personības dalīšanās

MīļaisVentiņš | 21.12.2019, 23:22:24 | 1225

krustmateflorence 24.12.2018, 12:28:50
Man kā milijonārei ir savi uzskati ,kurus nekad nemainīšu.
A. Lembergs ir darījis visu iespējamo, lai Ventspilniekiem būtu patiesi labi šeit dzīvot, un lai tūristi atgriestos vēl, un vēl šeit Ventspilī.
Taču darāmā vēl daudz, un A. Lembergs viens ar Domes sastāvu ,nekad visu nepaspēs paveikt, arī pašiem mums kuri šeit dzīvojam, ik dienu savs darbs jāieliek ,lai pilsēta plauktu un ziedētu.
Lai veiksmīgs gads -Ventspils Mēram -A. Lembergam un Pilsētas Domei, lai tikai labas lietas vairojas un lai veiksme uzsmaida ikvienam !
https://www.ventasbalss.lv/zinas/sabiedriba/37813-milie-ventini

krustmateflorence Pirms 5 dienām, 10 stundām
nu nav ne kauna ,ne goda, un diemžēl tā nav vienīgā vieta Ventspilī un rajonā, kur vadība sev uz svētkiem uzdāvina prēmijas, bet saviem strādniekiem liek saprast , jums nekas nespīd, tikai strādājiet tālāk..
https://www.ventasbalss.lv/forums/politika/3434

Komentāri (13)

  • -3
    ventspilniece.lv 22.12.2019, 07:51:59

    Tā gan.
    Bet kā ir ar pašu Lembergu?
    1981. gadā Lembergs parakstīja slepeno „Pasākumu plānu par Latvijas Kompartijas CK biroja lēmuma „Par ateistiskās audzināšanas pastiprināšanu” izpildi” Ventspils pusē. Internetā (www.pietiek.com) šis dokuments publicēts bez saīsinājumiem.
    Savukārt 2015.gadā Lemberga laulības notika baptistu lūgšanu namā.
    Un 2016.gadā Latvijas Pareizticīgās baznīcas (LPB) virsgans – metropolīts Aleksandrs svētdien Ventspils mēram Aivaram Lembergam pasniedza vienu no LPB augstākajiem apbalvojumiem - Svētā svētmocekļa Rīgas un Latvijas arhibīskapa Jāņa III pakāpes ordeni, neskatoties uz to, ka savulaik Lembergs bija karojošs bezdievis.
    Tā,lūk.
    Secinājumus par to,kurš no Lembergiem bijis īsts,kurš falšs,lai izdara katrs pats...

  • -3
    ventspilniece.lv 22.12.2019, 07:58:26

    Kļūdas labojums-laulības nenotika baptistu lūgšanu namā,bet gan Livonijas ordeņa pilī.Bet laulāja baptistu sektas sludinātājs P.Tervits.

  • -2
    vecakais22 22.12.2019, 14:53:33

    Ja var ticeet VB pi4ektdien publiceetajam tad iznaak ka vinjsh ir balts un puukains bet gan ASV gan muusu valsts iestaades ir galiigi muljki

  • -6
    Soross 23.12.2019, 01:29:30

    Esmu slikti pastrādājis, ja jau tauta nenotic briesmīgajām Lemberga ļaundarībām! Tūlīt atkal patrobelēšu savus stipendiātus...

  • -3
    krustmateflorence 23.12.2019, 10:00:33

    armanjak-izguliet dzērumu,jūs nesaprotiet ne nieka no tā,kas ir godīgā darbā nopelnīti miljoni ,un kas ir nācis negodīgā ceļā.
    ASV vēl ievedīs kārtību Latvijā, jo te valda kā redzams liels bardaks un korupcija, vairums cilvēku gatavi pa naudu pārdot -ne tikai savu miesu, bet arī godu,un tas ir taisnais ceļš uz elli ... .

  • 0
    MīļaisVentiņš 23.12.2019, 10:11:02

    krustmateflorence Pirms 1 nedēļas, 2 dienām
    visos portalos-Lemberga gimene zelojas ,nav ko est nopirkt, pilseta ir zupas virtuve un fabrikas iela patversme, lai pabauda kada dzive ir jaizdzivo nabagiem.
    https://www.ventasbalss.lv/forums/cilveki-sabiedriba/3427

  • 0
    MīļaisVentiņš 23.12.2019, 10:30:25

    krustmateflorence 24.12.2018, 12:28:50
    Man kā milijonārei ir savi uzskati ,kurus nekad nemainīšu.
    A. Lembergs ir darījis visu iespējamo, lai Ventspilniekiem būtu patiesi labi šeit dzīvot..
    https://www.ventasbalss.lv/zinas/sabiedriba/37813-milie-ventini

  • -1
    MīļaisVentiņš 23.12.2019, 10:31:31

    :}

  • -2
    krustmateflorence 23.12.2019, 15:30:05

    vēlreiz atkārtoju,ne jau pats Lemberga k-gs un ne viņam pietuvinātās personas, bet gan vienkāršs strādnieka cilvēks,lej ikdienā savus sviedrus fiziski smagi strādādams,lai pilsēta būtu sakārtota un sakopta-armanjak-atšķiriet graudus no pelavām ,kas tiešām strādā ,tas gari nerunā, un skaistām pasakām netic.
    es arī varu atļauties sev īpašumā privāto Tv, bet man to nevajag, jo īstais teātris un cirks ir redzams tāpat ik dienas visapkārt,nespējam pat to visu aptvert.

  • -2
    Dajūsko 23.12.2019, 16:40:01

    Es tikai lasu un lasu florenci un brinos, vel ne tik sen cela Lembergu debesis, tagad aplej ar s..iem. Kas noticis?

  • 0
    666.Ventspils. 23.12.2019, 18:29:56

    Varbūt beidzot izārstēta?

  • 0
    Egils Liepins 24.12.2019, 00:17:49

    Kas notika, tas tāpat skaidrs. Izmantoja un izmeta. Puzes zaglim raksturīga uzvedība. Nav jau pirmā reize.

  • -1
    Tas pats 28.12.2019, 15:53:13

    Es atceros tos laikus kad Ventas krasts pie pils bija noklāts ar visādiem būvgružiem un pilī mitinājās Krievijas robežsargi. Tagadējā policijas ēkā mitinājās Krievijas jūras karaspēks un krasta zonā bija slēkta jo tur stāvēja jūras karaspēka kuģi. Pa ielām staigāja ļoti daudz Krievijas karaspēka zaldāti un oficieri. Viņi nerunāja manā dzimtajā valodā. Neesmu nacionālists. Bet negribu lai kaut kas tamlīdzīgs atkārtotos. Staigājot pa pilsētu es negribu redzēt svešzemju karavīrus. Es negribu justies kā okupācijā. Ko gan ļoti grib daži šeit lielie rakstītāji. Jeņķi nav un nekad nebūs tie kas mums palīdzēs pretīm nesaņemot neko.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: