PII distancēšanās

automats | 12.05.2020, 21:06:13 | 2100

A kā tiem 5 un 6 gadīgiem ar obligāto distancēšanos ,ja grupā 20 bērni tad kādai telpai jābūt?

Komentāri (24)

 • 0
  tupenis Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  elementāri , iedomājies ka brauc autobuss ar 20 bērniem, un visiem ir sejas maskas.. Vai otrs variants laikam bija 12kvm uz vienu peldētāju.. 12x20=240kvm liels dārziņš.. cik mums tādu ir?

 • -1
  Ventspils Izglītības pārvalde Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Labdien!
  Ir veikta aptauja, kurā noskaidrots, ka daļa obligātajā izglītības vecumā esošo bērnu mācīsies klātienē visu dienu, daļa mācīsies klātienē 3 stundas dienā, savukārt daļa mācīsies attālināti un tiem tiks nodrošināti mācību materiāli elektroniskajā skolvadības sistēmā E-klase. Līdz ar to pirmsskolas izglītības iestādēs visu dienu neatradīsies visi iestādēs reģistrētie 5 līdz 7 gadus vecie bērni.
  Kā minēts preses relīzei pievienotajos noteikumos par drošības pasākumiem Ventspils pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs valstī noteiktās ārkārtējās situācijas laikā, katras pirmsskolas izglītības iestādes vadītājs nodrošina regulārus profilaktiskus pasākumus – telpu vēdināšanu, roku higiēnu, telpu, inventāra un virsmu dezinfekciju – un to, ka pedagogi ar bērniem pēc iespējas vairāk strādā individuāli, mazinot savstarpēju kontaktēšanos. Medmāsa ne mazāk kā divas reizes dienā mēra bērniem temperatūru un seko līdzi to veselībai dienas laikā.

 • -1
  ^^—^^ Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Izglītības pārvalde ir publicējusi noteikumus – viss saprotami uzrakstīts pa punktiem: http://vip.ventspils.lv/wp-content/uploads/Noteikumi-par-dro%C5%A1%C4%ABbas-pas%C4%81kumiem-PII.pdf

 • -3
  automats Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Visās iestādēs,veikalos jāievēro 2m distanci,iesaka visā valstī,bet uz Ventspils PII tas neattiecas?

 • -7
  Beshenij Karasj Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Kādi metri?-beidziet tak murgot un dzīvojiet normāli! Lai tie ministri tos 2 metrus sev d....ā iebāž un paši distancējas-vēlams no valsts pilnība !

 • -1
  Ķitvainazīt Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Tieš tā! Un lai iebāž tā, ka izvilkt vairs nevar.

 • -8
  Kurzemnieks Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Divu metru puļķi vajag nēsāt līdz.)))

 • -1
  KRX Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Es arī gribētu precizēt tomēr - tātad, uz PII neattiecas personu skaita ierobežojums, ņemot vērā telpu platību? SPKC norāda vien uz to, ka grupiņā drīkst būt max 15 bērni. Tātad, neatkarīgi no grupiņas kvadratūras. Uz bērniem neattiecas 4 kv.m ierobežojums uz 1 personu?

 • -2
  Ventspils Izglītības pārvalde Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Labdien!
  Vecāku viedokļi ir ļoti dažādi. Ventspils pilsētas Izglītības pārvalde joprojām aicina vecākus, kuriem ir iespējas nodrošināt bērnu pieskaitīšanu ģimenē, bērnus uz dežūrgrupām nevest, lai to vecāku bērni, kuriem nav iespēju palikt mājās, varētu apmeklēt pirmsskolas izglītības iestādi un katrā dežūrgrupā nebūtu vairāk par 15 bērniem.

 • -1
  Bomzis Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Mocās tā kā ar caur vēder...

 • 0
  nomaļnieks Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Tos bērnus satin pārtikas plēvē, un tad nav jādistancējas.

 • -1
  automats Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Ventspils Izglītības pārvaldei. Kārtējā atbilde bla-bla-bla. Jautājums bija vai uz bērniem neattiecas 4 kv.m ierobežojums uz 1 personu?

 • 0
  Ventspils Izglītības pārvalde Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Ministru kabineta 7. maija rīkojumā, kas nosaka, ka bērniem līdz 5 gadu vecumam joprojām darbojas dežūrgrupas gadījumiem, ja vecākiem nav citu pieskatīšanas iespēju, bērnu skaits dežūrgrupās nav noteikts.
  Lai nodrošinātu pēc iespējas mazu bērnu skaitu katrā grupā, no nākamās pirmdienas, 18. maija, pilnīgi visās Ventspils pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs tiks atvērtas grupas obligātajā izglītības vecumā esošajiem bērniem. Savukārt dežūrgrupas bērniem līdz 5 gadu vecumam no 18. maija tiks atvērtas visās pirmsskolas izglītības iestādēs, izņemot pirmsskolas izglītības iestādi “Varavīksne”, kurā, remontdarbu dēļ, dežūrgrupas atsāks darbu no 25. maija.

 • -2
  .Barons.. Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Būs iepirkt vien Gāzmask priekš kater Bērn,le zinat.
  https://www.ventasbalss.lv/sludinajumi/dazadi/pardod/293498

 • 0
  Pipars Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Kad audzinātājām pacels algas!?
  Kāpēc viņām jāstrādā nepilna slodze?

 • -1
  Beshenij Karasj Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Izglītības pievade atbils..: Šis ir neērts jautājums jo problēmas risināšana nav mūsu kompetencē,bet tā kā mēs visi šeit ļoti rūpējamies par rītdienas miesta iedzīvotāju laimi un labklājību pieprasīsim domei ārkārtas shodņaku kura laikā pieņemsim lēmumu aizsūtīt ierakstītas maļavas izglītības ministrijai un Saimai par ārkārtas komisijas izveidi 20 cilveku sastavā kuriem tiks uzdots iekļaut šos jautājumus nākošās piecgades izglītības attīstības jomas plānos.Būs japieaicina ,,neatkarīgie eksperti,, un jāievēl komissijas uzraudzības ,,smotrjašijs,, .Pirms nākošajām vēlēšanām mēs noteikti jūs informēsim par pozitīvu komissijas darbību un drīzu galējā lēmuma pieņemšanu.

 • -4
  Ventspils Izglītības pārvalde Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Atbilstoši apstiprinātajam darba laikam (no plkst. 7.00 līdz plkst. 18.00), pirmsskolas izglītības iestādēs vienas grupas pedagogi abi vienlaicīgi ar bērniem strādā piecas stundas nedēļā, un kopā uz vienu pirmsskolas izglītības iestādes grupu ir 1,7 pedagoģiskās likmes. Tāpat katram pedagogam tiek apmaksātas 4 stundas nedēļā nodarbību sagatavošanai un plānošanai.

 • 0
  Pipars Pirms 3 nedēļām

  Cienītā Izglītības parvalde!
  Vai Jūs jautajumus izlasījat?
  To cik tagad maksā visi ļoti labi zin!
  Varējat jau godīgi atbildēt,ka slodzes atgriešana sākotnējā līmenī nav paredzēta un algas paliks tikpat mazas.
  Jūs jau tā kā politiķi atbildat,stipri aptuveni!
  Vai Jūs uzskatat ka salīdzinot ar audzinātāju atbildību algas ir adekvātas???

 • -3
  Kurzemnieks Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Bērni visu šo laiku saliek degunus kopā un uzšķauda kvadrātmetru ierobežojumiem.
  Bērniem ir vairāk sajēgas nekā lielajiem ar lielo muļķīgajām spēlēm.

 • -2
  Andris R. Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  automātam... ja kas nepatīk, neved bērnu uz b/d, bet nē, vajag pakasīties. Skolo mājās.Ir taču brīva izvēle. Visvairāk satraucas un burkšķ tie, kuriem bērni nemaz vairs neapmeklē b/d.

 • -2
  ^^—^^ Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Es nesaprotu, kur te ir problēma? Tas, ka valsts pasaka, ka bērnudārzi var strādāt un ierobežojumu nav? Bērnudārzi bija vienīgā vieta, kas varēja strādāt jau pašā covid-19 situācijas sākumā, lai vecāki var iet uz darbu un ir kas pieskata viņu bērnus. Saprotams, ka tagad strādāt atsāk arvien vairāk viss.. tāpēc arī vairāk bērnu iet dārziņā un viss ļoti labi strādā.
  Ja ir kādas pretenzijas, ka nav noteikts bērnu ierobežojums bērnudārzos, tad jāvēršas pie attiecīgajām valsts iestādē’m, kas izdod rīkojumus, nevis jābrūk virsu izglītības pārvaldei! Grupiņas jebkurā gadījumā nav pilnas.

 • -1
  visvaldisbalamute Pirms 3 nedēļām

  Netraumē bērnu, turies pa gabalu... D)
  Ko iespringstat, vai tiešām šķiet, ja tas vīruss būs dārziņā, tad kāds izspruks? Bļāviens, prātiņ nāc mājās un beidziet murgot par 2m

 • -2
  Kurzemnieks Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Ja ir kādas pretenzijas tad - #turisicisavasmajas.)))
  Vīruss? Pagājušajā gadā bija klases, kur daži bērni palika, pārējie slimi.
  A, tas mož bija Kovi-18, mazāk populārs variants.)

 • 0
  Pipars Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Kāpēc Valmierā 1 slodze,bet bagātajā Ventspilī 0.85 slodze???
  ---------
  "Valmieras pilsētas 6.pirmsskolas izglītības iestāde “Kārliena” struktūrvienība “Pienenīte“ aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera) uz noteiktu laiku pilnai darba likmei (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likmes)."

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: