Kāpec netiek samazināts siltuma tarifs?

Ķer prieku | 09.04.2020, 08:48:25 | 1498

Daudzas Latvijas pašvaldībās tiek samazināts siltuma tarifs. Pašvaldības, lai palīdzētu saviem iedzīvotājiem, ir atradušas iespēju to izdarīt īsā laika posmā. Piemēram - Rīgā ir samazināts siltuma tarifs pa 7%.

Kāpēc mūsu bagātā pašvaldība, ar astoņu miljonu uzkrājumu kontā, nedara neko, lai palīdzētu saviem iedzīvotājiem?

Komentāri (51)

  • -6
    ^^—^^ 09.04.2020, 09:12:21

    Es domāju, ka ar to siltuma tarifu nav tik vienkārši, jo to nosaka regulators...

    sen, sen bija filmiņa, kur saprotami izskaidrots viss siltuma "cikls" - https://www.youtube.com/watch?v=f4rLoeLPWDs

    šobrīd siltums bija atbildējis (kā arī citi komunālo pakalpojumu sniedzēji) netiks piemēroti soda procenti par rēķinu kavēšanu, tos varēšot maksāt pēc ārkārtējās situācijas beigām, kad apkalpošanas daļas būs vaļā.

  • -4
    Krišs Daugulis 09.04.2020, 18:05:05

    "VS" uzskaitīja, un arī par marta mēnesī jau ir uzrēķinājis soda procentus par laikā nedeklarēto skaitītāju rādījumiem. Lai arī "VS" ir līgumi ar katru dzīvokļa īpašnieku, tie nesteidzas sodīt godprātīgos deklarētājus/maksātājus par aizmāršīgo neizdarībām, nevis pašus vaininiekus. Man Jūsu eiro ar centiem robu makā necērt, varu pat ziedot vairāk, bet sāp pati nekrietnā netaisnība. Un Jūs taču labi zinat, ka vientuļie pensionāri nekad nekavē maksājumus, bet Jums vienalga roka ceļas iebāzt pirkstus viņu makos...

  • -4
    Guncis 10.04.2020, 11:46:32

    Krišs Daugulis, zini, man tomēr pēc Kaijas ieteikuma tā prēmija kaut kā jau ir jānopelna, jo tagad ar to karantīnas laiku - ir kā ir. Laika tagad daudz, lai ar gudriem, zinošiem cilvēkiem aprunātos. Lieta tāda, ka lasot tavu komentāru, tā arī nesapratu. Par ko tad tev ir uzrēķināta soda nauda - vai par to, ka neesi apmaksājis rēķinu, vai par to, ka neesi nodevis skaitītāju rādījumus? Cik sapratu, tad otrs variants, ne tā? Tad nu klau, vecīt, opredeļis! Lasu rakstā, ka Siltums apgalvo, ka nepiemēros soda naudu par rēķinu apmaksas kavējumiem, bet tu apgalvo pavisam citas lietas. Ja kas, tad par ūdens rādījumu nenodošanu sodu piemēro arī Ūdeka. Nu saņemies, un turpmāk esi vērīgāks, kad kas un kam ir jānodod. Un nevelc visas paralēles uz vienu pusi. Ā, un ko vēl gribēju pieminēt- spriežot pēc taviem komentāriem tehniskajos jautājumos - vai Tu gadījumā nestrādā Siltumā, vai arī māju apsaimniekošanas jomā?

  • -1
    Krišs Daugulis 10.04.2020, 15:15:38

    Gunci!
    Man VS regulāri aprēķina svešus nedeklarētos daudzumus, man jau gadus apmēram 10 VSā ir depozīts no 100-500 eiro, un ja es strādātu VSā, tad gan jau ka nekostu darba devējam rokā.
    Vienkārši neesmu ventspilnieks vulgaris.
    Ar Ūdeku mēs vienojamies, jo arī tur man ir depozīts:)

  • -8
    Guncis 09.04.2020, 09:27:42

    Vai zini, cik ilgi "Rīgas siltums" jau plānoja tarifa samazinājumu? Tagad kā varoņi uz Covid19 fona var izskatīties, bet tā nemaz nav un cilvēki naivie tic, ka tarifs samazināts, lai šiem būtu vieglāk. Pārējās pašvaldībās tarifs nav samazināts, tā kā nevajaga te ar Rīgu salīdzināt, kur apkurei tiek izmantota gāze un, gāzes tirgus cena nemitīgi mainās.

  • -5
    Guncis 09.04.2020, 09:29:52

    Ķer prieku, nu mini vēl kādu pašvaldību, kur tagad dēļ Covid ir samazināts tarifs! Dalies ar savu prieku, lai pārējie to ar var noķert!

  • -2
    Jānis ... 09.04.2020, 09:50:17

    Šķeldas cena arī nav "akmenī iekalta"....
    Neesmu iedziļinājies, kurš maksā par jauno siltumtrašu vilkšanu pilsētā???

  • -6
    Gaigaliiii 09.04.2020, 10:19:38

    Un kurina arī par traku..kā uzreiz -1 visi radiatori deg,jātaisa vaļā logi

  • -3
    Krišs Daugulis 09.04.2020, 18:11:52

    Madara, neticu, ka tava īpašuma apkures sistēma ir pieslēgta pa tiešo Ventspils Siltuma tīkliem bez siltummezgla, un saņem radiatoros siltumnesēja temperatūru, kāds norādīts Ventspils Siltuma tehniskajos noteikumos SM tīklu siltuma grafikā.

  • -2
    Kàpèce 09.04.2020, 10:31:54

    Nekur nekas nedeg!Vakar visp.pa dienu rores bij aukstas,tik pašā vakarā palaida knapi remdenu...Jaunnedēļ sola aukstumu ar sniegu,ko var ņemties...

  • -6
    Gaigaliiii 09.04.2020, 12:39:10

    Man mājās ir ap 23..tas jau ir pa traku..vienistabas dzīvokli sanāk ap 40€...var arī nogriezt.. un ja ārā ir -1 nevajag uzreiz kurināt ka nenormaliem

  • -2
    VSiltums 09.04.2020, 14:43:22

    Siltumenerģijas tarifs Ventspils pilsētā ir nemainīgs kopš 2017. gada marta, līdz ar to mainīgā daļa, kas ietekmē maksājuma apmēru, ir tikai un vienīgi ēkas siltuma patēriņš MWh (megavatstundās), ko katrā mājā uzskaita siltumskaitītājs, kas ir verificēts un noplombēts, un kura rādījumi ir fiksējami un neietekmējami. Tas nozīmē, cik māja ir patērējusi MWh siltuma, par tik arī tiek veikts aprēķins, reizinot patēriņu ar tarifu. Arī faktorus, kādēļ mainās maksājuma apjoms par apkuri, uzņēmums "Ventspils siltums" nevar ietekmēt, jo kādi ir ēkas siltummezglā iestatītie parametri apkures un karstā ūdens nodrošināšanai, kas ietekmē mājas kopējo siltumenerģijas patēriņu, ir mājas pārvaldnieka pārziņā. Siltumenerģijas ražotājs par to atbildību nenes.

    Situācijās, kad daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļos ir pārāk karsti radiatori vai arī vēsi, iedzīvotāji aicināti par to ziņot ēkas iekšējās apkures sistēmas apkalpojošam personālam vai arī mājas apsaimniekotājam!

  • -4
    Krišs Daugulis 09.04.2020, 18:20:53

    Piedod, bet ja daudzu gadu garumā gan VSiltums, gan apsaimniekotāji, gan arī šeit - VB foruma "iemītnieki" skaidro, ka PSIA "Ventspils Siltums" nodrošina siltuma piegādi tikai līdz ēkas siltummezglam, bet Tu joprojām mēģini pieprasīt no siltumpiegādes uzņēmuma, lai tas ierodas, un aizgriež Tavā īpašumā radiatoram "skābekli", tad ir pamats domāt, ka IQ koeficients Tev ir kā Foresta Gampa kungam bērnībā - zem normas, lai mācītos vidējās izglītības iestādē.

  • -4
    nomaļnieks 09.04.2020, 14:06:51

    Visi tur logus vaļā un vēl grib, lai samazina tarifus? - stulbi vai jūs esat. Mošk vajag arī krānus turēt vaļā(lai visu laiku svaigs ūdens) un prasīt lai par to arī samazina tarifus. Ja ir karsti, jāvēršas pie mājas pārvaldnieka, lai
    griež nost siltumu.

  • -5
    KRX 09.04.2020, 14:39:07

    Es arī gribēju teikt, ka pēdējās dienas jātur logi vaļā. Visu ziemu nav bijis tik karsts dzīvoklis. Siltums kurina cik var, lai nav ieņēmumu kritums krīzē :)
    /melnais humors/

  • -3
    VSiltums 09.04.2020, 14:45:44

    Ēkas siltummezglā iestatītie parametri apkures un karstā ūdens nodrošināšanai ir mājas pārvaldnieka pārziņā. Siltumenerģijas ražotājs par to atbildību nenes.

    ja dzīvoklī ir pārāk karsti radiatori, aicinām par to ziņot mājas apsaimniekotājam!

  • -1
    gg65 09.04.2020, 17:09:45

    Esmu vīlies tevī. Tu tik ilgi esi šajā portālā un tiešām neesi vēl šo gadu laikā sapratusi, ka Siltums piegādā siltumu līdz mājas ievadam un tālāk pēc apsaimniekotāja regulējuma tas siltums plūst pa dzīvokļu stāvvadiem? Man ir nesiltināta māja un vismaz 3 naktis pa kārtu radiatori ir auksti.
    Ja galīgi nav saprotams, tad iedomājies par to kā elektrība nonāk tavā dzīvoklī. Vai Latvenergo/Sadales tīkli ir atbildīgi par tava dzīvokļa patēriņu? Nē. Sadales tīkli nodrošina, lai tev būtu pie tava skaitītāja pieejama elektrība. Tālāk tā ir tava personīgā darīšana uz kurieni ir aizvilkti vadi, kas pie tiem ir pieslēdzies un cik daudz izmanto. Arī siltumam neinteresē ko Jūs darat savā mājā ar viņu karsto ūdeni. Viņiem mājas ievadskaitītājs uzskaita Jūsu patērēto siltumu un to Siltums izdala uz galviņām. Gribat mazus rēķinus? Nobalsojiet kopsapulcē, ka vēlaties samazināt vidējo temperatūru dzīvokļos par +4 un sēdiet +16 +17 grādos ar kamzoļiem :)

  • -1
    Guncis 09.04.2020, 17:32:41

    Kru57nk9, visu jau pareizi aprakstīji, tikai karstais ūdens nav Siltuma, jo auksto ūdeni turpat mājas siltumpunktā uzsilda. Tā kā arī par to, cik tas karsts vai vispār ir, Siltumam nav daļas. Es arī brīnos, ka daudzi šo siltuma tēmu neizprot, ņemot vērā, ka katru mēnesi figurē vieni un tie paši jautājumi.

  • -3
    Krišs Daugulis 09.04.2020, 18:25:37

    Kru57nk9am
    Iedomājies pūļus ar neapmierinātajiem pie DUS, kuri izsaka pretenzijas, par auto lielo degvielas patēriņu un karstumu salonos...:)

  • 0
    gg65 09.04.2020, 21:57:01

    Gunci ar karsto ūdeni es biju domājis to tehnisko karsto šķidrumu ko Siltums padod mājā un ar kā palīdzību nodod siltumu siltummaiņas aparātam un apkurei. Ne to karsto ūdeni ko pa krānu tecina. Tur tev taisnība - karstais ūdens krānā top no Ūdekas aukstā ūdens, kurš ir uzsildīts ar Siltuma karstā tehniskā ūdens palīdzību.
    Bet tiešām brīnums, ka katru gadu viena un tā pati diskusija, bet joprojām cilvēki nesaprot, ka dzīvoklim nav tiešais pieslēgums ne no Siltuma, ne Ūdekas.

  • -3
    VSiltums 09.04.2020, 14:42:44

    Vēlamies informēt, ka siltumapgādes pakalpojuma sniedzēju tarifus izvērtē un apstiprina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) un nevis siltumapgādes uzņēmumi vai pašvaldības. Uzņēmuma „Ventspils siltums” siltumenerģijas tarifu SPRK ir apstiprinājusi, balstoties uz ekonomiski pamatotiem izdevumiem, lai uzņēmums spētu norēķināties gan ar energoresursu piegādātājiem, gan nodrošināt stabilu un nepārtrauktu siltumenerģijas piegādi Ventspils pilsētas iedzīvotājiem, jo tieši lielāko izmaksu īpatsvaru veido kurināmā izmaksas. Salīdzinājumā ar 2017. gadu, kad tika apstiprināts pašreiz spēkā esošais tarifs, kopīgās mainīgās izmaksas tarifā uz 1 MWh pieaugušas par 37,2 % (t.sk. kurināmajam par 45 %, elektroenerģijai par 11 %). Tas nozīmē, ka uzņēmums jau līdz šim ir ieguldījis nozīmīgu darbu un finanšu resursus siltumenerģijas ražošanas procesa nodrošināšanai, lai siltumenerģijas tarifs šobrīd būtu adekvāti pamatots.

  • -4
    Aigars G. 09.04.2020, 22:20:14

    Un kā ir ja atsakās no VS pakalpojuma ,pieslēdz gāzes apkuri,maksā cik notērē nevis pēc to ko uzrāda un plēš VS ? Kā i ko? Pastāsti VS.

  • -1
    Guncis 10.04.2020, 00:00:07

    Aigars G gribētu redzēt, kā tu savā dzīvoklī pieslēgsi gāzes apkuri. Kad to izdarīsi, noteikti padalies šeit pat forumā. Varbūt tavai ģeniālajai idejai būs daudz sekotāju. Un vēl neaizmirsti izklāstīt ar kādu gāzi apsildīsi. Varbūt tevi moka meteorisms?

  • -5
    Aigars G. 10.04.2020, 08:08:16

    Gunci tu laikam vakar piedzimi,ja neesi dzirdējis par mājām ar gāzes vai alternatīvu apkuri.Varbūt tevi moka debīlisms?

  • 0
    Guncis 10.04.2020, 11:22:16

    Aigars G
    Ja vēlies savu privātmāju apkurināt ar gāzi, tad uz priekšu! Ja tas ir jauns mājas būvniecības projekts, arī vēl saprotams. Bet, kā tu iedomājies gāzes apkuri ierīkot jau esošajās padomju laika tipa mājās? Pirmkārt, to apkures sistēmas kapitāli ir jāpārbūvē, otrkārt, kurā vietā izvietosi gāzes katlu jeb tā saucamo katlu māju? Kādā veidā uzskaitīsi gāzes patēriņu? Kādā veidā sadalīsi apkures maksājumu pa dzīvokļiem? Un galu galā, kurš tev to visu uzturēs, aprēķinās utt? Atceries, ka šādai iecerei nekad nedabūsi visu mājas iedzīvotāju piekrišanu. Jautāsi kāpēc? Ņemot vērā visus ieguldījumus, un, pieņemot, ka saņem visas atļaujas, saskaņošanas , cik šāds projekts mājas iedzīvotājiem izmaksātu? Tur līdz kapa malai neviens nespētu to atmaksāt!

  • -2
    Alberts 10.04.2020, 23:44:53

    Neraudi guncīt.......Atnāks jauna vasariņa......................

  • -5
    Guncis 09.04.2020, 15:12:02

    Jānis ...,cik sapratu no Siltuma komentāra, tad tiešām šķeldai cena nav "akmenī iekalta", jo tā pieaug. Ja tev, Jāni, un visiem pārējiem, kuriem neapmierina pašreizējais tarifs, tad labāk būtu kā, lai tarifu palielina? Ieteiktu Siltumam nevis domāt, kā noturēt tarifu esošajā cenā, bet gan to pacelt. Savādāk viens otrs brauc ar jauniem autiņiem, atvaļinājumos pa kūrortiem priecājas, bet kā jāmaksā par komunālajiem, tā kliedz. Savukārt kredītiem un degvielai gan pietiek.

  • 0
    Kriska 09.04.2020, 15:47:54

    Jāvēdina ir, lai virusi nevairojās

  • -4
    <>^<> 09.04.2020, 21:33:57

    Guncis
    labi strādā
    prēmija būs!

  • -3
    Guncis 09.04.2020, 23:50:05

    Paldies nesūdzos, darbs ir un algu saņemu. Par prēmiju neesmu pārliecināts vai saņemšu, ja nu vienīgi pats to sev izmaksāšu. Ko vēl gribēji man novēlēt?

  • 0
    Alberts 10.04.2020, 23:46:33

    Priecīgas lieldienas.!!!!!

  • -1
    Krišs Daugulis 09.04.2020, 22:12:42

    Lai Jums skaists piemineklis

  • -2
    čiekurs egles dēls 10.04.2020, 11:05:21

    Speciāli Aivaram G.
    1MWh pašizmaksa ražojot siltumu ar šķeldu ir gandrīz 2 (divas) reizes mazāka nekā, ja to dara ar gāzi. Investīcijas iekārtās šķeldas sadedzināšanai ir apmēram 8-10 lielākas nekā gāzes sadedzināšanas iekārtām. Visas šīs izmaksas ietekmē tarifu jeb to cik katrā vietā iedzīvotāji maksā par 1MWh .
    Tavai zināšanai Ventspilī nav gabasgāze, bet propāna gāze ir ievērojami dārgāka . Un vispār. Vai tu skolā fiziku vispār mācījies vai tikai bikses deldēji ?

  • -1
    Guncis 10.04.2020, 11:35:00

    Tak nav jēgas šādiem gudrīšiem, kurus nemoka debīlisma sindroms, neko skaidrot. Tas ir tas pats variants - visu zinu, visu protu, bet, kad ir jāpieņem kaut vai elementārs lēmums mājas kopsapulcē, tad uz to pat neierodas! Tādus spīguļus arī savēl vadībā un tad nav brīnums, ka ministra posteņa ieņemušais spēj apgalvot, ka valstī ir -pusmiljards- iedzīvotāju uz nabadzības robežas.

  • -4
    Aigars G. 10.04.2020, 14:17:40

    čiekurs egles dēls ,mani neinteresē cenas ja piemēram lielako daļu neesmu mājās.Fiziku mācījos labi,taču izskatas ka tev gan plāna piere un noteikti skola bez biksēm biji.
    Gunci,tika minēts kā ir tādas iespējas nevis ka tas ir jādara.Esmu redzējis tā saucamajos padomju laika tipa mājās arī, dzīvokļus kurā ir katrā tāds tākā boilera tipa iekārta,kura uzsils ar gāzes palīdzību ! Līdz ar to ar siltumu apgādājas arī dzīvoklis! To ka tu tādus nezini nemaz neizbrīna.

  • -1
    Guncis 10.04.2020, 15:17:52

    Aigars G., tu esi smieklīgs un atvaino, izskatās, ka tu joprojām savā naivumā esi pamperos. Tu kurā gadsimtā dzīvo, lai tagad ikviens savā dzīvoklī kaut kādu gāzes boileri uzstādītu un, kurš to gāzes boileri pildīs? Turklāt, drošības apsvērumu dēļ tas vispār nekādi nav pamatojams. Labāk izbaudi brīvdienas, sauli un svētkus, nevis nodarbini savas domas par apkuri, ko drīz vien tāpat atslēgs.

  • 0
    Krišs Daugulis 10.04.2020, 15:22:03

    G.Aigars ir (starp citu ne unikāls) latvietis. Un viņu ir daudz. Nu ne tā, ka varētu visu pasauli pārpludināt, bet vietējā mērogā pietiekami. Un var jau smieties, bet Gaigari ir arī Saeimā un valsts pārvaldē. :(

  • -5
    Aigars G. 10.04.2020, 15:28:02

    Gunci tu laikam esi vecs ka pasaule un nēsā tos pašus pamperus. Ieraksti googlē -apkures katls dzīvoklim un paskaties. Nemaz tik sarežģīts nav.Tādus uzstada arī senās mājās kur ir malkas apkure . Un arī tavai zināšanai - citi atslēdz ūdeni karsto arī,uzstada boileri karstam ūdenim! Tas arī ir naivums ? Tiu esi aprobežots tips jo nespēj loģiski domāt. Man ir ūdens boileris karstajam ūdenim.Un noteikti maksāju daudz mazāk neka tu viszini! Tāpat zinu pazīstamos kuri dzīvo ar gāzes apkuri.Un esmu redzējis gāzes katlu.5stāvu ēkā.Un bez problēmām.Un tavai zināšanai ir daudz drošāks nekā parastā gāzes plīts.Nupat pavaicāju paziņai cik sanāk mēnesī par gāzes apkuri 20-30 Eur tikai.Tapēc maksā vien ja jau gribi vairāk.

  • -4
    Aigars G. 10.04.2020, 15:30:16

    Krišs Daugulis nu ar tādiem kāds esi ir pilnas rindas pie zobārstiem un Tvaika ielā

  • 0
    Krišs Daugulis 10.04.2020, 15:59:22

    GAigar, dēls, patrenē savu pēcpusi! Jebkurā laikā (neskaitot brīvdienas, un ārpus darba laika) iedošu Tev skaistu pendeli, bet ar noteikumu, ka tas būs publiskā vietā, Tu nosauksi savu vārdu, un mans cilvēks to filmēs un pēcāk publicēs.
    :)

  • -5
    Aigars G. 10.04.2020, 20:52:49

    Krišs Daugulis pirms draudi domā ka pašam slikti nepaliek. Laikam tevi skolā ik dienu spārdīja .Dzīvo vesels,smērēt rokas gar tādiem kāds esi nav vērts pat.Tāds pušeļa gājiens tev ir.Veiksmi ārstniecībā.Cerams,ka tev no Tvaicenes nekad neizlaidīs arā,jo esi sabiedrībai nevēlams.

  • 0
    Alberts 10.04.2020, 23:52:25

    Aigar! interese.......kur tā māja(daudzstāvu),ar gāzes apkuri, atrodas?

  • 0
    Guncis 10.04.2020, 23:28:34

    Aigars G.paldies par ieteikumu, bet zini, es apkurinu savu dzīvojamo platību pats un kad vēlos. Un, kas attiecas un tādām gāzes iekārtām., tādas bija gandrīz visos Rīgas namos, kad celti pirmskara gados! Tu vēlies tagad, lai cilvēki pie tā atgriežas, nevis meklēt risinājums, kā panākt energoefektīvu siltuma izmantošanu? Varbūt vispirms sāc ar uzlabojumiem pašā mājā, lai siltums neaizplūst un tad arī par apkuri maksāsi mazāk. Nelauzi galvu par to, ko nekad neīstenosi. Mediķi saka, ka traumētas smadzeņu šūnas neatjaunojas.

  • -1
    Alberts 11.04.2020, 00:00:50

    Un nu kurienes tad nāk tā GĀZE?...Līdz Ventspilij šlanga nav atvilkta.Ja Tu runā par Rīgu,tad Tev jāiet citā smilškastē.........vari nākt arī mūsēja ,bet tad nepļūtī te daudz.........visu cieņu,,,,,

  • -1
    Aigars G. 11.04.2020, 08:56:13

    Gunci,tev lēni pielec.Kur tiku minējis ,ka man dzīvoklī problēma ar apkuri? Man ir visu ziemu ļoti silts un varu regulēt katru radiatoru atsevišķi.Istabā pat vispār ļoti reti mazliet tika pieslēgts aukstajās dienās.Un rēķini nav lieli.Arī netiku teicis ka lai atgriežas taču gan ka ir tāda iespēja.Tu neredzi atšķirību?Tevi p...s cik kurš izmanto energo? Laikam tu strādā Siltumā,ka tik dedzīgi aizstāvi uzņēmumu.Pazīstamai par kuriu minēju - renovētā ēka,ar gāzes.Nu lai viņa ir varbūt atpakaļ kaut kur kā tu minēji,taču noteikti maksā mazāk nekā tu .Savas šūnas kuru tev nav neatjaunosi nekad,tāpēc noteikti par to nedomā,Dzīvo savā šķūnī un mazāk muldi par lietām ,kuras nezini.

  • 0
    Guncis 11.04.2020, 12:04:46

    Aigars G. laikam neko vairāk nespēj izdomāt un salīdzināt. Līdz ko kāds vairāk argumentē un saprot tehniskajās lietās, tad uzreiz pārstāv Siltumu. Par mani neuztraucies, strādāju pats savā uzņēmumā un dzīvoju privātmājā un kā jau iepriekš rakstīju, kurinu kad vēlos un cik. Neciešu cilvēkumu stulbumu, kuri cenšas citiem ieborēt stulbas lietas. Tev Alberts jautāja, nosauc vietu, kur šāda māja ir. Nav jau grūti sadabūt datus, kāpēc tur ierīkota gāzes apkure un cik tas ir izmaksājis. Bet, izskatās, ka tu savās zināšanās tālāk par vecmāti google un savu paziņu neesi ticis. Ja nav vairs ko papildināt šājā jautājumā, kā tikai vaidēt, bet tur tā ir, tad uzskatīsim, ka tavs slavas zenīts šajā diskusijā ir beidzies.

  • 0
    Guncis 11.04.2020, 12:08:08

    Aigars G.un paskaidro, kurā brīdī šajā diskusijā esmu aizstāvējis uzņēmumu Siltumu?! Mans paustais viedoklis bijis tikai par tehniskām lietām, ja tu to vēl neesi spējis sapratis.

  • -3
    Aigars G. 11.04.2020, 15:25:17

    Beidz reiz murgot. Es neko neiuzspiedu taču gan izteicu ka ir tādi varianti un eksiste! Tu debilais tev tas nepielec visu laiku.Man pie vienas vietas kur tu dzivo un ar ko nodarbojies. Zinu vairākas vietas kurās ir gāzes apkure. Nakotnē 5 stāvu ēka.Esmu bijis tur ciemos. Pazīstamai 3 stāvu ēka ar vismaz 5 vai 6 treptalpām. Kadu adresi? Varbū t tev vēl viņas personas kodu un atslēgas no dzīvokļā iedod debīl? Man zināšanas bez google ir.Tas tu dauni nezināji par tādām iespējām un aplauzies kā veca sēta.Kunksti jau tu jo nekādi nevari pārdzīvot to ka nezināji tādus variantus.Savu zenītu iebāz vietā kur saule nepīd,ja jau tev tik svarīgi kaut kādi slavas zenīti,pāķi no laukiem.

  • 0
    Alberts 11.04.2020, 18:53:47

    Aigar tu nav no tiem ,kas nu pat no kūtsaugšas nokritis vārdu galotnes parauj uz augšu (lai būtu jāsaprot ka tu nu pat no kkurienes atbraucis:)))tā tad, baigais vecis...:)))),,,,,,,,,,""Esmu bijis tur ciemos""...........................?

  • -1
    krustmateflorence 11.04.2020, 12:55:46

    UZ VĪRUSA PAMATA -CILVĒKUS ŠMAUKS -NE -TĀ -VIEN... !

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: