atkal vecais grābeklis

cilda | 30.10.2019, 08:26:23 | 2024

sveiciens komunālajam dienestam, šeit runā Ventas tilts= gaidīju jūsu palīdzību no rīta pirms 7.JOHAIDĪ,atkal ziņas nelasāt,Kurš atbildīgais pirms pus8 izbrauca pārbaudīt kāda slidotava ir uz tilta.JA mans bērns būtu cietis, no kura tieši pieprasīt kompensāciju

Komentāri (46)

  • -3
    cilda 30.10.2019, 08:33:16

    ja katrs izdarītu savu darbu...tā laikam utopija

  • -3
    Kalnonkuls 30.10.2019, 08:54:36

    Utopija būtu, ja cilvēki savlaicīgi liktu ziemas riepas un brauktu atbilstoši ceļa apstākļiem...

  • -10
    .Barons 30.10.2019, 16:19:09

    Es ne saprot,aiz ko tād uzstraukum.
    Man Volg riep 6,70x15, I 194B,es ar tād brauc ir Ziem,ir Vassar,un neir nekād problēm.

  • -2
    Kārlis_ 30.10.2019, 09:27:25

    ko es varu pateitk, ja pats sevi nesargāsi, arī D tevi nesaargās!
    Esam uzmanīgi, izvērtējam visus ietekmējošos faktorus un viss būs labi!
    Lēnāk iesi, tālāk tiksi!

  • -4
    Pink 30.10.2019, 09:31:39

    Protams, kārtējo reizi savās nelaimēs vaino visus apkārtējos, nevis pats sevi. Ja nemāki braukt ziemas apstākļos, tad nav ko līst uz ceļa.
    Ir oktobra beigas, vai apledojuši ceļi tiešām ir TĀDS šoks??

  • -1
    Janis 30.10.2019, 09:37:37

    Un atkal ziema mūs pārsteidz... Tik reti kad mums tāda ir.....

  • -5
    Aleks 30.10.2019, 09:40:32

    Ap 05:30 gandrīz iebraucu nožogojuma ar ātrumu 30km/st un ar jaunām ziemas riepām. Tas nav normāli, ceļiem jābūt apstrādātiem.

  • -3
    Pedāāālis 30.10.2019, 10:18:40

    Ķīniešu lētie sūdi,vissezonas,m+s,un atjaunotās riepas neskaitās.

  • -3
    Aleks 30.10.2019, 10:29:17

    Pirelli

  • -1
    Kalnonkuls 30.10.2019, 10:43:17

    braucu ap 6iem un ceļš protams bija apledojis, bet problēmas savaldīt transportlīdzekli nebija nevienā brīdī ,pietam šoreiz es esmu viens no tiem,kas laicīgi nav nomainījis riepas un pārvietojos ar savam padilušajām vissezonas riepām (galīgi ar to nelepojos). Par ļaunu nenāktu likt visiem šoferiem iziet drošas braukšanas skolu, jo neskatoties uz to, ka katru gadu ir viena un tā pati situācija, cilvēki laikam no savām un citu kļūdām nemācās un pienākot pirmajiem saliem varam vērot cirku. Dzīvojam tomēr ziemeļu puslodē un apledojuši ceļi nu galīgi nav nekas neierasts mūsu platuma grādos. Protams labi būtu, ja atbildīgie dienesti spētu kvalitatīvāk veikt savu darbu, bet nevajag būt pārdrošiem, katrs pats esam atbildīgi par sava transportlīdzekļa tehnisko stāvokli un drošību.

  • -2
    Aleks 30.10.2019, 18:10:15

    Pastāstīšu sīkāk, no rīta ap pulksten 05:30, braucot pa viaduku, zinot ka var būt apledojums nobraucot uz Dzintaru ielu, samazināju ātrumu līdz +/- 30km/st. Bet tas nepalīdzēja, jo bija tik slidens, ka apstājoties sāniski uz nobrauktuves mašīna turpināja slidot uz leju. Teikt ka māšana ir nav pietiekoši aprīkota, nevaru, ziemas riepas Pirelli, mašīnai ir ABS, ESR, ESP un citi asistenti. Nav pieredzes - arī nevar, man ir 17 bonus malus klase un A, B, C, D kategorijas ieskaitot 95 kodu. Pirmo reizi redzu tādu ceļu, bet tas nemaina, ka mūsu atbildīgiem dienestiem vajadzēja parūpēties laicīgi par reaģentiem uz tiltiem un viadukiem.

  • 0
    KRX 30.10.2019, 10:10:29

    Situācija, protams, duāla - dienestiem neapšaubāmi BIJA jākontrolē situācija, īpaši, ja par to iepriekšējā dienā brīdināja visi iespējamie ziņu dienesti! Tas, ka 8os no rīta visi tilti ir absolūts ledus - tā nu ir nolaidība. Diemžēl.
    No otras puses, visi auto īpašniekiem šorīt tikai saprata, ka ir oktobra beigas?! Patiešām! Tas, ka pagājušā nedēļā bija +15, nenozīmē, ka ārā ir maijs! Jā, ietaupīja uz ziemas riepas nodiluma rēķina. Toties tie neskaitāmie auto, kas šorīt nesavaldīja savus auto, tiem ietaupījums nespīd....
    Var jau aizbildināties ar laika trūkumu utt., bet neviens cits to nedarīs. Šodien, pieļauju, visi servisi būs pārpildīti.

  • -6
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 30.10.2019, 11:32:15

    Informējam, ka pilsētas ielu uzturošajam dienestam par nepieciešamību veikt ielu kaisīšanu tika ziņots 6:45 no rīta, uz ko reaģējot, izbrauca automašīna ar kaisāmo materiālu. Šādi laika apstākļi ir netipiski, un īslaicīgs apledojums uz ielām un ceļiem tika fiksēts visā valstī. Jāatzīst, ka ielu kaisīšanu būtu bijis nepieciešams veikt agrāk, taču arī jebkuram autovadītājam ir jānovērtē braukšanas laika apstākļi, atbilstoši jāsagatavo automašīnas ziemas apstākļiem, kā arī auto vadītājiem jābrauc atbilstoši laikapstākļiem, izvērtējot ceļa segumu.

  • -3
    Pilsēta 30.10.2019, 11:53:30

    Kā, tad tas īsti notiek?
    Kaut kad kāds cilvēks pieceļas augšā, paskatās pa logu kāds laiks, ieslēdz televizoru paskatās ko saka rīta ziņās par stāvokli uz ceļiem un 6.45 pieņem lēmumu kaisīt ielas?
    Tad jautājums kāda velna pēc muņiki cauru nakti braukā pa ielām? Vai viņi neredz un nejūt, ka ielu segums ir kļuvis bīstams un var kļūt par iemeslu avārijām. Vai viņi nevar piezvanīt tam cilvēkam teiksim 4 pa nakti un likt dot pavēli kaisīt ielas?
    Bet, mūsu sabiedrībā nekas jau nav mainījies. Vieglāk un labāk vainot otru gan par nenokaisītām ielām, gan nenomainītām riepām un neuzmanīgu braukšanu.

  • -1
    KRX 30.10.2019, 14:11:14

    Es atvainojos! OKTOBRIM NETIPISKS APLEDOJUMS!
    Pašiem smiekli nenāk ko šādu rakstot?!

  • -8
    Latvija pāri visām! 30.10.2019, 12:18:35

    Скользкие улицы,
    Иномарки целуются,
    Помятые крылья...

  • -9
    otrakeda . 31.10.2019, 20:08:43

    Kurzemnieks
    par ko tu ņirgājies??
    tu tiešām esi dēmons!
    Lai tad"Иномарки целуются"
    ar taviem bērniem,nelietis gatavais!

  • 0
    cilda 30.10.2019, 12:26:02

    pilsēta, tieši manas domas

  • -5
    Peļu junkuriene 30.10.2019, 12:46:30

    p/i KP neprot uzturēt kārtībā sabiedriskās tualetes,kur nu vēl slidenas ielas!

  • 0
    Kārlis_ 30.10.2019, 13:17:47

    Kamēr nelaime nenotiek, neviens nesarosās...
    KP ir pašai jākontrolē šie procesi, nevis jāgaida, ka kāds pazvanīs!

  • -2
    Katja 30.10.2019, 13:51:31

    Es tomēr domāju, ka arī autovadītājam jāuzņemas zināma atbildība par to kā viņš brauc, kādos laika apstākļos un ar kādu auto aprīkojumu (t.i. ziemas riepām). Nevar visu laiku vainot kādu citu, ja pats triecās kā nenormāls (bieži vien BMW auto īpašnieki to dara - uzvedoties pilnīgi neadekvāti). Es nenoliedzu, ka ielas ir jāuztur kārtībā, bet atbildība ir jāuzņemas arī pašiem auto vadītājiem.

  • -1
    Grizelda 30.10.2019, 14:03:33

    Autorei iesaku pirmkārt, sevi un ģimeni apdrošināt

  • -5
    vai man dieniņ!!! 30.10.2019, 15:04:54

    Autoriem un līdzīgajiem ņaudekļiem vajag kompensēt smadzenes un neko citu. Cik var nīdēt par pabalstiem un kompensācijām.
    It kā jau prātam būtu jāsaprot, ka ja pl.7.30 auto panelī rāda -3 grādi un vakars/nakts/rīts ir bijis lietains, tad 100% ir melnais ledus. It kā arī vajadzētu saprast, ka pie pirmā sala gadā, pietam oktobrī kad ziemas dienesti ir minimālā gatavībā vai tikai gatavojas, nekad nebūs jau 2. minūtē pēc pirmā ledus visas 200 km ielas nokaisītas ar sāli.

    Bet ja pārvietojas ar vecu miskasti bez drošības sistēmām, kurai jau 5 sezonu vasarenes griežas, kas aukstumā pārvēršas par plastmasu, tad tādiem, kas vēl nespēj novērtēt ielu stāvokli salā, neviens nevar palīdzēt neviens un atliek tik slīdēt pa grāvjiem un žēloties forumos.

  • -2
    gg65 30.10.2019, 15:17:42

    Tu labāk padomā par to vai kaisītājs izbrauca 2 minūtes pēc ledus parādīšanās vai 2h pēc tā. 06:45 kāds nodeva komandu sākt kaisīt. Cikos reāli kaisītājs parādījās uz tilta? Cikos melnais ledus parādījās? Arī 06:45? Kāpēc tilts nevarēja būt preventīvi nokaisīts jau 06:00 ?

  • -1
    reku 30.10.2019, 15:38:37

    Redz,ko nozīmē nesakārtota sabiedriskā transporta sistēma pilsētā.
    Vismaz 50% no personisko vieglo auto īpašniekiem mierīgi varētu iztikt bez sava braucamā ikdienā.

  • 0
    KRX 31.10.2019, 08:13:21

    Starp citu, visu to apmēram 20min laikā (07:30 - 07:50), kamēr šķērsoju viaduktu un tiltu, nemanīju pilnīgi nevienu sabiedrisko transportu! Varbūt šos tomēr kāds pabrīdināja?

  • -2
    cilda 30.10.2019, 15:43:38

    Vai man dieniņiem un līdzīgiem--kru57nk9 un pilsēta saprata manu domu- ziema sākas negaidīti. Es tēmu iesāku,jo mūsu mašinai ar riepām un šoferi viss kārtībā, izbrauca bez problēmām, bet ieraugot to mašīnu čupu, dusmas parāva. Pirmo kaisītāju 8 ieraudzija pirms Ugāles. Kads tak ir atbildīgs par šo situāciju, laiku izziņoja vakar, tak zināja,tad izdariet savu darbu, nemeklē iemeslus, kadas riepas, nemāk braukt. Atcerieties,iesniegumā tak rakstat, lūdzu pieņemt mani darbā...

  • 0
    cilda 30.10.2019, 16:07:20

    redzi reku, varbūt var arī, bet ir tāda vajadzība tikt pie Rīgas ārstiem. LAI VISIEM JAUKS VAKARS ar labi padarīta darba sajūtu

  • -1
    krustmateflorence 30.10.2019, 16:40:50

    nav pietiekoši pilsētā sētnieku,jo tiem jāvergo pa grašiem,lūk tur ir problēmu sakne.
    pati esmu novērojusi daudzās valstīs un varu salīdzināt, cilvēkam vajag maksāt cienīgu algu pa darbu,tad neviens sprandu nelauzīs.

  • -2
    -_- 30.10.2019, 17:07:34

    Mani tas vispār neizbrīna,parcik 90% autovadītāju Ventspilī nemāk izbraukt apli. Izbrīna mani tas,ka ir tik maz avāriju.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: