Ritenbraucēja sodišana

Krievlauks | 24.07.2020, 10:42:12 | 2082

Jautajumi municipalajiem policistiem, Arājam un ceļu policijai. Cik ilgi tiks atļauts pa Ventspils vienvirziena ielām ritenbraucejiem braukt pretejā virziena? Tas ir tapēc kad neviens nesoda. Ja es kļudos tad Arājs lai uzraksta cik sodi pēdejā mēnesa laikā ir uzlikti ritenbraucejiem Gālinciemā Dīķu un Augusta ielā kas brauc pret plūsmu un vel par kautko ir neapmierināti? Un pa Augusta ielu jau regulāri motocikli arī sākuši braukt pretejā virzienā. Kad tiks ieviesta kārtiba? Ja nebus atbilde tad jūs neesiet policija bet nodokļu naudas izšķerdētāji. Gaidam !!!

Komentāri (20)

 • -5
  Fleck Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Vēl jau arī braukāšana pa ceļu kur blakus ir veloceliņš, un žestikulēšana, kad signalizē braucot garām... OK, saprotu ka tu esi sportists, iespējams profesionāls, bet noteikumi visiem ir vieni! Vēl jau varētu runāt par ietvēm, tur savukārt jābrauc būtu pa ceļu (ar izņēmumiem...)

 • -10
  ventspilnieks 36,7 Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Noteikumus noteikti palasi un varēsi ietaupīt nervu šūnas

 • -1
  Fleck Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Paskaidro...

 • -3
  yolo Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Velobraucēji, tāpat kā motociklisti, paši izvēlas kurus noteikumis ievērot un kuris klaji ignorēt. Tikai nedod dievs, ja viņi pamanīs kādu citu pārkāpjam vai nedodot tiem ceļu, pēc pašu interpretēti noteikumiem. Tad būs spoguļu spārdīšana, žesti un citi nelīdzsvarotu cilvēku izgājieni :))

 • -7
  ^^—^^ Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Piezvanīji policijai, kad to pamanīji? Vai gāji mājās, vēri vaļā forumu, domāji, rakstīti komentāru?

 • -2
  Krievlauks Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Tur nekas nav ko pamanit. Tur ta ir ieviesta ka norma katru dienu.

 • -2
  ^^—^^ Pirms 2 nedēļām, 5 dienām

  Tad vēl jo vairāk ir jautājums - vai piezvanīji policijai? Ja tā tur ir norma, tad jau varēs uzreiz kādu sodīt, varbūt tad pārējie arī pratīsies.

 • 0
  Krievlauks Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  To ka regulari ta šeit notiek zina visi ieskaitot policiju. Tikai mūsu pilseta ir visatļautiba ko veicina tas kad policisti neliekās nezinis. tapec uz jautajumu arī neatbild un situacju neizskaidro jo viss vienalga, arī pilsetas vadībai.

 • -1
  ^^—^^ Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Jautāšu vēlreiz – vai izsauci policiju, ka zini teikt, ka “neliekās nezinis”

 • -5
  Ventiņš1 Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Cik velobrauciejie tik sodīti braucot par zebrai nenokāpjot no riteņa?

 • -1
  Pipars Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  202. Velosipēdu vadītājiem jābrauc ar ātrumu, kas neapdraud ceļu satiksmes drošību. Velosipēdu vadītājiem atļauts šķērsot brauktuvi pa ietves vai nomales iedomāto turpinājumu, kā arī, netraucējot gājējus, – pa gājēju pārejām. Pirms brauktuves šķērsošanas velosipēdu vadītājiem laikus jāsamazina braukšanas ātrums un, ja tas nepieciešams ceļu satiksmes drošībai, jāaptur velosipēds. Šķērsojot brauktuvi pa ietves iedomāto turpinājumu, velosipēdu vadītājiem jābrauc ar ātrumu, kas nepārsniedz gājēju pārvietošanās ātrumu un jādod ceļš transportlīdzekļiem, kas brauc pa šķērsojamo ceļu.

 • -3
  Ventiņš1 Pirms 3 nedēļām

  Velobraucējiem nenokāpjot no divriteņa drīkst šķērsot tikai regulējamu gājēju pāreju, bet neregulējamas gājēju pārejas, tās kuras apzīmētas ar "zebru" šķērsojot jānokāpj no velosipēda.

 • 0
  trakais oposums Pirms 3 nedēļām

  Jau no 2016 gada ir izmaiņas ceļu satiksmes noteikumos Ar velo var šķērsot gan regulējamas gan neregulējamas gājēju pārejas.

 • -2
  ilona kaķis Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Tā tieši bija Augusta iela, kur pa visu ielu ar velosipēdiem bija ieplētušās trīs skuķes viena otrai blakus. Neiespējami, ka viņas manu mašīnu nemanīja, jo minās man tieši degunā, bet ceļu netaisījās dot.
  Svētā apziņa, ka autovadītājs taču viņas NEDRĪKST nobraukt. Un iepūt.

  Ja nu šīm mamzelēm gadītos reiz kāds appīpējies pirdjuks ceļā; nez, kā būtu.

 • -6
  .Barons.. Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Tie,ko ir braukt pa oter puss,tie bus no Engeland.Tur to ir parast liet,l\e zinat.

 • -11
  trakais oposums Pirms 3 nedēļām

  Ja braucot ar auto tā traucē sīki citu satiksmes dalībnieku pārkāpumi varbūt vajag padomāt par cita pārvietošnās līdzekļa iegādi?:)))

 • -1
  Gints Linde Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Diez' vai tie ir sīki pārkāpumi. Tā vairāk ir bravūra, necieņa pret līdzcilvēkiem un nesodāmības sajūta. Un, ja autobraucējs domās tāpat, tad mierīgi varēs šos velo-moto bezkauņas, uz kuriem attiecas šī konkrētā tēma, mierīgi mīcīt zem saviem riteņiem, jo noteikumus, kas, starp citu, attiecas uz visiem, nepārkāps.

 • -1
  nomaļnieks Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Ja brauc pa vienvirziena ielu pretējā virzienā, tad arī jādod pa pakausi nevis pa purnu.

 • -2
  pasvaldibas.policija@ventspils.lv Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Ventspils ir velobraucējiem draudzīga un pieejama pilsēta, tāpēc arī pilsētā arvien pieaug velobraucēju skaits un arī tiek konstatēti pārkāpumi. Salīdzinoši – 2019.gadā pavisam kopā konstatēti 125 velobraucēju izdarīti pārkāpumi, 2020.gadā konstatēti 67 pārkāpumi. Tā kā Pašvaldības policijas mērķis nav obligāti sodīt, tad ar ikvienu velobraucēju ir veiktas pārrunas un izskaidrojošs darbs.

 • -2
  pasvaldibas.policija@ventspils.lv Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  No ierakstiem Pašvaldības policijas elektroniskajā notikumu reģistrācijas žurnālā var secināt, ka neviena no šīm personām gada laikā nav izdarījusi atkārtotu pārkāpumu ceļa satiksmē, pārvietojoties ar velosipēdu. Pašvaldības policija, ņemot vērā saņemtās informācijas aktualitāti saistībā ar iedzīvotāju, viesu drošību uz ietvēm, brauktuvēm un citviet pilsētā, to nodevusi tālāk arī Valsts policijai, kuras kompetencē arī ir ceļu satiksmes noteikumu uzraudzība saistībā ar velosipēdu pārvietošanos. Lūgums iedzīvotājiem - par pārkāpumiem ceļu satiksmē nekavējoties informējiet Valsts policiju pa tālruni 110 vai Pašvaldības policiju pa tālruni 63680808, vai 28680808.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: