar riebīgiem radijumiem, kuriem velk uz kašķi un kuri apskauž visu,kas vien apskaužams.

  • 0
    Tulpīte 25.09.2020, 23:08:12

    Daudzi saimnieki ir nekaunīgi un par saviem mitekliem prasa neadekvātas samaksas. Tā kā manā gadījumā... Esmu iestrēgusi sapelejusa dzīvokli, kur mitrums 70% dzīvojamā istabā un visur saliktas man mitruma uzsucosas tabletes! Visa ārējā siena pelē. Pati par saviem līdzekļiem to visu tīrīju kā muļķe, mocījos. Jēga nekāda, jo mitrums tikunta! Ārā tagad silts un saulains, bet istabā man 21-22 grādi un mitrums 70%..... Šorīt drēbes no skapja mitras ņēmu. Man jau pēc analīzēm noteikts, ka pārgājis viss alerģijā. Alerģija pret pelējumu. Abas ar bernu slimojam.
    No manīm tika slēpts, ka dzīvoklī palielināts mitrums un pelē visa 2ist ārējā siena. Tā lūk muļķa sieviete es dzīvoju nesaprotot, kas ož un kas pie velna sāk parādīties uz sienām. Ventilācijas šahtas nestrādā. To apstiprināja skursteņslauķis un protams tas bija mans nopelns, nevis saimnieka, jo viņam pofig!

  • 0
    Tulpīte 25.09.2020, 23:12:20

    Dzīvokli tika notirits pelejums no priekšpuses, redzamajās vietās, bet aiz saimnieka mēbelēm visur bija pelejums... Ar laiku sāku pirkt savas mebeles, sāku stumdit saimnieka padomju laika mēbeles un tad arī ieraudzīju visu un sapratu.
    Tā lūk darās....... Galvenais, ka naudu maksā!!! Par cilvēku vispār nedomā. Lai indejas. Zemiski. Ļoti zemiski. Un kur tagad iet? Esmu pamatīgi ieberzusies dēļ meliem no saimnieku puses.

  • 0
    Tulpīte 25.09.2020, 23:27:14

    Un uzmanaties, kuri meklē dzīvokļus, jo viena saimniece, kurai pieder vairāki dzīvokli Pārventā un pilsētā, liek regulāri sludinājumus, ka izīrē Pārventā ar izpirkuma tiesībām..... Viņa ir nenormāla! Atsakot viņai, viņa mani rupjos vārdos nosaukaja! Ko es vispār muļķe iedomājos, kurš man pilsētā tik leti izīrēs, jo Pārventā maksājot 1ist dzīvoklis 120€ plus komunālie! Un beigās vēl krieviski mani par cūku sāka saukāt, kad pateicu savas domas.
    Varētu pienākt tāda diena, kad mēs visi varētu paši dabūt bankā kredītus un nopirkt mājokļus un tie biznesmeņi, kuri grib uz dzīvokļiem pelnīt, varētu sēdēt, raudāt un maksāt savus rēķinus! Tāpēc jau citi judzas nost jo siltumu slēgs klāt un jāmaksā būs bargas summas.

  • -1
    gg65 27.09.2020, 01:16:33

    Lai dabūtu kredītu bankā, tad ir jāpelna legālu algu, jābūt sakrātai pirmajai iemaksai. Nav problēmu nevienam dabūt hipotekāro kredītu. Kredīta ikmēneša maksājums būs vidēji 2-3x mazāks nekā īres maksājums.

  • 0
    A.L. 26.09.2020, 06:32:20

    Uzmanību, krāpniece!
    25960436, hetherton2014@inbox.lv
    navuzticibas.com

  • 0
    Tulpīte 26.09.2020, 07:28:31

    Viņa tagad liek sludinājumus ar citu nr un epastu, jo zina, ka cilvēki ieraugot viņas nr un epastu - neatbild.

  • 0
    Tulpīte 27.09.2020, 08:55:38

    Bet tikai uz rokas alga nedrīkst būt mazāka par 600€ un par tiem 600€ neuztur vēl kādu cilvēku.Piemēram bērnu.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: