suņu koncentrācijas cietums "Rembo"

Kate | 30.05.2016, 06:06:45 | 1335

Ventas Balss, ir kāds iemeslss kāpēc jūs tēmas dzēšat?
Ja redzu ka dzīvnieki regulāri tiek smacēti dūmos, man būtu iemesls sakost zobus un par to klusēt? igonrēt to ka spīdzina dzīvniekus?

Komentāri (5)

  • -10
    Pēteris Neimanis 30.05.2016, 10:48:26

    Ir taču iespējams ziņot par šiem pārkāpumiem oficiāli. Ja esat pasekojusi līdzi, Ventas Balss ne reizi vien pievērsusies Rembo tēmai.

  • -3
    es 30.05.2016, 11:28:16

    Jautājums VB: KUR PALIKA TĒMA PAR APSAIMNIEKOTĀJU LURINU, TĒMA PAR ĒŠANOS DARBA VIETĀ, TĒMA PAR KAFEJNĪCU ''ĒRMANĪTIS",un gan jau vēl kāda kutelīga tēma?! Bet gan jau šo arī izdzēsīs, tā teikt, jo mazāk tauta zina, jo vieglāk ar to manipulēt!

  • -3
    Kate 31.05.2016, 06:44:55

    Pēteri, nebūsim naivi, tu taču ļoti labi saproti ka oficiāli nevienu nekas neinteresē. Problēma pat nav tik daudz šinī patversmē kā tādā, cik sabiedrībā, tai absurdajā laikmetā, kāds tagad ir kopumā, kad vara ir tiem kam tā ir un tos nebūt neskar pārvaldāmās sabiedrības intereses, un es kā sabiedrības loceklis parastais varētu kaut trīs iestādēs sniegt oficiāli šādu informāciju, nevienu tas neinteresētu.

  • 0
    Jans 07.06.2016, 20:38:08

    Citēju Kati: "...varētu kaut trīs iestādēs sniegt oficiāli šādu informāciju, nevienu tas neinteresētu". No kurienes tāda pārliecība, ja cilvēks nemaz nav mēģinājis sniegt oficiālu informāciju. Vispirms izdari to un tad vaimanā! Paredzot reakciju, tomēr atļaušos pačukstēt, ka nav tāda termina kā "koncentrācijas cietums".

  • 0
    Kate 22.06.2016, 16:09:03

    Jans: No kurienes tāda pārliecība ka attiecīgās iestādes nav informētas? Dome zin, Komunālā pārvalde zin, PVD zin. Bet ja roka roku mazgā, tad nekas nemainīsies. Un arī nešaubos ka tik tiešām nemainīsies, jo šis ir tāds laikmets, kurā cilvēcība pat ja eksistē, tad tā ir tik minimāla un pārāk maz cilvēkos sastopama. Pat Tevī Jans to nemana - es tikai publiski paziņoju acīmredzamu problēmu, naivi cerot ka tas kaut minimāli iekustinās tā saucamās patversmes patvaļu, bet pretī no tevis "apriešana" par vaimanāšanu. Es nevaimanāju, esmu pieaudzis spriestspējīgs cilvēks. Savu domu un uzskatu, pārliecību, sauc kā gribi, izteikšanu nevar saukt par vaimanāšanu. Paredzot reakciju atļaušos arī tev pačukstēt - vari jau piekasīties par vārdiem, bet cik daudz ir lojalitātes tevis paša sacītajā?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: